Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniah

BETA HCG - TEST PROSZĘ PORADDZCIE!!!!

Polecane posty

kwietniowamamo będzie widać serduszko i trzymam kciuki przykro mi z powodu Twojej straty jak słyszę o poronieniu t do te pory mnie ciarki przechodzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kladia
kwietniowa-mama z pewnością już będzie widać...wynik bardzo wysoki więc tym razem z pewnością będzie wszystko ok.:) ja w tą ciąże zaszłam (przez przypadek) po pierwszym okresie od poronienia więc szybko, ale widać już wszystko było dobrze:) mycha i widzisz na pewno bedzie wszystko dobrze.....i do tego rewelacja, że zaoszczędzisz tyle kasy, którą niedługo przeznaczysz na wyprawke dla maluszka:)))a co do l-karnityny to nie wiem, czy pomaga na plemniki, ale moge Ci polecić witaminy SALFAZIN - skład ma taki, żeby wspomagać męską płodność. Kilka moich koleżanek dawoło je mężom no i wszystkie są mamusiami więc na pewno nie zaszkodzą a mogą pomóc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kladia
ehhh a ja myślałam, że będę miała już troche spokoju a tu się okazało, że wyszły jakieś problemy z moją pracą i teraz znowu mnie czeka bieganie, załatwianie, nerwy jak to się rozwiąże i czy zdąże wszystko załatwić przez porodem...wrrrrrr.....w tym kraju to jacyć deb...wymyślają na siłe jakieś nowe wymogi, a człowiek potem musi się stresować i kombinować ehhhh a ja już na prawdę nie nadaje się na wychodzenie z domu na dlużej,,,:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny:) nie wiem czy mnie jeszcze pamiętacie ale z jakies 3/4 cykle temu się trochę udzielałam, ale jak poroniłam to troche cykle mi się rozregulowały,i co miesiąc beta wynosiła,ze tak powiem 0, poźniej zrobiłam prolaktyne okazało się,że była wysoka, i ten ostatni cykl brałam Castangus, wiesołek oeparol, magnez, wit b6, no kwas foliowy, mąż na lepsze nasionko zażywał Salfazin, magnez, i co drugi dzień kwas foliowy. Obecnie jestem 10 dzień po owulacji obajwy: temperatura cały czas na poziomie 37,0C piersi wieksze i bolące, uderzenia gorąca, wypieki. Byłam rano na pobraniu krwi, zrobiłam BetaHCG, progesteron, prolaktyna. Wynik mam koło 12stej na e-mail, trzymajcie kciuki :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa-mama
trzymam magiczne kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatu1
trzymamy kciuki :) juz niedlugo bedzie wszystko wiadomo :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Dawno tutaj nie zaglądałam :) ale to takie zamotanie ślubem itd. Ja to już mam 10 tc :D 16.09 kolejna wizyta u lekarza :) Doczekać się nie mogę kiedy zobaczę znów moją kruszynkę :) Opowiedzcie co widziałyście na USG w 11 tc :) ? Bo moja ciekawość mnie zżera :PP Katii82 trzymam kciuki !! :) Daj znać jakie wyniki !! :) Gratuluje wszystkim przyszłym mama :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatu1
pierwsze usg mialam robione w 7tc, kolejna wizyte mam w 11tc, ale wtedy chyba nie bede miala usg. tak zrozumialam moja doktor, ale moze cos z wrazenia pokrecilam. musze cierpliwie poczekac do 29.09 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam robione USG w 7t4d i widziałam małą kruszynkę mierzącą zaledwie 1,32 cm i bijące serduszko :D a teraz będę miała znowu robione USG bo lekarz mi powiedział że tym razem powinnam widzieć zarys rączek i nóżek na kolejnej wizycie :) i dlatego już nie mogę się tej wizyty doczekać :P a Mąż uparci twierdzi że tym razem idzie ze mną i ze mną do gabinetu wchodzi bo też chce widzieć swoją pociechę :P hehe mam nadzieje że mój lekarz nie będzie miał nic przeciw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatu1
jesli nie zrobi mi sama usg, to ja poprosze w takim razie :) place i wymagam ;) ze mna tym razem chce isc mama i maz. tez chca zobaczyc moja iskierke :) a jesli nie teraz, to w 12tc robie prenatalne, wtedy zobacze wszystko, nawet plec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kladia
katii ja cie pamietam:) to daj znać!!!trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kladia
