Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KKKKaaaaaaaSSSiiiiAAAA

O WARTO KUPIC W ROSSMANIE??????????????????????????????????????????

Polecane posty

Gość juve
ciekawi mnie jednen szczegół na pierwszej stronie: o co chodzi z tym tuszem maybelline lash expansion?może ktoś wie?bo jestem za leniwa żeby się teraz ubrać i iść do sklepu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz w promocji: Dove mleczka do ciała i balsamy (polecam jedwabisty!)- 10,99 za 250ml miseczki bambusowe z motywem owocowym- 0,99!!! pospaski Ultra Rossmann (sa spoko)- 2,49 krem do depilacji Rossmann- 5,99 (ale podobno pianka to rewelacja) Zmywacz do paznokci bez acetonu Rossmann- 2,99 (duuuża butla 250ml) żele i toniki Under Twenty do trądzikowej- 7,99 krem tonujący Rossmann- 6,99 pomadka do ust Rossmann- 2,99 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kupiłam sobie te miseczki
bambusowe;)Są śliczne!Kupiłam też takie fajne świeczki,kolorowe,które wyglądają jak ciastko z owocami na wierzchu:-)Po prostu CUDO;)Kosztują one coś ok.1 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaak....
ja w weekend (przyszły) wybiorę się tam na zakupy ale niestety nie po kosmetyki :( tylko po chemię do domu i szmatki do sprzątania i takie tam wie ktoś może ile kosztuje żel pod prysznic Isana jak nie ma na niego promocji????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isana na promocji czy bez
kosztuje zawsze marne grosze, więc nie przesadzajcie.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SAFFI
isana bez promocji 3,99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czemu kurde
w moim rossmanie nie ma takich bajerów co wy piszecie..isany,misezek itp czemu oh my good!!!!! ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja bylam wczoraj na zakupach
w rossmannie i kupilam m.in: balsam do ciala dla dzieci - oczywiscie dla siebie, mam po nim taaaaka gladka skore ze nie wiem, zuzylam juz jedno opakowanie, jest delikatny i fajny, zawsze wieczorem sie nim smaruje, a kosztowal 2,99 za 300 ml w promocji, kupilam tez chusteczki nasaczone lotionem dla dzieci, bo potrzebne mi sa w podroz, kosztowaly 4,49 za 80 sztuk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja bylam wczoraj na zakupach
a i kupilam blyszczyk lovely z refleksami, mam juz lacznie 3 takie w domu, sa super - 5,99 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te świczki w kształcie ciastek
z owocami 0osztują 2.99.Są zajebiste.Wczesniej kosztowały 12.99 więc tym bardziej opłaca je sie kupić;)Sa sliczne i fajnie pachną owocami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaak....
dzięki Saffi ;) za tą Isanę :D heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ! :) czy w rossmanie moge kupić jakiś dobry balsam albo krem może żel na cellulit ? moze byc połączeni że dział na cell i rozstępy. fajnie by było gdy równiez był wyszczuplający :D pozdrawiam Wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SAFFI
akyualnie w promocji jest kolastyna specjal body krem antycel.i żel na rozstepy za 10.99 190/180ml soraya 200ml body beauty creator krem antycell.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaak....
za to proponuje uważać na perfumy (te droższe) z Rossmanna bo nie chce mi się wierzyć, że z 250zł nagle jest przecena na 50zł. Możliwe, że są to jakieś podróbki albo rozlewają te perfumy gdzie indziej. Coś o tym słyszałam kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też mi się to wydaje
podejrzane,że markowe perfumy można nwet dostaćw Rosmanie o ponad połowetaniej niżw innych sklepach:-oNie wiem czy to są oryginały chociaz fajnie gdyby to były oryginały za tak niewielką cenę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczyny:) a nie wiecie czy jest w rossmanie jakiś dobry niedrogi błyszczyk ale w kolorze naturalnym takim mniej wiecej jak skóra??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaak....
też szukam takiego w kolorze skóry- JUŻ OD KILKU LAT!!! niestety nie widziałam takiego w rossmannie. są jakieś szminki ale nie radzę używać bo wysuszają usta. a jeśli chodzi o pudrowanie ust i nakładanie potem błyszczyka to też wypróbowałam- niesetety efekt utrzymuje się u mnie mniej więcej 5 minut :( w weekend będę w Rossmannie, poszukam takich błyszczyków :* buzka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okienko
