Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ostro

NoVYNETTE czy ktoras z Was zazywala?

Polecane posty

Gość karosia-
podobno te tabletki działają juz od pierwszej zarzytej...ale lepiej poczekac do konca okresu. Ja tak robiłam i jakos nie jstem w ciążu:P Brałam je już ponad rok temu, ale przestałam bo rozstałam sie z chłopakiem. Od jakiegos czasu mam nowego partnera i wybieram się do lekarza własnie żeby przepisał mi Novynette....bardzo dobrze się po nich czułam a i ochota na sex była i to czasami taka duża że mój chłopak nie wyrabiał:P Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaga
Dziewczyny mam pytanie, wczoraj wzięłam pierwszą tabletkę ( moje pierwsze opakowanie), przy okazji byłam się wczoraj zapisać do ginekologa, abym miała 2 opakowanie na czas, niestety wolny termin dopiero 20 sierpnia, więc już dawno będę po okresie. I moje pytanie, czy w jakiś sposób zaszkodzą mi tabletki jeżeli wezmę je po miesięcznej przerwie, i czy w ogólne będę mogła je zażyć? Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aa_psik
hej, stanie sie cos jak w połowie opakowania zmienie sobie godzine przyjmowania tabletek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny,bardzo sobie chwalę novynette,brałam je 2 lata ciągle,odtsawiłam i odrazu po odstawieniu zaszłam w ciążę:)fajnie ze po nich sie nie tyje,znosiłam je dobrze.Godzinki przyjmowania to tak 20-21 z małymi wahanianiami.Jesli zapomniałam wziasc o 20-21 to brałamw ciagu 12 godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aa_psik
tym razem moje pytanie bedzie troche z innej beczki:P jak byłam u swojej gin. pierwszy raz po tabletki to przepisała mi 2 opakowania zebym zobaczyła czy beda mi odpowiadały itd... i było to tez miedzy innymi moje pierwsze badanie... teraz pod koniec miesiaca skoncze brac 2 opakowanie...chce isc po kolejne bo odpowiadaja mi te tabletki:) moje pytanie jest czy znowu bedzie mnie badała i kazała mi sie rozbierac czy tylko bedzie ze mna rozmawiała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny !!! Ja brałam novynette przez 3 miesiace,niestety musiałam je odstawic mialam mdlosci i slabo sie czulam .. Mało tego robiłam badania do pracy i wykazało mi ze mam podwyzszony poziom bilirubiny lekarka powiedziala ze natychmist musze odstawic tabletki.Jestem teraz przed ponownymi dodatkowymi badaniami i mam nadzieje ze jej poziom wrocil do normy bo i po odstawieniu czuje sie juz lepiej wszystko minelo.Daltego dziewczyny robcie badania!!! bo tabletki dzialaja na antykoncepcje a wiadmomo ze jakies skutki uboczne moga sie pojawic tak jak w moim przypadku nie kazdy narzad musi tolerowac kolejna dawke hormonow Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flaviaa
Pilnie odkupię novynette!! e-mail : emka.o.d@gmail.com gg: 4187084

