Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniah

BETA HCG - TEST PROSZĘ PORADDZCIE!!!!

Polecane posty

Gość Neamo
Cześć dziewczyny jak ja zazdroszcze tym co sa teraz juz w zaawansowanej ciazy, ja dzisiaj niestety dostałam okres i to tak mnie brzuch bolał ze myślałam że oszaleje zadne tabletki nie pomagały no wiec cóz zaczynam nastepny cykl starań chyba zaczne brac olejek z wiesiołka podobno pomaga, znacie moze jeszcze jakies dobre sposoby? mam nadzieje ze niedługo wszystkie starajace zobaczymy dwie kreseczki zycze zdrowia dla przyszłych i teraźniejszych mam i maluszków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was kochane;-) Widzę,że ciężaróweczek jest więcej niż staraczek,także baaaardzo pozytywnie:-):-) Ja idę pod koniec miesiąca do mojego gin,ma mi dać nową rozpiskę kuracji,zobaczymy może tym razem będzie pomocna. Jeżeli do października nam się nie uda to robimy pół-roczną przerwę.Muszę odpocząć od tego psychicznie bo na prawdę powoli zaczynam fiksować. Trzymajcie się cieplutko!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila1801
Dziekuje Wam serdecznie za pomoc :) Na razie czekam na okres, a po nim mam zamiar konkretnie zabrac sie za siebie. Mam nadzieje,ze zmiana ginekologa mi pomoze i w koncu znajde przyczyne swoich niepowodzeń. Jakoś w przyszłym tygodniu mam dostac okres, wiec spokojnie czekam na rozwój wydarzen. zapewne wszystko mi sie rpozregulowało, bo przebywałam za granića przez pewien czas, a zmiana klimatu w moim przypadku ma wpływ. Trzymam kciuki za Was wszystkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groszek1976
Cześć dziewczyny, muszę podzielić się z Wami swoim szczęściem, wczoraj byłam u lekarza na wizycie i widziałamna usg swoją fasolkę z bijącym serduszkiem :), na takie prawidłowe usg mam iść za 5-6 tyg to było tylko takie żeby zobaczyć czy pęcherzyk się rozwinął. mam nadzieję że to będzie szczęśliwe dziewięć miesięcy ... Mam jeszcze jedno pytanko do którego tyg ciąży bieże się luteinę ? Pozdrawiam i 3mam kciuki za każdą z Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kam24
Witam Was, ja juz sama nie wiem co mam myśleć, a do lekarza moge isc dopiero w poniedzialek, a do tego czasu cięzko mi usiedziec na miejscu, ciągle myślę ni myśle..... ;) Sprawdzalam dzień owulacji testami owulacyjnymi, no i gdy wyszedl pozytywnie, wzielismy sie z męzem do roboty :) Ostatnią @ mialam 13 lipca 2010. Przez 3 ostatnie dni robilam testy ciążowe i wychodzily blade kreski w polu T,ale wlasciwie z kazdym dniem mocniejsze :) Dzis odebralam wynik betaHCG i wyszlo 400,70 mlU/ml , wtych calych tabelkach nie moge sie wcale połapac,ale wychodzi na to, ze to prawie 4 tydzień od owulacji. Mam bóle w podbrzuszu i bóle piersi i troszke senna jestem, ale naczytalam sie w necie głupot, bo gdy myśląc ,ze juz na 100% jestem w ciązy,przeczytalam dopiero ok 3-4 tyg.od stosunku zarodek się zagniezdza. Wiec zastanawiam sie ile jeszcze musze poczekac zeby powiedziec mężowi bo jesli jeszcze wszystko jest mozliwe chyba nie chce sie cieszyc za wczesnie.\ Moje pytanie wlasciwie brzmi, czy mogę byc juz spokojna jesli to prawie 4 tydzien od owulacji... ? Pozdrawiam Was cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kam24
Aha, Groszek GRATULUJE Ci z calego serca. A w ktorym tyg. ciązy teraz jestes? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki dawno sie nie odzywałam dlatego ze zyje w niewiedzy czy jest wszystko ok .mam usg 26.08 i okaze sie czy jest wszystko w porzadku czy jest pchełka z bijacym serduszkiem .Strasznie sie obawiam ale tez jestem dobrej mysli. agniecha napisz koniecznie co u ciebie pozdrówka i staraczkom i zaciązonym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groszek1976
