Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniah

BETA HCG - TEST PROSZĘ PORADDZCIE!!!!

Polecane posty

Trzymam kciuki za ciebie! A tak w ogóle- czy ktos w końcu zajdzie tu w ciążę dla pokrzepienia serc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawka1234
victoria_11 dzieki,nie trzeba...i tak nic z tego nie bedzie:(pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawka1234
Dzastina222 masz moze gg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooona
witajcie jestem nowa na tym forum. z tego co czytalam to wiekszosc z was chce byc juz mamusia,ale ja jeszcze nie. I dlatego do was kieruje moje pytania/obawy liczac na konkretna odpowiedzi wiecej doswiadczenia w tej sprawie. Otoz 30.01 byl stosunek niby zabezpieczony - prezerwatywa, ale ja i tak mam jakies obawy.. to byl 18dzien cyklu. Cykl srednio trwa ok28dni. Dzisiaj juz jest 30dzien cyklu a okresu nie ma:( wiem ze dwa dni to nic..ale ja i tak mam obawy i w zwiazku z tym chcialam jutro zrobic sobie badanie beta hcg. Jak mysliscie,da on wiarygodny wynik po14 dniach od stosunku? Prosze o odpowiedz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawka1234
ooona...mysle,ze powinno cos wykazac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robiłam beta hcg 3 tyg po stosunku i wynik był negstywny. teraz okres spóxnia mi się 3 dzień. czy powinnam powtórzyć test czy poczekać jeszcze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawka1234
dziewczyny,to tylko forum...kazda z Nas jest inna.W razie pytan polecam konsultacje z lekarzem,ja w kazdej chwili moge zadzwonic i udzieli mi rady co i kiedy robic,a nie chodze prywatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki jestem w totalnym szoku DWIE GRUBE KRESKI na teście ciążowym i owulacyjnym. Dziś mam 39dc i od pon.czekam na @ ale że jestem przeziębiona to stwierdziłam że się przesunie do tego lekko rwią mnie jajniki,ale piersi bola od 2 tyg.i się powiekszyły sutki, więc zrobiłam test i szok. Tym bardziej że jak wam pisałam w tym i poprzednim mc. testy ow. wykazywały brak owulacji.Narazie nie potrafie się cieszyć gdyż nie mogę uwierzyć że po prawie 3 latach się udało, ale wiem że będą to super walentynki bo w tym mc. mąż jak nigdy codzień pyta się czy już dostałam widać że też mu zależy jak nigdy.Dodam że cały poprzedni tydzień na wieczór jadłam kapustę kiszoną i potem masło orzechowe więc trochę dało mi to do myślenia ale WCALE się nie nastawiałam bo przecież jak testy ow. pokazują coś innego i do tego przytulanko 1 raz w tyg. Do lekarza idę dopiero 25 ale stwierdziłam że co ma być to będzie i nie idę na betę wcześniej. Dzastin,Kawka,Mila kochane co u was...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idi, wielkie gratulacje. Mnie też, po prawie 3 latach starań udało się w najmniej oczekiwanym momencie. Cieszę się bardzo. Za pozostałe dziewczyny cały czas mocno trzymam kciuki. Dzastina a co u Ciebie?? Odezwij się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLA173
Witam. @ miałam zawsze regularnie co 28 dni, ale od trzech miesięcy jest jakoś inaczej. Najpierw dostałam 5 dni za szybko, później spóźniła mi się pięć dni a teraz na razie nie dostałam mimo, że miała być 09-02. Zrobiłam test wyszedł negatywny:-(, miesiąc temu też robiłam test i nic.Bardzo bym chciała mieć dzidzię. Proszę powiedzcie czy mimo negatywnego testu mogę być w ciąży? Piersi mnie bolą, jestem niesamowicie senna i ten nieregularny cykl( zawsze był co 28 dni). Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Ola ja kiedyś też miałam cykle jak w zegarku co 28 dni a potem wydłużyły mi się do 35dni ale nie było to standardowe bo raz było w 30 a raz w 38dniu co do testów to raczej by wykazały ale jak nie jesteś pewna to zrób sobie betkę która jest w 100% pewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Och IDI!!!! JAK JA CI KOCHANA GRATULUJĘ!!!!! ŚCISKAM CIĘ MOCNO I ŻYCZĘ SPOKOJNYCH 9 MIESIECY!!! JA 3 LATA TEMU TEŻ W TYCH DNIACH DOWIEDZIAŁAM SIĘ ŻE ZOSTANĘ MATKĄ... I DZIŚ MAM SYNKA. WIĘC BĘDZIESZ PAŹDZIERNIKWĄ MAMUNIĄ!!! STRASZNIE CI GRATULUJĘ!! JEŚLI CHODZI O MNIE.... TO ODPUSZCZAM. NIE STARAMY SIĘ.. ROBIMY PRZERWĘ.. OGÓLNIE MOJE MAŁUŻEŃSTWO PRZECHODZI KRYZYS WIĘC NIE WIEM JAK TO WSZYSTKO SIĘ POTOCZY DALEJ.... NIE CHCE WNIKAĆ W SZCZEGÓŁY, ALE NIE BYŁO DANE MI ZAJŚĆ W CIĄŻĘ I TERAZ TO ROZUMIEM... BUZIAM WAS BABECZKI KOCHANE PODCZYTUJĘ WAS CODZIENNIE, TYLKO CZASAMI NIE MAM O CZYM PISAĆ,, IDI OZDYWAJ SIĘ CZĘŚCIEJ!!! PROSZĘ.... JESTEŚ TAKĄ WIARĄ I NADZIEJĄ DLA INNYCH DZIEWCZYN I MNIE OCZYWISCIE.... ŻE PO TAKICH PRZEJŚCIACH SIE UDAJĘ... W NAJMNIEJ OCZEKIWANYM MIESIĄCU:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawka1234