hej dziewczynki uwielbiam łazić po Rossmanie, wzbudzając podejrzliwość ochrony. Niedawno byłam w Łomży w ross, i były tam promocjue, np, na Rival de Loop. Dwa dni temu u mnie mieście byłam i takiej promocji nie było Ceny promocyjne bły zupełnie na inne produkty, Prawdopodobnie więc każdy Rossmann ma swoje oddzielne promocje, chyba...... No bo jak czytam wasze posty, i ktos pisze ze jest promocja, a ktos zaraz w tym samym czasie że nie ma nic, to jest troszke dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może mi ktos napisać czemu u mnie w rossmanie nie ma żadnych pzrecen promocjia jak juz to takie małe że szok!!!!nie ma zadnych balsamów czy żeli pod prysznic issany za 1.99 czy tam 2.99 co to za sprawiedliwość!!!!!!!!!!!!!!!!jade jutro do rossman i pwnie znów nic niebedzie!!!!!! co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak wyzej post widac w Rosmanach róznych sa rozne promocje, bądź w ogole ich nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaak....
keisik- bierz zawsze do domu gazetkę i będziemy wpisywać aktualne promocje, zobaczymy.... ale zmartwiłam się, bo na ten wypad jadę do innego miasta więc jak tam nie będzie tych samych promocji to nie wiem co z tym Rossmannem zrobię! ;) co do Isany- pierwszy raz kupię, zawsze myślałam ze to jakies badziewie, ale wszyscy tak chwalą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaak....
a jesli chodzi o chusteczki z lotionem to są super! idealne na podróż i nie tylko. ja czasem kupuję do domu zamiast toniku dobre szczególnie na upały, tylko gdyby miały mniejsze opakowanie... to w torebkę i już :) ale na to też jest sposób- jak mi się kończą chusteczki do higieny intymnej Cleanica to przekładam te Rossmanna i noszę przy sobie (aczkolwiek do higieny intymnej nie służą chyba, co najwyżej jako nawilżony papier toaletowy od biedy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój numer jeden:płyn do płukania made in Rossman kolor niebieski,daja świeży oddech i jest super!!! poza ty lubię te niektóre pierdołki,miseczki i kosmetyczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do turkus
poważnie z tym płynem? ja się zastanawiałam ale się trochę.... boję! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czego się boisz
??????!!!!!!!!!!!Naprawdę nie masz czego się obawiać:-)Ja używam tego płynu już od jakiegoś czesu(mam już któreś z kolei opkowanie) i bardzo sobie chwale ten płyn:-)Fajnie odswieża odech no i ogólnie jest super.Do tego jest niedrogi i wydajny.Nie masz sie czego obawiać,śmiało go kupuj.Nic Ci się po nim nie stanie,zęby Ci po nim nie wypadną ani nic złego się nie stanie!To,że jest tani nie oznacza,że jest zły!Owszem jest tani ale bardzo wysokiej jakości.Ja jestem z niego BARDZO zadowolona:-)Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaak....
dzięki za słowa otuchy :) po prostu do niektórych kosmetyków "made in rossmann" się zraziłam (chociaż inne też chwalę) teraz to na pewno go kupię za to ostrzegam przez serią Young Care (czy coś w tym stylu) też made in Rossmann, dla młodych- żel do twarzy i tonik takich pryszczy, jakie mi po nim wyskoczyły to już dawno nie widziałam a miał zapobiegać pryszczom....:) no, ale to już mam dawno za sobą pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znów się rozgadali
...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze że ,mój topic kwitnie byłam dzis w rossmanie.....troche promocji ale malutkie;/....widziałamw końcy ten żel czy cos pod prysznic z ISANY duuuuzo osób tu pisało że kokosomy jest super...ja powąchałam i nic,nic nie czuć,wtarłam w ręke i tez nic,był za 3.99....miałam kupic ale niekupiłam...myslałamże to bedzie naprawde super bo wiele o tym pisałyscie....a tu..lipa...szkoda...kupiłam tylko tonik ogórkowy Ziaji....niewiem czy słusznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam zadać pytanie: czy któraś z Was używała może balsamu do ciała Holiday skin Johnson&Johnson? Widziałam wczoraj w Rossmannie, niestety dostępna była tylko wersja dla jasnej karnacji. Bardzo proszę o opinie na temat tego produktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×