Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniah

BETA HCG - TEST PROSZĘ PORADDZCIE!!!!

Polecane posty

Gość bubunia
jak dostane dzis @ to sie zalamie bo powiedzialam sobie ze sie nie staram i poprostu nie myslalam juz o tym tylko raz wspolzylam z moim męzem w tym cyklu i mialo by sie udac............a to daje nadziejje zawsze mialam malpe w terminie a teraz nic poprostu nic ehhh codzien o tym mysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bubunia
dzwonilam do labolatorium zapytac sie jak zinterpretowac wyniki to mi powiedzieli ze mi gratuluja bo bede mamą.......powyzej 5 to ciąza ja mam 8,8... kazali powtorzyc badania bo niska beta wiec niewiem zalamke przezyje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bubunia, jak ta beta sprzed tygodnia, to mogła być taka niska. Idź jutro z rańca zrobić drugą! Jak tydzień temu beta była poytywna a okresu nadal nie ma to pewnie ciąża. a ból brzucha jest normalny. Mnie bolał kilka tygodni. Jestem teraz w 19 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny robcie bete co 2 doby, dla własnego dobra i spokoju psychicznego. Co dwie doby beta ma się podwajać. Jednorazowe badanie niewiele daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze zrobić jest dwa badania, ale jak ja zrobiłam pierwsze, to Pani w laboratorium powiedziała, żebym następne badanie zrobiła dopiero za 4/5 dni. A jak już miałam dwa to poszłam do lekarza i nie kazał mi wiecej robić. Jak beta poprawnie rośnie to nie ma sensu robic wiecej badań niż 2, 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bubunia
hej dziewczynki!!!!!!!!!!!!!::):):) jestem w 6 tym tyg ciąży:):) poszłam d ginekologa i moja dzidzia ma około 8mm :):):)wypisal mi już książeczke ciąży teraz sie modle by serduszko maluszka biło na usg bo narazie to pęcherzyk ciązowy popłakalam sie jak mi powiedział mam tak fajnego ginekologa byłam u niego pierwszy raz że na dowidzenia calował mnie po rękach mowil że nikt jeszcze nigdy nie skakał z radości u niego na wizycie następną mam za dwa tyg termin mi wyliczyl na 12 marca:) dziękuje wam za wsparcie a bete miałam 88!!! pomyliłam sie a nie 8,8 bo te wyniki podała mi przez telefone że mam 8,8 a dzis je poprostu odebrałam i bylo 88 nie kazał mi powtarzac bety powiedział zebym uwazala na siebie tylko dziekuje wam za wsparcie napewno będe z wami jeśli mi na to pozwolicie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bubunia, super. Ja w 8 tygodniu zobaczyłam serduszko:) Bedziesz rodzić 3 miiesiące później niż ja:) Trzymaj się ciepło. Zajrzę tu dopiero za jakiś czas, żeby zobaczyć co u Ciebie, bo wyjeżdzam jutro na wakacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bubunia
ja sie oszczedzam jak sie da teraz :):)obym za dwa tyg zobaczyla to malenkie serduszko :):):):) kochana zycze ci udanych wakacji :):) wlasnie zajadam frytki ale mnie mdli nie wiem czemu bardzo szybko mnie mdli juz mam jedno malenstwo ma 4 latka z nia nie mialam takich mdlosci ale naprawde kazda ciaza jest inna ciesze sie ze bedzie miala rodzenstwo mojej mamie dopiero powiem jak juz bede wiedziala ze jest wszystko dobrze z dzidziulkiem a tymczasem pozdrawiam was i do dziewczyn ktore sie staraja nie poddawajcie sie ja staralam sie 2 lata!!!!!!!! i przyszedl ten czas ze udalo sie i wcale nie przykladalam sie teraz do tego tak jak mowilam tylko raz wspolzylam i za pierwszym razem sie udalo musialam trafic nawet nie wiedzac w ten dzien kiedy bylo najwieksze