idi1313 szczerze gratuluje!moze wczesniej udaj sie do lekarza,do 25 jest jeszcze troche czasu... U mnie bez zmian,oprocz tego,ze nadzieje są coraz mnniejsze.w skrócie:34dc,cykl bezowulacyjny,@brak,testy negatywne...szkoda slow...ogolny dól,samopoczucie okropne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawka1234
idi1313 powiedz mi,czy bralas jakies leki na nieregularne @,ja co 2 miesiac mam własnie duze odstepy miedzy @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję kochane ja nadal jestem w szoku ale byłam w sklepie i kupiłam malutkie bamboszki i dam je mężowi na walentynki { widziałam w filmie i zawsze chciałam tak zrobić} jestem ciekawa też reakcji naszego syna. Co do lekarza to nie wybieram się wcześniej ,w pierwszej ciąży byłam dopiero po 2mc. nie robiło się wtedy żadnej Bety także stwierdziłam że nie będę panikować. Na te długie cykle nic nie brałam kupiłam kiedyś wiesiołka i cautungus ale nie zażywałam. Dzastin kochana może masz rację i daj sobie trochę na luz i samo przyjdzie , ja tak naprawdę nawet niewiem w którym dniu zaszłam bo od 2mc. gdy wyszły testy bezowulacyjne nic nie notuję chociaż cały czas miałam to w głowie i myślałam ale gdy po każdym przytulanku robiłam test i wychodził negatywny to przestawałam o tym mysleć. Pisz nawet gdy nie będziesz miała o czym bo my tu wszystkie trzymamy za ciebie kciuki.Kawka i Mila za was też trzymam i za reszte kobitek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Idi kochana.. Ja zaszłam 19 stycznia 2007 roku... pamiętam tę datę bo tylko raz sie tuliliśmy... A wcześniej cały rok... co dwa dni i nic nie wychodziło, nic a nic... pisałam juz o tym wcześniej... Ja tak zrobiłam dokładnie... kupiłam maleńkie skarpecinki i dałam Mężowi na walentynki... był szczęśliwy. Baaarrrddzzzooo... A chciałam powiedzieć że ja nawet dziś jadłam kiełbasę z musztardą i zagryzłam kanapką z masłem czekoladowym.. ale wiem że to nic nie znaczy... pewno zaraz mnie zemdli i skończy się to dawką manti:):):):) Ja również trzymam za resztę staraczek mocno kciuki!!!! Uda sie wam.. zobaczycie!!! tylko szkoda że to taka męczarnia... odliczanie do kolejnej @ i wiara żę nie przyjdzie..a ona przychodzi! Ale musicie być silnę i wierzyć....buziam was..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawka1234
idi1313 widze,ze bardzo sie cieszysz,a ja razem z Toba:)Az miło czytać Twoje dzisiejsze wypowiedzi.Co do bucikow,to chyba wiekszosc kobiet własnie w ten sposob wyobraza sobie przekazanie tej dobrej nowiny dla Naszych ukochanych...tez bym tak chciała,no ale...spokojnej nocki dla calej Twojej rodzinki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idi tak się cieszę. Trzymam kciuki za ciebie i twoje maleństwo. Wierzę, że wszystko bedzie dobrze. Ja mam właśnie 7-dmy dzień cyklu - pierwszego cyklu po tabletkach anty, których tak nawiasem mówiąc nienawidzę. Ale niestety trzeba było zrobić przerwę. Mam nadzieję, że ja też kiedyś zostanę mamą, czego i wam z całego serduszka życzę. Pozdrawiam cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila87
Hej Pomozcie jestem bardzo nerwowa i zoladek mnie boli niewiem czy jestem w ciazy ostatnio seks byl 20listopada okres mialam w grudniu i styczniu normalnie w grudniu palilam papierosy wymiotówalam na drugi dzien dzis strasznie zoladek bolał wiesz z bolu zapalilam papierosa w wymiotowac mi sie chce jak myślicie ze jestem w ciazy czy chory mam zoladek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila87
Hej Pomozcie jestem bardzo nerwowa i zoladek mnie boli niewiem czy jestem w ciazy ostatnio seks byl 20listopada okres mialam w grudniu i styczniu normalnie w grudniu palilam papierosy wymiotówalam na drugi dzien dzis strasznie zoladek bolał wiesz z bolu zapalilam papierosa w wymiotowac mi sie chce jak myślicie ze jestem w ciazy czy chory mam zoladek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agunia21.21
