Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Go艣膰 ostro

NoVYNETTE czy ktoras z Was zazywala?

Polecane posty

w sobot臋 zaczn臋 pierwsze opakowanie Novynette, do teraz bra艂am 7 opak Yasminelle ale fatalnie psychicznie si臋 po nich czuj臋: nerwy, depresje, istny sza艂 i dr przepisa艂 mi Novynette. Ale... jak czytam 偶e po nich jeszcze bardziej palma odbija to nie wiem czemu mi je zapisa艂... a偶 jestem z艂a bo m膮偶 mnie przekona艂 偶eby je wykupi膰... bo ju偶 chcia艂am w og贸le zrezygnowa膰 z tabletek anty. Bo co mi po nich jak libido zerowe Dorad藕cie co艣

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 m-ilka
Ja bym je wzi臋艂a. ka偶dy reguje inaczej.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 aga_linkin
Hej dziewczyny! Biore pierwsze opakowanie novynette i jestem na 6 tabletce. Zacze艂膮m je bra膰 od pierwszego dnia cyklu. Kocha艂am sie ze swoim ch艂opakiem bez zabezpieczenia innego ale do wytrysku w 艣rodku nie dosz艂o. Czy mo偶e byc jakies zagrozenie? jak to jest one daja zabezpieczenie ju偶 od pierwszej tabletki? Cyz pe艂ne jest dopiero przy drugim opakowaniu?? Dzieki za odpowied藕

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 takasobie novinetka
Ja bra艂am Novynette prawie p贸艂 roku. W tym miesi膮cu ju偶 je rzucam... A powody? Dra偶liwo艣膰, pesymizm...og贸lnie depresyjny nastr贸j, mia艂am ju偶 z nim problem przed braniem tabletek, a teraz to si臋 mega nasili艂o, zabiera rado艣膰 ze wszystkiego. Zero podniecenia! Ma艂e libido! G艂owny pow贸d dla kt贸rego je rzucam... Bardzo d艂ugo robi臋 si臋 "mokra", o ochocie na seks mog臋 zapomnie膰, m贸g艂by nie istnie膰, a kiedy艣? Non stop mnie bra艂a tzw.chcica! Po pol roku ich brania mam do艣膰 seksu! Pragn臋 by si臋 to zmieni艂o :( No i okropne b贸le g艂owy w trakcie robienia przerwy, co czyta艂am wynika z odczuwania przez organizm braku hormonu, przewa偶nie trwa艂o to 2 dni, krwawienie tak czy siak bola艂o, wi臋c si臋 szprycowa艂am przeciwb贸lowymi tabletkami. Niby to mega bezpieczne, wygodne nie zaprzeczajmy, nie trzeba si臋 martwi膰 przy zabawie sperm膮 i mo偶na si臋 kocha膰 spontanicznie, bez niewygodnej gumki, ale.... jak mi zabiera libido, to zn贸wrze co mi po takim seksie?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 agi-krk
witam ;) Jestem tu nowa , w piatek mia艂am wizyte pierwsza od jaki艣 3 lat (tak troszke sie zaniedba艂am, a raczej nie moglam sie zmusic do tych odwiedzin ;/) Pani doktor przepisa艂a mi w艂asnie novynette, z g贸ry na ca艂y rok, mam zamiar zaczac je brac od pierwszego dnia cyklu czyli troszke czasu mam . zacze艂am o nich czyta膰 i widze ze nie ma jednoznacznych za i przeciw-to chyba dobrze Zastanawia mnie tylko jedna rzecz, przed przepisaniem dr zrobi艂a mi cytologie i USG dopochwowe, czy na tej podstawie jest wstanie okesli膰 co potzrebuje ... Inna lekarka u kt贸rej by艂am prawie 3 lata temu ; jak powiedzialm ze chcialabym tabletki wypisa艂a mi ca艂膮 liste bada艅 do zrobienia(chyba z 20r贸znych ) Bede wdzieczna za ka偶d膮 opinie pozdrawiam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 czipsikczipsik
hej dziewczyny. ja mam pytanie o cere.. biore tabletki od 4 miesiecy nie mia艂am zadnychskutk贸w ubocznych i by艂am z nich bardzo zadowolona. Przy rozpoczynaniu 4 opakowania na mojej twarzy pojawi艂y sie okropne krosty na policzku i czole swedza i sa nie przyjemne. Musze zaznaczyc ze nigdy nie mia艂am zadnych problem贸w z cera dlatego mnie to dziwi. Jak mysliczie czy to moze byc spowodowane braniem nowynette?? Mia艂a kt贸a艣 z was juz cos takiego?? co na ten temat sadzicie??