prawdopodobienstwo :):) 3 mam za was kciuki naprawde na kazda z nas przychodzi pora:)ale naprawde cieszyc to sie bede jak bede miala malenstwo w ramionach bo niepokoj zawsze zostaje do samego rozwiązania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bubunia, gratulacje fasolki! Ja wczoraj miałam taki szalony dzień że nie miałam nawet kiedy odp. Więc po wizycie u ginekologa, wszystko super, wyniki bardzo dobre, hemoglobina prawie 13, więc większa niż miałam na początku ciąży! Reszta wyników też ok, więc kamień z serca! A mały poszalał z wagą i wczoraj wyszło lekarzowi 3880!!! Powiedział że może być troszkę mnie ale nie mniej niż 3600, na chwilę obecną!!! Córka też była duża prawie 4 kg ważyła więc można było się tego spodziewać. Nie mam już kolejnej wizyty wyznaczonej bo 21 lipca w czwartek idę rano do szpitala na cesarkę. Tak więc do środy jestem z Wami, a potem trzymajcie kciuki, może jakoś uda mi się przejść to wszystko! Boję się ale co mam zrobić teraz już odwrotu nie ma :-) Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamuśki i trzymam kciuki za staraczki. Buziaki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kladia
STARACZKI 1) agulek79............26.........11.11...........31...... .....śląskie 2) Mila1801 .......... 23........8.06...........26...........mazowieckie 3) paula_pn...........26........04.07...........27...........wi elkopolskie 4) mycha ...............5 ..........10.07.........25.........łódzkie CIĘŻARÓWECZKI Login.......tydzień ciąży.....termin porodu....płeć......województwo 1) nika76......38tc....05.07.2011....chłopiec....śląskie 2) Magda 130405......38tc..30.07.2011....chłopiec.......śląskie 3) Kladia.........31tc...17.09.2011.....dziewczynka...podkar packie 4) olcik777............19tc........4.12.2011........?.... ...małopolskie 5) truskaweczka83.. 15tc......7.12.2011...?????.......wielkopolskie 6) Gosiaczek 126.....13tc.....04.01.2012.....?.......mazowieckie ROZPAKOWANE: 1) nikawax.....18.07.2010....syn.....Kajetan ...1700-45cm nikawax......18.07.2010...córka.....Ewa......1860-46cm 2)idi1313.....07.10.2010...córcia Lenka...3100-51cm.. 3) tolanka ....25.10.2010.....syn....Szymon....3700 - 59cm 4) ewa0505...14.12.2010...syn...Wojtuś...3900-58c 5) gosiaczek90...08.02.2011...córka...Aleksandra...4250-57cm 6) madzia27100 ...30.03.2011..córka.. Nikola......3000-53cm 7)Groszek1976....1.04.2011....synek.. Franio....3820-56cm 8) Kituś....16.05.2011...... synek....Karol....3500-54 cm 9) Dzastina222..14.06.2011...synek.. Oliwier..3760-55cm 10) Agata....................................................... .... 11) kreska100..20.06.2011...córeczka...Sara.....3200-55 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kladia
babunia gratuluje!!! Magda to faktycznie duza ta twoja dzidzia:) trzymam za Ciebie kciuki żeby ten tydzien ci szybko zleciał:) a moja mała szaleje w brzuchu przez całą dobe, ona chyba nigdy nie spi:))))juz nie moge sie doczekac porodu a wiem , że jeszcze dwa miesiace przede mna:( teraz zaczynam pomału kupowac ubranka i porządkować dom na przyjscie córci, ale czas mi sie dłuzy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka83
