Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniah

BETA HCG - TEST PROSZĘ PORADDZCIE!!!!

Polecane posty

według moich obliczeń to powinien byc 5 tydzien ale nie wiem czy taki wynik jest prawidłowy, normy są podane ogólnie dla całej ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To będzie 5 tydzień. Większość lekarzy i tak liczy od ostatniej miesiączki. HCG nie służy okreslaniu wieku ciąży, ale raczej ma ja potwierdzić a powtórne badania sprawdza czy jest prawidłowy przyrost hormonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kladiawerys
werys dziekuje za odpowiedź...ja właśnie wczoraj byłam u gin i niestety ja jestem "pozamykana na cztery spusty" jak to ujełaś:)powiem szczerze, że jestem już sfrustrowana i bardzo bym chciała już urodzić, wczoraj to aż się popłakałam z tego powodu....martwie się bo już w grudniu musze wrócić do pracy a tak liczyłam, że może urodze troche szybciej to zawsze wiecej czasu z małą w domu a tak to pewnie jak na złość się przeciągnie jeszcze po terminie:( wogóle wcześniej zawsze myslalam, że poród się sam zacznie a teraz zaczynam mieć schizy, że nic się nie rozpocznie i bede np. musiała miec cesarke czego nie chce:( eh za bardzo sie nastawiła, że szybciej urodze i teraz jestem cholernie rozczarowana bo teraz znowuż wydaje mi się, że urodze dużo po terminie:( po prostu siedze cały dzień w domu sama, nawet jak mąż wróci z pracy to korzysta z pogody i np. wychodzi na rower lub do kolegów wieczorem i tak naprawde to jestem znowu sama...wiem, że korzysta póki jeszcze nie ma dziecka i nie chce mu tego zabraniać.....a z reszta co można robić ze mna? nawet na spacer nie pójdziemy bo tak mnie kłuje w podbrzuszu a siedzenie w domu i gapienie sie w tv nie jest jakąś atrakcja..... o matko sorki za te moje żale, ale jakiś mam rozstrój nerwowy:})ja już chce, żeby moja córcia przyszła na świat....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kladia
sorki za nick:)coś mi się poplątało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kladia głowa do góry jak tylko dowiesz się że otworzyłaś to działaj ale z głową dużo się kochaj i również korzystaj z czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kituś
Kladia współczuję Ci tej końcówki na takich upałach człowiek normalnie ledwo co funkcjonuje a co dopiero w ciąży :( Kochana nie nastawiaj się "na siłę" na poród naturalny bo się możesz rozczarować potem wiem coś o tym po 17 godz porodu skończyło się CC a myślałam do końca że się uda trzymam kciuki żeby Ci się udało spokojnego szybkiego i jak najmniej bolesnego porodu Ci życzę a jeśli można wiedzieć w którym szpitalu rodzisz? moja bratowa i koleżanka rodziły na Lwowskiej i były zadowolone :) mamusie a po jakim czasie dostałyście pierwszą miesiączkę? mój Skarb ma 3,5 miesiąca i w nocy dostałam okres (ciekawe jak długo będę mieć) ale czytałam że nie a to wpływu na karmienie tylko w tym czasie może trochę inaczej mleczko smakować a ciekawe czy to ma wpływ na sen dziecka bo wczoraj misio dość dużo spał pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kladia
kituś ja rodze w profamilii, nie wiem czy słyszałaś coś o niej, ale to niedawno otworzona prywatna klinika i rodzi się jako tako za darmo, ale jest możliwość wykupienia dodatkowych "opcji", np. cesarka na życzenie czy znieczulenie zewnętrznooponowe...no i generalnie warunki rewelacja...każda kobieta rodząca ma osobny pokój z prysznicem, drabinkami, piłkami w którym rodzi, a po urodzeniu przeważą Cię na tzw. stronę hotelową, gdzie pokój jest dwuosoby i jest nawet plazma na ścianie!!wprawdzie nie sądze, żebym oglądała tv ale po prostu tam jest tak pięknie, że mogłabym tam zamieszkać:)no i personel, który się strasznie stara, są tacy milutcy, że szok!!:) ehhhh no i niestety jestem bardzo nastawiona na naturalny poród...wogóle nie biorę cesarki pod uwagę...ale co będzie to będzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kladia czy ta klinika jest w rzesowie? i ile się płaci za poród w znieczuleniu a ile za cesarkę na życzenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cziqua
