Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniah

BETA HCG - TEST PROSZĘ PORADDZCIE!!!!

Polecane posty

witam Monia termin mam tez tak na 26 listopad lub na 30 przy cyklu 30 dniowym. a co u ciebie jak sie czujesz jakieś dolegliwosci???. pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Werys to masz fajnie ja już mam trzy terminy hahaha 26 listopad 3 grudzień i 5 grudzień więc mam sympatycznie. A co do dolegliwości to spać mogłabym na okrągło ale niestety nie moge bo dzieci do szkoły musze naszykować zawieźć posprzątać ugotować itp. Mam bóle pleców , wymioty, normalnie jest nie za wesoło. Może i to na dziewczynke?? przydałaby się hahaha. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość auroraa
Witam. Wspolzyje z moim mezem bardzo czesto, za kazdym razem bez zabezpieczenia, tylko ze on nie dochodzi we mnie, tylko na kilka sekund prtzed koncem wyciaga czlonka. Nie staramy sie o dzidziusia, ale jakby sie pojawil to bylibysmy bardzo zadowoleni :) . Od jakiegos tygodnia mam dziwne objawy : piersi mam bardzo nabrzmiale i bolace pozatym jakies zylki mi sie na nich pojawily, w dole brzucha pobolewalo mnie jak podczas okresu tylko ze slabo, czesto chodze do ubikacji, czasem jak wstaje mam zawroty glowy,. Czy to moze oznaczac ciaze? Nie robilam jeczsze testu. PROSZE O ODPOWIEDZ !!! Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela 25
auroraa ja widze tylko jedno wyjscie zrobic test ciazowy, nie wazne czy z apteki czy z krwi, jesli jest juz po terminie spodziewanej miesiaczki to juz powinno byc wszystko wiadomo. w kazdym razie zycze powodzenia i 2 kreseczek:) a czy ciaza jest mozliwa? oczywiscie, samo to ze czesto w trakcie stusunku przed tym wlasciwym wytryskiem zdaza sie wczesniejszy ale maly gdzie pewna ilosc spermy zostaje "uwolniona" .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, @ spodziewam sie dopiero za okolo 7-10 dni. Mozliwe jest ze doszlo do zaplodnienia? A co do testu to nie wiem czy juz zrobic, czy moze czekac okolo tygodnia jeszcze? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomnialam dodac, ze ostatni okres dostalam 50 dnia cyklu i byl on dziwny ... Mozliwe chyba jednak ze sobie wkrecam ;) a to wszystko ze stresu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika oj to nie masz sie za kolorowo.mi tez si spac chce non stop i mnie strsznie mdli fu... ale na szczescie nie wymiotuje zycze wam,duuzzzooo zdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela 25
aurora poczekaj do terminu miesiaczki bo teraz nic nie wyjdzie jesli jest przed, a w terminie jak nie dostaniesz lub kilka dni pozniej zrob albo bete albo test z apteki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość itapppp
prosze o jak najszybsza odpowiez moj wynik to 2.19 hcg czy to mozliwe z ejestem w ciazy co to oznacza???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela 25
przykro mi ale to oznacza ze niestety ale nie jestes w ciazy, od 0-5 to wynik normalny, nie odpowiadajacy ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolciaaa
Cześc Dzieczyny:) Jestem tu pierwszy raz, ale myślę że z takimi problemami jak Wy. Jestem po drugiej inseminacji którą miałam 6 kwietnia w 15 d.c. dzis jest 33 d.c i nie mam @ tylko od wczoraj plamienia jak w oststanim dniu okresu. zrobiłam test z moczu ale wyszedł negatywny, jutro wybieram sie zrobic beta hcg. Mma nadzieję że wyjdzie wysoka, tylko martwiamnie te plamienia cały czas biore duphaston. Co o tym myślicie ?? Pozdrawiam:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania 2009
