Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniah

BETA HCG - TEST PROSZĘ PORADDZCIE!!!!

Polecane posty

Gość kladia
STARACZKI 1) agulek79............26.........11.11...........31...... .....śląskie 2) Mila1801 .......... 23........8.06...........26...........mazowieckie 3) paula_pn...........26........04.07...........27...........wi elkopolskie 4) mycha11986 ...............6 ..........11.08.........25.........łódzkie CIĘŻARÓWECZKI Login.......tydzień ciąży.....termin porodu....płeć......województwo 1) Kladia.........37tc...17.09.2011.....dziewczynka...podkar packie 2) truskaweczka83.. 21tc......7.12.2011..chłopczyk.....wielkopolskie 3) ) olcik777......24tc.....9.12.2011....dziewczynka...małopolsk ie 4) Gosiaczek 126.....13tc.....04.01.2012.....?.......mazowieckie ROZPAKOWANE: 1) nikawax.....18.07.2010....syn.....Kajetan ...1700-45cm nikawax......18.07.2010...córka.....Ewa......1860-46cm 2)idi1313.....07.10.2010...córcia Lenka...3100-51cm.. 3) tolanka ....25.10.2010.....syn....Szymon....3700 - 59cm 4) ewa0505...14.12.2010...syn...Wojtuś...3900-58c 5) gosiaczek90...08.02.2011...córka...Aleksandra...4250-57cm 6) madzia27100 ...30.03.2011..córka.. Nikola......3000-53cm 7)Groszek1976....1.04.2011....synek.. Franio....3820-56cm 8) Kituś....16.05.2011...... synek....Karol....3500-54 cm 9) Dzastina222..14.06.2011...synek.. Oliwier..3760-55cm 10) Agata....................................................... .... 11) kreska100..20.06.2011...córeczka...Sara.....3200-55 cm 12)nika76....24.06.2011...synek...Łukasz....3230-53cm 13)Magda130405...21.07.2011....synek...Piotr...3740-59 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI 1) agulek79............26.........11.11...........31...... .....śląskie 2) Mila1801 .......... 23........8.06...........26...........mazowieckie 3) paula_pn...........26........04.07...........27...........wi elkopolskie 4) mycha11986 ...............6 ..........11.08.........25.........łódzkie CIĘŻARÓWECZKI Login.......tydzień ciąży.....termin porodu....płeć......województwo 1) Kladia.........37tc...17.09.2011.....dziewczynka...podkar packie 2) truskaweczka83.. 21tc......7.12.2011..chłopczyk.....wielkopolskie 3) ) olcik777......24tc.....9.12.2011....dziewczynka...małopolsk ie 4) Gosiaczek 126.....13tc.....04.01.2012.....?.......mazowieckie ROZPAKOWANE: 1) nikawax.....18.07.2010....syn.....Kajetan ...1700-45cm nikawax......18.07.2010...córka.....Ewa......1860-46cm 2)idi1313.....07.10.2010...córcia Lenka...3100-51cm.. 3) tolanka ....25.10.2010.....syn....Szymon....3700 - 59cm 4) ewa0505...14.12.2010...syn...Wojtuś...3900-58c 5) gosiaczek90...08.02.2011...córka...Aleksandra...4250-57cm 6) madzia27100 ...30.03.2011..córka.. Nikola......3000-53cm 7)Groszek1976....1.04.2011....synek.. Franio....3820-56cm 8) Kituś....16.05.2011...... synek....Karol....3500-54 cm 9) Dzastina222..14.06.2011...synek.. Oliwier..3760-55cm 10) Agata....................................................... .... 11) kreska100..20.06.2011...córeczka...Sara.....3200-55 cm 12)nika76....24.06.2011...synek...Łukasz....3230-53cm 13)Magda130405...21.07.2011....synek...Piotr...3740-59 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnessylwia
