Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KKKKaaaaaaaSSSiiiiAAAA

O WARTO KUPIC W ROSSMANIE??????????????????????????????????????????

Polecane posty

Polecam mleczko do ciała Isana z granatową zakrętką- 400 ml 5.99zl. Jest gęste, ładnie pachnie i dobrze nawilża. Przypomina mi mleczko Nivea, a jest dużo tańsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żustinka
Mendosita popieram w 100%. Mi po pierwszym użyciu przyszło do głowy dokładnie to samo - mleczko podobne do Nivea tylko duuuużo tańsze:) 6zł za 400ml to naprawde taniocha zwłaszcza, że mleczko spełnia swoją rolę, czyli dobrze nawilża. A może próbował ktoś też innych balsamów ISANY? Jeśli tak to jakie wrażenia? O żelu pod prysznic ISANY była już mowa, ale nie mogę się powstrzymać:) Kokosowy jest cudowny, teraz mam zamiar spróbować mleko i miód oraz migdałowego. Jeśli będą tak dobre jak kokos to już sie nie rozstanę z ISANĄ:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kutrde u mnie nie ma nic takiego jak zele kokosowe :( buuuuu!!!!!! żadnej isany nic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam zel pod prysznic isana z proteinami mleka,slicznie pachnie i podoba mi sie chyba jeszcze bardziej niz ten kokosowy kattarina jesli u ciebie nie ma to poczekaj pare dni na pewno beda u mnie tez zawsze jak jest promocja to one znikaja praktycznie od razu ale zawsze po jakims czasie mozna je dostac zazwyczaj jak juz sie konczy promocja,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xcv
Ale z was pojeby 1 po1 to rossman jest niemieckim sklepem więc nie można tam kupować 2 z tego co mi swiadomo to jest bardzo drogim sklepem i ceny są wszędzie takie same

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIKI23
siemka. Chcę kupić wodę toaletową Versace Blue Jeans. Dziś się dowiedziałem, że podobno w Rossmanie kosztuje ona w promocji koło 100zł. Czy ktoś się orientuje czy to prawda, i czy to jest produkt oryginalny???? Dzięki za info. Pozdrowionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xcv
Wezcie się do roboty a nie pierdolcie tutaj Załużcie sobie firmy i zobaczycie jakie to łatwe puste łby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja na przykład z innej beczki
polecam w rossmanie zabezpieczenia rowerowe, za 9,99 grube na szyfr, sa świetne, dużo lepsze i tańsze niż na przykład w marketach!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki23 --> Versace \' Blue Jeans\' 75ml jest teraz na promocji i kosztuje 79,99 (129,99)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awe
Debile rosman media i inne markety won

