Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brzydka_grubaska

Od dziś od teraz zmieniam swoje życie!!!-Cel 15 kilo mniej!!!

Polecane posty

Aguś szkoda że nie mieszkamy blisko siebie, czuje że my z Alfą chętnie pomogłybyśmy Ci w wykonaniu kary! haha ;) Kiniu no to pięknie, całe 3 tyg, szkoda ze netu tam nie masz praktycznie bo znów topik stanie w miejscu, no chyba że Agusia bedzie miała siły i czas na konwersacje ze mną ;) Ja już też czekam na te święta, bo 20 grudnia przyjedzie moja siostra! co prawda tylko na 8 dni a obiecywała że na 2-3 tyg będzie, ale nie widziałam jej już od kwietnia więc strasznie się ciesze! ma mi pokazać zdjęcia swojego faceta młodszego i opowiedzieć o wszystkim! oj będzie o czym gadać, będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj,oj jak byśmy pomogły.........! wyobrażam sobie jak bardzo za sobą tesknicie, ja jestem w domu właściwie co dwa tygdnie i szaleję z tęsknoty;) Naplotkujecie się, że ho ho, nawet nie zauważysz że mnie nie bedzie:D Tzn. ja bede czasem, ale nie tak często jak teraz:( Cieszę się że odpoczne od tych awantur tutaj, a po powrocie muszę poszukać jakiegoś innego pokoju, i napewno nie przy rodzinie! Ela, idę spać bo juz późno, a jutro do pracy... do \"zobaczenia\" wieczorkiem:D Ty też idź spać, Tomasz napewno napisze tylko on też nie chce się tak od razu wydać, no wiesz.. faceci tak mają:D Dobranoc💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, witam! Wróciłam z uczelni i padam na twarz!! :( A tu jeszcze tyle roboty!! Z ta karą to na pewno byście mi pomogły :) Heheeh! A ten kolega to poodejrzewam, że nie miałby nic przeciwko mojej karze nawet na trzeźwo :) Ale ja jakoś nie widze siebie w roli fotografa :) Ciekawe co na to mój facet :) ?? Zapomniałam się rano zważyć, bo zaspałam i szybko zbierałam się do wyjścia. Z jedzonkiem to się dzisiaj trzymam dobrze :) Lecę do nauki. Potem zajrzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi, już jestem:D Agusia, to rób fotki, a blondaskowi powiedz,że to my! hihi Miłej nauki🖐️ Ela, napisał?????????????????????? bo umieram z ciekawości! Nie mogę czekać na swoje smsy to bede czekać na twoje;) własnie sie dowiedziałam, że moja psiapsulka z liceum jest w londynie:D ale jaja;) potem zajrzę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Alfa! Oj coś mi ta nauka nie idzie. Elcia pewnie się zaczytała w tych smsach :) i dlatego nas nie odwiedza. Hehehehe! Elcia wróć do nas!!! Normalnie nic (czytaj: uczyć :)) mi się nie chce i chyba zaraz dla relaksu poprasuje trochę i sprzątnę pokój :) Jutro znowu mam na 8 :( i siedzę na zajęciach do 17 :( Ble! Milego wieczoru Dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Aguś 🖐️ hej Kiniu 🖐️!!! Tak na chwilkę teraz bo zaraz M jak miłość hehe ;) Tomasz nie napisał!!! przypomniało mi się, że podczas ostatniej rozmowy tel mówił ,że w poniedziałek i wtorek gdzieś jedzie z bratem, no ale ale! napisanie smsa to tylko chwil kilka, więc go nie usprawiedliwiam :P Aguś no ciekawe jakby Twój facet zareagował na wiadomość o karze :D Owocnej nauki :) Do przeczytania później!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest nasza zguba! :) Hejka Elcia! :) JA tez M jak miłośc oglądam własnie :) MAsz rację, nie usprawiedliwiaj faceta ! :) A mój wie o tej karze :) Śmiał się jak szalony :) Nie wierzy, że mogłabym to zrobić :) Poza tym wierzy, że wygram!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę Agusia takie wsparcie od faceta!!! gratuluję!:D Ela nie poddawaj się, napewno napisze, przeciez faceci też bywaja nieśmiali.. ;) A u mnie waga w dóóóóóóóóół! 62.5 hihihi:D:D:D są realne szanse że jeszcze w tym roku zobaczę 60!