Klaudia odnosnie tego pospieszania skurczy to pomaga również masowanie brzucha a dla ulgi ciepla kapiel lub prysznic. U mnie masowanie brzucha wywolalo lekkie skurze juz w 20 tc, strach przed strata malucha. Lekarz zabronila mi glaskania brzusia i dala jakies leki, ale ja musialam , bo nie chcialam miec rozstepow - no to poszlam na ugode i glaskalam mniej ale nie przestalam i dotrzymalam Krzysia do 39tc1d :) Ja rozstepów przez cała ciaze nie mialam dopiero 2-3 tyg przed porodem sie pojawily :/ Uzywałam oliwki, maści witaminowej i jakis kremów natłuszczajacych skore (nie pamietam nazw), specjalnych przeciwrozstepowych kremow nie uzywałam. Mam sporo rozstepow ale mi ani mojemu mezowi nie przeszkadzaja. Bylam swiadoma, tego ze chce miec dziecko a tego skutkiem sa rozstepy dlatego nie przezywam ich nawet na plazy. Kochana poradzisz sobie. Moj maz rowniez nie wstawal w nocy do malego, Krzys sie darl a on go nie slyszal spiac. W dzien przez pierwsze 2 miechy przy nim bardzo malo robil ale to juz wina mojej mamy, bo ciagle sie wtracala (mieszkalismy z nia) i mowila: "po co troje ludzi do jednego dziecka???',"Kamil do pracy a dzieckiem my sie zajmiemy" i przez to Kamil nie pamieta Krzysia jak byl maleńki...Szkoda mi go ale to strasznie skomplikowana sprawa z moja mama i za duzo by pisac. Takze poradzisz sobie na pewno. Ja rowniez wracam do pracy ale na pol etatu narazie, mlody bedzie z moja mama siedzial...a pozniej pojde sobie na caly atat i na umowe na czas nieokreslony i za 2 lata bedzie na swiecie nasze drugie malenstwo a wtedy biore juz wychowawczy i siedze w domu... Z drugim dzieckiem bedzie inaczej, mieszkamy sami, spokojnie bede chodzic sobie w drugiej ciazy, nie bede nerwow szastac, cudownie bedzie, szkoda tylko ze w pierwszej ciazy tak nie bylo :( A i przy dwojce maluchow kupuje podwojny wozek, zeby tesciowa mi sie na leb nie zwalala, bo bedzie chciala mi dziecko na spacer wziac w jednym wozku a ja drugie w drugim wozku. Sama sobie radze i bede radzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cziqua
ah juz sama nie wiem odebralam wyniki bety i co i nic z nich nie wiem:d BETA HCG 14156.1 mlU/mL normy 0,0- 5,0 ujemny 1-10 tydz 225 000,00 11-15 tydz 16 995,65 > 225 000,00 16-22 tydz 6 860,23 > 225 000,00 23-40 tydz 1 583,40 65 911,38 Pomóżcie bo głupieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cziqua
1-10 tydz 225 000,00 coś mi się nie napisalo wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cziqua
1-10 tydz < 1,2 225 000,00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cziqua
14 lipca ostatni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BETA HCG 14156.1 mlU/mL to jest Twój wynik tak? jesli tak to ejsteś w 6 tyg ciązy od ostatniej miesiaczki liczac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cziqua
tak to mój wynik:) tylko nie wiedziałam jak te normy interpretowac:) zaraz jade do gina :) bardzo dziękuję za odpowiedz pozdrawiam :)napisze jak wroce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cziqua
lekarz zobaczyl wyniki i potwierdzil ciaze musze sie na usg umowic wtedy bede wiedziala wiecej:) jakże się cieszę:) tylko jak to mężowi powiedziec?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cziqua
nie wiem wlasnie chyba po prostu mu powiem ze zostanie tatusiem:) najprosciej bedzie chyba najlepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kladia
agnessylwia dziękuje za słowa otuchy:) wiem , że sobie poradze...musze.....:)bardzo pragnęłam dziecka tym bardziej, że dwa razy poroniłam i wiem, że będę robić wszystko żeby być dobrą mamą i też stąd biorą się moje obawy czy dam rade być taką matką jaką moje dziecko będzie potrzebować:) przykro mi, że się tak męczyłaś przy pierwszej ciąży...pamiętam jak z mężem mieszkaliśmy z moją mamą i mieliśmy już siebie nawzajem serdecznie dosyć, już nie mówiac że nawet nie wyobrażam sobie jaka by była napięta atmosfera gdybym wychowywała "z nią" dziecko...bardzo kocham moją mamę, ale małżeństwo musi być na swoim i wychowywać dziecko po swojemu, oczywiście można posłuchać "dobrych rad" od