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam nic przeciwko marketom
skoro można kupić w nich o wiele taniej niż u pojebanych,drogich,małych sklepikarzy:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vikalika
hmm sądzac po nazwie to mysalalam ze to jakis zydowskie nazwisko ale patzrac na produkty wychodiz na to ze jest to slep holenderski nie niemiecki patrz na produkty rossmanowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość house music
Hello. Powie mi ktoś czy w Rossmanie jest duży wybór perfum??? Interesuje mnie Versace Man- kozacki zapach, ale w perfumeriach ceny nawet 360zl za 100ml. Może w Rossmanie jest tańszy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tam kupuje zawsze błyszczyk taki w tubce jasny rozowy o smaku gumy balonowej mniaaaammmm;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niektóre pefumy można kupić
w Rossmanie taniej niż w innych sklepach.Dużo zależy od tego na jakie teraz w Rossmanie perfumy są promocje i obniżki.Najlepiej wybierz się do Rossman aby się rozejrzeć po perfumach lub przejrzyj ich gazetkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GoSsi00lka
z tych gazetek promocyjnych sie nic nie zgadza!! =/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *GuMiŚ*
może podaj jakiś przykład? :> No wiesz... ja dokładnie tych gazetek nie oglądam... i nawet teraz w domku nie mam i mi sie do sklepu lecieć nie chce, ale jakoś wieżyć mi się nie chce że oszukiwaliby w tych gazetkach! =/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jubi
Hejka, W Gliwicach i Sosnowcu w ROSSMANIE niestety w ogóle pianka VEET 1+1 gratis nie zostala dostarczona, hm... ale reklama to reklama :) w tym ROSSMANIE to czasem oszukują, nie wiem moze inaczej to trzeba nazwać. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evikkkk
zdecydowanie tampony...no i krem karotenowy z laboratorium Ava :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaasne
W rossmanie wcale tanio nie jest. Dużo tańsze kosmetyki można kupić np. w dziale z kosmetykami Auchan. Zawsze jak chcę cos kupić w rossmanie, to potem sie okazuje, że w Auchan to samo kosztuje o 2 zł taniej- prawie wszystko. Przykład? W zeszłym tygodniu kupiłam balsam do ciała Garniera, ten czerwony, za 11 zeta, 400ml! Odżywki Sunsilk kosztują ok. 5.50, krem Nivea soft 300ml ok. 10 zł. Uważam, że Rosssman nie jest tani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jaaasne
kupiłaś w Auchan balsam Garniera ten z syropem z klonu 400 ml za 11 zeta?????????? a to nie było przypadkiem 250 ml....... ???? coś mi nie pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śniegowa kulka
przepraszam,ale nie czytałam całości, więc mogę się powtórzyć lubię tam kupować artykuły higieny intymnej i wywoływać zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziefcynka24
nom tez zauwazylam ze ostatnio robi sie coraz drozej...kupilam antyperspirant w kulce addidasa przeceniony z 9,99 na 8 z kawalkiem bardzo sie ucieszylam....ale nastepnego dnia znalazlam ten kosmetyk w geancie za 7,50!!! i jest to regularna cena...nie promocja!! rossman sie wycfanil strasznie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto wie niech sie wypowie
a pianka do włosów rossman taka czarna warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaasne
Tak. To właśnie ten balsam. Dokładnie: 11,90 za 400ml. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość =
cos nikt nic nie pisze na tym topiku... ;( Już nikt rossmana nie lubi? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupuję w Rossmanie mnóstwo
kosmetyków bo sa o wiel tansze niz w innych sklepach,jest duzo promocji i ogromny wybór.Bardzo lubiei polecam żele pod prysznic(kokosowy,miód z mlekiem)o nazwie ISANA.Poza tym kupuję w Rossmanie szampony i płyn do płukania ust(wszytsko produkowane dla Rossman)Są dobre i niedrogie:-) Polecam gorąco:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde cały zcas piszecie że fajny ten żel pod p.kokosowy isana fuck!!!!u mnie go nie ma patrzyłam ;( co to ma być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie we wszystkich Rosmanach
jest pełen asortyment produktów:-oU mnie w miescie też nie ma wszystkich produktów:-oTen zel kokosowy jest ale też nie zawsze.Trzeba na niego polować bo zaraz szybko znika,Sprowadzaja go zbyt rzadko i za małailośc do sklepu.Poza tym w Rosmanie w moim mieście nie było i nie ma tego fioletowego szamponu do blon włosów:-(A wiem,ze w większości Rosmanó on jest ale nie mogę w "moim" Rosmanie go dostaća zależy mi na tym szamponie:-(Cóż będę chyba musial wybrac sie do Rosman do maist obok,moze tam będzie...Tezmnie to wkurza,ze nie we wszyskich Rosmanch jest pełen asortyment produktów😡Wątpięczy ten szampon pojawi sie u mnie w mieście w Rosmanie.Powinni sie bardziej postaraco zaopatrzenie tych Rossamnów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz jest promocja always duo 6,39 oraz tampony rossmann 32 szt - 4,99. Plyn do plukania ust rossmann 2,99! a szczotki do wlosow 1,99! wosk Veet albo krem za 10,99 (tanio!) a patyczki kosmetyczne 160szt. - 0,99! golarki dla kobiet 5 szt- 3,50, a maascara rival de loop wodoodpora 5,99. chusteczki 10*10szt - 1,69 ja w rossmannie wieele rzeczy kupuje bo mam blisko do niego i są atrakcyjne promocje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×