Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniah

BETA HCG - TEST PROSZĘ PORADDZCIE!!!!

Polecane posty

Gość mmmmmmmmaa
Agniecha przykro mi strasznie ale ta beta raczej za wolno przyrasta.po 48 godz. powinna wzrosnąć o 66%, tak więc gdzieś po 4 dniach powinna wynosić już ok.6000. wg mnie to raczej nie wróży nic dobrego. dwa razy poroniłam i wiem że takie czekanie i niepewność jest najgorsza. Przykro mi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
Agniecha idź do innego lekarza bo inaczej się nerwowo wykończysz,wszystkie normy olej i tyle trzymam w dalszym ciągu kciuki!!!! no i oczywiście agniecha madzia i noFa napiszcie jak po wizytach,ale nie zwlekajcie z info:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nika tylko wroce od lekarza i napisze bo wiem kochana ze dzis juz wyjezdzasz;)noFA dokadnie jak tylko wrocisz to pisz,Ty będziesz wiedziala pierwsza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
madziu a jak twoję relwelacje żołądkowe:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
to dobrze.ale nie zapomnij wspomniec lekarzowi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem po wizycie, pęcherzyk ma 7,7 mm i w jednym brzegu widać cos jakby tetno płodu aczkolwiek bardzo nie wyrażnie, we wtorek mam powtórkę, jestem zadowolona z efektów bo w końcu dowiedziałam sie co i jak. to może być normalnie rozwijajaca sie ciąża tylko bardzo wczesna...dziwi mnie tylko to że moj gin w środe powiedział że pęcherzyk ma tylko 4,8 mm a poprzednio miał 6mm... nie wiem jak to określic...a co wy myślicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
super wiadomość!!!!!!!!!!!!!!!!!! no widzisz lekarz lekarzowi nie równy,konował nerwów Ci naszarpał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to bardzo się cieszę Agniecha:)jak sama widzisz nie ma reguły:)Dobrze się wybrałaś do innego lekarza.Ja idę na 16 i też się boję..Sciskam mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do pęcherzyków czytałam wypowiedź bodajże jakiejś lekarki czy coś w tym stylu,że pecherzyki nie sa idealnie rowne i ciezko jest tak dokladnie zmierzyc rozmiar..a jesli sprzet jest gorszy można sie pomylic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak dziewczynki, ale mówie wam sama nie wiem czy powinnam robić sobie nadzieje czy nie...no i co z tym hcg?? powtórzyć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
myślę że powinnaś zmienić koniecznie lekarza.... dobrze że poszłaś na konsultację z innym... moim zdaniem serducho widać dopiero w 8 tc... i nie wcześniej!!! cięszę się kochana i pierdziel te normy!!! Ważne że dzidzia jest i się rozwija.... odrazu z niego chłopa nie będzie:) daj mu czasu troszkę:):):) a za pare tygodni pomacha ci na usg:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak ale on własnie dlatego powiedział że coś nie tak bo pęcherzyk nie urósł...ja mu mówie ze ostatnio mial 6 mm (tyle jest na zdjęciu usg) a on mi mówie ze nie mozliwe miał chyba 4,5 a teraz ma tylko 4,8...i połap sie tu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana zmien tego lekarza,w Twoim przypadku ciaz moze byc naprawdę młodsza..Czy mozesz mieć nadzieje,musisz ja miec pamietaj nadzieja umiera ostatnia...także musisz sie chociaz troszke przestac zamartwiac (choc wiem z doswiadczenia ze to trudne,takie czekanie)i zobaczymy co bedzie na nastepnej wizycie ale jak sama napisalas lekasz powiedzial ze widzic cos i ze moze to byc mlodsza ciaza a to juz duzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia :* Kochana jesteś, wogóle dziewczyny dzieki za wszystko...no Ty masz wizyte za niedługo. trzymam kciuki :)) Ps. powtórzyć bete czy nie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daj już sobie kochana z nią spokój bo to Cię tylko w niepotrzebny stres wpędza,pozwól się spokojnie rozwijac dzidzi;)bo Twój stres jej nie pomaga a beta Cie w niego wpedza kochana..Sciskam mocno odezwe sie jak wroce;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja już po wizycie tak jak myslalam nic konkretnego nie mogl powiedziec ale wedlug pecherzyka odpowiada 5tyg2dni cyzli dwa dni roznicy od dokladnych wyliczen od odtatniej miesiaczki no ale wiadomo ze do owolacji moglo dojsc dwa dni pozniej generalnie stwierdzil ze cialko zolte i pecherzyk są ladne..pojawia sie jakby taka kreseczka jakby zarodek bo i nawet mnie sie wydawalo ze widze no i jak to zmierzyl wyszło 1,6mm.Czyli fasolka mialaby 3tyg2dni a to możliwe ze jeszcez jej nie widac.Mam taka nadzieje ze to normalne..GS ma 1,2cm umowilam sie z nim w szpitalu na 24 na usg bo on wyjezdza a za tydzien powiedzial ze moze to byc jeszcze za wczesnie...Jestem zawiedziona i lekko zmartwiona ze nie widac bylo fasolki ale z drugiej strony wyglad pecherzyka i cialka zoltego jest nawet zadawalajacy...a Wy kochane co o tym mysliscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noFa
hej dziewczyny! nie miaam czasu wczesniej napisac.. madzia czytalam Twpją relacje z wizyty i bardzo sie ciesze;D Ja po mojej tez jestem szczesliwa:)to jest 5 tydzien, widziaam zarodek,wszystko jest OK;dbeta tez oidealna..dostalam Luteine tak w razie czego.. Kolejne usg mam 24 i to bedzie decydująca wizyta bo juz musi bic serduszko..ale chyba sie przepisze na 31... bo boje sie ze 24 to moze byc za wczesnie i nie zobacze tego co bym chciala.. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noFa no ja tez mam usg na 24 ale ja tak do konca nie moge stwierdzic ze widzialam zarodek i to mnie martwi:(a jakie mialas wymiary GS,CRL???????Napisz mi kochana bo sie stresuje a jestes prawie tyle samo w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noFa
Madziu mi tego lekarz nie podał.. i moze i dobrze bo sie nie stresuje tymi liczbami.. Bylam taka szczesliwa ze nawet go o to nie zapytalam:) Tobie tez radze nie wnikać w te rozmiary:* jezeli lekarz Ci mowi ze jest dobrze to lepiej sie tego trzymac wiec niczym sie nie martw bo nie masz powodu:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noFa
Madziu.. zrelaksuj sie i wyluzuj.. Najważniejsze miec odrobine dystansu:) POmyśl - jest wszystko dobrze! :) Teraz to jedynie pozostaje Ci o siebie dbać a nie zmaartwiać bez powodu :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×