Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniah

BETA HCG - TEST PROSZĘ PORADDZCIE!!!!

Polecane posty

Gość agnessylwia
bubunia kobiety w ciązy maja wiecej sily niz normalnie, to jest udowodnione :) ja rodzilam w szpitalu, w ktorym chcialam ale mialam niemilą "obsługe" w czasie porodu...moze dlatego, ze strasznie krzyczlam z bolu i biegalam po calej sali porodowej hehe :D no kurcze, cale zycie myslalam, ze mozna sobie pokrzyczec (nie klac i nie klelam) rodzac, a tu nie ma tak dobrze, najlepiej buzie na klodke zamknac i kisic ten bol caly w sobie, niestety nie potrafie i jedna z pan bedacych przy moim porodzie powiedziala, ze kolejnego mojego porodu przyjmowac nie bedzie - a ona to sobie moze chciec... w czasie porodu byla jedna bardzo komiczna sytuacja, taka ze przez 3godz bolu krzyczalam, chodzilam pedem, bralam prysznic (niby ciepla woda-co to za szpital ktory cieplej wody nie ma) a jak juz parlam to spalam, opadlam z sil i prawie spiac, z zamknietymi oczami, "wypychnelam" synka - ze smiechem to wspominam, no tylko obudzilam sie jak mnie nacinali :D a i jeszcze to, ze przez cala druga polowe porodu prosilam o herbate ale dostalam ja dopiero ok 8 ;/ ogolnie rodzilam 3,5h 4 kg dziecko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnessylwia
wiecie co mi sie nie pododba? to ze przyjechalam do szpitala z rozwarciem na 6cm, polozyli mnie na to lozko i odrazu oxytocyne podali.. ja jestem temu przeciwna, czy to tak mozna bez pozwolenia pacjentki??? czy nie ma juz naturalnych porodow tylko i tylko sa zmedykalizowane??? leki przeciwbolowe tez dostalam ale na moja prosbe i za pozno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnessylwia
Katii82 bliznieta zazwyczaj rodza sie w co drugim pokoleniu. U Ciebie bliznieta w rodzinie sa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka 25
czesc dziewczyny licze na wasza pomoc. w sierpniu odstawilam nuvaring po 4 latach poniewaz planujemy dziecko 21 sierpnia dostalam krwawienie z odstawienia po tym zaczelismy sie starac o dziecko 17 i 18 dnia cyklu mialam delikatne plamienie a a w 24 dniu cylku "okres"? ktory trawl 4 dni i nie byl zbytnio obfity zadnych boli brzucha tylko mdlosci i bol pirsi na tydzien przed tym "okresem" do teraz. moje pytanie czy to hormony mi szaleja czy jakims cudem ciaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kladia
BUBUNIA za karę pozwalam Ci przekręcać mój nick jak tylko chcesz:) super, że mąż wraca ja bez mojego nie dałabym rady:) agnessylwia tam gdzie ja mam rodzić to podobno nawet zachęcają, żeby sobie pokrzyczeć bo to pomaga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kladia
ewka 25 a robiłaś test? szczerze mówiac mi się wydaje, że ciąży raczej nie ma...po odstawieniu tabletek okres może być zupełnie inny wkońcu cztery lata byłaś na hormonach, ale oczywiście niczego nie można wykluczyć więc może na początek zrób ten test:) a ja dzisiaj mam termin porodu...jak widać nie rodze:)wiecie co zauważyłam, że zaczynają mnie wkurzać ludzie, którzy za wszelką cenę chcą mnie pocieszyć, że na pewno za chwilkę urodze..wiem, że mówią to żeby mnie podnieść na duchu, ale teraz chyba lepiej się do mnie nie zbliżać:) właśnie byłam na dwugodzinnym spacerku, żeby coś tam się ruszyło, ale jak narazie to jak się rzuciłam na kanape to z niej już nie mogę zleźć tak mnie bolą stawy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnessylwia
