Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniah

BETA HCG - TEST PROSZĘ PORADDZCIE!!!!

Polecane posty

Gość monisr85
Dziewczyny nie wiem czy mam w to wierzyc czy nie!Zaczełam plamic i bolał mnie brzuch no ale na plamieniu jak skończyło jak narazie a temp zamist spaść gdy przychodzi@ wzrosła:) wiec pobiegłam do apteki kupiłam test i zrobiłam i są 2 kreseczki:)jedna taka bladziutka ze szok ale w ulatce było napisane że nawet ba blada oznacza ciąże:)robiłam go ok 13 jutro powtórze jeszcze jeden rano:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudynka1987
1-2 tydz. 16-156 2-3 101-4870 3-4 1110-31500 4-5tydz 2560-82300 5-6 tydz. 23100-151000 6-7 27300-233000 7-11 20900-291000 12 tydz. 16684-127939 13- 10743-89074 14- 7895-70818 15 tydz. 6210-69173 16- 5730-54585 17- 5267-57465 18- 3180-51360 19- 5879-45771 20- 1234-45771 21-39 tydz- 2700-78100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudynka1987
dziewczyny czy ktoras z was jest wtanie mi pomoc bo ja juz nie wiem co jest grane....dni plodne mialam do 18 paź.caly czas staralismy sie o dzidzie 28 paź mialam dostac@ nie dostalam zrobilam wiec test 31 paź rano wyszly diowe lekkie kreski powtorzylam i to samo na wieczor w ten sam dzien dostalam taki jakby@ale inny trwal 2 dni lekki ze sluze, a reszta 3 dni sam sluz brazowy bylam na usg 05.lis nic nie wyszlo tylko lekko rozpulchniona macina endometrium 5 mm grubosc macice mam miekka 07 lis robilam test z krwi wyszedl dodatni w srode robilam test Quick view wyszly dwie grube krechy czyli hormon rosl w piatek mialam usg wyszlo ze mam cos w prawym jajniku i kolo macicy jakas torbielke ja juz nie wiem co jest dzis odebralam wyniki zbety 46,70mlU/ml ktory to mniej wiecej tydzien ? w czwartek powtarzam bete i zobaczymy....moje pytanie do was brzmi kiedy moglo dojsc do zaplodnienia ???czy do zaplodnienia dochodzi tylko w dni plodne/???czy przez ta dziwna miesiaczke moglo przetrwac moje jajeczko i teraz jakos sie zagniezdzilo ile to trwa???blagam o odpowiedz!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monsir85 mysle ze powinnas przestac mierzyc temperature bo to nie zawsze musi cos oznaczac a jej wzrost wcale nie oznacza ciazy. ja np wcale nie mam podwyzszonej temp. jednak ten tescik... wiec gratulacje z calego serca. jutro powtorz test i bedzie wszystko jasne. a najlepiej zrob jutro Bhcg to bedziesz miala pewnosc 100% . plamienie podczas ciazy wystepuje bardzo czesto. jest ono w czasie kiedy powinnas miec miesiaczke. wiec tym nie musisz sie martwic. to gratulacje i daj znac co wyszlo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka86
Hej dziewczyny... Chcę się tylko pochwalić, że byłam dzisiaj u gin i... I jestem w 4 tygodniu ciąży ;D Boże co za radość:) Ale się nastresowałam dzisiaj bo nie dość, że czekałam w kolejce ponad 2 godziny to jeszcze jak już gin robiła mi usg to z początku mówiła, że nie widzi ciąży (w tym momencie byłam bliska płaczu) ale po chwili go znalazła :):):):):) Boże jak ja się ucieszyłam :) Ledwo co było widać ale gin potwierdziła ciążę:) Tak więc jestem w 4 tyg ciąży i jestem narazie chyba najszczęśliwszą osóbką na świecie :D Jeszcze czeka mnie jedno badanie na bhCG czy wszystko sie ok rozwija :):) Pozdrawiam dziewczyny i dziękuję, za wiarę:):) Wszystkim starającym się i tym zafasolkowanym przesyłam dobre fluidki :) """"""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""" """"""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""" """"""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""" dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HOPE25
