Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniah

BETA HCG - TEST PROSZĘ PORADDZCIE!!!!

Polecane posty

Gość szalona_zielonooka
Odebralam bete z poniedzialku i podsumowujac...piatek 273 poniedzialek 1408 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do szalona_zielonooka- to który to tydzień +/- ? ja też robiłam w piątek ale u mnie było 47 i niby 3 tydzień ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalona_zielonooka
Przeczytaj moj wczesnejszy post, tam jest wszystko, poniewaz na wizycie w zeszlym tygodniu.nic.nie bylo widac na usg wewnetrznym lekarka wyslala mnie na bete, dzis po odebraniu wynikow zadzwonilam, byla bardzo zadowolona i powiedziala ze widzimy sie za dwa tygodnie, wiec pewnie dopiero wtedy dowiem sie wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetna beta, gratulacje! Taki przyrost... może będą bliźniaki? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalona_zielonooka
Ejjjj no;-) to nie jest zabawne :-D mam braci...blizniakow ;-) to zarty czy faktyczmie realna sugestia ?.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytałam trochę o becie i faktycznie coś było wspomniane o ciąży bliźniaczej..poczytaj może się coś ciekawego dowiesz,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wynik 2.0 wartości prawidłowe 0.00 - 5.00 menopazua 0.00 - 10.00 jak rozumieć ten eynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brak ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szalona_zielonooka bliźniaki są super sama mam już w wieku 3 lat a przyrost bety na początku w ciągu 24 h miałam z 300 na 1200 a tym bardziej że w rodzinie już wystąpiły bliźniaki tym większe prawdopodobieństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Ja to mam dopiero problem... po raz pierwszy w życiu... - cykle mam jak w zegarku co 25 dni - ostatnia @ 9.07. - stosunek do końca, okres płody. Mniej więcej na 5 dni przed @ test ciążowy ZROBIŁAM ICH DUŻO 6-7 każda pora dnia i wszystkie pozytywne ( kreski pojawiały się po 2-3 minutach ). ok- czas na bete, którą robiłam w środę ( 31.07 ) - wynik ujemny CIĄŻY BRAK - kupiłam kolejny test - WYNIK POZYTYWNY na dzisiaj mam termin @, czekam na nią bo skoro krew wyszła na NIE, nie ma raczej pomyłki. objawy jakie mam- mam większe, obrzmiałe nie bolące piersi, ciągnie mnie w pachwinie prawej co jakiś czas. kretynka ze mnie po kiego robiłam te testy,, ;///// jak nie dostanę okresu w przeciągu tygodnia ponownie wykonam BETE, chociaż nie liczę na cud. dzisiaj zrobię kolejny test- ja będzie poz, to zwariuje,, dziękuję za wszelkie odpowiedzi, będę bardzo wdzięczna. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zasadniczo testy sikane są mniej czułe niż krew, co znaczy, że bardziej prawdopodobna jest sytuacja odwrotna. Tyle testów nie powinno się mylić. Czy to był ten sam producent i seria? Może kup test innej firmy? Krew się raczej nie myli, chyba, że pomylili twój wynik z kimś innym - też się zdarza. Co innego, ze słyszałam też testy na owulację, wykrywające LH mogą być dodatnie w czasie ciąży (faktycznie sprawdziłam na sobie i się zgadza - w ciąży był dodatni), jednak nie wiem, czy w drugą stronę może od działać - czy owulacja może powodować pozytywny wynik testu ciążowego, bo tego nigdy nie sprawdzałam. Jeżeli by tak było, to może po prostu miałaś opóźnioną owu, albo hormon się utrzymywał jakiś czas w krwi, a test ciążowy wykrył LH zamiast hcg. Jest to teoretycznie możliwe, dlatego sikańców nie powinno się robić przed dniem spodziewanej miesiączki. Też bym bardziej ufała testowi z krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Dzisiaj odebrałam wynik beta hcg wyszedł 898,2. Jak sądzicie który to może być tydzień ciąży? Ostatni @ miałam 29.06.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 tydzien od ostatniej miesiączki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję bardzo za odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robiłam 3 testy różnych firm. okresu nie dostałam, czekam do poniedziałku i powtórzę ponownie. chyba, że do tego czasu pojawi się @ przestałam o tym myśleć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Mam podobny problem. Czy po 11 dniach od stosunku mógł jeszcze nie wyjść pozytywny test Beta HCG? Dodam że testy "domowe" nie wykryły bobaska.Dzięki za wszystkie odpowiedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinien wyjść wiarygodny wynik o ile napewno wtedy była owulacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosunek nie jest równoznaczny z zapłodnieniem więc nie ma pewności że beta będzie wiarygodna. Odczekaj jeszcze kilka dni./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za odpowiedzi :) tak dla wyjaśnienia, w kwietniu odstawiłam tabletki anty, potem miałam bardzo nieregularne cykle ( 26,39 i 33 dni) w 5 i ostatni dzień okresu kochałam się z mężem i się bardzo zastanawiam czy jestem czy nie jestem w ciąży. Wiem że w okres nie ma owulacji ale po odstawieniu tabletek wszystko się może zdarzyć :) jak myślicie ile powinnam jeszcze poczekać zeby znowu zrobić test beta HCG?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja poczekałabym aż minie termin okresu wypadającego z najdłuższego cyklu. Ale ty pewnie nie chcesz tyle czekać więc test beta po min. 14 dni od stosunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kto by chciał czekać na tak radosną nowinę :) dzięki za odpowiedz poczekam jeszcze 2 dni i znowu zrobie test. Życzcie mi powodzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To w dziwny sposób się staracie. No ale to wasza sprawa. Znowu zrobisz? To jaki wynik miałaś wcześniej i ile dni po to było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mąż mieszka za granicą i takie szczęście mieliśmy że dostał wolne kiedy ja miałam okres ;) Zrobiłam test w 11 dniu po stosunku i nic nie wykazał ( <0.100 mIU/ml ) :( ale mam kilka ciążowych objawów które albo sobie wmawiam albo mam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wmawiasz sobie, objawy po 11 dniach od stosunku... dobre sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hm, skoro tak to bardzo wątpię aby to była ciąża. Nie przy tak niskim wyniku. Nawet wczesna ciaża dałaby wyższą betę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś już jest 16 dzień po stosunku, w 11 zrobiłam test z krwi i nic nie wykrył. Ale teraz stwierdziłam że jeszcze poczekam 2 dni żeby mieś 100% pewność. no bo w 18 dni po stosunku to już powinien wyjść ( mam taką nadzieje ) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś jest 16 dni po stosunku a teścik robiłam w 11 dniu po ;) Teraz stwierdziłam że poczekam jeszcze 2 dni bo w 18 dni po baraszkowaniu to już na 100% powinno wyjść :) ( przynajmniej mam taką nadzieje )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×