czasu do czasu, ale wszytsko ma swoje granice:) ja mam w sumie takie szczęście, że mam świetną teściową, z która mieszkamy w jednej kamienicy, ale w oddzielnych mieszkaniach. Do tego jest na emeryturze więc będę ją "wykorzystywać" do pomocy nad mała i jak wróce do pracy to ona zaopiekuje się Julcią:)szczerze mówiac gdyby nie ona to nie wiem jakbyśmy sobie poradzili...opiekunki są bardzo drogie i pewnie wszystko co bym zarobiła trzeba by było dać opiekunce a tak przynajmniej ten problem odpada:) ehhh już nie mogę się doczekać porodu!!!!:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomorzanka!
Hej :) Mam pytanie, od kilku miesięcy staramy sie z mężem o dziecko, ponieważ mam problemy z owulacją... robilam testy LH, działaliśmy i 23 dc( cykle mam 24-26) zrobiłam test o czułości 10 i wyszła blada kreska... wiec poleciałam na Bete i byla poniżej 1.... dzis jest 27 dc a okresu nadal brak... Dodatkowo mam objawy jak bolące, obrzmiałe piersi, kręci mi sie w głowie, ciągle chodze zmeczona i w zeszłym tygodniu na urlopie mogłam spać po 15h/dobe... Jakie jest prawdopodobieństwo, ze beta nie wyszła? albo ze test z moczu wyszedł pozytywny pomimo braku ciąży? Jeśli do jutra nic sie nie wydarzy, rano zrobię drugi, tylko w domu mam ten o mniejszej czułości 25... Dzięki za pomoc, pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kladia
cziqua gratulacje!!!napisz koniecznie czy już się umówiłaś na wizyte do ginka? pomorzanka myśle, że najlepiej jakbyś powtórzyła jeszcze raz badanie z krwi bo tak naprawde to ono jest wiarygodne...trzymam kciuki za pozytywny wynik...daj znać co wyszło:) a wracajac jeszcze do rozstepów to nie chciałam żeby ktoś pomyslał, że są one dla mnie ważniejsze niż dziecko, bo wiadomo że tak najważniejsze jest to żeby mała była zdrowa nawet żebym ja była cała w rozstępach...co oczywiście nie zmienia faktu, że mnie one nie cieszą i chciałabym sie ich pozbyć:)ehhh a już widze zalążki następnych na brzuchu, ale cóż też nie chce się tym zadręczać tym bardziej, że tak naprawde nie mam to wpływu....ewentualnie jak urodze to pójde sobie na te zabiegi do kosmetyczki o ile mnie bedzie stać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cziqua
u gina byłam dzisiaj ale bez badania( powiedział ze uciskanie bvrzucha mogloby jedynie zaszkodzic ) zinteerpretował wynik BHCG pozytywnie:)oczywiscie jak powiedzial gratuluje jest pani w ciazy to sie poryczalam:D:D:D jak spytal dlaczego te łzy to mówie że szok i że ponad rok staran:D jestem juz do niego umowiona na usg 31.08 czyli za tydzien:) wtedy bede mogla byc na 120% pewna ze to ciaza bo jak na razie nie wierze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cziqua, w przyszłym tygodniu może już być widać serduszko w zarodku, choć jesli go nie będzie to jeszcze też nie powód do zmartwień bo często dopiero w 8 widać. Ja u gina byłam już w 5 tyg i była tylko mała czarna kropeczka, a w 8 serduszko:) Ja też się popłakałam jak zobaczyłam wynik bety po pół roku starań:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cziqua
tylko cały czas nie mogę w to uwierzyc:) boje sie ze te 4 testy sie mylily i beta tez:/ moze dlatego ze mam problemy z tarczyca. chociaz beta zgadza sie czasowo z brakiem mojego okresu wiec ..... tarczyca w ten sposob oszukac testu by chyba nie dala rady:D: z bety podobno wychodzi ze 6 tydzien z braku okresu tak samo. ah w ogole musze przestac ciagle myslec negatywnie:D pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edikus
kochane babeczki! Ile (mniej więcej) kosztuje badanie beta HCG zeby wykluczyc ciaze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to znowu ty????
