Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniah

BETA HCG - TEST PROSZĘ PORADDZCIE!!!!

Polecane posty

Gość z zagadką 198*
hej, jestem tu nowa i widzę, że niektóre z Was się tu już zadomowiły. ale mam pytanie dotyczące tematu więc się wtrącę. mam nadzieję, że któraś z Was mi pomoże. spóźnia mi się okres i robiłam test na bhcg po równych trzech tygodniach po współżyciu i wynik taki sam jak sóźniająca 0,3 a pod spodem przedziały i tak: kobiety nieciężarne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z zagadką 198*
hej, jestem tu nowa i widzę, że niektóre z Was się tu już zadomowiły. ale mam pytanie dotyczące tematu więc się wtrącę. mam nadzieję, że któraś z Was mi pomoże. spóźnia mi się okres i robiłam test na bhcg po równych trzech tygodniach po współżyciu i wynik taki sam jak sóźniająca 0,3 a pod spodem przedziały i tak: kobiety nieciężarne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z zagadką 198*
kurczę jeszcze coś wysłać nie mogę, więc kończę: kobiety nieciężarne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z zagadką 198*
kobiety nieciężarne do5,3 trzeci tydzień 5,8 - 71,2 czwarty tydzień 9,5 - 750,0 itd... czy ten wynik jest wiarygodny? czy nie zrobiłam testu za wcześnie? czy ten poziom może się jeszcze podwyższyć? dodam że kilka razy w roku spóźnia mi się miesiączka proszę pomóżcie i odpowiedzcie na moje pytania. będę wdzięczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meeg24, czy Ty dobrze sobie datę wpisałaś w tabelce? Ja też zaczęłam 7 tydzień a termin mam na 29 lipca, a Ty wpisałaś sierpień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z zagadką 198*
plisss... niech ktoś mi odpowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Zagadko wynik w 100 % wiarygodny... nie jesteś w ciązy:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka83
Dzastina kochana jestem w 34 dc bo ostatnią@ miałam 05 listopada. Mam dokładnie takie bóle jak na @ ale @ nie ma a zazwyczaj jak zaczęlo mnie boleć to w ten sam wstręciucha przychodziła. Nie wiem kiedy testować strasznie się denerwuję:( Nika dziękuję za kciukasy jeśli dasz radę to trzymaj nadal:) Z zagadka 198 badanie bhcg po trzech tygodniach od współżycia daje 100% pewności wynik. Nie jesteś w ciąży. Ja kobietki kupiłam dzisiaj teściora bobo test niebieski bo podobno bardzo czuły jest jednak leży cały czas w pudełeczku i czeka aż wezmę się w garść i odważę się go zrobić. Pewnie jutro rano ciekawość pokona strach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka83
o Dzastinka mnie wyprzedziła ale jak widzisz zagadko nie masz się czym martwić bo rozumiem że nie chcesz być na razie w ciąży. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meeg24
Co do terminu to ja tez obliczyłam na 29.lip.ale mój gin powiedział mi ze 15 sierpnia i ze to początek 7 tyg.liczyłam tez w kalkulator4ach terminu i tez ze na 29.lipiec.chciałą bym w lipcu bo we wrzesniu wychodze za mąz i nie chce przesuwac tego terminu bo juz od ponad roku mamy ten termin i dopięte jest na ostatni guzik;/ sama juz nie wiem co jest grane.Wiem tyle ze dzidzia rosnie i jest ok puki co;) dziewczyny moze to bedzie mało delikatne ale..my staralismy sie rok o fasolke i dzien w dzien:) ..sie staralismy az pewnego dnia doszlismy do wniosku ze damy troche sie wzmocnic plemniczkom i 6 dni je trzymalismy i za 1x poszlo:) nasi znajomi tez sprawdzili ten sposób;) moze wy tez go zastosujcie bo jednak jak czesto to nawet plemniki nie maja prawa byc na tyle silne zeby sie"dogrysc"Ja trzymam za was kciuki wieeelkie aby tym razem poszlo .Na kazdego przychodzi pora,raz wczesniej raz pózniej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Truskaweczka, tylko nie trzymaj nas zbyt długo w niepewności. Pisz od razu jak zrobisz test. Trzymam kciuki, pamiętaj że ja też nie miałam objawów ciąży a jednak jestm w ciąży. Trzymam kciuki!