aktualizuję tabelkę zapominam o tym:( STARACZKI 1) agulek79............26.........11.11...........31...... .....śląskie 2) Mila1801 .......... 23........8.06...........26...........mazowieckie 3) paula_pn...........26........04.07...........27...........wi elkopolskie 4) mycha ...............5 ..........10.07.........25.........łódzkie CIĘŻARÓWECZKI Login.......tydzień ciąży.....termin porodu....płeć......województwo 1) nika76......38tc....05.07.2011....chłopiec....śląskie 2) Magda 130405......38tc..30.07.2011....chłopiec.......śląskie 3) Kladia.........31tc...17.09.2011.....dziewczynka...podkar packie 4) olcik777............19tc........4.12.2011........?.... ...małopolskie 5) truskaweczka83.. 18tc......7.12.2011...?????.......wielkopolskie 6) Gosiaczek 126.....13tc.....04.01.2012.....?.......mazowieckie ROZPAKOWANE: 1) nikawax.....18.07.2010....syn.....Kajetan ...1700-45cm nikawax......18.07.2010...córka.....Ewa......1860-46cm 2)idi1313.....07.10.2010...córcia Lenka...3100-51cm.. 3) tolanka ....25.10.2010.....syn....Szymon....3700 - 59cm 4) ewa0505...14.12.2010...syn...Wojtuś...3900-58c 5) gosiaczek90...08.02.2011...córka...Aleksandra...4250-57cm 6) madzia27100 ...30.03.2011..córka.. Nikola......3000-53cm 7)Groszek1976....1.04.2011....synek.. Franio....3820-56cm 8) Kituś....16.05.2011...... synek....Karol....3500-54 cm 9) Dzastina222..14.06.2011...synek.. Oliwier..3760-55cm 10) Agata....................................................... .... 11) kreska100..20.06.2011...córeczka...Sara.....3200-55 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka83
babunia gratulacje:) wskakuj kochana do tabelki jeśli masz ochotę:) Olcik udanych wakacji ci życzę, ja tydzien smigam:) Magda trzymam kciuki za was kochana żeby wszystko się udalo:) Musi się udać 21 lipiec to moje urodzinki wiec wszystko pojdzie jak po masle. Ja tez 21 ide do lekarza może dowiem się jakiej plci bombla nosze pod serduchem:) Kochane muszę wam powiedzieć że w koncu czuję ruchy dzidziolka ekstra uczucie nie da sie tego opisac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bubunia
dziekuje wam kochane za wsparcie!!!!!!!:):):) naprawde dziekuje wam jedyny bardzo uciążliwy objaw to bole straszne piersi a reszta jest do przejscia teraz tylko czekam by zobaczyc bijące serduszko maluszka przepraszam ze nie pisze po nickach ale jeszcze nie moge zapamietać a co do tabelki wkleje sie dopiero po wizycie gdy mi lekarz powie że serduszko bije wole nie zapeszac a kochanej naszej koleżance zyczymy powodzenia jak chodzi o porodzik:):):):) napewno będzie wszystko dobrze:):) dziękuje wam za tak gorące przywitanie :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI 1) agulek79............26.........11.11...........31...... .....śląskie 2) Mila1801 .......... 23........8.06...........26...........mazowieckie 3) paula_pn...........26........04.07...........27...........wi elkopolskie 4) mycha ...............5 ..........10.07.........25.........łódzkie CIĘŻARÓWECZKI Login.......tydzień ciąży.....termin porodu....płeć......województwo 1) nika76......38tc....05.07.2011....chłopiec....śląskie 2) Magda 130405......39tc..30.07.2011....chłopiec.......śląskie 3) Kladia.........31tc...17.09.2011.....dziewczynka...podkar packie 4) olcik777............19tc........4.12.2011........?.... ...małopolskie 5) truskaweczka83.. 18tc......7.12.2011...?????.......wielkopolskie 6) Gosiaczek 126.....13tc.....04.01.2012.....?.......mazowieckie ROZPAKOWANE: 1) nikawax.....18.07.2010....syn.....Kajetan ...1700-45cm nikawax......18.07.2010...córka.....Ewa......1860-46cm 2)idi1313.....07.10.2010...córcia Lenka...3100-51cm.. 3) tolanka ....25.10.2010.....syn....Szymon....3700 - 59cm 4) ewa0505...14.12.2010...syn...Wojtuś...3900-58c 5) gosiaczek90...08.02.2011...córka...Aleksandra...4250-57cm 6) madzia27100 ...30.03.2011..córka.. Nikola......3000-53cm 7)Groszek1976....1.04.2011....synek.. Franio....3820-56cm 8) Kituś....16.05.2011...... synek....Karol....3500-54 cm 9) Dzastina222..14.06.2011...synek.. Oliwier..3760-55cm 10) Agata....................................................... .... 