Milka86 serdeczne gratulacje!!!!!!!!Bardzo sie cieszę razem z Tobą że się udało!!!!Nie ma to jak ciąża potwierdzona przez lekarza.Teraz dbaj o siebie i o swoją fasolkę.Jeszcze raz gratuluję :) Claudynka Twój wynik beta wskazywałby że jesteś w bardzo wczesnej ciąży co wynika z norm które tu zamieściłaś czyli 1-2 tydz....Pytanie takie jakie masz długie cykle??I czy jesteś pewna że dni płodne miałaś do 18 października?W sumie obliczając wszystko to faktycznie możesz być w ok 2 tyg ciąży bo z tego co wiem na wynikach z beta normy wypisane z tygodniami ciąży liczone są od zagnieżdźenia się zarodka a w Twoim wypadku to by pasowało bo od zapłodnienia mija jeszcze parę dni zanim zarodek się zagnieździ...Na początku Twoja sytuacja wydawała mi sie podobna do mojej (czego bym nie życzyła bo u mnie skończyło się inaczej), mnie testy z moczu nie wykazały ciąży ale beta tak, miałam prawie 27 jednostek jednak okazało się że nie byłam w ciąży tylko mam cystę na jajniku....Ty najlepiej jak uzbroisz się w cierpliwość i zrobisz te drugie badanie beta, będzie wiadomo czy rośnie i jak szybko i powinno się wyjaśnić który to tydzień.Ja po 2 dniach jak zrobiłam bete to wyszła niestety zerowa ale jest jednak dużo szczegułów w których się różnimy więc u Ciebie napewno będzie ok. Dziewczyny możecie mi doradzić czy to normalne że po całej tej mojej historii z tą niby ciążą i z cystą na jajniku mam już parę dni śluz brązowy...? To zaczęło się 13.11 w dzień kiedy byłam u gina ale troszkę się nasiliło, od wczoraj biorę luteinę i muszę czekać aż dostanę okres i cysta się wchłonie, martwi mnie ten śluz bo jest całkiemm brązowy bez dodatku krwi co mogłoby śwaidczyć o tym, że to okres się zaczyna.....Trochę się martwię a jakoś nikt tak naprawdę nie chce się przyjrzeć mojej historii i wypowiedzieć sie na ten temat a pisalam już na paru forach.... Czy ktoś miał podobną sytuację?????Bo kurcze siedzę i szkam i czytam i nie umiem sobie tego wytłumaczyć.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka86
GRATULUJE! witaj w gronie cięzarnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martulek22
milka GRATULUE ! witaj w gronie cieżarnych =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudynka1987
do Hope25 dzieki kochana za odpowiedz jutro powtarzam bete......mam nadzieje ze bedzie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudynka1987
Hope 25 mam jeszcze jedno pytanie a czy ty przy tej cyscie mialas objawy typop ciazowe,a od kiedy mozna miec objawy ciazowe od zaplodnienia czy od zagniezdzenia??? chyba to pierwsze co??? ja mialam okres 01 paż.czyli dni plodne gdzies okolo11 no sobie policz ile jest dni plodnych do 18....a ja jakos do 18 czy 20 wspolczylam ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HOPE25
