Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brzydka_grubaska

Od dziś od teraz zmieniam swoje życie!!!-Cel 15 kilo mniej!!!

Polecane posty

Gość Asiulka62
Witajcie!!! Powiem Wam moja nowinke. Wczoraj zjadłam sam serek(tak jak pisalam) Udko z kurczaka(gotowane) i na kolacje mała kajzerke z powidłami i mlekiem (troszke sie bałam ze za duzo wegli ale nie przekroczyłam mialam 35,7g) Wspomne ze max mozna miec od 40-50 g. A nowinka jest to ze wstalam dzisiaj o 8.40 a jest 10.00 i nie jestem głodna. Tik-tak widze ze tez dostałas zapału. Jak mozesz to sie odezwij do mnie na gg to sobie pogadamy. I bardziej sprobuje Cie nastawic na to. I mam do Ciebie kilka pytan. Bo ja to sie zdecydowalam z dnia na dzien i jestem zadowolona. takze zapraszam. Inne dziewczyny jak chca to rowniez zapraszam. Podstawa jest nie oszukiwac sie, wierzyc ze sie uda i miec dobre podejscie!!! gg 2054959

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elka Marzycielka
Hej Babeczki:) ale u nas ruch! aż głowa boli ;) ja dietuję od piątku, efektów może nie widze, ale przynajmniej mi lekko na ciele no i duszy ;) Odezwę się później! buźki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elka Marzycielka
🖐️ Kasiu :) Wstałam dziś lewą nogą, mam wredny humor, oby nikt nie stanął dziś na mojej drodze bo mogę być niemiła!... Włącze jakąś salse zaraz to może mi przejdzie ;) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka88
Czesc.Mam pytaie czy naprawde mozna na tej diecie schudnac.i ile wam sie udało oraz w jakim czasie.Ja potrzebuje schudnac 10 kg.Pozdrowka ;-) Prosze o odpisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elka Marzycielka
Hej Hej :) oj dziewczyny, ale dajemy plame! od 4 dni zero wpisów! nie wierzę, że nie macie 5ciu minut wolnego żeby tu coś skrobnąć :) Milka :) to zależy w jakim czasie chcesz stracić te 10 kg. Napisz jakieś konkretniejsze inf, ile kg ważysz i jaki masz wzrost to my Stare Weteranki wszelkich diet napewno coś wynajdziemy z naszego dietowego życiorysu :) Mam nadzieję, że Nasza obecność tutaj zwiększy się trochę! Buziaki Misiaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka88
Przyda mi sie wasza pomoc w schudnięciu i juz dzis za nią dziekuje :-).A więc tak,ja waże 56 kg na wzrost 168.Chciałabym ważyć 49-50 kg poniewaz w tym roku mam swoja studniówke i chce jakos dobrze wygladac.Co radzicie.? Pozdrowka i buziaki. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka88
Chce schudnac poniewaz ale troche sie czuje z ta wagą.Wiem ze nie jestem gruba ale wole byc chudsza.Moj cel to 48 kg.mam w tym roku studniówke i musze jakos wygladac.;-)Dzis mi nie poszła moja dietka ale od jutra znowu zaczynam tylko teraz zgodnie z przepisem diety Kopenhadzkiej.Zamiast szpinaku bede jadła brokuły lub kalafiora.Pozdrowka Trzymajcie kciuki. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Przepraszam, że mnie długo nie było. Najpierw nie miałam neta a potem .... eh... szkoda gadać. Lekarz podejrzewa u mnie nowotwór :( Martwie się i nie miałam głowy na pisanie na topiku. Jutro zajrzę . Papapap!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka88
