Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KKKKaaaaaaaSSSiiiiAAAA

O WARTO KUPIC W ROSSMANIE??????????????????????????????????????????

Polecane posty

Gość hehehehe mnie też wkurzają
ci ochraniarze,którzy łażą jak cien za klientem:-oNo ale sa też tego plusy a mianowice możesz poczuć się jak gwiazda filmowa gdy za Toba łązi taki goryl i nie odstepuje Cię na krok;):-D:-P:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lara23
to cwane lisy sa poza promocją to raczej wszystko drogie jest kilka razy się naciełam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
nic nie warto !!!! kupilam przedwczoraj odzywke loreala za 9 zl!!!! zachodze do tesco i identyczna jest za 6 !!!!!!!!!!!! wrrr znienawidzilam ten sklep

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa znajoma
martusia 22,jaki to spray? jak się nazywa,ile kosztuje?byłabym wdzięczna za odpowiedź...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusia_________________
nie pamietam jak sie nazywal,ale chyba go juz nie ma bo jak ost bylam to go nie widzialam, ale teraz palette czy jakas inna firma tez taki wprowadzila i byl w rossmanie kosztowal 10 zl, widzialam tez w galerii centrum takie spraye firmy so blonde kosztuja chyba ok 30 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaaaaaaaaaaaaaaaa
interesuje mnie ten depilator do nóg. pryskam, odczekac chwile i zmyc. pierwszy raz o tym słyszę. jak ten prodikt sie nazywa? piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj hit...
...z Rossmana to krem Hipp dla dzieci. Do tej pory nie znalazlam innego, ktory by sie tak dobrze wchlanial i mnie nie uczulal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajne sa zele pod pryznic Isana i pianka do depilacji tej firmy. Polecam rowniez produkty do stop Rossmana i serie kosmetykow dla dzieci Babydream. Czesto zdarzaja sie tanie zapachy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asaaaa
a macie może aktualna gazetkę? Czy można ją gdzies w necie zobaczyć? Co jest aktualnie w promocji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę bardzo oto stronka.Promocja zaczyna się od jutra,więc pewnie poczytamy o tym dziś wieczorem albo jutro.Udanych zakupów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna24
ja polecam olejek pod prysznic isany, peeling (wyglada jak ten nivei)plastry do depilacji tez isany za ok 7zl 20 sztuk i wode rozana rossm, rewelacyjna dla wrazliwej skory!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanabela
Dziewczyny,chłopaki czy ktoś z was używał \"kremu do modelowania i wzmacniania włosów Rossman\" ? Taki fioletowy. Chyba go ostatnio wycofali :(( Wiecie coś? Od lat układam na to włosy i tylko na to i co ja teraz zrobię :(?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffggggggggggggg
do dziewczyny pytającej o Elizabeth Arden: nie chce nikogo wprowadzać w błąd, ani nic nikomu udowadniać , ale moja ciotka jezdzi do Turcji do pracy i przywiozła mi kiedys Davidoff' Cool Water ,,który był podróbką ,a różnił się od orginału tylko zakrętką , bo jak sie ją sciągało to jeden srebrny piercien zostawał przyczepiony do butelki , a w orginale pierscien zostaje na zakrętce ) podobno te podróbki sprzedają jako orginały w wielu sklepach. wątpie , ze Elizabeth Arden jest warta 100 zł , jak we wszystkich sklepach jest po 300. moim zdaniem wały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddddddddddaaaaaaaaaa
moge prosic o link do gaxetki rossman?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszynka86
hey! tez bardzo lubie robic zakupy w rossmanie :D od trzech lat mieszkam w berlinie, wiec nie mam tego problemu, ze jakiegos produktu nie znajde (chyba ze wycofali...), bo tutaj na kazdym rogu nastepny rossmann (80 filii juz na pewno otworzyli!!!)! uwazam, ze produkty sklepu sa (najczesciej) bardzo dobrej jakosci, a to przede wszystkim dlatego, ze ostatnio pojawia sie coraz wiecej drogerii tego typu (DM, Drospa, Mueller), ktore tez maja baaaardzo ciekawe produkty produkcji wlasnej. mimo to, zawsze chetnie siegam po produkty rossmanna, chociaz nie maja takiego wyboru jesli chodzi o wymyslne zapachy i kolorowe opakowania, ale (np. zele pod p) nie wysuszaja skory tak potwornie, a i ceny sa o polowe nizsze ( nie mowiac juz o cenach produktow markowych!!) ! wracajac do tematu :D : ostatnio przekonalam sie do zelu pod prysznic ISANA - oliwkowy (zastapil moj ulubiony palmolive oliwkowy) i kosztuje 0,49/300ml ! balsam oliwkowy ISANA jest tez rewelacyjny! goraco polecam!!! (400ml/ 0,99) ale tez krem do ciala z tej samej serii jest bardzo dobry! chcialabym wyprobowac szampon YUNG (tez rossmanowy) ASIA - odpowiednik Gliss Kur Asia Beauty. ktos wie czy dobry? jak narazie uzywam garnier ultra beauty oliwka+cytryna - rewelacyjny! ( a w promocji tylko 0,99!!) zmywacze do paznokci sa tez dobre. produkty do stylizacji wlosow nie sa najlepsze, wole dove. tampony tez uzywalam, ale jednak pozostalam przy o.b. (kupuje zawsze takie gigantyczne op. po 56 szt. - cena chyba 4,99) za to produkty do skory mlodej SYNERGEN (antybakteryjne, ale tez do s. wrazliwej) tez sa swietne! cena mniej wiecej 2 euro, ale to zalezy od produktu. jesli chodzi o produkty markowe typu garnier, dove, neutrogena, l'oreal itp., w polsce zawsze narzekalam na stosunkowo ograniczony asortyment (nie wszystkie produkty pewnych serii pojawiaja sie w polsce) albo b. wysokie ceny ( w porownaniu z panstwami zachodnimi, czy nawet np. czechami, jak pamietam z wakacji), a teraz, jak jestem otoczona tym wszystkim ( i juz sporo wyprobowalam i wydalam na nie niejedna wyplate ;-) ) musze przyznac, ze tesknie za kosmetycznymi rewelacjami tj ziaja, soraya, aa oceanic, kolastyna, golden rose - lakiery do paznokci, eveline (pomijajac fakt, ze te marki w ostatnim czasie bardzo powiekszyly swoj asortyment i wyglad, a jakosc i cena nadal sa tak swietne jak kiedys. dlatego zawsze, gdy jestem w polsce, jade obowiazkowo do makro i robie zapasy kremow do twarzy (ziaja oliwkowy lekka formula - cudo!), zeli antybakteryjnych, maseczek, peelingow itp :D oooooj, ale sie rozpisalam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszynka86
zapomnialam... jednorazowe maszynki do golenia...takie zwykle, kiedys turkusowe, teraz rozowe - super! b.ostre byly wiec je teraz troche zmienili, ale nadal fenomenalne! nawet gilette jest duzo gorszy! a cena jak te z bic'a, ktore sa, przy okazji, calkowicie tepe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warto kupic krem ALOE ACTIVE krem do pielegnacji biustu ujedrniajacy rewelacja a cena tylko ok 7zl polecam bo sama juz duzo innych i drogich kosmetykow wyprobowalam i nie pomagalo a ten niespodziewani tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agausiaaa144
czy jest gdzies na necie gazetak z rossmana boi nie widzie nigdzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiaczek misiaczek
kupuję dużo w Rossmannie, ale najfajniejszy jest papier toaletowy alouette