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 arabka
ja slyszlam ze od brania pigulek ant. moze dojsc do powiekszenia lub zmniejszenia piersi czy to prawda?? prosze o odpowiedz z gory dziekuje:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 aliskkkkk
przewa偶nie piersi si臋 powi臋kszaj膮.. jeszcze nie s艂ysza艂am o pomniejszaniu..;/ a nie wiecie moze czy mozna oddawac krew jak sie takie tabletki bierze? ps tak czytalam te wyzsze komentarze na temat pozycia ze ma sie mniejsza ochote wiecie co biore 4 opakowanie. wczesniej jakos w to nie wierzylam ale to dostrzegam ze mam mniejsze ochoty itd.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 martynkaaaa
Mam niecodzienne pytanie.. zauwazywszy brazowe plamienie na bieliznie i sugerujac sie tym jako poczatkiem okresu( co zawsze tak u mnie wyglada) wzielam pierwsza tabletke novynette. potem drug膮 i zero okresu. Co sie stanie jesli wzielam ta pierwsze tabletke przed rozpoczeciem okresu, jak to wplynie na moj cykl? rozumiem ze w tym stanie mam kontynuowac branie tabletek az do wykonczenia opakowania? To moje pierwsze opakowanie po d艂uzszej przerwie. Z g贸ry dzi臋kuj臋 za odpowiedz :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 kjkjl
mam do odsprzedania 1 op novynette, kontakt ania_17-87@o2.pl

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 arabka
m贸wicie ze sie powiekszaj膮? raczej puchn膮 i to jest jeden ze skutk贸w ubocznych:(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
a ja biore i jestem zadowolona nie mam zadnych skutkow ubocznych czuje sie tak jak wtedy zanim zaczelam je brac

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 marti 22
Witam:) ja tez biore tabletki Novynette i ma takie pytanie, moze sie orientujecie...jestem w trakcie zazywania drugiego opakowania. Na poczatku maja bede miala przerwe co laczy sie z krwawieniem z powodu odstawienia. Bardzo mi zalezy zeby w tym czasie nie bylo tego krwawienia. Slyszalam ze podobno jest mozliwosc, zeby od razu wziac nastepne opakowanie i potem normalnie robic przerwe. Slyszalyscie cos o tym? czy to szkodliwe itd? kurcze bo naprawde mi zalezy...a boje sie troszke ryzyka:) wiec pytam Was doswiadczone kobietki, moze ktoras wie:) i z gory dziekuje za odpowiedz:) pozdrawiam:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 anggee
cze艣膰. zacz臋艂am bra膰 te tabletki, wzi臋艂am ju偶 8 ... tylko mam problem bo przez ca艂y czas mam plamienie krwi膮 .... :( czy to normalne czy czeka mnie wizyta u ginekologa i zmienia tabletek ??ps. to moje pierwsze tabletki antykoncepcyjne.bardzo prosze o odpowied藕 ///

