Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniah

BETA HCG - TEST PROSZĘ PORADDZCIE!!!!

Polecane posty

1) Dzastina222.....25..........17.08...........26...........dol nośląskie 2)nika76..............16.........06.08...........34...... .....śląsk 3)agulek79............23.........27.07...........31...... .....śląskie 4) truskaweczka83.....5.......01.08..........27...........wielk opolskie 5)agata@...............5.........24.07 ..........24............pomorskie 6) Mila1801 .......... 14........27.07...........25...........mazowieckie CIĘŻARÓWECZKI Login.......tydzień ciąży.....termin porodu....płeć......województwo 1) ewa0505....22tc........16.12.2010........chłopak......podla skie 2)Madzia 27100..7t 1d......04.2011...........?............mazowiecki e 3)Marta C .........4tc......04.2011..............?.............mazowie ckie 4) idi1313..........31tc.....10.10.2010.....dziewczynka....śl skie. 5) Tolanka..........30tc .....1.11.2010.........chłopiec........kuj - pom 6) asia 1983..........24tc .....3.12.2010.........chłopiec.....zach - pom 7) groszek1976........6tc.....04-20011 ....?.............łódzkie 8) gosiaczek90.....16tc....10.02.2011......?......mazowieckie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idid1313 Mój M nigdy nie chciał ze mną iść na usg, co też było dla mnie przykre jak szłam do lekarza a tam dziewczyny z mężami ale jakieś 6 tyg temu był pierwszy raz i powiedział że już nie pójdzie- kolejka kilkugodzinna i jeszcze i tak nic nie widzi na tym ekranie i jak na złość wszystkie dziewczyny były same........ co do brzuszka to nie mogę narzekać głaszcze całuje itd. raz był taki moment jak dowiedzieliśmy się że to chłopiec a nie dziewczynka to kilka dni się nie zbliżał strasznie się wtedy czułam więc postanowiłam pogadać z nim o tym bo to w końcu nasze wspólne dziecko- powiedział mi że nie robił tego na umyślnie i nie wiedział że ja to tak odebrałam i że tak źle mi z tym było, może pogadaj ze swoim mężem o tym co czujesz bo zadręczanie się nie sprzyja ani Tobie ani dziecku - a tej troski psychicznej najbardziej nam teraz trzeba :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzai27100 Gratuluję!!! takie serduszko to rozkosz dla oczu! Życzę spokojnej ciąży!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groszek1976
dziewczynki kochane, ja ciągle powracam z pytaniem o luteinę? do którego tyg ciąży ją się przyjmuje? Madzik gratulacje!!! Pozdrawiam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa, Tolanka dzięki za słowa otuchy, rozmawiałam już z nim na ten temat ale on zawsze odp. że taki już jest i tyle niestety mój ojciec i teść też tacy są więc wiem jak to jest, tylko jak po jakiejś imprezie jest trochę wstawiony to wtedy jest tak wylewny i uczuciowy że aż mnie wkurza. Ale na usg chodzi nawet się o wszystko wypytuje,ostatnio gdy lekarz powiedział że grozi mi poród przedwczesny i muszę się oszczędzać to kazał mi cały czas leżeć w łóżku i myślałam że zwariuję, więc z dwojga złego wolę aby nie był wylewny ,zato wszystko robił w domu. Do Agniecha bardzo mi przykro,ale widocznie to jeszcze nie twój czas, nie zamartwiaj się kiedyś się uda. Dziewczynki aja z innej beczki czy któraś robiła zakupy na GRATKA-GAGATKA,bo są tam bardzo tanie pościele do łóżeczka ale boję się zamówić bo nie wiem czy to nie są jakieś oszuści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewusia25.25
Dziewczyny powiedzcie kiedy można najwcześniej zrobić test ciążowy? jestem tydzień po owulacji i nie wytrzymam kolejnego tygodnia... chciałam iść ok.14dni po owulacji na beta HCG, ale nie wiem czy wytrzymam... wiem, że test z moczu jeszcze później wykryje ciąże... czy ok 10dnia od owulacji wynik beta HCG byłby w miarę wiarygodny??? Proszę pomóżcie bo zwariuję :) choć wiem,że nie ma co się nakręcać a potem rozczarować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulka_7
