Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniah

BETA HCG - TEST PROSZĘ PORADDZCIE!!!!

Polecane posty

Gość gość
migokotka będzie dobrze, poinformuj nas o jutrzejszej becie, i w ogóle jak się czujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migokotka1987
No dziewczyny źle się dzieje.. Beta 29.05 - 241,7 31.05 - 288,4 Boję się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migokotka1987
dzwoniłam do lekarza, kazal zaprzestać brać d*phaston i czekać na krwawienie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Załamałam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enka1982
przykro mi...ale powiem/napiszę jedno, mój lekarz nigdy by czegoś takiego mi nie kazał bez sprawdzenia obrazu z USG ...;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zalamuj sie,stres to ostatnia rzecz ktorej ci teraz potrzeba...poczekaj do poniedzialku i umow sie do innego lekarza,ja bym powtorzyla bete,bo moze to byc blad lub chwilowy powolny przyrost,po co sie martwic na zapas...zmiana lekarza to podstawa,bo ten to jakis nie ludzki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IlonaSz
Witam dzisiaj zrobiłam kolejny test i oczywiście negatywny :/ a powinno wyjść pozytywnie przecież hcg rośnie w czasie ciąży :/:/ Jutro idę odebrać wyniki z piątku hcg :(:(:( zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie80
słuchajcie proszę o odpowiedź i nie krytykujcie bo juz wariuje... otóż 11.04 mialam stosunek potem 21.04 dostałąm okres- normalny jak zawsze , potem 19 maja również dostałam okres normalny jak zawsze , 28 maja robiłam test ciązowy ale około godziny 14 tej - wynik negatywny , wcześniej robiłam również testy i negatywne, ale mam trochę wzdęty brzuch, nie jestem w ogole głodna może to z nerów już sama nie wiem , dzisiaj zrobiłam bete ale musze czekac z wynikiem do jutra . Czy myslicie ze jestem w ciązy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królik skaczee
Witajcie. Wczoraj robiłam test hcg wynik 2025 a jestem w 4 tyg i 5 dniu ciąży. Czy to dobry wynik? Jutro chce powtórzyć aby zobaczyć jak rośnie. Boje się bo jedna ciąże straciłam już a wtedy wynik był podobny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IlonaSz
wydaje mi sie ze nie jestes w ciazy . A masz bole piersi czy mdłości ? Ale z tymi testami roznie bywa mi HCG wzroslo do 68,81 a testy nadal negatywne wychodza ;p :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do IlonySz a może ty w nie to miejsce sikasz niż powinnaś skoro żaden Ci jeszcze nie wyszedł pozytywnie pomimo podniesionej bety??? Poza ty czytając trochę twoich postów mam wrażenie że nie bardzo orientujesz się w sprawach bety a udzielasz innym pytającym rad.... nie ładnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość putanie80
nie mam innych doegliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IlonkaSz
Do Gość . Słuchaj mam jedno dziecko juz ktore ma prawie rok . Z testami ciazowymi się orietuje bo nie pierwszy raz je robię !!! wiec proszę cię nie rob ze mnie idiotki !!! A co do bety to pisze tylko to co położna i lekarz mi powiedział !!! Nie miałabym żadnego interesu by wymyślać !!! Bo sama nie wiem co się ze mną dzieje !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IlonkaSz
Do Królik skaczee. Właśnie patrzę na normy jakie mam na wynikach Hcg 5 tydz 217 -7138 mlu,/ml wiec myślę ze to dobry wynik :) ale dla pewności możesz zrobić jeszcze raz Hcg a najlepiej jak będziesz u lekarza :):) trzymam za ciebie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królik skaczee
Dziękuje za odpowiedź, Jutro idę powtórzyć bete. Bardzo się boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królik skaczee