Kam , wychodzi że 7 tydz, tak mi powieział wczoraj lekarz. Basik - wszystko będzie dobrze, ja też się strasznie bałam przed usg., a teraz się boje czy do następnej wizyty będzie dobrze. Myślę że ten strach będzie mi towarzyszył do rozwiązania. :( Ponawiam pyt o luteinę ? do którego tyg ciązy się ją przyjmuje ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idi1313 Rozmawiałam dziś z koleżanką która jest w 32 tc i jej córka ważyła wczoraj ok 1500g więc tak jak Twoja niunia - lekarz powiedział że to niska masa ale mieści się w widełkach więc ma się nie przejmować kazał jej przyjść za 2 tyg żeby zobaczyć jak mała przybiera na wadze - Ta koleżanka urodziła się z wagą 2400g i teraz też jest bardzo drobna więc i dziecko może być małe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję ci Tolanka za informacje i pamięć, mój syn też nie był gigantem bo urodził się 2 tyg. po terminie w 42tc. i miał 2940. Ale wiesz jak to jest w dobie kom. czlowiek się naczyta i tyle, dodam że teraz syn ma 9 lat i waży 20kg ,taka mała chudzinka została do dziś a ja też jestem drobna.Jak będziesz po USG 27.08 to napisz jak twój maluch, ja też napiszę czy coś mała przybrała. Kochane widzę że wakacje sprzyjają ,bo coraz więcej fasolek się pojawia ,super oby tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idi kochana ja też prawie od początku ciąży walczę z tymi upławami. Teraz jak się wszystko uspokoiło i poszłam do dentysty na przegląd zębów to wysłała mnie z podejrzeniem anginy do rodzinnego, bo zauważyła ropne grudki koło migdałków. Ale się wtedy przestraszyłam - tylko zastanawiało mnie to że nie miałam żadnych objawów. Na szczęście okazało się że to nie angina tylko zapalenie śluzówki gardła i potrzebny antybiotyk. Normalnie się załamałam. Przepisała mi taki który powinno się połykać w płynie ale mnie kazała tylko smarować gardziołko. Ponoć jest bezpieczny bo działa tylko w miejscu podania i nie przenika ustrojowo, więc dzidzia jest bezpieczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
Witam po urlopie,gratuluję nowo zafasolkowanym i gratulacje dla nikawax dużo zdrówka dla dzieciaczków i dla Ciebie też :) agniecha znowu karze czekać na wiadomości :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
a z moich planów urlopowych nici rozmyśliłam się strach większy od chęci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Hej Babeczki!!! Po pierwsze!!!! NIE SUGERUJCIE SIĘ AŻ TAK BARDZO WAGĄ JAKĄ WAM LEKARZE PODAJĄ!! ONA NIE ZAWSZE JEST PRAWDZIWA!!! JUŻ MOJA SIOASTRA SIĘ TAK ZAMARTWIAŁA BO W 9 MCU DZIECKO WAŻYŁO 1800... I CO ONA SIĘ UPŁAKAŁA!!! ŻE DZIECKO TAKIE MAŁE, ŻE INKUBATOR ITD... A SIĘ OKAZAŁO ŻE ALELKA SIĘ URODZIŁA Z WAGĄ 2900 I 55 CM.... DRUGI PRZYPADEK! mOJA KOLEŻANKA... BLIŹNIAKI! PRZED CC ZROBILI USG... DZIECI DUŻE.. SYN 2900 A CÓRKA 2800 CO SIĘ OKAZŁO... SYN 2100 CÓRKA 1900( ALE WCZEŚNIAKI) MOJA KUZYNKA... URODZIŁA MIESIĄC TEMU... LEKARZE JEJ MÓWILI ŻE DZIECKO MAŁE.. 2500 KG.. NIE WIĘCEJ. 2 DNI PÓŹNIEJ URODZIŁA CÓRKĘ.. 3200.. WIĘC PRODZĘ WAS...!!! NIE BIERZECIE TAK TEGO DO SIEBIE! MI LEKARZ TYDZIEN PRZED PORODEM POWIEDZIAŁ ŻE SYN NIE DUŻY.. Z 3 KG NO A URODZIŁ SIĘ 3750 NO TO FAKTYCZNIE KRUSZYNKA!!! KOBIETY!!! BIERZCIE POPRAWKĘ 200 gram NA TE USG... BO RAZ ZŁAPIE KAWAŁEK POŚLADKA I DZIECKO JEST DUŻE A RAZ RANIONA I JEST MALEŃKIE... SPOKO!!! DZIDZIOLE UROSNĄ! ZAPEWNIAM WAS... A JESZCZE CHCIAŁAM WAM POWIEDZIEĆ ABYŚCIE EDYTOWAŁY WYKRESY... TZN... JEŚLI CIĘŻARÓWKI WCHODZĄ W KOLEJNY TYDZIEŃ TO PROSZĘ EDYTOWAĆ...JEŚLI STARACZKI ZACZYNAJĄ NOWY CYKL TO PROSZE EDYTOWAĆ WPISUJĄĆ PIERWSZY DZIEŃ OSTATNIEJ @... O SIĘ ROZPISĄŁAM! BUZIAKI BABECZKI:d:d:d PS. JA PEŁNA NADZIEJI ŻE BYĆ MOŻE W TYM CYKLU SIĘ UDA:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1) Dzastina222.....24..........23.07...........26...........dol nośląskie 2)nika76..............16.........06.08...........34...... .....