witam, czy którejś Z Was lekarz wykrył ciążę przez zwykłe badanie ginekologiczne na fotelu? czy jest to możliwe w późniejszej ciązy( nie mówie o początkach) albo czy się orientujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Wydaję mi się że powinnaś się udać to zwykłego lekarza rodzinnego, on ci porobi badania. Może masz zapalenie żółądka albo wrzody.. ciąża to na pewno nie jest!!! Oczywiście że lekarz ginekolog pozna późniejszą ciążę po samym badaniu bez potrzeby robienia usg... Macica jest powiększona i pulchna oraz inna szyjka miacicy.. to to co ja wiem, a pewnie jest jeszcze wiele innych czynników któymi on się kieruję... W 8 tygodniu ciąży lekarz przez badanie bez usg..pozna czy to ciążą czy nie. Pozdrawiam was dziewczyny i życzę szczęśliwego dnia zakochanych:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila87
Mam poważny problem do lekarza nie pojde bo nie mam jak chodze do szkoly mieszkam w internacie I nie mam jak iść do lekarza bo czasu nie mam. Mam prawie 23 lat i juz strasznie cierpie i musze .sama do lekarza nie pojde jestem głucha stracilam sluch wieku 5 tak bardzo chcialam miec dzidzi bardzo was prosze nie denerwujcie sie bo potem będziecie cierpiec jak ja gratuluję tych co zaszli w ciazy trudno musze cierpiec dalej w moja matka mam nie zle pije alkohol i chlopak mnie zostawil jakies 3 tygodnie temu Lzy mi leca bo dzis walentynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawka1234
Kamila87 spokojnie,nie ma sie co załamywac,na pewno sie wszystko ulozy,a ten chlopak widocznie nie byl Ciebie wart.Rozumiem,ze chcesz miec dzidziusia,ale pomysl sobie moze nie z tym chlopakiem mialas miec to dziecko?!na pewno spotkasz tego jedynego i nie jedno dziecko bedziecie mieli i tego Ci zycze w tym dniu.Trzymaj sie cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila87
Dziekuje ci boli mnie zoladek ale mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila1801
Idi1313 tak sie cieszę!!!!! Po prostu fajosko:))) Przez pewien czas nie zaglądałam tu do nas na forum,a tu proszę jaka dobra nowina:))) Gratuluje z całego serduszka:)))) Duzo zdrówka dla Ciebie i Twojego maleństwa w brzuszku:))) U mnie w sumie dziewczynki bez zmian. Dzis mam 12 dc. Nic nie czuję, nic nie wiem co się dzieje w moim organizmie. Zupełnie sie pogubiłam dlatego najlepiej bedzie jak wrzuce na luz:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobokwomen
hej, mam pytanka: sprawa ma się tak: 1. ostatnią miesiączkę miałam 25.01, 2. stosunek był 01.02., 3. od 4.02.mam bóle w podbrzuszu, i krzyżach, ciągłe, raz bardziej bolesne raz mniej, ale zawsze (no prawie, chyba tylko wczoraj i przedwczoraj mnie nie bolało), do tego piersi nabrzmiałe i żylaste (bez zmian w kolorze sutków) 4. cykle mam nieregularne ale mieszczą się średnio w granicach 30 dni. Jaka jest szansa na ciąże? czy te objawy mogą o niej świadczyć? Na test zwykły jest za wcześnie, a na test hcg?? mogłabym już go zrobić? wykryje coś, jeśli jestem w 15 dni po stosunku? a może lepiej nie robić, bo jak się okaże, że będzie mikro poronienie, to się chyba załamie..a czasem chyba lepiej nie wiedzieć... :( z góry dziękuje za odpowiedzi. pozdrawiam wszystkie:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Spokojnie poczekaj do dnia spodziewanej @ i zrób testa z apteki. Ja wiem że te dni ciągną sie jak flaki z olejem ale niestety musisz czekać... Objawy masz typowo ciążowę ale ja też często je mam a ciąży nie ma:) to nasza podświadomość płata nam figle... zresztą za wcześnie na jakie kolwiek objawy... trzymam kciuki za pozytywny wynik testu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hary824
Hej dziewczyny. Pomożcie mi proszę zinterpretować moją sytuację. Ostatnia miesiączka-16stycz. cykle zawsze trwają 28-29dni. Dziś mam 31 dc, tempka podwyższona, dziwny śluz i rano 2 sikacze pozytywne. Więc poleciałam na betę i mam wynik 209,5. Znorm podanych to niby 4-5tydzień, a wedle moich obliczeń to jakies 2,5-3tyg. Wię o ch chodzi z tą betą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hary824
o co chodzi miało być oczywiście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×