Mam jeszcze pytanie moje badanie to hcg nie beta hcg czy to ma jakieś znaczenie??? Czy przyrost też ma być 66%?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IlonaSz
Do kroliczek skaczee Oj tego nie powiem ci ze ma to jakies znaczenie bo nie mam pojecia ? ja w laboratorium prosilam hcg i jak odebralam wynik to sie zaskoczylam bo bylo hcg+b ? wiec moze ty tez masz cos takiego ? Bo ponoc razem to robia tak mi powiedzialy jak odbieralam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enka1982
dziewczyny...naprawdę wystarczy prześledzić parę stron wstecz by znaleźć normy odpowiadające HCG i normy dla HCG beta...w laboratorium można robić i jedno, i drugie badanie. Przeważnie jest tak, że jak się nie uściśli to wykonają badanie ogólne tj dla hcg a z tego co wiem HCG to całościowy pomiar obecnosci hormonu gonadotropiny kosmówkowej. Podjednostka beta to pomiar ilościowy (bardziej szczegółowy), by np stwierdzic czy ciąża się prawidlowo rozwija i to ją wykonuje się w określonych odstępach czasowych po to by lekarz mógł lepiej zdiagnozować rozwój ciąży. Z tego co mi wiadomo (poprawcie jeśli się mylę) to uważa się, że we wczesnej ciąży stężenie beta hCG powinno wzrastać nie mniej niż o 66% w ciągu 48 godzin, o 114% w ciągu 72 godzin i o 175% w ciągu 96 godzin. Po +- 6-8 tygodniu ciąży prawidłowa szybkość narastania poziomu beta hCG ulega zwolnieniu (tyle teorii, z praktyką jest różnie) Poza tym zawsze najlepiej poradzić się lekarza, który z pewnością będzie wiedział lepiej mając do dyspozycji obraz z USG. pytanie 80...na moje "nie lekarskie oko" w ciąży nie jesteś..napisałaś, że miałaś już dwie "normalne" miesiączki od ewentualnego zapłodnienia...ale, że różne cuda się zdarzają, zrób sobie badanie HcgB albo po prostu najlepiej idź do lekarza. Ilona...wynik 68 nie jest jakimś wysokim wynikiem, może używasz "sikańców" o malej wrażliwości....poza tym nie rozumiem, skoro robisz testy HCG to po co dodatkowo wydajesz kasę na sikaczne testy...masz już dziecko więc doskonale wiesz, że i tak niezastąpiony jest po prostu lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IlonaSz
Używam sikancow ponieważ się strasznie denerwuje. Różne testy robiłam i żaden by nie pokazał wyniku pozytywnego :(:( Mój maz też mówi ze szkoda kasy :( Dzisiaj lekarz zobaczymy co powie :( boje się :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enka1982
no to mąż dobrze prawi...szkoda kasy i dodatkowych nerwów,które na pewno nie pomogą. Doskonale pamiętam nerwy na tym etapie jak i to, że nie ma się specjalnie wpływu na rozwój wydarzeń. Test z krwi jest bardziej wiarygodny a w połączeniu z wizytą lekarską uzyskasz wiedzę i pewność, której nie da Tobie żaden sikany testor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IlonaSz
Własnie wrocilam od lekarza :( pecherzyk powinnien byc na ponad 1 cm a jest 3,5 mm :(:( nie daje szans :(:( za tydz mam isc do niego z wynikiem jeszcze jednym hcg .Przepisze tabletki na wywolanie miesiaczki i zalecil duzo ruchu zeby wszystko samo sie oczyscilo :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiaxxx co u Ciebie? Ja miałam jakieś 2 tyg temu infekcje grzybiczna od luteiny. Wyników krwi jeszcze nie zrobiłam. Serduszko juz słyszałam :))) aktualnie trochę sie złe czuje wiesz gardło :( piersi mnie tak bolą ze ledwo żyje a tak to ok. A jak u Ciebie?:***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ! Hej Frania:) Trochę czasu mnie u was nie było, ale moje samopoczucie i leń nie pozwalał nawet na wstanie z kompa...:) Ale na początku chciałam przywitać nowe dziewczyny i pogratulować