Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KKKKaaaaaaaSSSiiiiAAAA

O WARTO KUPIC W ROSSMANIE??????????????????????????????????????????

Polecane posty

Gość .........
ja kupiłam raz żel ISAN'y migdałowy.. i tez nie jestem zadowolona.. trzeba go dużooo brać żeby się coś pieniło.. "pachnie" brzydko i w ogole taki... nic specjalnego.. raz kiedys kupiłam troche droższy, ale niedużo.. też chyba jest Rossmanna i on jest bardzo fajny, ale niestety nie podam nazwy, bo mam go w innym mieście..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie wiec niewiem ską dten zachwyt tym zelem kokosowym.......ja sie ucieszyłam ze go wreszcie kupie(pzrez te jego opinie na forum)no cóż.....nie kupię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SAFFI
migdalowy jest do bani ale ten kokosowy suuuper!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koralik marysi
oba są do bani... niestety- zapach paskudny, konsystencja płynu do podłóg...szkoda tych 3 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to hała
a dla czego niby kokosowy super?pzreciez nie pachnie prawie wogóle,natarłam nim skóre i nic nie czułam....badziewie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GuMiŚ*
najlepsza Isana jest o zapachu mlecznych protein czy jakos tak... mam już któreś opakowanie i nie zamierzam zrezygnować! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W moim mieście
Rossman to nie jest wcale najtańszy sklep z kosmetykami. Takie same produkty często znajduję w lepszej cenie np. w drogeriach lub nawet w Auchan. A dotyczy to zwłaszcza markowych kosmetyków kolorowych: pomadek, lakierów do paznokci czy podkładów. Ale także dezodorantów czy kremów. Atrakcyjne za to są ceny chemii (płyny do naczyń i inne takie). Ale najbardziej drażnią mnie detektywi sklepowi, którzy mają bardzo dziwny sposób bycia i traktowania klienta. No i ten wieczny tłok... Dobrze, że mam wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale pzreciez
one pachną tandetnie,wąchałam wszystkie zeby któryś wybrać i nic!!!!!w porównaniu np z dove czy innym to one nie pachną wcale......może inanczej.......zapach jest marny i to strasznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SAFFI
jak to nie pachna rossmannowskie żele!!!??? pachną! moim zdaniem najladniej w/w kokosowy i bambusowy to rewelka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokosowy i bambusowy
żel pod prysznic pachna rewelacyjnie,po prostu ślicznie;)Ale migdałowy zapch mi sie nie podobva,jest jakis taki słodki,duszący,sztuczny:-oAle kokos i bambus są piękne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaak....
a te Isany całe to chociaż nawilżają ?? Bo przecież zapach to nie wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo dobre
są te żele ISANY kokos, mleko i miód, balsamy również