Hej dziewczyny, jesli któras moze mi pomóc to bardzo prosze, bo moja pani ginekolog wraca dopiero w nastepnym tygodniu z urlopu ,a ja nie moge juz usiedziec na miejscu! :) W ostatni czwartek, czyli 19.0 robilam beta HCG , wynik - 400,70 mlU/ml. Wczorajszy wynik ,czyli z dnia 24 08. to 3 286,98 mlU/ml. Ostatnią miesiączke mialam 13.07. czyli to prawie 4 tydzień od zapłodnienia. Moje pytanie brzmi, czy to niezbyt duży przyrost? Czekam z nicierpliwością na odpowiedz. Tak się boję o tą MAŁĄ DZIDZIĘ! :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kulka 7 moim zdaniem dobry ten twój przyrost bety - im większy tym lepiej. ewusia jeśli nie możesz wytrzymać to zrób test sikany - tylko rano - może już coś pokaże, chociaż sama nie wiem. Jak nic nie wyjdzie to powtórz go później. Ja właśnie wróciłam od lekarza mieliśmy sprawdzić serduszko i wszystko w porządku. Malutki rośnie jak na drożdżach - czytałam że w 23 tc powinien ważyć ok 0,5 kg. a mój ma już 750 g. - to chyba dobrze. Zakazał mi opychania się tak jak do tej pory bo jeśli tak dalej pójdzie to będę duża dziewczyna. W przeciągu 1,5 m-ca przytyłam 7 kg a od początku ciąży to już 10. Mężowi kazał założyć kłódkę na lodówkę ;) Pozdrawiam cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniiii
Czy jestem w ciazy? Mam wielki problem,bo nie wiem czy jestem w ciazy.Napisze Wam o wszystkich moich objawach,moze ktoras z Was miała podobnie. A wiec ostatnio miesiaczke mialam 16 lipca,wczoraj zrobilam dwa testy wyszły pozytywne,dzisiaj z rana ponownie wyszedł pozytywny z grubą krechą.Do tego mam bole w podbrzuszu tak jakbytm miala dostac okres,brazowe male plamienia oraz wrazliwe piersi.Nic wiecej nie zaobserwowalam.Jutro ide do lekarza,jesli to ciaza,moze poprzez usg juz mi ja wykryc,czy bede musiala robic dodatkowe badania krwi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
monii gratulacke!!! :) lekarz już powinien coś zobaczyć,powodzenia i napisz co u lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1) Dzastina222.....25..........17.08...........26...........dol nośląskie 2)nika76..............16.........06.08...........34...... .....śląsk 3)agulek79............23.........27.07...........31...... .....śląskie 4) truskaweczka83.....5.......01.08..........27...........wielk opolskie 5)agata@...............5.........24.07 ..........24............pomorskie 6) Mila1801 .......... 14........27.07...........25...........mazowieckie CIĘŻARÓWECZKI Login.......tydzień ciąży.....termin porodu....płeć......województwo 1) ewa0505....24tc........16.12.2010........chłopak......podla skie 2)Madzia 27100..7t 1d......04.2011...........?............mazowiecki e 3)Marta C .........4tc......04.2011..............?.............mazowie ckie 4) idi1313..........31tc.....10.10.2010.....dziewczynka....śl skie. 5) Tolanka..........30tc .....1.11.2010.........chłopiec........kuj - pom 6) asia 1983..........24tc .....3.12.2010.........chłopiec.....zach - pom 7) groszek1976........6tc.....04-20011 ....?.............łódzkie 8) gosiaczek90.....16tc....10.02.2011......?......mazowieckie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groszek1976