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Truskaweczka zobacz ja już spać nie mogę.... 3mam kciuki z całych sił... coś mi się pomyliło... skoro to już 35 dc to coś mi fasolką pachnie... tym bardziej ten ból brzucha... mnie też bolał i to typowy ból na @:) Też latałam do toalety sprawdzać czy aby małpa nie przyszła ale jak widać już 13 tygodni nie przychodzi i bardzo dobrze:) Pamietam też ten stres co miesiąc... wyglądanie na te 2 kreski... te emocje. Wtedy to był koszmar... dziś troszkę tęsknie za tym testowaniem:) nie raz mnie korci żeby zrobić test i zobaczyć ponownie dwie kreski:) Test kupiłaś bardzo dobry.. ja robiłam bobo-test żółty i też mi wyszedł a on ma czułość 25..a niebieski 10.. więc życzę ci dwóch tlustych kresek:) To do jutra dziewczyny:) Melduję się o 8 żeby sprawdzić jaki wynik testu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam wczoraj na usg, to był 31tydz. i 2 dzień a dzidzia wg pomiarów waży aż 2260 :p z każdym kolejnym usg termin wychodzi mi wcześniej,wkońcu wyląduje w tym roku :p a tak poważnie to wcześniej wychodziło tak na 10.02 a teraz na 24.01 ;) nie wiem czy już się szykować na raczej dużą córkę czy nie . Co prawda lekarz stwierdził, że łożysko jest niebyt ciekawe i zapytał się czy pale bądź czy przebywam w zadymionych pomieszczeniach (nigdy nie paliłam i dusi mnie jak czuje dym tytoniowy), to zaśmiałsię jeszcze czy pale w piecu :p ale stwierdził, że widać , że dziecku to nie przeszkadza i rozwija się szybciej niż byśmy chcieli,czyli, że jest wszystko dobrze z dzieckiem :) już zgłupiałam kompletnie i nie wiem kiedy ten termin będzie bo te 9 miesięcy +1t wychodzi na 10.02 a z wagi dziecka na ponad dwa tygodnie wcześniej,może nie będzie grubiutka, ale długa i dlatego tak wychodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
gosiaczek super dzidzia rośnie,a z tym terminem ja miałam kilka podanych,aż mój m się wkurzał to kiedy w końcu rodzisz :)...grunt że córcia rośnie zdrowa a jaka duża będzie to chyba już aż tak nie jest ważne truskaweczko czekam z niecierpliwością :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Gosiaczku gratuluje niuni... łożyskiem się nie przejmuj bo ja z synem też miałam nie ciekawe... ale wszystko było ok. Uwierz mi że niunia waży teraz lekko ponad 2 kg a do 38 tc nabierze tak szybko wagi że sama bedziesz zaskoczona! Ja wczoraj przeglądałam usg z Czarkiem. W 30 tc ważył 1500 i miał 39 cma urodził się z wagą 3750 i 59 cm... serio dzieciaki w ostatnich dwóch miesiącach rosną jak na drożdżach:) A no i mi lekarz kilka dni przed porodem powiedział że dziecko będzie nie duże 2kg do 2.5 kg powiedział że na wiecej mam się nie nastawiać... i jakież było mojej zaskoczenie? Bierz poprawkę na to co mówią...oni nie są w stanie dokładnie obliczyć wagi dziecka nawet poprzez usg:) Truskaweczko ja już czekam na wieści od ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka83
Niestety dziewczynki mi się wydaje że nie ma dwóch kresek , chociaż pod światło jakby coś tam było ale pewnie sobie to już wmawiam:( Dziękuję za kciuki. Miłego dnia wam życzę kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
truskaweczko trzymam kciuki dalej,mi też sie wydawało,że coś widzę i dopiero po kilku dniach wyszła kreseczka,a tak jak chyba Dzastina pisała jej testy na początku nie wychodziły dopiero w którymś tygodniu,jeżeli jednak @ przyjdzie czego Ci nie życzę,to walcz dalej i nie załamuj się przytulam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
truskaweczka nie stresuj się tak,kiedyś napewno się uda,a może już teraz się udało tylko test nie wykrył ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Truskaweczko ja też nadal trzymam kciuki... jeszcze nie wszystko stracone. Najmniejszy bladzioch dobrze świadczy więc powtórz test w sobotę:) i pamiętaj póki nie ma @ jest nadzieja:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata@