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie-idealna
Pomijając żę wszystkie kosmetyki są tam dużo dużo tańsze to jest też kilka fajnych rzeczy ... np. nawilżane husteczki rossman bardzo fajne a kosztują chyba jakieś 4 zł balsamy ochronne do ust chyba 2zł i mgiełka do ciała żele pod prysznic nie są rossmana ale nigdzie indziej ich nie widziałam o zapachu mango i chyba alg czy coś w tym stylu ... kocham rossmana :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ble ble
taaaaak... rossmann to najlepszy sklep z kosmetykami!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isia25
Żele isana warto kupić. Oczywiście nie jest to dove, ale po co wymagać od ogórka, żeby był arbuzem ? Ogórki też są dobre :) Ja używałam kokosowego, pieni się dobrze, pachnie ładnie, ale nie za mocno. Teraz wzięlam z mleczkiem migdałowym i miodowo-mleczny. Pachną fajnie, kosztują teraz 2.49. Co do nawilżającego działania, to do tego służy balsam, żel pod prysznic wystraczy, żeby nie wysuszał :) buźka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kłapi
MACIE W 1000000%RACJE DETEKTYWI SKLEPOWI TO PORAZKA W 100000% DLATEHO NIE BYWAM W NIM CZĘSTO BO MNIE ODSTRASZAJA :(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u nas (Kraków) detektywi są przeuroczy - pomogą, doradzą... i do tego nie przeszkadzają ani nie odstraszają... no cóż - taka ich rola - muszą być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaak....
chyba nie chodziło Ci o detektywów tylko o ochronę, bo detektywi sklepowi się nie ujawniają :) co do Isany- kupiłam w końcu żel pod prysznic Miód i Mleko- jest super. Inne zapachy wcale mi się nie podobały, były sztuczne, kokosowy zupełnie nie pachniał a pozostałe śmierdziały po prostu teraz jest u mnie Zel do higieny intymnej Venus (używam, nie narzekam) za 3,99 + balsam do ciała gratis !! tylko nie wiem co to za balsam, pewnie badziewie albo mu się data kończy no bo bez przesady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam ten balsam
jest swietny.fajnie nawilza skóre i cusownie pachnie.Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra, pewnie nie detektywi... :) u nas w Krakowie otwarli kolejnego Rossmanna - musze odwiedzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kurde
jak wy mozecie wierzyc w to, ze kosmetyk za 3 czy 4 zl jest dobry ???!!!! Przeciez to zwykla tandeta i badziewie... Jak ktos ma choc odrobine wieksze wymagania od kosmetyku poza tym, ze on jest, to MUSI sie tym rozczarowac. Coz, niektorzy tez zachwycaja sie ciuchami z bazaru..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas w suwalkach to jest jeden ochroniarz ktory jak sie uzywa testerow to caly czas sie patrzy zeby za duzo nie uzyc;) a co do rossmana w krakowie to bylam tam raz i byl co prawda tlum ale jakos tak milej niz u nas bo nikt nie patrzyl sie dziwnie jak testowalam blyszczyk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaak....
BRUDNA KOBITKO- na mnie też ochrona patrzy jak wybieram kosmetyki kolorowe :P cóż, taka ich praca ;) POWIEDZCIE- JAKIE MACIE WRAŻENIA PO UŻYCIU BALSAMU ISANY? CO Z NAWILŻANIEM? Nie kosztuje dużo, wiem, ale nie chcę tracić nawet tych 4 złotych jesli coś ma w ogóle nie działać. Żel pod prysznic mi odpowiada. ALE CO Z BALSAMAMI? PODZIELCIE SIĘ DOŚWIADCZENIEM ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajny jest peeling brzoskwiniowy w ciemnym słoiku made in Rossmann i krem różany do rąk w takim samym opakowaniu. błyszczyk Lovely tez jest fajny tylko się klei pianki do golenia Venus ostatni Rossman wprowadził tez serie Babydream - dla kobiet w ciąży. Olejek na rozstepy, żel pod prysznic, balsam, żel do stóp. Są teraz w promocji. Jednakże trzeba najpierw je powąchać. Mają dość nietypowy zapach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kłapi
Cześć Takina tez jestem z Krakowa i naprawde nieswojo się czuje jak patrzy na mnie podejżliwie Pan Ochraniarz......chodze do Rosmana na Dietla jest chyba-tak sadze.Ale we wszystkich Rosmanach moim skromnym zdaniem bardzo pilnuja i mnie to osobiscie przeszkadza bycie na cenzurowanym.........Na Karmelickiej jest tatalny tłum dodam ze zawsze jest tam pełno ludzi Może wybierzemy sie razem na zakupy do Rossmana :):):):) Pozdrawiam Kłapi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kłapi
Ale pisze........błędy,błedy...........przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam zel pod prysznic isana kokosowy i mnie po min skora nie swedzi czyli mi jej ni ewysusza, pieni sie i dobrze ze nie za duzo, pachnie tez mi odpowiada. wiec to kwestia oceny kazdego nas co komu:)) teraz mam zamiar przetestowac inne z serii:) powiedzcie mi czy sa tam jakies szampomy przecilupiezowe rosmanna i jak ktos stosowal to z jakim efektem?? bo ja u sienie ni emam rosmanan musze jechac do wojewodztwa a to dopiero za tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rossman killer
Wy nawet nie wiecie jaka to jest strata jak ci uradną ludzie towaru za 4000zł w ciagu roku żeby to odrobić to musze sprzedać za 16000zł A ludzie na beszczelnego kradną !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja w rossmanie kupuje
paczke chusteczek jednorazowych do nosa, firmy EURO PROFIT. W takim opakowaniu jest 10 mniejszych paczek, a w kazdej po 10 chusteczek ;) Place za nie 1,99 i wcale nie uwazam, ze sa gorsze od tych za 4 zl. w koncu i tak to sie wyrzuca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusia 22__________________
hej, nie wiem czy juz ktos o tym pisal, ale w rossmanie jest taki bardzo fajny spray do wlosow, ktory pod wplywem slonca lub goracego powietrza suszarki rozjasnia wlosy. ja mam blond wlosy i swietnie nadaje sie na odrosty! moje kolezanki zawsze sie pytaja czy znowu bylam u fryzjera i malowalam wlosy :) a kosztuje jakos bardzo malo. a co do ochroniarzy: kiedys w rossmanie bawilam sie jakims spiewajacym kwiatkiem, nacisnelam go chyba o raz za duzo bo pan ochroniarz sie zdenerwowal ... uwazam ze ochrona w rossmanie jest beznadziejna - nie powinni byc az tak" widoczni " i chamscy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×