11) kreska100..20.06.2011...córeczka...Sara.....3200-55 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny!!! Ostatni tydzień najgorszy, plusem jest to że jak się zna ten dokładny termin kiedy idę do szpitala to jakoś tak człowiekowi lepiej, a wiem że raczej nic się wcześniej nie zacznie bo mam szyjkę długą i zamkniętą i lekarz powiedział że nie zanosi się na poród. W sumie przy córce też tak było i urodziłam dopiero 11 dni po terminie. Dziś przyjeżdżają mama z teściową i myjemy wszystkie okna i robimy już konkretne porządki żeby maluszek miał wszystko wysprzątane. Pozdrawiam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bubunia
WItam ja dopiero wstałam pół nocy męczyłam się ze snem a teraz męcze się z mdłościami ehhh uroki ciązy masakra jak mnie mdli:P:P:P:P:P Madziu naprawde 3mamy napewno wszystkie kciuki za ciebie!!!!!!:):):) a jak moge spytać ile córcia ma latek moja 4 :):):) ciesze się ze będzie miała rodzeństwo wkońcu bo az mnie serce bolalo jak zawsze się bawila sama jak czasu nie miałam bo to praca bo to szkoła a tak wogole jade jutro po nia bo u teściowej na wakacjach była dwa tyg strasznie sie stesknilam za nią narazie lece wezme witaminki i postaram się coś zjesc,dzis moja siosta pakujje do wyjazdu jedzie do niemiec do narzeczonego na stałe troche mi smutno bo bedę tęsknić pozdrawiam was kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane :) gratuluje nowo zafasolkowanym kobietkom :) a ja... czekam aż mi się @ skończy... eh, kolejna moja koleżanka przyszła dziś do mnie ze zdjęciem swojej małej istotki, którą nosi w brzuchu... a ja.... smutno mi... nie mówię im, że też się staram o fasolinkę i nic z tego nie wychodzi, cieszę się ich szczęściem...ale w głębi serca czuje smutek i żal.... nie chcę im mówić o tym, że nie mogę zajść w ciążę, bo nie chcę, aby się użalały nade mną.... ale to tak boli.... a może ja nie mogę mieć dzieci.... nie wiem co mam myśleć, wiele myśli przychodzi mi do głowy.... mąż mówi, że mamy czas, żebym o tym nie myślała, że wszystko będzie dobrze...ale ja nie umiem nie myśleć o tym.... jeszcze mnie teściowa wkurza, bo co do mnie zadzwoni to pyta się "i jak tam jestem już babcią?" i co mam jej powiedzieć, mówię, że wszystko w swoim czasie...ale w głębi duszy tak bardzo mnie to boli.... niestety jak bym jej powiedziała, że staramy się już 5 miesiąc i nic, to by afere zrobiła, że mam do lekarza iśc, że to pewnie moja wina.... eh.... nie radze sobie z tym wszystkim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzastin kochana moje GRATULACJE. A jednak się udało. Widzisz obie byłyśmy najdłużej na forum i obie miałyśmy niezłe komplikacje przy porodzie-ale teraz już tylko będzie lepiej. Ty szykujesz się do chrzcin a ja jeszcze troszkę i do roczku. Czas tak szybko pędzi,mała już raczkuje i wszystko wpycha do buzi. Wszystkim staraczkom życzę zafasolkowania,w końcu się uda tylko czasami potrzeba trochę cierpliwości. Zafasolkowanym szybkiego i bez komplikacji rozwiązania (bo bez bolesnego to ni chu chu sie nie da). A nowym mamusią aby dzieciaczki zdrowo się rozwijały.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bubunia