marzec powinnas juz pewnie widziec maluszka z raczkami i nozkami:) i koniecznie bierz meza ze soba bo to naprawde niezapomniane przezycie, a własnie najfajniej wszystko widac jak jest mloda ciaza bo z wizyty na wizyty jest diametralna zmiana a juz pozniej w ostatnich miesiacach to juz nie jest takie przezycie bo dzidzia jest duza i nie miesci sie na monitorze tylko oglada sie osobno głowke brzuszek itd.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh Kladia wiem,masz racje :) Męża będę ciągła ze sobą :D I co najlepsze nie będę musiała go o to prosić bo on już sam się nie może tego dnia doczekać :) Cieszy się tak samo jak i ja:) No mam nadzieję że będę widziała rączki i nóżki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie dzwiniłam do labolatorum i się dowiedziałam, ze maja awarie systemu ipoważna awarie w labolatorium, wyniki może dziś o 18stej albo jutro, normalnie nie wiezrę co za pech grrrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katii nie denerwuj się bo to w niczym Ci nie pomoże :/ Napewno będzie wszystko po Twojej myśli :D :) Trzymam kciuki :) !! Daj znać jak dostaniesz wyniki ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatu1 jako mama rocznych bliźniaków, która przeleżała w szpitalu prawie całą ciążę mogę Ci powiedzieć tylko tyle że nie działa to tak jak myślisz "płacę i wymagam" im mniej interwencji usg tym lepiej dla bobaska a i w 12 tygodniu nawet super specjalista z super wypasionym sprzętem nie jest w stanie trafnie określić płci dziecka... u mnie sprawdzali chyba 2 razy i zawsze było nie wiadomo nawet w ostatnich tygodniach przed porodem.... ale jestem ciekawa jaką płeć stwierdzi u Ciebie w 12 tygodniu... pozdrawiam "stare" forumowiczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kladia
STARACZKI 1) agulek79............26.........11.11...........31...... .....śląskie 2) Mila1801 .......... 23........8.06...........26...........mazowieckie 3) paula_pn...........26........04.07...........27...........wi elkopolskie 4) mycha11986 ...............6 ..........11.08.........25.........łódzkie CIĘŻARÓWECZKI Login.......tydzień ciąży.....termin porodu....płeć......województwo 1) Kladia.........40tc...17.09.2011.....dziewczynka...podkar packie 2) truskaweczka83.. 26tc......7.12.2011..chłopczyk.....wielkopolskie 3) ) olcik777......24tc.....9.12.2011....dziewczynka...małopolsk ie 4) Gosiaczek 126.....13tc.....04.01.2012.....?.......mazowieckie 5) agatu1.....7tc......24.04.2012......czlowieczek.......warm-m az ROZPAKOWANE: 1) nikawax.....18.07.2010....syn.....Kajetan ...1700-45cm nikawax......18.07.2010...córka.....Ewa......1860-46cm 2)idi1313.....07.10.2010...córcia Lenka...3100-51cm.. 3) tolanka ....25.10.2010.....syn....Szymon....3700 - 59cm 4) ewa0505...14.12.2010...syn...Wojtuś...3900-58c 5) gosiaczek90...08.02.2011...córka...Aleksandra...4250-57cm 6) madzia27100 ...30.03.2011..córka.. Nikola......3000-53cm 7)Groszek1976....1.04.2011....synek.. Franio....3820-56cm 8) Kituś....16.05.2011...... synek....Karol....3500-54 cm 9) Dzastina222..14.06.2011...synek.. Oliwier..3760-55cm 10) Agata....................................................... .... 11) kreska100..20.06.2011...córeczka...Sara.....3200-55 cm 12)nika76....24.06.2011...synek...Łukasz....3230-53cm 13)Magda130405...21.07.2011....synek...Piotr...3740-59 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kladia
Katii to faktycznie pech...:/ ale co się odwlecze... daj znać jak bede wyniki:) agatu a czemu robisz prenatalne?masz zalecone czy po prostu chcesz być spokojna? a co do płci to faktycznie lepiej się tak bardzo nie nastawiać bo w tak wczesnej ciąży nawet na świetnym sprzecie może nie wyjsć na pewno...:)więc żebyś się nie zdziwiła, że potem nagle Twoja córcia zamieni się w synusia:) mi na szkole rodzenia mówiły, że nawet jak cały czas jest potwierdzana płeć to sobie zawsze zostawić ten 1%, że jednak może być odwrotnie bo tak naprawdę dopóki się nie urodzi to nie wiadomo tak do końca...:)) a z takich ciekawostek to położna mi opowiadawała, że przyjechała kobieta z akcją porodą z bliźniakami, jej lekarza nie było więc odbierał inny lekarz i do tego jeszcze okazało się, że będzie miała cesarkę. No więc rozcięli ją i ginek wyciąga pierwsze dziecko i szuka drugiego....NIE MA!!!.... okazałosię, że od początku było jedno dziecko, a ginekolog cały czas mówił, że bliźniaki i nawet pokazywał niby na usg dwie głowki itd...no to już jest ekstremalny przypadek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co mam napisac :( :( PROLAKTYNA AŻ 1889 !!!! PROGESTERON 114 BETA HCG 1,42 TE PIERSI TE SAMOPOCZUCIE TO ODE TEJ WUSOKIEJ PROLAKTYNY :( NIE MAM POJĘCIA JAK TO SIĘ STAŁO????? MIESIĄC TEMU JAK ROBIŁAM TO MIAŁAM MNIEJ WIECEJ 600 PRZY NORMIE DO 490 PRZEZ TEN MIESIAC BRAŁAM CASTANGUS CODZIENNIE MEGNEZ I WITAMINE B6 2 TABLETKI WSZYTSKO NA ZBICIE PROLAKTYNY, A TU CO POTROIŁO SIĘ ????? :( 1889!!! :( JESTEM ZAŁAMANA :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kladia