1) Dzastina222.....25..........17.08...........26...........dol nośląskie 2)nika76..............16.........06.08...........34...... .....śląsk 3)agulek79............23.........27.07...........31...... .....śląskie 4) truskaweczka83.....5.......01.08..........27...........wielk opolskie 5)agata@...............5.........24.07 ..........24............pomorskie 6) Mila1801 .......... 14........27.07...........25...........mazowieckie CIĘŻARÓWECZKI Login.......tydzień ciąży.....termin porodu....płeć......województwo 1) ewa0505....24tc........16.12.2010........chłopak......podlaskie 2)Madzia 27100..7t 1d......04.2011...........?............mazowiecki e 3)Marta C .........4tc......04.2011..............?.............mazowie ckie 4) idi1313..........31tc.....10.10.2010.....dziewczynka....śląskie. 5) Tolanka..........30tc .....1.11.2010.........chłopiec........kuj - pom 6) asia 1983..........24tc .....3.12.2010.........chłopiec.....zach - pom 7) groszek1976........7tc.....04-20011 ....?.............łódzkie 8) gosiaczek90.....16tc....10.02.2011......?......mazowieckie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewusia25.25
Dziewczyny dziś już nie wytrzymałam i zrobiłam test sikany, niby wiedziałam,że to za wcześnie bo ok 9dzień od owulacji... noi wyszedł negatywny niestety :( narazie liczę jeszcze, że to za wcześnie,żeby test tym bardziej z moczu wykrył ciążę... ale miałam nadzieję,że pokaże się jakaś leciutka smuga a tam nic- jedna gruba krecha. Zastanawiam się teraz kiedy iść na test z krwi... czy ok 13-14 dnia od owulacji wynik będzie wiarygodny??? czy jeszcze zaczekać do ok 17-20dnia? nie chciałabym się rozczarować, ale to czekanie mnie dobija... dlaczego to tak jest,że ci co nie chcą mają dzieciaczki bez problemu do tego co rok to prorok :) a Ci co chcą muszą się tyle stresować... Pozdrawiam wszystkie ciężaróweczki i tak wam zazdroszczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
ewusia roszeczkę za wcześnie na testy,ale rozumiem Twoje zniecierpliwienie sama tak robiłam,teraz wolę poczekać :),życzę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila1801
1) Dzastina222.....25..........17.08...........26...........dol nośląskie 2)nika76..............16.........06.08...........34...... .....śląsk 3)agulek79............23.........27.07...........31...... .....śląskie 4) truskaweczka83.....5.......01.08..........27...........wielk opolskie 5)agata@...............5.........24.07 ..........24............pomorskie 6) Mila1801 .......... 15........25.08...........25...........mazowieckie CIĘŻARÓWECZKI Login.......tydzień ciąży.....termin porodu....płeć......województwo 1) ewa0505....24tc........16.12.2010........chłopak......podla skie 2)Madzia 27100..7t 1d......04.2011...........?............mazowiecki e 3)Marta C .........4tc......04.2011..............?.............mazowie ckie 4) idi1313..........31tc.....10.10.2010.....dziewczynka....śl skie. 5) Tolanka..........30tc .....1.11.2010.........chłopiec........kuj - pom 6) asia 1983..........24tc .....3.12.2010.........chłopiec.....zach - pom 7) groszek1976........7tc.....04-20011 ....?.............łódzkie 8) gosiaczek90.....16tc....10.02.2011......?......mazowieckie No zaczynam od początku....niestety....:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idi jak wizyta u lekarza? mała przybrała na wadze? Mój synuś dziś tzn 30tc+4d waży 1560g lekarz mówił że ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika848
Moje kochane Piszę ponieważ mam nadzieję że któraś z Was przechodziła coś podobnego i mi pomoże. Otóż według miesiączki jestem w 8 tygodniu ciąży i 3 dni temu byłam na usg a pani doktor powiedziała mi że owszem jest pęcherzyk ciążowy ale nie widać zarodka..., poszłam więc tego samego dnia do prywatnego lekarza żeby skonfrontować wynik - myślałam że może to kwestia sprzętu.. ta pani coś tam znalazła jednak powiedziedziała ze w tym juz okresie przy 8 tygodniu ta kropeczka która tam była na usg powinna być 4 razy większa!!! a jej tętno jest poniżej normy - 85/min - kazała zrobić beta hcg. Więc zrobiłam wyszło 65000 po 2 dobach wyszło 69000 mniej więcej - czyli przyrost tylko 4000 a powinien być jakiś 70 procent - tak lekarka mówiła.. teraz sama nie wiem co mam myśleć - generalnie po tych usg sie załamałam a wynik tego testu mnie dobił - proszę może wy macie jakieś doświadczenia z tym związane i możecie mi pomóc, już sama nie wiem czy mam czekać czy to źle.. i spodziewać sie najgorszego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groszek1976