śląsk 3)agulek79............23.........27.07...........31...... .....śląskie 4) truskaweczka83.....5.......01.08..........27...........wielk opolskie CIĘŻARÓWECZKI Login.......tydzień ciąży.....termin porodu....płeć......województwo 1) ewa0505....22tc........16.12.2010........chłopak......podla skie 2)Madzia 27100..6t 4d......04.2011...........?............mazowiecki e 3)Marta C .........4tc......04.2011..............?.............mazowie ckie 4) idi1313..........31tc.....10.10.2010.....dziewczynka....śl skie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero teraz się dopatrzyłam że wpisałam wcześniej zły miesiąc w terminie porodu,hehe ja to jak zwykle w pospiechu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1) Dzastina222.....25..........17.08...........26...........dol nośląskie 2)nika76..............16.........06.08...........34...... .....śląsk 3)agulek79............23.........27.07...........31...... .....śląskie 4) truskaweczka83.....5.......01.08..........27...........wielk opolskie 5)agata@...............5.........24.07 ..........24............pomorskie 6) Mila1801 .......... 14........27.07...........25...........mazowieckie CIĘŻARÓWECZKI Login.......tydzień ciąży.....termin porodu....płeć......województwo 1) ewa0505....22tc........16.12.2010........chłopak......podla skie 2)Madzia 27100..6t 4d......04.2011...........?............mazowiecki e 3)Marta C .........4tc......04.2011..............?.............mazowie ckie 4) idi1313..........31tc.....10.10.2010.....dziewczynka....śl skie. 5) Tolanka..........29tc .....1.11.2010.........chłopiec........kuj - pom 6) asia 1983..........24tc .....3.12.2010.........chłopiec.....zach - pom 7) Agniecha1986.......5tc.....04-2011......?..........mazowieck ie 8) groszek1976........6tc.....04-20011 ....?.............łódzkie 9) gosiaczek90.....16tc....10.02.2011......?......mazowieckie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochane... u mnie tyle sie działo...okazało sie jednak ze płod sie nie rozwijał, obumarł wiec w środe pojechłam do szpitala, dostałam tabletki na wywołanie porodu...bóle okropne cała noc chociaz dostałam domięsniowo kwtonal i nospe...w czwartek miałam zabieg. dzis juz ok sie czuje ale z ciąża poczekam chyba pare lat...boje sie :( buziaki dla Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Agniecha bardzo przykro... tulam cię kochana jak tylko najmocniej potrafię... bądź dzielna... wszystkie mamy za sobą nie miłe wspomnienia, ale się nie poddajemy i walczymy o swoje szczęście... Będzie dobrze, zobaczysz. Czas goi rany i kiedyś wstaniesz rano z łóżka i sobie powiesz że już jesteś gotowa. Buziam cię kochana... 3maj się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1) Dzastina222.....25..........17.08...........26...........dol nośląskie 2)nika76..............16.........06.08...........34...... .....śląsk 3)agulek79............23.........27.07...........31...... .....śląskie 4) truskaweczka83.....5.......01.08..........27...........wielk opolskie 5)agata@...............5.........24.07 ..........24............pomorskie 6) Mila1801 .......... 14........27.07...........25...........mazowieckie CIĘŻARÓWECZKI Login.......tydzień ciąży.....termin porodu....płeć......województwo 1) ewa0505....22tc........16.12.2010........chłopak......podla skie 2)Madzia 27100..6t 4d......04.2011...........?............mazowiecki e 3)Marta C .........4tc......04.2011..............?.............mazowie ckie 4) idi1313..........31tc.....10.10.2010.....dziewczynka....śl skie. 5) Tolanka..........29tc .....1.11.2010.........chłopiec........kuj - pom 6) asia 1983..........24tc .....3.12.2010.........chłopiec.....zach - pom 7) groszek1976........6tc.....04-20011 ....?.............