dwóch kreseczek:) Jeżeli chodzi o mnie to czas leci jestem już w 9tygodniu:) i powoli dochodzę do siebie, ale to jeszcze nie jest to.... Leżę w łóżku tv jakaś książką gazeta oczywiście o tematyce ciąży hehe :) i tak z dnia na dzień. W zeszłym tyg byłam u lekarza i na szczęście jest wszystko ok odpowiednie wymiary, badania ok , a moja fasolka ma już troszkę ponad 2cm i się cieszę z tego wszystkiego:) Tylko nadal biorę witaminy, kwas i d*phka już nie mam siły łykać tego wszystkiego...:( A Ty Frania cały czas taka chora? Który to już tydzień?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Proszę o radę. Staramy się z mężem o dzidziusia, zrobiłam dzisiaj beta hcg i wyszło 1,25 - jest to wynik 10 dni po ostatniej owulacji (to był 14 dzień cyklu) i to jest 3 tygodnie od ostatniej miesiączki. Jak myślicie, czy to jednoznacznie oznacza, że nie jestem w ciąży, czy jest szansa, że jeszcze jajeczko się nie zagnieździło i dlatego takie niskie. Strasznie chciałabym być w ciąży i już wpadam w obsesję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj A kiedy miałaś ostatnią OM dokładnie ? Masz regularne cykle ? Na razie wydaje mi się, że to za mały poziom, ale może po prostu za wcześnie zrobiłaś go....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnią miesiączkę miałam 18 maja, jajeczkowanie ok 31 maja - 1 czerwca i w obu tych dniach odbył się stosunek. Cykle mam regularne, tj. 28 dni. Teraz miesiączkę powinnam dostać ok 14 czerwca, czyli w czwartek. Może za wcześnie zrobiłam badanie? czytałam dzisiaj historie jednej Pani, która również tydzień przed spodziewaną miesiączką miała bata hcg 1,2, a w dniu spodziewanej miesiączki ponad 18.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radzę Ci jeszcze troszkę poczekać... Ja wiem, że na testach piszą, że już w szóstym dniu po zapłodnieniu testy wykrywają ciążę, ale bezpieczniej będzie jak jeszcze trochę się wstrzymasz, bo myślę, że może być jednak troszkę za wcześnie... Poczekaj jak miesiączka Ci się spóźni dzień lub dwa chociaż skoro masz regularne cykle, to wtedy powinno wszystko wyjść odpowiednio na hcg:) 3mam kciuki za ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję:) Mam nadzieję,że się uda, tak bym chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny kasiaxx ja zdrowa jestem zdrowa juz-ale wiesz zaczel;y sie wymioty i straszna sennosc- a ja jeszcze do pracy chodze do konca przyszlego tygodnia;> jutro ide na badania krwi a w pt albo sob do lekarza- oczywiscie boje sie, bo jak by inaczej ale jestem dobrej mysli. ja dzis zaczynam 11 tydzien wiesz ze u mnie juz widac zaokraglenia.... ;p a jezeli chodzi o bete to dziewczyny wezcie na spokojnie te wyniki ja tez nie mialam na poczatku wzorcowych wynkow nie mialam wzrostu o te ksiazkowe % sluchajcie mam pytanie- mam umowe do konca sierpnia.. co dalej? musze dostac kolejna umowe? a co z macierzynskim zna sie ktos na tym? poradzcie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem co to znaczy złe samopoczucie...:( Jestem zła sama na siebie z tego powodu, bo ciągle mi albo nie dobrze, albo nic mi się nie chce...Ale za to dziś rozpoczynam 10 tydzień :) Jeszcze trochę jak minie trzy miesiące, a później to mam nadzieję, że z górki poleci :) Frania co do Twojej pracy to ciężko mi powiedzieć, nie znam się na tym za bardzo, więc raczej nie pomogę... Do lekarza idę dopiero 4-go lipca po kolejne pewnie zwolnienie, a Ty masz teraz kontrolną wizytę też rozumiem ? pzdr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej mam bhc 197,3 ktory to tydzien ciazy a ktory zycia Malenstwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×