Claudynka ja miałam objawy ciążowe i to chyba wynikało z psychiki bo inaczej sobie tego nie umiem wytłumaczyć....Pobolewał mnie brzuch i kłuło mnie w okolicach jajników, byłam ospała, miałam nawet śluz taki sam jak opisują dziewczyny w ciąży, i ta beta pozytywna, nawet niedobrze mi się czasami robiło i sikać latałam bardzo często, więc jakież było moje zdziwienie na wiadomość, że w ciąży nie byłam.....Mam nadzieję, że u Ciebie jest ok i że nie dotyczy Cie to co spotkało mnie...Ale tak naprawdę nikt inny Ci tu nic nie przewidzi i nie zapewni jak lekarz i porządne badanie...To co każda z nas przeżywa, te wszystkie sytuacje z objawami i krok po kroku jak doszło do ciąż to są tylko informacje pomocnicze, w żadnym wypadku nie można sobie stawiać diagnoz tylko dlatego, że ktoś coś takiego miał...tak więc u Ciebie być może wszystko jest ok, jutro badanie beta powinno już coś powiedzieć i rozwiać ewentualne wątpliwości.Spokojnie i do jutra wytrzymasz :) Jeśli chodzi o Twoje pytanie co do objawów to różnie to bywa...Mnie się wydaje, że objawy mogą występować od zagnieżdżenia sie zarodka, wtedy boli brzuch...Ale nie koniecznie, są dziewczyny którym objawy zaczynają się dużo później albo i wcale.....a słyszałam o przypadkach, kiedy dziewczyny odczuwały objawy już parę dni po stosunku łącznie z wymiotami i apetytem....To jest jedna wielka zagadka co dzieje się z ciałem kobiety w czasie ciąży i jaki wpływ ma na to nasza psychiika, więc nie należy się sugerować tym, że u innych to przebiega inaczej... Życzę powodzenia i oczywiście czekam na dobre wieści :) Monisr85 i jak tam teścik???Powtórzyłaś go dziś rano???Są upragnione 2 kreseczki????Czekamy na wiadomości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HOPE25
Aha dziewczyny mam pewne pytanko...Bo po ostatniej wizycie lekarz przepisał mi luteine na wywołanie okresu i tabletki anty żeby mi sie wszystko unormowało i ta cysta żeby zniknęła...luteine biore 2 dni i dziś dostałam @, lekarz powiedział, że mam brać 5 dni 3 razy..czy w związku z tym, że dostałam ten @ to musze brać tą luteinę 5 dni czy mogę przestać dziś??Dziś zaczynam brac tabletki anty, niewiem jak to ma się do tej luteiny.....Może któraś będzie umiała mi pomóc????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudynka1987
ja juz zwariowalam chyba i nie wiem co mi jest.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudynka1987
do monris65: i co powtorzylas test?? powtorz gdzies za pare dni albo tydzien wiem po sobie po znow wyjdzie ci slaba druga kreska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisr85
Dziewczyny 3 testy pozytywne i beta 40,42 mlU/ml który to tydzien:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudynka1987
do monisr85 moja kochana widze ze jestesmy na tym samym etapie hehe moze sobie pogadamy troche co??/ ja mam bete 46,70mlU/ml przedwoczoraj robila jutro powtarzam ale sie ciesze mam nadzieje u mnie tez testy pozytywne odezwij sie kochana buziaczki!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudynka1987
to gdzies 1 lub 2 tydzien ja tez plamilam nie przejmuj sie a kiedy mialas ostatnia miesiaczek?? bo u mnie to tez bylo takie dziwne te plamienie to nie byla miesiaczka ja mialam dni plodne do 18 paz i planowalismy dzidzie to do zagniezdzenia moglo dojsc gdzies po koniec paz...ostatnia mies mialam 01 paz i mialam dostac@28 spoznial sie 3 dni zrobilam test byl pozytywny ale jasniutkja kreska a teraz po wch tyg jest wyrazna do monisr: a twoje testy jakie byly wyrazne?? i jakiej firmy??odpisz prosze to wazne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisr85
No moja kreseczka też jasna ale wyrazna:)a robiłam bobo testy strumieniowy i Quik. to w którym tyg jestes????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisr85
Claudynka1987 z tego co piszesz to według okresu jestes w 7 tyg??a ja @ powinnam dostac wczoraj a dzis beta 40,42 a owulacje miałam 1 listopada to ta beta nie jest u mnie za wysoka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudynka1987