łódzkie 8) gosiaczek90.....16tc....10.02.2011......?......mazowieckie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolejny pełny tydzień za nami :) jeszcze 10 pozostało :) 1) Dzastina222.....25..........17.08...........26...........dol nośląskie 2)nika76..............16.........06.08...........34...... .....śląsk 3)agulek79............23.........27.07...........31...... .....śląskie 4) truskaweczka83.....5.......01.08..........27...........wielk opolskie 5)agata@...............5.........24.07 ..........24............pomorskie 6) Mila1801 .......... 14........27.07...........25...........mazowieckie CIĘŻARÓWECZKI Login.......tydzień ciąży.....termin porodu....płeć......województwo 1) ewa0505....22tc........16.12.2010........chłopak......podla skie 2)Madzia 27100..6t 4d......04.2011...........?............mazowiecki e 3)Marta C .........4tc......04.2011..............?.............mazowie ckie 4) idi1313..........31tc.....10.10.2010.....dziewczynka....śl skie. 5) Tolanka..........30tc .....1.11.2010.........chłopiec........kuj - pom 6) asia 1983..........24tc .....3.12.2010.........chłopiec.....zach - pom 7) groszek1976........6tc.....04-20011 ....?.............łódzkie 8) gosiaczek90.....16tc....10.02.2011......?......mazowieckie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniecha kochana strasznie mi przykro:(,wiem doskonale co przchodzisz zresztą chyba kazda z nas wie:(Sciskam Cię mocno i żwbyś jak najszybciej wróciła do zdrowia:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
Agniecha bardzo mi przykro,przytulam Cię mocno:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmmaa
Agniecha mi również bardzo przykro,teraz wydaje ci sie to niemożliwe ale czas szybko biegnie i ani sie obejrzysz a bedziesz szczesliwą mama Dziewczyny wiem że chciałyście dobrze ale ja się jeszcze nie spotkałam z przypadkiem ze kiedy beta nie przyrasta prawidłowo z ciążą jest wszystko dobrze. Po coś te normy jednak są. I wydaje mi się (nie chciałabym nikogo urazić) że takie wmawianie na siłe że jest dobrze chyba nie ma sensu. Lepiej szybciej pogodzić się z czasem okrutnym losem. Bo im większa nadzieja tym większy smutek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzastina222.....25..........17.08...........26...........dol nośląskie 2)nika76..............16.........06.08...........34...... .....śląsk 3)agulek79............23.........27.07...........31...... .....śląskie 4) truskaweczka83.....5.......01.08..........27...........wielk opolskie 5)agata@...............5.........24.07 ..........24............pomorskie 6) Mila1801 .......... 14........27.07...........25...........mazowieckie CIĘŻARÓWECZKI Login.......tydzień ciąży.....termin porodu....płeć......województwo 1) ewa0505....22tc........16.12.2010........chłopak......podla skie 2)Madzia 27100..6t 4d......04.2011...........?............mazowiecki e 3)Marta C .........4tc......04.2011..............?.............mazowie ckie 4) idi1313..........33tc.....10.10.2010.....dziewczynka....śl skie. 5) Tolanka..........30tc .....1.11.2010.........chłopiec........kuj - pom 6) asia 1983..........24tc .....3.12.2010.........chłopiec.....zach - pom 7) groszek1976........6tc.....04-20011 ....?.............