Monika , nie poddawaj się , zawsze jest nadzieja !!! Trudno sprzeciwiać się wiedzy lekarskiej, ale myślę że u każdego jest inaczej z tą ciążą. Może owulacje miałaś później, i twoja dzidzia jest młodsza niż im to się wszystkim wydaje. Więc jeżeli nie masz żadnych plamień, krwawień, to bądż dobrej myśli. Mam nadzieję że lekaż przepisała ci luteinę lub duphaston na podtrzymanie ciąży. 3mam kcuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewusia25.25
Moja nadzieja chyba też umiera... dziś dostałam plamienia a prawidłowo jutro/pojutrze powinnam dostać okres więc coś czuję,że nic nie wyjdzie :( ale kochaliśmy się dzień przed owulacją (wg testów chociaż jakoś nie czułam żadnych boleści owulacyjnych) więc miałam wielką nadzieję, że musi się udać :( jutro pójdę jednak na beta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika848
ja czekam z niecierpliwością na czwartek .... wtedy sie okaże co dalej jestem dobrej myśli chociaż przewiduję najgorszy stenariusz :( zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewusia25.25
Moje bHCG to 23,66 a więc jestem w ciąży... narazie jestem w szoku :) myślałam,że będzie euforia a tu pełno obaw jak to teraz będzie... ale cieszę się oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepewna_
cześć dziewczyny :) staramy się z mężem o dzidziusia:) w sumie to dopiero drugi nasz cykl starań, ale nie wiem co mam myśleć... ostatnią @ miałam 19.07. w sierpniu powinnam ja dostać coś koło 20.08 i nic . 26.08 zrobiłam test ciążowy i wyszły dwie krechy( byłam wtedy na wakacjach ) powtórzyłam go wczoraj po powrocie i wyskoczyła jedna... Dziś poleciałam z rana betę -wyniki będą jutro. Siedzę w domu i sama nie wiem co mam myśleć.Czy jestem w ciąży, czy nie... co Wy o tym myślicie? dziękuję za wszelkie uwagi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was kochane;-) Dziewczyny,@ spóźnia mi się drugi dzień,w tym miesiącu nawet nie zapisywałam dat przytulań z mężem,bo tak jak pisałam wcześniej po prostu odpuściłam,także nie mam żadnego odnośnika.Nie mam żadnych objawów,ani też żadnych bóli jak przed @.Zastanawiam się co tym razem jest tego powodem,bo jakoś nie wierzę,że mogło nam się udać i zafasolkowaliśmy. Zmykam do pracy:-( Buziolki dla wszystkich:-)!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata@
agulek trzymam kciuki;) ja sobie już odpuściłam, jak będzie to będzie. kolejny cykl i znowu nic nie było, więc już nie mam zamiaru się stresować. Niby tak krótko się staramy ale ja od początku czułam że ciężko będzie... poczekam z rok i wtedy wezmę się porządnie za wszystko;) tutaj cały czas będę zaglądać i czekać na kolejne ciężaróweczki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, widzę że te dni to dla wielu czas wyczekiwania i niepewności,pamiętam je aż za bardzo i wam współczuję ale też trzymam kciuki że będzie ok. Tolanka dziękuję za pamięć no niestety po usg dostałam doła bo w 34tyg. mała ma ok.1700 i nawet jak na 32tydz.{wychodzi według koścca} też jest malutka, jutro idę do lekarza i zobaczę co powie, do tego znowu bez przerwy napina mi się brzuch a wiem że jak teraz wyląduję w szpitalu to już tam będę do końca. Pozdrawiam was wszystkie i dam jutro znać co lekarz powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×