ok. 40zł. Zapytaj w swoim laboratorium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edikus
Poradzcie co robic. Dostaje juz do głowy! 29 czerwca ledwie mnie odratowali po peknieciu ciazy pozamacicznej. Tak panicznie boje sie ponownie zajsc w ciaze... zaczelam nawet zazywac tabl antykoncepcyjne (marvelon), ale mam objawy ciazowe!! ciagle biegam do ubikacji, nawet w nocy wstaje, mam mdlosci, jesli to ciaza to za wczesnie po operacji!!!!!!!!!!!! po prostu juz zaczynam wariowac. Wzywanie boga raczej nie pomaga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izax
hej Dziś moja beta hcg to 140, 48h temu wynik był 89 czyli wzrost 57%. Czy jest szansa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kladia
edikus spokojnie...idż zrób sobie bete i będziesz wiedzieć co i jak...a który to dzień cyklu, że już odczuwasz tyle objawów? a jeżeli chodzi o Twój strach to nie wiem, czy boisz się powtórki z poprzedniego razu czy generalnie nie chcesz (przynajmniej na razie) mieć dziecka, ale według mnie nie ma co się bać na zaś bo ciąża pozamaciczna zdarza się tak naprawde rzadko i jest bardzo małe prawdopodobieństwo, że przytrafiłoby Ci się to dwa razy pod rząd...a może te twoje objawy to jest reakcja na tabletki anty....? izax szczerze mówiac przyrost jest troszeczke za mały, ale jest więc myśle, że równie dobrze może być wszystko ok...a który to dzień cyklu? wybierasz się do lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izax
Hej OK 25dc, nie wybieram się tylko za 48h ponownie zrobię badanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kladia
izax w sumie szybko zrobiłaś bete więc może dlatego taki wynik...teraz powinno się rozhulać i myśle, że faktycznie nastepny wynik juz zdecydowanie wiecej Ci powie:)trzymam kciuki:) daj znac co wyszło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kladia pytałaś o tzw.przyspieszacze porodu 1z nich to masaż sutków dość długo wydiela się w tedy oxytocyna która jest odpowiedzialna za skurcze olejek rycynowy z apteki to 2 sposób a 3 tak jak pisałaś sex i nasienie które ma na celu zmiękczenie szyjki i otwieranie się jej.Te metody pomagają wówczas w twdy gdy ciało jest przygotowane do porodu czyli szyjka skrócona małe rozwarcie to w tedy metody działają ale jeżeli jesteś pozamykana na4 spósty to nici z tego.Ja byłam już gotowa w 36 tyg.miałam na 1cm.rozwarcie i po mocniejszym badaniu gin.urodziłamw 37tc. 12 godz.po badaniu miałam jużmała powodzenia ci życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnessylwia
w siedlcach w LAB-MED BHCG kosztuje 40zl :) edikus nie mart sie!!! to moga byc objawy nerów, ze strsu mogą sie takie rzeczy dziac, z obawy przed ciaza...ja mialam takie objawy, bo bardzo chce miec dziecko drugie ale to nie byla ciaza w moim przypadku i moze w Twoim tez nie...zrob bete, bo nerwy zle wplywaja na nas, kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, odebrałam dzisiaj wyniki bety: 2050,08. Który to według Was tydzień? Dzięki z góry za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×