a ja nadal czekam na usg powiedzialam wszystkim ze jak zobacze to wtedy uwierze:) a to dopiero pojutrze na głowe już dostaję mĄz mnie zbeształ bo powiedzial ze 5 testów ciazowych pozytywnych badanie krwi pozytywne a ja jeszcze nie wierze:D ale juz niedlugo w srode sie okaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytankobety
czy beta w 24 dniu cyklu jest wiarygodna wyszla mniej niz 1,2 wiec nie wiem czy jescze za wczesnie czy raczej sie nie udalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytankobety
dodam ze cykle zwykle mam 24 dniowe, owulke mialam chyba w 14v dniu ale pewnosci nie mam bo po okolo 2-3 dniach strasznie bolal mnie prawy jajnik wiec moze dopiero wtedy byla owulka., a staranka byly w 14 dniu. co mysliscie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kladia
werys za znieczulenie płaci się 800zł a cesarka na życzenie 1500zł. Do tego są tam też inne rzeczy do wykupienia, np. zapłacenie (chyba ok. 5oozł) za Twoją własną położną, która jest cały czas tylko z Tobą; można też zapłacić sobie za specjalny pokój, w którym po urodzeniu spędzasz pierwszą dobę z mężem i z dzieckiem (mąż ma swoje łózko) i coś tam jeszcze było ale nie pamiętam....niestety jest tylko jeden problem...ponieważ bardzo dużo kobiet chce tam rodzić to wiele odsyłają do innych szpitali...oczywiście pierwszeństwo mają kobiety, które chodzą do tamtejszych lekarzy i jest jeszcze jedna możliwość na zaklepanie sobie miejsca, z której ja korzystam - czyli wykupienie sobie z góry jakiejś usługi, w moim przypadku znieczulenia..minus jest taki, że nawet jak nie wykorzystam znieczulenia to kasy nie oddają, no ale wiadomo tak to by wszyscy robili, że niby wykupują dostają miejsce a potem się wycofują wiec w sumie jest to zrozumiałe...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kladia
pytankobety wydaje mi się, że to może być za wcześnie...nic ci wiecej nie pozostaje jak zaczekać...jak się do tygodnia okres nie pojawi to wtedy idź jeszcze raz na bete:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kladia
STARACZKI 1) agulek79............26.........11.11...........31...... .....śląskie 2) Mila1801 .......... 23........8.06...........26...........mazowieckie 3) paula_pn...........26........04.07...........27...........wi elkopolskie 4) mycha11986 ...............6 ..........11.08.........25.........łódzkie CIĘŻARÓWECZKI Login.......tydzień ciąży.....termin porodu....płeć......województwo 1) Kladia.........38tc...17.09.2011.....dziewczynka...podkar packie 2) truskaweczka83.. 21tc......7.12.2011..chłopczyk.....wielkopolskie 3) ) olcik777......24tc.....9.12.2011....dziewczynka...małopolsk ie 4) Gosiaczek 126.....13tc.....04.01.2012.....?.......mazowieckie ROZPAKOWANE: 1) nikawax.....18.07.2010....syn.....Kajetan ...1700-45cm nikawax......18.07.2010...córka.....Ewa......1860-46cm 2)idi1313.....07.10.2010...córcia Lenka...3100-51cm.. 3) tolanka ....25.10.2010.....syn....Szymon....3700 - 59cm 4) ewa0505...14.12.2010...syn...Wojtuś...3900-58c 5) gosiaczek90...08.02.2011...córka...Aleksandra...4250-57cm 6) madzia27100 ...30.03.2011..córka.. Nikola......3000-53cm 7)Groszek1976....1.04.2011....synek.. Franio....3820-56cm 8) Kituś....16.05.2011...... synek....Karol....3500-54 cm 9) Dzastina222..14.06.2011...synek.. Oliwier..3760-55cm 10) Agata....................................................... .... 11) kreska100..20.06.2011...córeczka...Sara.....3200-55 cm 12)nika76....24.06.2011...synek...Łukasz....3230-53cm 13)Magda130405...21.07.2011....synek...Piotr...3740-59 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kladia