:( przykro mi katii ja się w sumie wogóle nie znam na hormonach i nie doradze dlaczego taki skok...musisz sie skontaktowac z ginekologiem i on Ci powie ci dalej....nie załamuj się! już raz zaszłaś w ciąże, wiec tym razem tez sie uda tylko tym razem z happy end'em!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzec ja miałama usg robione w 11 tygoniu i widziałam jak córka machała rączkami i nóżkami na wszystkie strony ;) ładnie było wiać jak serduszko bije,lekarz pokazał gdzie jest żołądek ;) taka malutka ciemna plamka ;) nie mam czasu bo mała jest strasznie absorbująca i ciekawska no i chodze do pracy to też mam przez to mniej czasu ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatu1
chce zrobic prenatalne, bo mam juz 33 lata, to moja pierwsza ciaza i kilka lat temu leczylam tarczyce. no i chyba bede spokojniejsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta1223
beta wyszła mi 0,100 po 8 tyg od stosunku czy mogę być w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny:) Nie poddaje się, wiem:),że to dziwnie zabrzmi ale ja nadal przypuszczam:) ,że jestem w ciąży:) , czuję się dokładnie tak jak wtedy co byłam w maju... a dziś od rana wymiotuje tak bez powodu... i jest mi słabo :( Jutro rano ide znowu powtórzyć badania, nie przejmuję się już aż tak tą prolaktyną, choć wieczorem spokojnie położyłam się spac przed badaniami, prysznic nawet bez balsamowania piersi bo tak mi lekarz mówił zadnych figli migli z mężem i bez nerwów, ale jak tak sobie pomyśle, to przed samym moim pobraniem krwi, matka wyszła z synkiem takim z 8 letnim który leciał jej z rąk i zemdlał na środku korytarza i pomagalismy go podniesc i ocucić, pożniej wzieli go już do sali, zdenerwowałam się wtedy dosyć bo chłopiec był taki biały,nie ruszał się i wyglądał jak trup.. Wtedy nawet nie pomyślałam o tym i weszłam na pobranie, później jak dostałam wynik też nie zakumałam, dopiero jak poczytałam to się dowiedziałam,ze jak się mocno zdenerwuje to może prolaktyna nawet 2/3 razy podskoczyć, więc jutro powtorzę.. Co do bety to jednak musialo być za wcześnie ale patrze na wynik bety z zeszłego miesiąca i jest zero 0, a progesteron 6 i to było robione w dniu spodziewanej @ a tu wynik był beta 1,42 a progesteron 114, Jutro będe miała 13 dzien po owulacji i porównam badanie z piątku, czuję w głebi,że wzrosnie beta a progesteron jest 'bardzo ładny. Czuję się dzisiaj jakby ktoś mnie zjadł i wypluł blee A i temperatura nadal 37. Kladia dziękuję za wsparcie dadaje to sił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kladia
marta nie jesteś w ciąży!! Katii trzymam kciuki kochana...!!!faktycznie bardzo szybko zrobiłaś bete więc mogła nie wyjść...w sumie teraz 13 dni od owulacji to tez nie jest dużo, może jednak poczekaj jeszcze pare dni? a kiedy masz termin spodziewanej miesiączki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny !! Katii82 może lepiej sobie poczekaj z tymi badaniami krwi na bete? Idź zrobić je w dniu spodziewanej miesiączki :) Ja robiłam 2 dni po spodziewanej miesiączce i miałam wynik 172,3 :)) I mi babka z recepcji powiedziała że nie mam się aż tak nastawiać ale najprawdopodobniej jestem w ciąży :):P I też tak jest :) Trzymam za Ciebie kciuki :) I wierzę że malutkie serduszko bije pod Twoim serduszkiem :):* Daj znać co i jak :)) Gosiaczek90 kurcze to mnie teraz dopiero zniecierpliwiłaś :P Już tym bardziej nie mogę się doczekać na piątkową wizytę :D Mam nadzieję że też zobaczę jak moja kruszynka wywija rączkami i nóżkami :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatu1
gratuluje kochana baaaaardzo!!!!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc przez ostatnie cykle nic a teraz proszę o to moja receptura ciążowa :) :) :) ONA: rano: Castangus 1 tab.-OD 1 DNIA CYKLU, 2 kapsułki wiesiołku oeparol(tylko do owulacji), 2 kwasy foliowe (tak mi lekarz kazał) , południe: magnez+wit.B, 1 tabl. Witamiiny B6, 2 kapsułki wiesołku wieczorem: wit. B6,2 kapsułki wiesiołku i tak raz dwa razy dziennie piłam siemię lniane jak byłam lekko podziębiona, katar piłam wapno+wit.C przeszło po 3 dniach ON: rano magnez wieczorem Salfazin, i co drugi dzień 1 tabletke kwasu foliowego DZIEWCZYNY TO DZIAŁA!!!! :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze to super !! Gratulacje Katii !! Teraz dbaj o siebie i o maleństwo !! :)) I przede wszystkim uważaj na siebie !! :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×