Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość njibhu

depilacja pasta cukrowa

Polecane posty

No dobra, konsystencja zrobila mi sie jak swieca i jak krowka jak to wczesniej ktos radzil :) Klei sie jak cholera, ze skleja palce, ale nie wyrwalo mi ani jednego wloska! Czemu? (przyczepia sie swietnie do skory, jednak kiepsko sie odrywa i bez wlosow), co zrobilam zle? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co.. .chyba ja musialabym miec kogos, kto naprawde sie na tym zna, bo sie tylko zababralam :) przynajmniej nowy sposob na karmelki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupuje depilator, niech sie dzieje co chce ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihhi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gouda
a przyłozyłaś pasek materiału czy odrywasz sam wosk?:-) trzeba trochę poćwiczyć i nabierzecie wprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na paste cukrowa tez trzeba klasc cos z czym to ma odejsc?? czy oderwac sama paste jak to jest :(?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAAArgh
paprałam sie z tym 2 godziny, na poczatku paćka była w miare plastyczna ale za to cholernie goraca, kiedy troche ostygła to nie chciała sie przyklejac :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola28
Z czego paski? Ja potargałam stare prześcieradło. Na początku jest problem z dobraniem odpowiedniej gęstości masy ale potem dochodzi się do wprawy. Nie polecam natomiast do depilacji całego bikini - dostałam grzybicy w rezultacie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UUUuuu! Ale was duzo nagle... Dawno nie zagladalam bo ciagle cisza byla. Z tego co czytalam i z tego co widzialam u kosmetyczki to nie powinno uzywac sie zadnych paskow - jednak jezeli wam to w ten sposob wychodzi... Kosmetyczka poprostu rozcierala to ale taka grubsza warstwa ok 0,5 cm niezaleznie od kierunku w ktorym rosly wlosy - chociaz nakladanie z wlosem mniej ciagnie - i trzymajac za koniec nalozonej masy odrywala ja niemal natychmiast tez nizaleznie od kierunku wlosa. Tu na roznych forach znalazlam kilka przepisow na miksture i rozne proporcje. Jeszcze nie probowalam zrobic ego sama bo wciaz nie odrastaja mi wloski. Dopiero zaczelo je byc widac pod skora. Blizny i zgrubienia gdzie juz od dawna po wosku wrastaly mi wlosy prawie zupelnie zniknely. Dlatego - moze \"oszalalam\" - ale wyskubanie tej stowki na zabieg z takimi efektami oplacalo sie! Pozdrawiam i wklejam wypowiedz jaka tu kiedys znalazlam... A propos depilacji - pytanie o proporcje. Przepraszam wszystkie zawiedzione, byłam na wakacjach. Moją miksturę robię tak: ok.1/3 torebki cukru (najzwyklejszego), sok z 2 cytryn. Niestety , cytryna cytrynie nirówna, trudno mi podać dokładną ilość bo zawsze to robię na oko. Wlewam sok do cukru, tyle, by był dobrze zwilżony, ale nie pływał w soku. Lepiej za mało niż za dużo, bo potem można rozcieńczyć (też sokiem, nigdy wodą). Gotuję to w rondelku na małym ogniu aż zbrązowieje (lepiej nie przypalić, choć i wtedy działa, tylko śmierdzi). Uwaga, to jest bardzo gorące! Zostawiam, aż przestygnie, dodaję ok. łyżeczki gliceryny. Stosuję jak wosk, tzn. smaruję pas np. na nodze, naklejam pasek płótna i wszystko razem zrywam. To wszystko. ps. Mój sposób to jest chyba to, o czym pisze mira, tylko w wersji \"home made\" za parę złotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppppppppp
uppppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echoooo
wlasnie podgrzalam w mikrofali ta mase, bo wczoraj nie zdazylam jej uzyc, za ile tak w przyblizeniu bedzie gotowa do uzycia?boje sie,ze sie poparze, albo, ze wystygnie za bardzo i nic z tego nie bedzie :( jeszcze musze dodac troche wody jak ktos tam wspomnial...zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echoooo
paparanina z tym jest niezla....probowalam wydepilowac sobie nogi, i wydepilowalam ich czesc tylko, bo juz nie mialam nerwow sie z tym bawic, napewno jest to dobry sposob, ale jak na razie to musze troche pocwiczyc, bo raz udalo mi sie zebrac wloski,a raz nie. Mam jeszcze troche tej masy, wiec, aby jej nie zmarnowac pobawie sie z tym jak bede miala troche wolnego czasu. a wy dziewczyny podzielcie sie radami co do najlepszych metod zwiazanych z depilacja tą pastą.pozdrawiam.papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njibhu
no i jak Wam idzie dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi tak samo poszlo jak poprzedniczce.. z tym, ze bolalo jak cholera, i jednak to nie na moja cierpliwosc. Jak tylko zbiore pieniadze, to kupuje depilator. Mowcie co chcecie, ale i tak kupie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goskkaaaaaa
czesc przekleje z innego topiku moja sprawdzona metode na depilacje ta metoda: "a ja przekonalam sie do depilacji pasta cukrowa...na poczatku myslalam,ze to metoda nie dla mnie(brak wprawy), ale po 3 razie jest o wiele lepiej, bo znalazlam sposob, zeby ta pasta fajnie zastygala na ciele, a tym samym zbierala wloski...a wiec, paste zrobilam juz wczesniej i lezala sobie w miseczce, a ja odwlekalam jej uzycia,bo nie chcialo mi sie tym paprac..no i pewnego dnia kiedy mialam troche czasu wzielam sie w koncu za to..podgrzalam paste w mikrofali, odczekalam troche, zeby nie byla strasznie goraca i zeby miala konsystencje taka jak miod gdy jest "scukrzony" (nie wiem do czego innego to mozna porownac).w kazdym razie musi byc to geste..posypalam miejsce(WAŻNE!!!), ktore depilowalam pudrem dzieciecym (mozna talkiem), przyklepalam i wtarlam troche ten puder, nalozylam gotowa juz paste i wczesniej zamrozona juz łyżką (polałam ja zimna woda i wlozylam do zamrazalnika) zaczelam gladzic tą nalozona paste cukrowa...po tym super zastyga na ciele i lapie wloski!!po tym jak wymyslilam ten myk z zamrozona lyzka depilacja jest zajebista ta metoda...nie mam zadnych podraznien, a wczesniej mialam chrostki i podraznienia...teraz mam gladziutka skore w okolicach bikini i co najwazniejsze wloski nie odrastaja szybko!!jednak minusem dla niektorych moze okazac sie to,ze to troche boli, ja jestem przyzwyczajona do takiego bolu...najlepsze jest to, ze jak juz pasta zastygnie po tym jak ja zmrozona lyzka przeciagniesz to nie masz wyjscia tylko zacisnac zeby i ciagnac ten "wosk", zeby go oderwac aha!nie musicie do tego zadnych paskow, zeby to odkleic, poprostu sciagacie ta paste...naprawde sprobujcie i nie zrazajcie sie jesli za pierwszym czy drugim razem wam nie wyjdzie, bo gdybym tak zrobila to nie pisalabym teraz wam o tej super metodzie...pozdrawiam"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odsyłam do
depilacja intymna Nik: mam patent - strona 62