tez bym chciala rodzic w szpitalu w ktorym zachecaja do krzyku ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kladia poskacz na piłce jak masz po schodach pochodz sobie masuj te sutki kochaj się z M.to ruszy na pewno.Mnie bolały pachwiny i do tygodnia ur.Ja to miałam w ogóle dziwnie wszystko wody mi odeszły a potem czop podobno ma być na odwrót ale ja czekać na szczęście nie musiałam ur w 37tc. ps.i na dzień czy 2 dni przed porodem dostałam nie ziemskiej energi i prasowałam i sprzątałam cały dzien.podobno właśnie tuż przed porodem jakiś taki hormon się wydziela ze kobieta potem takiego pawera dostaje ja tak miałam. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnessylwia
klaudia ja to przez druga polowe pomykalam jak maly samochodzik a szczegolnie koncowke ciazy...mieszkalam na 3 pietrze i 3 razy dziennie min chodzilam w ta i spowrotem plus liczac to co robilam w miedzy czasie na miescie czy na spacerze z psem :) hehe to moze dlatego urodzilam 6 dni przed terminem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Ja w pierwszej ciąży takiego pawera dostałam już w 9 miesiącu...a chodziłam jeszcze miesiąc w ciązy:) wiec na to chyba nie ma reguły:) I czop mi się sączył 3 tygodnie.. i co? nic! Na porodówce okazało sie że rozwarcie mam na 7 cm a skurczy 0... prosta kreska na ktg a że długo przenoszony to szybko cc... Druga ciąża to już inna bajka.. nic mi sie nie działo.. bynajmniej nie pamiętam.. powiem wam że po tych lekach które mi podawali na stole operacyjnym mam luki w pamięci! Czasami mi się wydaję że niektóre rzeczy mi się śniły a później zbieram fakty i okazują się realią! Klaudio trzymam kciuki za szybki i bezbolesny poród:)::):):) Pozdrawiam was wszystkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnessylwia
ja to w drugiel polowie ciazy pomykalam jak maly samochodzik a szegolnie w ostatnim miesiacu :) cala ciaze mieszkalam na 3 pietrze wiec min 4 razy dziennie w ta i spowrotem chodzilam plus to co sie nachodzilam w miedzyczasie :) hehe to moze dlatego zaczelam rodzic 7 dni przed terminem :D to bardzo dobry pomysl, duzo spaceruj, przebywaj na swiezym powietrzu, chociaz szczerze mowiac nie powinno sie przyspieszyc, przyjdzie pora i wtedy zaczniesz rodzic, moze maluszek jeszcze nie jest gotowy by sie z Toba "rozstac" :) nie martw sie tylko ciesz sie chwila :) jak do dwoch tyg po terminie nie zacznie sie to wtedy idz do lekarza ale nie stresuj sie :) bycie w ciazy jest cudowne, niezastapione uczucie, poprostu to najlepsze co kobiecie moze sie "przydazyc" :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnessylwia przyanczam się do twojego ost.zdania.Tesknie za tym stanem ale 2 dzidzie planuje więc nic straconego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnessylwia
werys ja tez planuje drugie a nawet trzecie dziecko :) wiem, ze nic straconego ale to tak szybko mija...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aktualizuje tabelkę.... i znów nic.... w tym miesiącu postawiliśmy z mężem na leki. Ja biorę kwas foliowy x1, magnez +b6 x1, 2x2 olej z wiesiołka i wit.C, L-karnitynę x1 a mąż: wieczorem solfazin, rano: wit. C, magnez +b6, L-karnityne, selen +E, zobaczymy co z tego wyjdzie. W połowie cyklu idę na monitoring owulacji..... STARACZKI 1) agulek79............26.........11.11...........31...... .....śląskie 2) Mila1801 .......... 