mycha kochana nie załamuj się ja starałam sie prawie 3 lata!!!!!!! i to o drugie i nic dałam sobie spokoj i dopiero sie udało kochana 5 miesiecy to jeszcze nie tragedia uwierz mi ile ja nocy przeplakalam i dni ile brzuchow namacalam sie kolezanek wiec uwierz mi kochana jeszcze ci sie uda :):):):):) ja nie wierze do tej pory ze mi sie udalo codziennie sprawdzam czy moze @ nie dostałam jestem z toba iwem że napewno tobie sie uda mi kolezanka powtarzała wierze ze ci sie uda ze zajdziesz a ja taa napewno chyba predzej osiwieje i co w najmniej spodziewanym momencie dowiedzialam sie ze bede mama jestem dopiero w 6 tyg i tez sie boje by z dzidzia bylo wsio oki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kladia
truskaweczka pamietam jak ja poczułam pierwsze ruchy:) to jeden z najcudowniejszych momentów, ja nie mogłam sie go doczekac bo już po prostu czujesz , że maluszek żyje i ma sie dobrze:) mycha naprawde rozumiem jak sie czujesz...ja wprawdzie nie starałam sie długo a w sumie ta ciąża to była "przez przypadek", ale długo odwlekałam zajście w ciąże z powodu pracy i studiów...i dobrze pamiętam jak wtedy nagle wydaje się, że wszystkie koleżanki zachodzą w ciąże, wszędzie widzi się ciężarne kobiety i to ciągłe maglowanie w głowie kiedy mi sie uda...myśle, że nie masz się co martwić o to czy możesz zajść w ciąże bo z pewnością jest wszystko ok daj sobie tylko troche czasu i staraj sie nie myslec o tym cały czas chociaz wiem jakie to trudne!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda, będę trzymać kciuki za Ciebie 21 :) A babuni chciałam pogratulować fasolki :) jednak coś w tym jest, że jak się tak o tym nie myśli to wtedy się udaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bubunia
witam was :)jak wam mija wekkendzik dziewczyny moja córka już wrócila do domu i mam troszkę rozgardiasz a tak poza tym moja młodsza siostra wyprowadza sie do niemiec i przezywamy to z moja mama bo jest nam ciężko wczoraj we 3 usiadłyśmy i popłakałyśmy ehhh nie chcę by jechała ale będzie jej tam dobrze z narzeczonym a tak poza tym u mnie nic ciekawego troszkę sie zmartwiłam bo mnie nie mdli jakoś dziś nie wiem czy to dobrze ale jestem dobrej myśli z objawów to właśnie mdłości ból piersi i chyba wszystko kreska masz racje najlepiej dać sobie spokój ja przez dwa prawie 3 lata nakręcałam się i nic a teraz bum i jest truskaweczka ruchy boże ja juz marze by je poczuć naprawdę by wiedzieć że wszystko jest dobrze niby w 2 ciąży czuję się wcześniej je więc jest szansa żę poczuje może juz 16 tyg heheh z córką poczułam w około 20 pozdrawiam was i dziękuje bardzo za gratki:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bubunia
Witam was z samego rana dziś własnie zaczoł się u mnie 7 tydzień jeszcze tylko 5 i troszke odetchne z ulgą jak pamiętam do 12 tyg jest największe prawdopodobieństwo utraty maluszka a co u was slychac jak widze pustki jakieś nastały ja dziś od rana na nogach bo muszę parę spraw pozałatwiać nie dobrze mi i do tego brzuch mnie dziwnie boli a tak poza tym strasznie się roztyłam już ;/;/; porażka a jak wam kochane minął wikenndzik mam nadzieję że dobrze pozdrawiam was kochane p.s zauważyłam że przekręcacie mój nick troszke hehehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki :-) jak dawno mnie tu nie było, tzn trochę Was podczytywałam, ale mam teraz mało czasu żeby przed kompem siedzieć, pomagam mamie w sklepie, i na dodatek chodzę tam z małym, bo nie mam go z kim zostawić