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sofi88888
cholera a co z tymi pekajacymi naczynkami? ja mam z tym mega problem i juz juz sie cieszylam ze w koncu znalazlam cos dla mnie i bede mogla odlozyc maszynke a tu ktos napisal ze po tym tez pekaja :/ HELP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spróbowałam zrobić tą pastę w sposób jaki tu jest prezentowany i co? i guzik. Zrobiła mi sie jakaś dziwna piana... Może nie należało mieszać łyżką tego cukru z wodą..? Może ktoś się orientuje? Myślałam że to jak budyń :D jeśli się zamiesza to szybciej zgęstnieje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość depilatorka amatorka
Hmm ja zastanawiam sie po co ta woda w tym przepisie? Moja masa wyglada tak : 1/2szk.cukru i pol cytryny zagotuje sie cukier sie rozpusci i jak ostrygnie to biore kawalek ulepiam kuleczke i na nozki:D na bikini nie sprawdzalam ale chyba tez dziala. Aaha wyrywa nawet wlosy o dlugosci okolo 2cm :D sprawdzone na nodze brata hehe. A co do tego kiedy sciagam to z nogi to sobie chwilke lezy a potem ciagne za koncowke szybko zlepiam na nowo i jechane dalej takim sposobem mozna nogi i bikini wydepilowac:).Chrostek nie ma:) A co do naczynek to mozna smialo depilowac nic sie nie pokazuje:) mowie wam super sprawa i boli mniej niz wosk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jakos tej kuleczki nie moge ulepic bo mi ona twardnieje ;/ na kamien i jej jakos nie moge ani ugniesac anie rozprowadzic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam do sprzedania parę sloikow gotowej pasty cukrowej do depilacji-wystrczy tylko podgrzać gg5067562