23........8.06...........26...........mazowieckie 3) paula_pn...........26........04.07...........27...........wi elkopolskie 4) mycha11986 ...............7 ..........16.09.........25.........łódzkie CIĘŻARÓWECZKI Login.......tydzień ciąży.....termin porodu....płeć......województwo 1) Kladia.........39tc...17.09.2011.....dziewczynka...podkar packie 2) truskaweczka83.. 26tc......7.12.2011..chłopczyk.....wielkopolskie 3) ) olcik777......24tc.....9.12.2011....dziewczynka...małopolsk ie 4) Gosiaczek 126.....13tc.....04.01.2012.....?.......mazowieckie 5) agatu1.....7tc......24.04.2012......czlowieczek.......warm-m az 6)bubunia....16tc.....12.03.2012.....Poznań............. .Wielkopolskie ROZPAKOWANE: 1) nikawax.....18.07.2010....syn.....Kajetan ...1700-45cm nikawax......18.07.2010...córka.....Ewa......1860-46cm 2)idi1313.....07.10.2010...córcia Lenka...3100-51cm.. 3) tolanka ....25.10.2010.....syn....Szymon....3700 - 59cm 4) ewa0505...14.12.2010...syn...Wojtuś...3900-58c 5) gosiaczek90...08.02.2011...córka...Aleksandra...4250-57cm 6) madzia27100 ...30.03.2011..córka.. Nikola......3000-53cm 7)Groszek1976....1.04.2011....synek.. Franio....3820-56cm 8) Kituś....16.05.2011...... synek....Karol....3500-54 cm 9) Dzastina222..14.06.2011...synek.. Oliwier..3760-55cm 10) Agata....................................................... .... 11) kreska100..20.06.2011...córeczka...Sara.....3200-55 cm 12)nika76....24.06.2011...synek...Łukasz....3230-53cm 13)Magda130405...21.07.2011....synek...Piotr...3740-59 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kladia
niestety nie rodze:) ja całą ciąże też byłam aktywna, pracowałam do końca czerwca a prace mam aktywną bo opiera się na nauce tańców i piosenek w przedszkolach więc miałam ruch a teraz też nie oszczędzam, choć przyznaje że przez ostatnie 3 tygodnie nie chodziłam dużo na spacery bo mnie bardzo kłuje w podbrzuszu, ale w ten weekend byłam na dwóch dwugodzinnych spacerach i troche pomolestowałam meżą, ale jak narazie nie wiem czy to przyniosło jakieś efekty....czy to się czuje, że tam coś się otwiera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka83
Witam was kochane dawno nic nie pisalam ale czytam was cały czas, widze że coraz więcej nowych osóbek na forum jest, bardzo fajnie kobietki że jesteście bez nas to forum umrze a szkoda by było:( Kladia nic się nie martw i pisz jak jest ci źle po to to forum jest żeby wspierać w trudnych chwilach więc nic sie nie krępuj tylko pisz!!!!!! U mnie spokój i cisz tzn młody szaleje brzuch chce mi rozwalić:) W czawrtek wizyta u ginka zobaczymy czy młody jeszcze się zmieści na monitorze hahahahah ściskam was wszystkie mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnessylwia
czesc :) Klaudia jezeli chodzi o to czy czuc jak sie rozwiera szyjka podczas porodu to nie, nic nie czuc tam, czuc jedynie skurcze. No i czuc jak nacinaja ale to juz nie takie straszne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnessylwia
Pod koniec ciazy szyjka zaczyna sie powoli rozwierac do 1-3cm i to czuc, jak sie skraca i delikatnie poszerza, oczywiscie nie boli, mozna to rozpoznac samemu-podczas zblizenia z mezczyzna, ja juz wtedy kochac sie nie moglam ze swoim mezusiem-dziwnie i nie przyjemnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kladia
jeżeli chodzi o harce z mężem to powiem szczerze, że ostatnio nie sprawiało mi to zbytniej przyjemności bo jestem tam od jakiegoś czasu bardzo wrażliwa ale to już trwa od jakiegoś czasu więc to pewnie nie jest związane z szyjką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kladia