witam..pisze tu pierwszy raz..... mam pytanie.. ostatni okres miałam 14 marca....powinnam juz dostac kolejny 2 tygodnie temu... ginekolog nie stwierdził ciązy ale powiedział ze jest to mozliwe i wysłał na badanie beta HCG....badanie zostało zrobione tydzień po spodziewanej miesiaczce a wynik < 2.00........czy moge być w ciazy...i czy powinnam powtorzyć badanie....czy beta HCG rozpoznaje ciaze juz np po tygodniu?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Cześć dziewczyny. Jestem tutaj nowa. Mam 2 letniego synka, i od stycznia staramy się z mężem o drugie dziecko. I jak na razie bez rezultatu. W środę byłam u ginekologa, powiedział mi że będę nie długo owulować i intensywnie się postaraliśmy. W sobotę był mój kulminacyjny dzień:) 25 kwietnia. Dziś boli mnie brzuch i mam okropne białe upławy o nie przyjemnym zapachu których wcześniej nie miałam. Piesi mnie pobolewają ale przed miesiączką też tak mam więc na nie nie zwracam szczególnie uwagi. Bardziej martwią mnie upławy. W testy z apteki nie wierze bo w poprzedniej ciąży zrobiłam ich ze 100 i żaden nie pokazał mi dwóch kresek. Dopiero w 5 tygodniu ciąży mi beta wyszła 5000. A w 8-9 było widać fasolkę na usg. Więc chciałam was zapytać kiedy powinnam zrobić bete? zakładając że do zapłodnienia mogło dojść 23-25 kwietnia. Miesiączkę powinnam mieć 4 maja:) proszę o odpowiedź pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
do jolcia... Spokojnie i bez paniki( bo to najgorsze) moja pierwsza ciąża objawiła się właśnie plamieniami. Gdy przyszedł dzień kiedy miała być @ to zaplamiłam takim " brudem" i powtarzało się to przez trzy miesiące dość często. Później plamienia przybierały " wszystkie kolory tęczy":):) od ciemno brązowych i blado różowych po białe. Też się bałam ale lekarz mi zawsze powtarzał że nie ma czego.... że bać się można tylko i wyłącznie żywej prawdziwej obfitej krwi. A i to czasami zdarza się nie szkodliwe dla dzidziusia... także trzymam mocno kciuki i czekam na odzew:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewciia
hej Wam ;) mam pytanko czy jak zrobiłam beta hcg i wyszedł wynik,ze nie jestem w ciązy czy to jest 100% pewne ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak pewne na 100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewciia
wiecie, bo kiedyś moja koleżanka zrobiła badania na beta hcg i wyszedł, że nie jest w ciązy. Na drugi dzien po badaniu dostała okres... za jakiś czas poszła do ginekologa, bo męczyły ją objawy ciązy i ją stwierdził (miesiąc temu urodziła). Hęę...ona nie miała jeszcze regularnego okresu wiec czy może to być skutek nie wykrycia ciązy przez beta hcg ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak pewne na 100
jak zrobiła test zanim doszło do zapłodnienia, to nic dziwnego, że nie wykrył, wszystko trzeba robić z głową! Od stosunku do zapłodnienia nawet tydzień może minąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewciia
tylko że ona poszła zrobić beta hcg 3 mieciące po stosunku !!! Boże ja już nic nie rozumiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenka550
witam, okres spoznial mi sie ponad tydzien wiec poszlam do gina ktory powiedzial ze raczej ciaza ale dal mi na BHCG.. wynik wyszedl 38.70 i pani w laboratorium powiedziala ze neistety niski pozniom i ciazy nie ma... no ale tam pisze ze ciaza jets od 5.00 no wiec juz nic nie rozumiem...pomozcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ranija
Do Ewciia Ja niestety przeżywam podobną sytuację.Do domniemanego zapłodnienia doszło jakieś 5 tygodni temu(pod koniec marca).Tydzień później dostalam krwawienia, które było może troszkę krótsze, ale normalne.W trakcie krwawienia (pod jego koniec),tj. ok póltora tygodnia od zapłodnienia zrobiłam test ciążowy,który wyszedł pozytywnie(druga kreska była znacznie słabsza,ale widoczna).potem w kilkudniowych odstępach test robiłam jeszcze dwukrotnie-wszystkie negatywne.Niecałe 3 tyg. po stosunku zrobiłam badanie beta hcg-wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ranija
sorry-ucieło mi wątek. Beta wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ranija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ranija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ranija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ranija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ranija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ranija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×