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ophelia
wypropbowalam to i wiecie co, nawet masa wyszla, ugniatalam te kulketak dugo az dostalam odciski na palcach wskazujacych!!! :( poza tym wloski nie zostaly wszystkie wyrwane... sprobowalam, bo bylam ciekawa, ale raczej zostane przy starej metodzie czyli depilatorze.... no coz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bettY_boop
a ja chyba wypóbuję tą pastę cukrową-no bo po co się męczyć....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasta jest rewelacyjna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonia1982
Witam :-) Pozwole sie dolaczyc do tematu :-) Ja probowalam zrobic paste 3 razy ale sie w koncu udalo: szklanka cukru,sok z cytryny, niecala polowe szklanki wody, gotuje to 1,5 godz wczesniej gotowalam godz i sie okazalo ze za krotko. Na malym ogniu oczywiscie zeby sie nie spalilo:-) ciepla mase nakladam na wloski przyklejam pasek materialu ze sciereczki kuchennej i zrywam pod wlos. Niestety nie wyrywa mi wszytskich wloskow ale to tylko dlatego ze zawsze sie golilam maszynka i wloski sa coraz mocniejsze ale z czasem usune je pasta calkowicie. W tych miejscach gdzie udalo sie usunac pasta wloski juz od miesiaca nie rosna, skora jest gladka nie mam czerwonych kropeczek na nogach jak po zwyklym goleniu. Czasami to sie zaczynam martwic ze wloski nie rosna :D ;) radze sie nie poddawac i probowac do skutku. Powodzenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja dzisiaj zrobiłam
Z tymi podrażnieniami to chyba różnie bywa, na nogach w porządku, ale bikini - mam takie same jak po depilatorze, skóra czerwona, jakby ktoś mi krzywdę robił nie wiem jaką. Ale musze powiedzieć, że do twarzy super, wąsiska wyrwałam i jestem gładka jak ta lala :) Trochę wprawy rzeczywiście trzeba mieć, bawiłam się chyba z godzinę, zanim się nauczyłam i zanim rzeczywiście zaczęło mi łapać te włoski, ale teraz już za każdym razem będzie łatwiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W zyciu bym 100zl. nie wydala na zabieg depilacji pasta cukrowa wiedzac, ze moge ja zrobic sama w domu za pare zl. i to co zrobie miec nawet na kilka miesiecy!!!!! naprawde!! z reszta, poczytajcie i zrobcie same:D http://www.wizaz.pl/images/jkrawczy...krowa/index.php Jak za 1 razem nie wyjdzie, nie rezygnujcie, za 2 musi sie udac;) pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×