Hey dziewczyny.Co u Was ? ;-) ja mam doła i od jutra znowu zaczynam dietke ale juz na całość .pozdrowka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguś - to straszna wiadomośc :( Jejku - jak to mozliwe, jak to się stało, martwię się, napisz coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu, wszystko będzie jasne na koniec listopada. Lekarz wykrył to jak robiłam cytologie u ginekologa :( No ale staram się o tym nie mysleć! Muszę się zabrać za dietkę bo w lutym będę miała połowinki :) Chcę się zmieścić w sukienkę :) Dam radę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurka Agus napisz zaraz jek bedziesz tylko cos wiedziała. Mam nadzieje, że wszystko bedzie ok. Tego zycze owczywiście. Cos marnie nam idzie ten topki, juz raczej nie wrócic do świetności, ja teraz urzęduje na tematach: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3338164 http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=954178&start=5370 http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3155152&start=6750 i tu zarazem można się dowiedziec jeśli kogoś to interesuje, co u mnie słychać i co mnie spotkało oczym miałam wam tu napisac. Pozdrawaim i odezwijecie sie czasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiki-tak - oki, jak się czegos o sobie dowiem to dam znać :) hmmmm sądząc po tych topikach, na których teraz urzędujesz to mogę się domyslic co się stało :( Jutro poczytam bo teraz mam gości a nie chciałabym czytać przy nich. Trzymaj się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Jak Wam idzie zmienianie waszego życia? Mam 160cm i ważę już 64kilo. Przez ostatni rok zrzuciłam 4> żałosne, prawda? Tak bardzo jak mam dość uważania się za grubą, tak bardzo mam dość tych wszystkich diet, liczenia kalorii, zmuszania się do sportów których nie lubie i nie polubię, odmawiania sobie wszystkiego. Poprostu mam dość. Znam się chyba na wszystkich dietach świata, nie wiem czy w stosowaniu jakąś pominęłam! I co? I nic. Przez ile lat można codziennie biadolić \"jaka ja jestem gruba\" i że \"od jutra sie odchudzam...\" znacie to? Mam tego wszystkiego po cholerne dziurki w uszach! Jedyne marzenia to jaka jestem szczupla, gipka i powabna... Mam je gdzieś, nie chce tych marzeń i takich marzeń, ja chcialabym je chodź przez chwilę zmienić na inne. Ale niestety... Wpadłam na ten topik zupełnie przypadkowo i widzę ze moje drogie mamy ten sam problem. Naście kilo do zrzucenia i niewiele determinacji do porządnego działania. Jedno wszystkie wiemy napewno> w grupie latwiej< więc jesli pozwolicie, to chętnie sie do Was przyłączę. Mój cel to 53 kilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Alfa Romeo - chyba jednak nie dostaniesz od nas zbyt wielkiego wsparcia, bo ten topik juz obumarł niestety , nikt juz sie nie chce odchudzac, albo moze i chce tylko zagladac na ten topik nie chce :o ja tez zaprzestałam obecnie diet i rozmyslan o odchudzaniu, teraz zmagam się z innym planem mojego zycia. trzymam kciuki - napewno ci się uda - !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Alfa Romeo! JA się zaczęlam odchudzać bo muszę ważyc 65 kg :) I to do lutrgo, czyli muszę zgubić...... hm...... nie wiem ile bi nie wiem ile ważę teraz :) DAmy radę!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za przywitanie tiki- tak i Agusia_1981 :)) i rzeczywiście strasznie tu pusto. Ale to wlasiwie nic nie szkodzi , bo i ja nie mogę ciągle siedzieć przed kompem. Taka to prawda o topikach, że istnieją dopóty, dokóki zaintersowane i zaprzyjaźnione z czasem osoby nie powymieniają prywatnych numerów gg i e-maili. Kończą się wtedy rozmowy na topiku, tylko rozmawia się prywatnie, a topik sobie umiera. Chętnie poznałabym inne/ ych uczestników owego topiku, do pogadania na topiku a nie prywatnie. Może ktoś jeszce pamięta o obiecankach deklarowanych na początku i wpadnie podnieść na duchu strudzone siostry? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kliczekkk