werys ta klinika jest w Rzeszowie...jeżeli kojarzysz Rzeszów to ta kliniki jest zaraz koło MACRO:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytankobety
czyli po jakim czasie prawidlowow powinno sie robic bete. {Pomylilam sie w moim poscie. cykle mam zwykle 28 dniowe a bete zrobilam w 24. za wczesnie ? czy nie ma ciazy? nie chce se robic nadziei, mimo ze mam symptomy ale moze to urojone ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no trochę wcześnie...u mnie beta w 27 dc wyszła tylko 56. Poczekaj do dnia spodziewanej miesiączki i zrób kolejną. Wtedy będzie wiarygodna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kladia a to jeno znieczulenie kosztuje 800 a jak bym 2 chciała? to 1600 płacę.Ja rodziłam w esculapie w bielsku też klinice i płaciłam430zł.w tym była2 znieczulenia do porodu plus 3 do szycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kladia
werys tutaj płacisz jednorazowo a dostajesz tyle dawek ile potrzebujesz czyli jest taka sama cena niezależnie czy wystarczy jedno podanie czy np. trzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i po USG :) Ciąża jest:) serducho bije:) ale jest i mięśniak 22mm :/ który mnie martwi jutro wizyta u gina będę wiedziała więcej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kladia
cziqua gratuluje!!! wpisuj się do tabeelki:) to który tydzień ciąży? a mięśniakiem się nie martw...wiele znajmomych miało i się np. wchłonęły:) daj znać jak będziesz po wizycie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oby :) ale czytałam że wiele dziewczyn w ciąży miały mięśniaki a mimo wszystko sa szczęśliwymi mamusiami:) jutro wizyta u gina i omówienie badania usg oraz założenie karty ciąży :) nie dociera do mnie jeszcze Jestem w ciąży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kladia
cziqua na pewno wszystko bedzie dobrze:) każdy tak mówi, ale faktycznie tak jest, że ani sie obejrzysz a bedziesz tulić swoje maleństwo:) pamietam jak ja robiłam test ciazowy a teraz juz jestem na końcówce, która swoja drogą jest wkurzająca bo bardzo już chce urodzić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kladia
cziqua a jak to jest, że osobno miałam usg a na inny dzien wizyte u gina?to kto robił ci usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
postaram się wytłumaczyc:D mialam skerowanie na usg od mojego gina, który wykonuje usg w innej przychodni gdzie nie ma kartotek pacjentek tylko robi usg :D Dlatego dopiero jutro jadę do mojej przychodni w której ten gin na codzień przyjmuje:D i będziemy omawiac usg które On wykonał w dniu dzisiejszym:) i zakladac karte ciazy itd . oby nie powiedzial mi nic niepokojacego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kladia
ahhhaaa:) na pewno wszystko bedzie dobrze, gdyby coś było nie tak to by Co powiedział od razu wiec sie nie stresuj tylko ciesz jutrzejsza wizyta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i już po wizycie 6 tydzień 5 dzień 7 mm:) ze względu na tego cholernego mięśniaka i na to że przez ponad rok nie mogłam zajśc w ciążę traktuje gin moją ciążę jako potencjalnie zagrożoną mam sobie aplikowac luteine dopochwowo 2x 2 tabletki dziennie i do tego tabletki z żurawiny 3x2 tabletki juz doustnie:D bo mialam coś nie teges z wynikami moczu. w przyszłym tygodniu siuski znowu do kontroli i kolejna wizyta u gina. Do tego wszystkiego w przyszlym tygodniu wizyta u endokrynologa bo nadmienie ze 10 lat temu mialam usowana tarczyce i jestem na euthyroxie 125 na 150 dzien na dzien i badanie krwi musze zrobic tsh i t3 t4 na głowe dostaje od lekarza do lekarza:D:D:D dobrze ze moja mama to ogarnia zebym sie nie pogubila z terminami:D i do tego nie moge spac:(:( jak myslicie moge sobie przed spaniem herbatke z melisy wypic? czy sie nie zaleca ciezarnym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×