Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniah

BETA HCG - TEST PROSZĘ PORADDZCIE!!!!

Polecane posty

moniko, na wyniku pisze który to tydzień tak że nie martw się tylko leć na betę i będziesz miała pewność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika Monika 84
Za godzinę będę tu spowrotem z wynikami bety...bardzo sie denerwuje..juz sama nie wiem czy chce czy nie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MOnika Mnika 84
Bede mamą;) 2gi tydzien;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
No Monia gratuluję a jaki masz wynik??? Super fajnie że w końcu jakaś dobra wiadomość na tym forum... uważaj teraz na siebie i wszystkiego najlepszego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
83.3 pielegniarz powiedział, że to 2gi tydzień... Szczerze to nie zamierzam sie nakręcać,przejmować ani zmieniać wszystkiego o 180 stopni. To nie choroba i napewno będzie dobrze. Dzięki dziewczyny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika Monika 84
To wyżej to byłam ja;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika GRATULACJE !!!!!!!!!!!!!! Jaki miałaś wynik ? Widzisz ja i bez wyników pierwsza Ci mówiłam,że to drugi tydzień. A co do tej interpretacji to u mnie piszą tylko wynik i nie piszą który to tydzień. Co do tych co wcześnie latają i robią bete,to napisała to chyba osoba co nigdy nie straciła swojego aniołka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaniaaaaaahhh
tydzień temu byłam na tym badaniu. wynik pisało 0,100, to byłby mój 17 tc. okresy mialam 4 z tym, że pierwszy normalny, 2 wcześcniej, mniej obfity za to dłuższy, 3 normalny i ten ostatni też jakby mniej obfity niż zwykle i trwał 6 dni zamiat 7. Cz mimo to mam 100% że nie jestem w ciązy ? proszę o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to dziwnej kobiety aniah
No to już jest przesada.nie wiem czy jesteś taka głupia czy tylko udajesz.inaczej chyba nie mozna było tego ująć,przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarownica66684
dziewczyny dobra rada dla przyszłych mam od samego początku róbcie badanie na czystośc pochwy refundacja badania na paciorkowiec jest dopiero w 34 tygodniu.badanie kosztuje około 30 złotych .gdyby lekarz mnie o tym poinformował dzis moja córcia by żyła a tak urodziła się w 23 tygodniu z wagą 600 g zyła 3 dni .znalazłam rózne opinie na temat tej bakteri niektórzy mówią że nie powinna wywoływac przedwczesnych porodów.ale w moim przypadku nie było zadnej innej przyczyny.zycze wam dużo szczescia w staraniach ja dopiero po 4 latach zaszłam w ciąże niestety stało sie inaczej...moja wiktoria odeszła 23 wrzesnia 2009 . zwracajcie uwagę na badanie ogólne moczu jesli bedziecie miały napisane że bakterie liczne w polu widzenia to róbcie dalsze badania w celu stwierdzenia jakie to bakterie mój lekarz to zlekceważył ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika moje gratulacje w końcu coś sie dzeje. Czarownica a tobie bardzo, bardzo współczuję tymbardziej że dopiero tak mało czasu upłynęło ale przede wszystkim iż twój aniołek już był taki duży nie to co poronić w 2,3,4 tyg. Mam nadzieję że jakoś powoli dochodzisz do siebie. Pisz co tam u ciebie i jak się czujesz. A resztę kobitek pozdrawiam w ten pochmurny dzień!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annniaahhh
Nie jestem głupią kobietą tylko glupią młodą dziewczyną, ktora obawia się ciązy i sama nie wie co myśleć. W internecie jest wiele informacji o miesiaczkach w ciąży, a nie wiem czy ciąża może sie rozwijać mimo takiego niskiego poziomu tego hormonu (0,100) w 17 tc? Nie wiem czy to bhcg daje sto procent wiarygodności? W brzuchu nieraz jakby mi się cos wiercilo, wiem, że niedługo byłby juz czas na ruchy plodu i dlatego proszę Was o opinię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, jestem tak przeziębiona jak nigdy:( Lecze sie herbatą z malinami, kaszel katar, gorączka-jak dzis do jutra mi nie przejdzie lece do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaniaaaaaahhh
nie byłoby moich obaw gdyby w ostatnim miesiacu w pasie mi nie przytyło się kilka cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysolina
witajcie w maju mialam robiona laproskopie, wykryto mi endometrioze 1 stopnia. Nie brałam żadnych hormonów ani innych leków tylko staramy się z mężem o dzidziusia. Ostatnie 2 miesiące miałam strasznie bolesne jajeczkowanie. W sierpniu nawet wylądowałam w szpitalu pod kroplówką, gdyz lekarzxe myśłeli ze mam atak wyrostka. Jednak doszli do wniosku ze to od spraw ginekologicznych. Ostatnią miesiączke miałam 12 wrzesnia. Trwała 5 dni. Do dzisiaj nie mam okresu, jedynie dzisiaj dostałam delikatne plamienie. W czwartek miałam robione usg i wyszlo wszystko ok. Zrobili mi HCG i wyszło 33.5 mU/ml w zakresie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysolina
Zrobili mi HCG i wyszło 33.5 mU/ml w zakresie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysolina
5,0. Lekarz swierdził, że jest duże prawdopodobieństwo ze jestem we wczesnej ciąży. Jednak wczoraj wieczorem miałam plamienie, dzisiaj troszke też. Zrobiłąm test i wyszedł negatywny. Bolą mnie cały czas delikatnie jajniki. Możecie mi powiedzieć co jest ze mną grane?[/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja tez tak miałam
z bolem jajników, poczekaj jeszcze kilka dni i zrob test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysolina
zrobilam dzisiaj test i wyszedł srednio widoczny na tak... a jak tobie sie skonczyło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sysolina To napewno ciąża-mi pierwszy test wyszedł taki,że ledwo było widać pod światło.... Pozatym u Ciebie beta jednoznacznie wskazuje Możesz się już cieszyć... Gratulacje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysolina
niestety dzisiaj obudziłam się właśnie z okresem i bólem w podbrzuszu, takze chyba moge juz zapomniec o dzidziusiu;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysolina
wlasnie wrocilam ze szpitala. albo poroniłam albo mam okres w trakcie wczesnej ciąży. jutro mam zrobic betahcg i sie okaze czy sie zwiekszylo. jajniki mnie bola jak jasna cholera. zalamana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymaj się,wiem jak to jest najpierw staraliśmy się o dziecko,laparoskopia,leki, udało się,teraz chcieliśmy drugie i ta ciąża zakończyła się niepowodzeniem,ale nie załamuję się czekam,aż @ mi sie skonczy i do dzieła,w poprzednim cyklu się nie udało,ale sa następne,oddałabym trochę mojego optymistycznego charakteru kazdej,która go potrzebuje,sysolinko moja droga trzeba wierzyć i bez względu na wszystko starać się nie załamywać miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×