Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KKKKaaaaaaaSSSiiiiAAAA

O WARTO KUPIC W ROSSMANIE??????????????????????????????????????????

Polecane posty

Gość bellalina
Zawsze podpaski, wkladki(rewelacyjne duze i tanie opakowania, moj faworyt to te do stringow i normalne w jednym) i tampony, sa rownie dobre jak inne markowe, a duzo tansze. Kupuje tylko tam. Swietna czarna kontorowka lovely, z temperowka, bardzo duza, mam ja juz 2 lata, przy codziennym prawie uzywaniu!! Csalkiem fajne blyszczki. Zwlaszcza takie chlodzace, ktore maja powiekszac usta (efektu nie widze,ale poza tym super) Niedawno zachecona opiniami kupilam tez krem babydream i musz eprzyznac, ze jest fajny. Nawilza, ale skora sie nie swieci po nim, no i ta cena.... Chusteczki babydream. Dzis pierszy raz wyprobowane i jak na razie duze OK. Nie podrazniaja i swietnie zmywaja makijaz!! Nie wiem tylko czym sie w roznia miedzy soba bo bylo bardzo wiele rodzajow. Ja mam op. 30 chusteczek, takie ciensze niebieskie. Szampon i odzywka Asia Yung. Nie widze roznicy miedzy nimi, a drogimi szmaponami, a przyznam sie, ze miala due obawy, nigdy wczesniej nie kupowalam nic taniego do wlosow z obawy przed lupiezem. Seria Asia Yung jets jednak dobra, zwlaszcza odzywka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzisiaj bylam
kupilam waciki, puder, fluid, lakier do paznokci, krem do twarzy i kupuje jeszcze eyeliner, tusz, cienie, maszynki do golenia ( o niech wlasnie zapomnialam dzisiaj), dezodorant no wszystkoooo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lejdi000
Witam wszystkich! Kupiłam wczoraj w Rossmannie kolczyki po 20 zł, gdyż wydawały się całkiem ładne. Jednakże kiedy przymierzyłam je w domu nie za bardzo mi pasowały. Mam pytanie: Czy wie ktoś może czy mogę je zwrócić??? Oczywiście paragon mam, tylko nie wiem czy oni przyjmują tam zwroty???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, że przyjmują! Zdarzyło mi się oddać tusz do rzęs - kupowałam dla kogoś i okazało się, że kupiłam nie ten. Żaden kłopot, po prostu przedstawiasz paragon i mówisz, że chcesz zwrócić. Załatwią to od ręki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pappapaa
tylko kolczykow moga nie przyjac bo to nie higieniczne gdyz wsadzasz do ucha w niektorych sklepach kolczykow nie mozna wymieniac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lejdi000
Niestety nie przyjęli kolczyków i to nie ze względów higienicznych. Pani przy kasie powiedziała mi, że muszę mieć jakiś powód do reklamacji bo to, iż mi się nie podobają to mój problem... I że mam 3 miesiące aby je oddać do reklamacji, jeżeli by się z nimi coś stało... Czyli krótko mówiąc muszę z nimi coś zrobić (np. coś oderwać, porysować, zepsuć ), żeby mi je przyjęli...Bez komentarza... Bez sensu robią problem bo dużo na tym tracą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka kredka
ja kupilam masterpriece za 59.99zł a w naturze jest za 49

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapach do zmywarek za 4 zł
domol sprawdza się swietnie i jak calgonit starcza na 50 myć a do poprzedniczki: w sieciówka trzeba wiedziec co kupować:P jest jakas tam partia towarów w atrakcyjnych cenach, ale sa i takie sytuacje ze za niektóre towary przepłacasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AsiaLampard
do edki kredki ja dwa tygodnie temu kupiłam tusze max factor 2000 calorie i masterpiece(ten duży czarny a nie złoty)w promocji za 49 zł oba. Sam masterpiece kosztuje ok 45 zł a 2000 kalorii 39zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z rossmana polecam
antycellulitowy rol on z rival de loop. Naprawdę świetny, teraz jest promocja za chyba 6.20zł. Skóra po nim jest gładziutka jak po niejednym pellingu, nie zostawia tłustej powłoki , jest super. Polecam chusteczki babydream nawilżane, zmywam nimi makijaż. Z babydream dobry jest równiez szampon do włosów, ma bardzo dobry skład, nie zawiera SLSów i jest delikatny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolkaaaaas
tą i inne gazetki promocyjne .. w zasadzie wszystkie możecie znaleźć na www.promocyjnegazetki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myśta
A ja ostatnio kupiłam maseczkę do twarzy, super!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×