ehhhh. Witam bubunię i gratuluję fasolki :D a po wizycie do tabelki hoop :-) A szczerze Ci powiem, że tez czytałam "babunia", zanim Ty napisałaś , że przekręcamy Twój nick hihi ;D Mycha trzymam za Ciebie ogromne kciukaski, na pewno się uda ;) Magda Tobie życzę szybkiego rozwiązania, i szybkiego powrotu do domciu z maluszkiem ;-) :-) Truskaweczka 21 lipca ma mój M też urodzinki heheh :D Jutro wyjeżdżamy na krótkie wakacje to teściów, więc znowu mnie trochę nie będzie ,ale jak wrócę to dam znać. Pozdrawiam Was wszystkie i wielkie buziole ślę :-* ;-* :-*****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! Troszkę mnie tu nie było a już tyle mamusiek się porobiło!!! Serdecznie wszystkim gratuluję!!! :) Mój maluszek chodzi już w kojcu trzymając się uchwytów bądż przy meblach itp.... ma 2 dolne jedynki i mówi mama już od miesiąca :) jest wspaniały! mimo że w nocy daje troszkę "popalić" to wystarczy że się uśmiechnie i mama jest powalona na łopatki hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bubunia
a ja sie podziebilam mam katar i ból gardla az sie martwie wogole mnie przestało mdlic nie wiem czy to dobrze.......:( zapachyc dalej mnie denerwuja i brak apetytu ale mnie nie mdli wizyte mam dopiero za tydzien oby z dzidzia bylo oki zaczol sie 7 tydzien naprawde martwie sie pozdrawiam was kobitki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bubunia
a ja sie podziebilam mam katar i ból gardla az sie martwie wogole mnie przestało mdlic nie wiem czy to dobrze.......:( zapachyc dalej mnie denerwuja i brak apetytu ale mnie nie mdli wizyte mam dopiero za tydzien oby z dzidzia bylo oki zaczol sie 7 tydzien naprawde martwie sie pozdrawiam was kobitki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda trzymam za was kciuki!!! bubunia życzę zdrówka i witam w naszym gronie ja nie mam na nic czasu tylko przy cycu,ale dokarmiam bo na cycu mały nic nie tyje :) pozdrawiam STARACZKI 1) agulek79............26.........11.11...........31...... .....śląskie 2) Mila1801 .......... 23........8.06...........26...........mazowieckie 3) paula_pn...........26........04.07...........27...........wi elkopolskie 4) mycha ...............5 ..........10.07.........25.........łódzkie CIĘŻARÓWECZKI Login.......tydzień ciąży.....termin porodu....płeć......województwo 1) Magda 130405......39tc..30.07.2011....chłopiec.......śląskie 2) Kladia.........31tc...17.09.2011.....dziewczynka...podkar packie 3) olcik777............19tc........4.12.2011........?.... ...małopolskie 4) truskaweczka83.. 18tc......7.12.2011...?????.......wielkopolskie 5) Gosiaczek 126.....13tc.....04.01.2012.....?.......mazowieckie ROZPAKOWANE: 1) nikawax.....18.07.2010....syn.....Kajetan ...1700-45cm nikawax......18.07.2010...córka.....Ewa......1860-46cm 2)idi1313.....07.10.2010...córcia Lenka...3100-51cm.. 3) tolanka ....25.10.2010.....syn....Szymon....3700 - 59cm 4) ewa0505...14.12.2010...syn...Wojtuś...3900-58c 5) gosiaczek90...08.02.2011...córka...Aleksandra...4250-57cm 6) madzia27100 ...30.03.2011..córka.. Nikola......3000-53cm 7)Groszek1976....1.04.2011....synek.. Franio....3820-56cm 8) Kituś....16.05.2011...... synek....Karol....3500-54 cm 9) Dzastina222..14.06.2011...synek.. Oliwier..3760-55cm 10) Agata....................................................... .... 11) kreska100..20.06.2011...córeczka...Sara.....3200-55 cm 12)nika76....24.06.2011...synek...Łukasz....3230-53cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×