łódzkie 8) gosiaczek90.....16tc....10.02.2011......?......mazowieckie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane i zaczynamy nowy tydzień, a ja mam doła . Czy wasi mężowie dotykają waszych brzuszków? Może to głupie pytanie ale mój tego nie robi wcale ,powiedział że się brzydzi jakbym miała tam obcego { w 1 ciąży było tak samo}, nie przytula o seksie nie ma mowy bo mi nie wolno, więc mam doła.Tak nie mogę narzekać bo gotuje, sprząta, robi zakupy-wszystkie moje zachcianki, ale niestety nigdy nie był wylewny i nie okazywał uczuć , tylko teraz mi jest to bardzo potrzebne.Sorry ale musiałam się wygadać i jest mi już lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idi kochana niestety facetów trzeba tego po prostu nauczyć ja już swojego nauczyłam. Zresztą mój mąż nigdy nie był wylewny w uczuciach - ale go nauczyłam i przekonałam że to nic złego czy wstydliwego. U mnie też na początku nie dotykał brzucha - nie całował go. Czasem tylko pogłaskał ale zaraz obracał to w żart, więc postanowiłam coś z tym zrobić. Na początku oczywiście kiedy mówił mi że mnie kocha pytałam - A małego też kochasz? Mówił że kocha. Aż w końcu sam zaczął mówić - Kocham Was. Później przed snem jak dawał mi buziaka i życzył miłych snów to domagałam się albo buziaka dla malucha albo żeby chociaż go pogłaskał. Ostatnio poprosiłam go żeby porozmawiał z małym bo maluszek po urodzeniu musi przecież wiedzieć kto jest jego tatą - musi słyszeć jego głos. Strasznie go to zaskoczyło ale w końcu stwierdził, że nie wie o czym ma mu mówić. Wtedy ja położyłam się na plecach a on położył głowę na brzuszku i zaczęliśmy do niego mówić - co będziemy robić jak już się urodzi. Mój małżonek tak się przy tym rozkręcił że zaczął sam go całować a potem urządzili sobie z małym zabawę bo raz jeden pukał w brzuch to drugi odpowiadał kopniakiem. Taką zabawę mieli. Od tamtej pory często sam zaczyna rozmawiać i całować brzuszek. Dzastina222.....25..........17.08...........26...........dol nośląskie 2)nika76..............16.........06.08...........34...... .....śląsk 3)agulek79............23.........27.07...........31...... .....śląskie 4) truskaweczka83.....5.......01.08..........27...........wielk opolskie 5)agata@...............5.........24.07 ..........24............pomorskie 6) Mila1801 .......... 14........27.07...........25...........mazowieckie CIĘŻARÓWECZKI Login.......tydzień ciąży.....termin porodu....płeć......województwo 1) ewa0505....23tc........16.12.2010........chłopak......podla skie 2)Madzia 27100..6t 4d......04.2011...........?............mazowiecki e 3)Marta C .........4tc......04.2011..............?.............mazowie ckie 4) idi1313..........33tc.....10.10.2010.....dziewczynka....śl skie. 5) Tolanka..........30tc .....1.11.2010.........chłopiec........kuj - pom 6) asia 1983..........24tc .....3.12.2010.........chłopiec.....zach - pom 7) groszek1976........6tc.....04-20011 ....?.............łódzkie 8) gosiaczek90.....16tc....10.02.2011......?......mazowieckie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zresztą myślę że mój mąż tym razem bał się przywiązania do dziecka w razie jakby skończyło się tak jak z poprzednią ciążą więc wolał powstrzymać się od tego wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki ja już po usg.Maleństwo ma 1.10cm i dokładnie ciąża ma 7tyg1dzien czyli prawie dokladnie tyle ile powinna miec od OM.Co najważniejsze widziałam pulsujące serduszko:):)jestem taka szczęśliwa.Lekarz powiedzial że na obecną chwilę wszystko jest dobrze i kolejne usg zrobimy za jakies 3 tyg..Mam się nie stresować i pozytywnie myslec;)Wizyte mam 10 wrezśnia ale na niej zrobi mi cytologie da skierowania na badania...Całuę Was mocną i tym które jeszcze serduszek nie ujrzały życzę tego z całego serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MADZIA GRATULUJE ZDROWO SIE ROZWIJAJCIE AGNIECHA STRASZNIE MI PRZYKRO ZE TAK SIE STAŁO ALE CZASEM NATURA NAJLEPSZE ROZWIAZANIA DAJE ,JA TEZ PO PORONIENIU BAŁAM SIE OKROPNIE NIE BYŁO CHECI NA KOLEJNE STARANIA ALE STAŁO SIE TO CO MIAŁO SIE STAC MOZE NAS KTOS UCHRONIŁ PRZED URODZENIEM CHORYCH DZIECIACZKÓW KTO WIE CO GORSZE . GŁOWA DO GÓRY NADEJDZIE TWÓJ CZAS KOCHANA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×