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie poddaje się, dziś jadłam naprawde dietetycznie, tak mnie te wczorajsze ciacha wkurzyły ;) ale jak w tym tyg się ze mną nie skontaktuje to w akcie rozpaczy mogę się rzucić na kalorie! oj oj :D no ale, mamy dziś dopiero poniedziałek ;) Aguś ale ta Marysia ma wziecie w serialu co ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ja zamotana! Alfa gratuluję spadku wagi!!!!!!!!!się rozkręciłaś i to nieźle ;) ja zważę się w okolicy weekendu dopiero co by się nie zniechęcać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alfa - gratuluję spadku wagi!!!!! :) Cieszę się, że mam wsparcie w moim facecie bo inaczej bym chyba rady nie dała :) Chociaż on sie drze, że się odchudzam. Elcia - MArysia ma wzięcie jak młoda dziewczyna :) Aż jej zazdroszczę ;) Heheheheh Ta jej siostrzyczka Małgosia tez niezła jest :) Tylu facetów miała, że hej!!! Gratuluję dietetycznego jedzenia :) Idę spać bo padam :( Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ dziękuję, dziękuję ::D kłaniam się nisko.... Przynajmniej to mi humor poprawiło, bo dzisiaj jak zwykle AWANTURA! Ja mam tyle do pisania a tutaj nawet nie mam sie jak skupić:( kurcze, jeszcze tylko 4 dni i do DOMCIU! Ręce mam skostniałe, a rekawiczki w samochodzie i nie chce mi sie tam iść:) o jejku, jejku🌼 Agusia, no właśnie miałam sie Ciebie zapytać, po co sie odchudzasz jeśli twój blondasek kocha Twoje 7dych!? Do jutra kobietko:) Ela, masz czas, czy tez idziesz spać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiniu ja jeszcze trochę pobuszuje przed spaniem także możemy poplotkować :) a gdzieś Ty zamieszkała ze tam awanturują się? to jakaś rodzina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Ela, teledysk boski!!! chłopaki dają czadu:D ale o czym oni śpiewają??? a mieszkam właśnie z polską rodziną i mam ich serdecznie dosyć... Jak tylko wrócę po swiętach to musze to zmienić bo nie da sie wytrzymać, chociaż bardzo się staram:( Najgorsze jest to że robię sobie przez nich zaległości na uczelni i teraz jak pojadę na święta do domu to tak naprawde bede musiała wszystko nadgonić \"na spokojnie\" > takie to bedą święta... Właściwie to powinnam napisać że w DOMU to na SPOKOJNIE... taki to mój los:D A jak u ciebie minął dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam zielonego pojęcia o czym śpiewają, ale brzmi i wygląda to zabawnie :) No to niezaciekawie z tą rodziną, przykładna polska rodzina! nie ma co:) a w ogóle to jak się stało, że mieszkasz za granicą? jeśli mogę spytać :) Mój dzień mało przebojowy, marznę okrutnie i najchętniej to bym cały dzień spała :) trochę dziś przebimbałam go a na środę i czwartek mam sporo nauki, ale to już u mnie normalka, leniuch ze mnie straszny! zaczełam niedawno robić ABSy aale tak mi nie szło że nie skończyłam! wolę sie nie zmuszać bo zupełnie mi się odechce, no ale ten mój brzuch i te udźca...masakra:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dluuuuuuuuuga historia, ale ... Jak pierwszy raz planowałam przyjechac tutaj, to miałam do kogo... potem sie okazało że nie! To był pierwszy Tomek, bo potem (i do teraz) marzę sobie o innym Tomku... Właściwie to bylam nastawiona, że tutaj zostanę na czas studiów, bede sobie latać. Zostalam, chociaż cięzko mi bylo i jest zupelnie samej, teraz jest blisko 2 lata jak tutaj jestem i po co mam wracac do kraju? (Pan Tomek tutaj też jest!) Jeszce trochę, chce skończyć studia i dopiero podejmę decyzje czy zostać i na jak długo. ale jak wcześniej kiedyś wspomniałam mam w planach kolejne studia i kolejny kraj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj te Tomki! ale dobrze że są, przynajmniej troche zawirowań w życiu :) no to dzielna jesteś że tam zostałaś i popieram