Truskaweczka mi też jeden test wyszedł taki, że moim zdaniem nic nie było widać a jednak coś tam pod światło było i teraz maluszek rośnie;) trzymam kciuki, że jednak się udało;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka83
Agatko a powiedz w którym dniu cyklu robiłaś test i ci też nie bardzo wyszedł? Dzastina ty też miałaś podobną sytuację z tego co pamiętam? Smutno mi troszkę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata@
ja robiłam jakoś w 35 dc, na późniejszym teście byłą już wyraźniejsza ale też nie bardzo bardzo bardzo widoczna. a poza tym nie wiadomo kiedy dokładnie zaszłaś w ciąże bo to różnie bywa, mogło się coś poprzestawiać Ci kochana;) więc na spokojnie ale nadzieja umiera ostatnia;) czekamy na kolejne wieści!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Truskaweczko... z synem okres mi się spóźniał 10 dni a testy wychodziły negatywne... wtedy cykle miałam 31-35 dniowe... dopiero 14 dni po wyszedł i też ci powiem że wcale nie za mocno widocznie... dopiero beta po 10 dniach od testu wyszła 5000.. na usg się okazało że owulację miałam barrrdzzzoooo puźno i z tąd to opóźnienie.. W tej ciązy było zupełnie inaczej... tak jak ci pisałam Duphaston unormował mi cykle do 28 dni... jak w morde szczelił owulkę miałam 14 dc potwierdzoną testem owulacyjnym i usg u lekarza... a bladzioch mi wyszedł w 26 dc i też ledwo widoczny... a beta 31.3 w 28 dc dwie wyraźne krwski a beta w 32 dz 331.3... Nie załamuj się tylko cierpliwie czekaj do soboty i zrób test jeszcze raz... gwarantuje ci dwie grube krechy. Skoro dziś była ledwo ledwo widoczna to znaczy że coś się dzieję... ja w 26 dc też miałam takiego bladziocha że tylko pod światło było widać i też się zastanawiałam czy aby se nie wkręcam tej kreski... dam ci rade. Połż test na dużej białej kartce... będzie lepiej widać:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meeg24
:( ..plamie.Tzn mam brunatne upławy,boje sie ze cos sie dzije.Na 16.00 mam do ginekologa.Ja jestm przewrazliwiona bo tak jak pisałam wczesniej w poprzedniej ciązy od 4 tyg byłam na podczymaniu bo miałam krwotok.Te brudzenia to nie zywa krew tylko brazowe geste upławy;( Czy nie moze byc tak ze skoro dzieciątko to dar to wszystko powinno byc dobrze??Przeciez w ciązy nie mozna sie denerwowac a tu trzeba ciągle martwic sie aby dzidzia była zdrowa...Czesto jest tak ze matki z patologicznej rodziny które maja 10 dzieci rodza jedno po drugim,zdrowe( na szczescie) a jak ktos chce i chucha i dmucha cos sie dzieje oczywiscie jak juz uda jej sie"zasiac"ta fasoleczke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
meeg ja w tej ciaży do 9tyg miałam brązowe plamienia i raz trochę krwi i skrzepy więc to nic jeszcze nie oznacza,mi lekarz powiedział,że czasem to jest jakas stara krew po @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila1801
Truskaweczka83 potwierdzam w 100% to co napisały dziewczyny:) Skoro nie masz @ to jest cały czas nadzieja:) Ja głęboko wierze, że Ci się udało:) Z tymi wszystkim testami to różnie bywa- raz pokażą wczesną ciąże, innym razem trzeba czekać i czekać, aby cokolwiek wykryły. Nie ma zasady... A skoro wydaje Ci się, ze zauważyłaś druga jaśniejszą kreseczkę to widocznie coś w tym jest:) Może owulacja Ci się przesunęła, może to zagnieżdżenia doszło kilka dni później? Wszystko jest Kochana możliwe skoro nadal mnie masz okresu:) Powtórz test w sobotę!!! Ja trzymam cały czas za Ciebie kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meeg24
nika 76 mam taka nadzieje ale wole to sprawdzic niz pózniej załowac.Czytalam wlasnie o tym i podobno często tak sie dzieje wiec rzeczywiscie nie ma co panikowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meeg24
Truskaweczka83..ja tez miałam kreseczke która z ledwoscia było widac..wiec trzymam kciuki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
oczywiście do lekarza trzeba iść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×