widze ze moderatorom bardzo przeszkadza jak ktos uczciwie prosi o klik do konkursu jaaaaaaasne bo lepiej mowic ludziom koliknijcie tu do dostaniecie milion zlotych no coment pozdrawiam babki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alfa Romero- jak idzie dietka?? JA już sobie plan ćwiczeń ułozyłam i dostosowałam do zajęć na uczelni. Oby dało się to teraz zrealizować :) Muszę dać radę!! Kurde, po raz któryś w swoim życiu podejmuję walkę z kilogramami :( Właściwie to mam juz dosyć :( Ale muszę dać radę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejki dla wszystkich żywych na forum:) Agusiu_1981 dietka dzisiaj nadzwyczajnie. Jeszce jestem dumna z siebie, jeszcze bo chodza za mną fistaszki.... czuje że je zjem kosztem kolacji:D a jakie to ćwiczenia sobie ułożyłaś? chodzisz gdzieś na siłownię, czy w domciu ćwiczysz? Znam Twoje samopoczucie rozpoczynając kolejna walkę z tymi samymi kilogramami, nie poddawaj się i walcz, teraz nie jesteś sama:D jak chcesz możemy sie wspomagać 🌼 wpadnę jeszcze potem to pogadamy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elka Marzycielka
Witajcie Strudzone Siostry :) Jakieś wewnętrzne siły powiedziały mi, że w końcu jakiś ruch tu się dzieje ;) no i jestem !!! Na początku powitam naszą nową Siostrę ;) Alfa Romeo 🖐️ masz bombową stopke! taka pasująca do nas wszystkich :) Aguś mam nadzieję, że z tymi podejżeniami lekarza wszystko wyjdzie na plus dla Ciebie! baa, ja w to nawet wierzę 100% :) . Jaką dietke stosujesz i jakie ćwiczenia wybrałaś? to nic, że kolejne podejście! za którymś razem przecież się w końcu musi udać! Kasiu to smutne co przeczytałam na Twoim topiku, moge tylko się odmyślać jak się czujesz. Niestety każdy w swoim życiu ma wpisane te lepsze i gorsze chwile. Trzymam kciuki za Ciebie i Twojego mężulka no i łykaj choćby garściami ten kwas foliowy :) Ja dziś (za chwilę) biorę kartke w ręke i rozpisuje swój strategiczny plan na najbliższy miesiąc! siedze dziś w domu bo złapałam porządne przeziębienie i ledwo żywa jestem :) Cieszę się że taki tu ruch! zajzę później 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Eluśka - moja dietka polega przede wszystkim na tym, żeby nie jeść po 18, odstawić słodycze i jeść niedużo. Mam też zamiar ćwiczyć. Jak to się skończy ? Zobaczymy?? JAk myślicie? Powinnam tez odstawić chleb i ziemniaki?? w sumie nie jem tego dużo ale może powinnam całkeim odstawić?? Staram sie nie głodzić za wszelką cenę bo przecież musze mieć siłe na naukę :) Kasiu - trzymaj się i zaglądaj do nas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tylko na kawke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tylko na kawke
nie wyszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tylko na kawke
jeszce raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxi-poxy
ja tez chce zgubic 15 kilo, musicie mi pomoc bo jestem na skraju zalamania, mysle o glodowce i wlasnie dzisiaj jestem na pierwszym dniu... moze ktos glodowke przechodzil i moze mi o iej troche o\powiedziec bo ja stosowalam ale przez 4 dni a planuje 3 tygodnie, prosze o odpoweiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej roxi-poxy🌼 Uwierz mi na slowo, GŁODÓWKA to największe G.... jakie ktoś wymyslił do odchudzania się, wiem to z doświadczenia nie tylko ja, ale pewnie kupe dziewczyn które tutaj piszą. nie wiem ile naprawde masz czasu żeby to zrzucić, jak sądzę bardzo ci si spieszy. prawda jesta taka, że albo zaglodzisz się i schudniesz \"na chwilę\", albo stopniowo bedziesz zrzucać balast i dłużej bedziesz cieszyć się nową figurą:) proponuj drugie wyjście:D, dołącz do nas:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×