monisr85...ja nie moge byc w 7 tyg bo beta jest za niska jak na ten tydzien rozumiesz??? ja mialam dni plodne do 18 paz...moze doszlo do zaplodnienia no na to wyglada...ale do 12 dni zagniezda sie w mcicy rozumiesz...czyli u mnie do zagnizdzenia doszlo gdzies 30 paz.a bete liczy sie od zagniezdzenia a nie od dnia ostatniej @ rozumiesz juz??? czyli mam dobrze bete 46,70 a ty kiedy mialas ostani dzien plodny??? a planowaliscie czy wpadka?? a okres ostani kiedy byl oczywiscie pierwszy dzien @???to ja ci oblicze wtedy wszystko ok/? nczekam na odp.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisr85
Claudynka1987 planowałam dzidziusia ostatnią @ piałam 20 pażdziernika dni płodne 1 listopada a @ powinnam dostac18 listopada bede Ci wdzieczna za obliczenia tylko myslałam ze ciaze sie liczy od pierwszego dnia ostatniej @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martulek22
MONISR 85 !! masz racje CIAZE liczy sie od pierwszego dnia oostatniej miesiaczki a nie od zagniezdzenia !!!! do jakiegokolwiek lekarza pojdziesz to tez bedzieci liczyl od odstatniej meisiaczki!!! pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martulek22
Claudynka ..... nie wiem cyz sie mysle ...ale z moih obliczen tech wychodzi ze jestes w 7 tygodniu ciazy ...a twoja beta jest w takim razie z niska ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudynka1987
marlutek 22 zgodze sie z toba ze kazdy lekarz liczy od ostatniej@ ale bety wychodzi od zagniezdzenia sie zarodka a nie od ostatniej@ !!!!!!!! czyli u mnie sie zgadza po to 2 tydz. gdzies....a jesli powiem ze ostatnia @ mialam 31 paź..??? i co ty na to?? nawet baba w labolatorium mowila mi bo sie pytalam i mowila ze od zagniezdzenia beta wychodzi!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudynka1987
do monisr85: jestes koniec 1 tyg. czyli zaczal sie 2 tydz.:) nie wiem czy jak pojdziesz do lekarza do bedzie ci lyczyl od @ czy przez bete jesli pokazesz mu wyniki to pewnie przez bete pozdrawiam:) ja dzis powtarzam bete zobaczymy czy rosnie:) zaraz jade na badanie:)buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martulek22
chrabaszczu a co u Ciebie? który tydzień leci ? u mie 10 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martulek22
Droga Claundynko..... gdybys miała okres ostatni 31.10. to byłabys w 3 tygodniu ciazy LICZAC OD DNIA OSTATNIEJ MIESIACZKI ! !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martulek22
MONISR 85 ! itaj w gronie ciezanrnych !!! :* Wg OSTATNIEJ MIESIACZKI jestes juz w 5 tygodniu ! jak w oogle sie czujesz ? Pozdrawaim :* jsesli masz mdlosci nie obawiaj sie ...powinny minać... ja jestem w 10 tygodniu i juz mijajja .... ale przypominam KAZDA CIAZA JEST INNA ! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martulek22
MONISR 85 ! itaj w gronie ciezanrnych !!! :* Wg OSTATNIEJ MIESIACZKI jestes juz w 5 tygodniu ! jak w oogle sie czujesz ? Pozdrawaim :* jsesli masz mdlosci nie obawiaj sie ...powinny minać... ja jestem w 10 tygodniu i juz mijajja .... ale przypominam KAZDA CIAZA JEST INNA ! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudynka1987
no wlasnie czyli tak jest 3 tydz.cizay mama ty powtarzasz ta bete bo musisz miec wyniki do porownania monisr85...czekam na odp.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×