jak najbardziej, że powrót tutaj nie ma zabardzo sensu, z drugiej strony ta tęsknota za rodziną i fakt że jesteś tam sama. Moja siostra już tak o 5 lat za granicą sama siedzi i cieszę się, że teraz jest zakochana bo w końcu ma tam kogoś naprawde bliskiego! A ten Twój Tomasz nr 2 to skąd się wziął? jak się poznaliście? ja tego \"swojego\" poznałam przez swaty można by powiedzieć hehe! kumpela poznała chłopaka w autobusie i umówili się na już chyba 2gą randkę, jej Jacek przyszedł z kolegą i zgodziłam się iść razem z nimi! ot takie to mało porywające, ale późniejszy rozwój akcji był dość przebojowy! a jak wyjeżdzałam z Londynu to byłam na niego wręcz wściekła i było mi wszystko jedno czy się jeszcze będziemy kontaktować czy nie. Cholera ma w sobie jakiś urok i nie umiem mu się oprzeć ;) no ale zbyt wylewna nie jestem, żeby nie poczuł się zbyt pewnie! a co:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pan Tomek (bo tak go sobie nazwałam) to brat mojego kumpla, którego ożeniłam z moja cioteczną siostrą. haha:D zawirowane? Jakieś 15 lat temu miałam świetną paczkę znajomych. Marek (mój kumpel ) zakochał sie w mojej ciotecznej siostrze i sie pobrali (teraz mam kumpla w rodzinie!) a Pan Tomek to brat Marka... znam go właściwie cale życie bo mieszkaliśmy na jednym osiedlu i on jest rok starszy ode mnie (ja w lutym skończe 30!) i zawsze mi się podobalł, tak zwyczajnie, miło na niego popatrzeć bo jest przystojny;) Bywamy na wszystkich imprezach rodzinnych, ale on jest dla mnie poprostu niedostępny. Coś w rodzaju \"za wysokie progi na moje nogi\":D Kiedy w czerwcu Pan Tomek przyjechał do Irlandii byłam w niebo wzięta i niezwykle szczęśliwa, myslałam: \"nareszcie, coś sie ruszy, może teraz się uda...\" ale niestety nie utrzymujemy (on, bo mu nie zależy, ja bo mam honor*) ze sobą na tyle kontaktów żebym miała jakiekolwiek nadzieje (może to i lepiej*) czasem tylko kontrolny sms\"co słychać\" i to wszystko:( Nie jestem w nim zakochana, raczej zauroczna i tyle:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj to pięknie :D już strasznie dłuuuugo masz na niego oko!ale ja wiem, że jak coś lub ktoś inny Ci porządnie z głowy danego obiektu nie wybije to można tak marzyć w nieskończoność ;) hehe Ok, ja już idę spać bo zaczyna mnie łamać. Mam nadzieje, że jutro wpadnę tu z informacjami o smsie od mojego Tomasza :D Dobrej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry Dobry ;) napadało u mnie śniegu wstrętnego mokrego, zimno , ciemno a ja wpierdzielam głupie warzywa zamiast coś porządnego! rrrrrrrrrety :D jestem trochę zła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej a możecie mi powiedzieć jaka to jest dieta? Czy jem diete 1000kcalową?: śniadanie 1 kanapeczka słonecznikowego chlebku z pasztetem,herbatka zwykła i herbatka po zjedzeniu Pu-Erh, obiad:1 miseczka łazanek(dzisiaj)mama mi nakłada jedzenie i biore tylko raz -żadnych dokładek,herbata Pu erh a po jedzeniu a w czasie jedzenia -woda. tak o 17 jabłko 18-kolacja-1 bądź dwie kanapki takie kwadratowe małe(tzn.srednie tkj. na pół pokrojony biały cheb czy cos w tym stylu) ewentualnie coś na mleku i puźniej herbsta Pu-Erh To jak? Jaką mam diete?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
japonk w 1000kcal pewnie się mieścisz, ale jak na moje \"doświadczenie\" musisz wprowadzić pare zmian. Nie pij wody w czasie posiłku bo to zwalnia procesy trawienne, możesz pić ją przed to zapełni Ci bardziej żołądek, poza tym dodaj trochę warzyw, ponoć mleko jest niezbyt korzystne i trudno je organizm wydala, wtedy najlepiej przestawić się na maślankę albo kefir. A tak poza tym to jest nieźle :) powodzenia życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×