truskaweczka dziękuje to bardzo miłe co napisałaś:) a Twój maluszek rośnie jak na drożdżach:) sama pewnie nie będziesz wiedzieć kiedy, a już będziesz czekać tak jak ja na pierwsze skurcze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa-mama
melduję wizyta z 15.09 ;)- dzidzia wielkości 8mm i bardzo szybko bijącm serduszkiem :))) kolejna wizyta 04.10 i proszę o magiczne kciuki:)) powodzenia staraczki... pamiętajcie nadzieja umiera ostatnia:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kladia
kwietniowa-mamo bardzo się cieszę, że dzidzia ślicznie rośnie...eh pamiętam moje początki:) to wszystko jest wtedy takie ekscytujące i cudowne:) ciesz się tym stanem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kladia
dziewczyny ja już naprawde mam dosyć.....wszyscy dzwonią codziennie i pytają czy już urodziłam..wiecie jakie to potrafi być wkurzające...i do tego przez to czuje się jakby coś ze mną było nie tak, że nie rodze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnessylwia
klaudia chodzilo mi o to, ze przy zblizeniu jak ON jest w srodku to czuc, ze dziecko sie obnizylo i szyjka sie rowiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnessylwia
Kladia nie ma sie czym martwic :) Znam osoby co urodzily miesiac po terminie. Moge sobie wyobrazic jakie to wkurzajace, kiedy kazdy Cie terroryzuje telefonami i pytaniami kiedy rodzisz. Mysle, ze te osoby sie o Ciebie martwia, interesuja sie Toba. Na jedno to dobre, bo wiesz, ze ktos o Tobie mysli, wspiera Cie i Kocha a to jest wazne. Ja mam liczna rodzine ale na wparcie moglam liczyc tylko mamy i braci oraz meza, reszta rodziny sie ode mnie odwrocila, bo zrobilam nie po ich mysli, zyli zaszlam w ciaze i wyszlam za maz za, wg nich, nieodpowiedniech faceta. Przyzwyczailam sie juz i jest mi tak dobrze, ale lezy mi to na sercu i kazdej nocy sni mi sie moja rodzina-dziadkowie, wujostwo czy rodzenstwo cioteczne...uwazam, ze powinnas spojrzec na to z tej strony. Zycze Ci z calego serca szybkiego, lekkiego, malo bolacego, (bez bolesnych raczej nie ma, chyba ze cc) i bez komplikacji porodu sn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kladia
nikawax no właśnie sama nie wiem....na wszytskich usg pokazywało mi zawsze wcześniejszy termin wiec może dlatego też sie nastawiłam, że wcześniej urodze....poza tym jak tydzień temu według usg mała ważyła już 4 kg to chyba jest dostatecznie duża:)jak ja urodze?:) agnessylwia ja wiem, że wszyscy dzwonią z troski....naszczęście rodzina mnie nie zadręcza tel to raczej znajomi głównie wydzwaniają do mojego męża i się pytają codziennei czy już:) zaczynam podejrzewać, że to chodzi o pępkowe bo wiem, że już nie mogą się do0czekać imprezki:) ah te chłopy..... kurcze przykro mi, że Ty miałaś taką sytuacje....wogóle tego nie rozumiem...to Ty niby miałaś układać sobie życie jak oni chcieli? z jakiej racji?! Ty chyba nie dyktujesz innym jak mają żyć więc dlaczego ktoś się wpiep..... do Twojego życia....?. ludzie potrafią być dziwni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kladia
a tak jeszcze się chwaląc to dzisiaj są moje urodziny więc mój M obstawia, że dzisiaj urodze:) byłoby fajnie:) albo jutro bo znowuż w piatek mój M ma urodziny więc potem byśmy świętowali trzy dni pod rząd:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×