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 blackrose4u
Witam! Dzi艣 w艂asnie lekarz przepisa艂 mi te tabletki i musz臋 je wzi膮艣膰 jeszcze dzisiaj bo wczoraj zacz膮艂 mi si臋 okres. Boje si臋 偶e przytyje czy to jest kwestia indywidualna czy tylko zwi臋ksza si臋 apetyt wi臋c jak si臋 cz艂owiek ograniczy to nie ma si臋 czego obawia膰?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Marti22 jezeli zrobisz takraz i nastepne opakowanie bedziesz brac normalnie to nie powinno ci zaszkodzic, znajoma farmaceutka tak robila we wakacje i nic jej nie bylo. Anggee raczej powinnas isc do lekarza zeby rozwiac swoje watpliwosci skoro masz krwawienie to nawet nie bedzie przeprowadzal badania a zawsze lepiej zapytac kogos kompetentnego blackrose4u kiedy moja mama zaczela tyc to lekarz jej powiedzial ze ma przestac tyle jesc to nie bedzie tyla bo od samych tabletek sie nie tyje

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 blackrose4u
bo ja mam robi膰 przerwe 4 dni (bo mam problem z anemi膮) i by zmiejszy膰 krwawienie. A jak ono nie zd膮偶y wyst膮pi膰 w tej przerwie to zacz膮膰 bra膰 drugie opakowanie? Jak to jest z tym krwawieniem po pierwszych tabletkach antykoncepcyjnych?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Bluma
Hej!! Chcia艂am si臋 zapyta膰, czy macie mo偶e 偶贸lte miejsca wok贸艂 ust odk膮d bierzecie tabletki antykoncepcyjne, normalnie tego nie wida膰 tak mocno, ale na zdj臋ciach pi臋knie pokazuj臋 si臋 to brzydactwo i przeszkadza mi to okrutnie. Prosz臋 o odpowied藕, mo偶e jest na to jaki艣 spos贸b [nie m贸wie tu o podk艂adzie;p] Pozdraiwam:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Ale bezsensu masz dziewczyno problem to idz do lekarza moze jeszcze mamy ci powiedziec jak dobrze sie przypudrowac zeby nie bylo widac tych plam.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witajcie !!! R贸wniez zdecydowa艂am si臋 na uzycie tych tabletek. Dzis wezm臋 4 tabletk臋 pierwszego opakowania i narazie czuj臋 si臋 dobrze. Wspomn臋 jedynie ,偶e pierwsz膮 tabletk臋 za偶y艂am 5 dnia cyklu bo tak zleci艂 mi lekarz.Wiem 偶e do 7 dnia musz臋 stosowac dodatkowe zabezpieczenie ale czy pozniej moge isc na ca艂o艣c;))?? Aha i jeszcze jedno bo zapomnia艂am zapytac lekarza dlatego radze si臋 Was- czy alkohol ma jakis wplyw na antykoncepcj臋?? czy stanie sie cos jesli od czasu do czasu wypij臋 nawet piwo?? Pozdrawiam!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 blackrose4u
alkohol mo偶na pi膰 normalnie ale lepiej wzi膮艣c tabletke wcze艣niej np 2godziny by si臋 wch艂on臋艂a

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 kukla
tak zarzywalam 2 lata i przytylam 15 kilo jakos po poltora roku zarzywania gdy zaczelam tyc bylo juz za pozno pozdrawiam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Dziekuj臋 za odpowiedz!!! Czyli jesli przyjmuj臋 tabletke o 21 wieczorem to np o 23 moge ju偶 sie napi膰 :))??

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Bluma
Do Natali!!! Widze, 偶e mnie nie zrozumia艂a艣,偶贸艂t plamy wok贸艂 ust mi si臋 pojawi艂y od niedawna, wi臋c chcia艂am si臋 dowiedzie膰 czy to problem spowodowany tabsami anty czy mo偶e czym艣 innym, czy kto艣 pr贸cz mnie u siebie to zaobserwowa艂. I forum jest po ty by nie lata膰 ze wszystkim do lekarza, je偶eli nie czuj臋 si臋 takiej potrzeby. Je偶eli mnie nie rozumiesz to po prostu si臋 nie wypowiadaj.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Avil
hej, mam pytanie, czy robicie przerwy w braniu tabs? je艣li tak to co ile powinn sie zrobi膰 przerwe?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 taka jedna novynettka
a czy kt贸ra艣 z Was mia艂a tr膮dzik po novynette? ja mam i to okropny :( czy to minie?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×