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki koktajl odchdzający
phi, toż to zwykła serwatka w proszku! tyle tylko że ze sporą ilością E... do smaku, do koloru, do zapachu... lepiej wypij taką normalną, ten sam efekt, może nawet lepszy, a przynajmniej zdrowo! ale można ludziom "kit wcisnąć" hehe, trzeba się uczyć języków obcych! :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale wam dziewczyny zazdroszcze
tego rossmana... jak mieszkalam w polsce to wydawalam tam spora czesc wyplaty ale teraz nie mieszkam w polsce i nie mam rossmanaaaa buuuuuuuu :( :( tak wam zazdroszcze... w grudniu przyjedzam. cos czuje, ze sporo kasy tam przepuszcze, jak za starych, dobrych czasow! lalalallaaaaaaa kocham ten sklep!! pozdrowki z super zimnego klimatu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plastry
A jak tam z plastrami do depilacji rossmann 20 sztuk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W USA wielka popularnoscia ciesza sie kosmetyki firmy E.L.F. Nalezaca do znanego w showbiznesie stylisty Scott Borba firma, przelamuje stereotypy ,ze dobre kosmetyki musza byc drogie. Uzywaja ich m.in. Eva Longoria, Alicia Keys, promuje je takze Oprah w swoim magazynie. Nie sa one sprzedawane przez konsultantow i innych posrednikow pobierajacych po drodze prowizje za ktore musi niestety zaplacic ostatnie ogniwo lancuszka ,czyli klient. Zainteresowanych zapoznaniem sie z linia kosmetykow firmy E.L.F prosze o info. Zobacz jak wyglada super makijaz za ok 8zl szt http://www.youtube.com/watch?v=9tTY7d9XFLw&f eature=related

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liść..........
może ktoś polecic mi dobrą pastę wybielającą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×