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdreererte
hej :) a a mam takie pytanie - zdarzyl owam sie ze powinnyscie dostac okres powiedzmy w 4 dzien okresu, bo tak dostawalyscie przez kilka poprzedich cykli przy braniu novynette a dostalyscie w 2 lub 3 dniu przerwy?? ale to chyba nie jest powod do zmartwien jesli takie cos sie wydarzy raz na jakis czas co? ;) drugie pytanie - czy staloby sie cos jesli skrcilabym przerwe i wiziela tabletke z nowego opakowania w 7 a nie w 8 dzien przerwy?? bo intryguje mnie to pytanie juz od bardzo dluga... i ciagle slysze glosy ze przerwy nie wolno skracac, dlaczego??!! i nikt mi w koncu nie odpowiedzial czy mozna ten raz skrocic ta przerwe? pytanie nr 3 ;) - czy w ostatni dzien przerwy-tzn w dzien kiedy powinnam wziac tabletke z kolejnego opakowania- moge sie bez obaw kochac? jestem wtedy nadal zabezieczona, mimo ze to jest 8 dzien bez tabletki?? bo biore o poznych godzinach wieczornych... wiec tak dla pewnosci chce spytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BasiaaS
odkupie novynette basia.promyczek@wp.pl gg 7586330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anowi20
Dziewczyny pomóżcie!! Brałam rok temu te tabletki i gin powiedziała mi żebym zaczeła ja brać tuż po tym jak skończy mi sie okres. Wiec jak mówila tak zrobiłam. Niestety w tym miesiacu poszłam do niej po tabletki i nie pytajac o nic zrobiłam tak jak w zeszłym roku zaczełam je brac po okresie a przyczytałam teraz ze powinnam je wziac pierwszego dnia miesiaczki! Co teraz zrobic? te tabletki w ogóle teraz zadziałaja, czy dopiero od ns miesiaca zaczna działac????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lorie
Zle zrobilas ale z tego co wiem to tabletki mozna zaczac brac rowniez od 5 dnia cyklu. Wiec jesli okres skonczyl Ci sie wtedy to raczej wszystko ok. Nie wpadaj w panike, najlepiej zadzwon do swojego lekarza i zapytaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anowi20
Niestety pózniej wziełam pierwszą tabletke niż 5 dnia miesiączki bo jeszcze plamiłam po okresie (a ja głupio myśląć czekałam aż sie skonczy całkiem zeby tabletke zażyć). W dodatku moja gin jest na urlopie teraz :/ 7 sierpnia wyjeżdam z chłopakiem i chciałam byc dobrze zabezpieczona. Jeśli ktos sie orientuje co najlepiej teraz zrobic to była bym wdzieczna za odp, bo w koncu wyszlo na to ze zaczełam brac tabletki od kiedy mi sie podobało. Dodam moze ze jestem juz po 3 tabletce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lorie
Wiec moze pojdz do innego lekarza i zapytaj co powinnas zrobic... Jakby co to przeciez mozecie sie jeszcze inaczej zabezpieczyc zeby miec pewnosc, np globulki albo prezerwatywy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aa_psik
hej dziewczyny, koncze 2 opakowanie tabletek, stanie sie cos jak zrobie sobie po nim miesiac przerwy? a pozniej chciałabym zaczac spowrotek je brac... prosze o odpowiedz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga141
hey mam pytanie :/ Jeśli ostatnią tabletke wzielam w sobote to następna mam wziac na 8 dzien czyli w niedziele??? prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odkupie novynette
lilkaa18@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aa_psik
tabletki zawsze bierzesz w ten sam dzien, czyli jak pierwsza zaczełas brac w sobote to juz zawsze w soboty bedziesz brała...jak skonczysz opakowanie to robisz 7 dni przerwy i na 8 dzien juz bierzesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny mam pytanko czy novynette wpływa na wyniki morfologii z rozmazem? tak wiem pisze na ulotce ze ma wpływ na niektóre badania labolatoryjne ale moze któras wie jak to w praktyce wygląda? czy po wynikach widac ze zażywam hormony? chodzi mi generalnie o rodziców poniewaz zmuszaja mnie do zrobienia badan ze względu na moje częste choroby (4 antybiotyk w przeciągu kilku mies:/) i obawiam się ze sie zorientują albo cos bedzie nie tak...novynettki zazywam ponad tydzien i wygladało to mniej wiecej tak: zaczełam brac tabsy - ból głowy goraczka nie wiem czy spowodowane hormonami czy po prostu choróbska które mnie dopadło pare dni od 1 tab:/ i jade na kolejnym antybiotyku włąsnei czuje sie fatalnie i mysle o odstawieniu tabletek bo juz całkiem zniszcze sobie watrobe i wsio..ale kurde zalezy mi na porządnej antykoncepcji-moja mama własnie urodziła dzidka;p ja mam 18 lat no coż...same widzicie o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisia117799
czesc dziewczyny ! czy ma moze ktoras z was do odsprzedania novynette ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia117799
moj e-mail : mona179@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niunia0001
mam pytanie, lekarz mi przepisał novynette biore je już od miesiąca i dobrze je toleruje na poczatku miałam zawroty głowy ale teraz jest ok ale słyszałam ze powinno się najpierw zrobić odpowiednie badania zeby ustalić czy wogóle będa dla mnie dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagulaaaa
niebawem zaczne brac 1 opakowanie novinette.. wczesniej bralam diane-ale byla beznadziejna... tym razem lekrka przepisala mi novinette ale kolezna opowiadala mi ze przez te tabsy pierwsza miesiaczka-a raczej plamienie moze trwac nawet 28 dni;/ zdarzyla wam sie taka sytuacja??poza tym co prawda jak z kazdymi tabletkami trzeba sie pilnowac, ale ze z novinette najbardziej..? i jak np zwymiotuje czy cos( po przyjeciu) tabletki to musze wziasc kolejna ale z drugiego opakowania?? czytam duzo o tych tabletkach ale malo ktop wypisuje o takich sytuacjach.. czekam na odpowiedz i pozdrawiam :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lorie
No wiesz... kazdy organizm inaczej reaguje. Ja nie mialam podobnych dolegliwosci i jestem bardzo zadowolona z tych tabletek. Mysle ze nie masz co martwic sie na zapas. Jak cos bedzie nie tak to zawsze mozesz odstawic. Pzdr:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lorie
a w ogole kto Ci takich glupot nagadal?? Jak zwymiotujesz to bierzesz normalnie cale opakowanie do konca, nie z nowego. Tylko jak Ci sie to przydarzy do czterech godz po zarzyciu tabl to jej skutecznosc moze byc mniejsza.A pilnowac sie trzeba ze wszystkimi tabletkami tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie ze skutków ubocznych wystapił tylko ból głowy przez pierwsze 3 tabletki, ale nie silny nawet, krwawienie miałam jak okres normalny czyli 7 dni...dzisiaj zaczynam 3 opakowanie i narazie jestem zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gieniamyszka
ja jestem przy koncowce pierwszego opakowania Novynette i nie stwierdziłam zadnych skutkow ubocznych. Tabletki są poprostu rewelacyjne, i sa to pierwsze ktore nie powoduja u mnie braku ochoty na sex a brałam rozne(mikrogynon,diane35,rigevidon,Yasminell) i zawsze libido było rowne zeru. Teraz jestem szczesliwa i zadowolona. Czuje sie bardzo dobrze i polecam je wszystkim... Warte sa nawet tych 30zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izuniack
biore tabletki novynette i chciałabym wiedziec po jakim czasie bede 100 zabezpieczona a i czy po tym 7 dniowym krwawieniu moze wystapic okres czy juz nie ??/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lorie
Z tego co wiem pewnie zbezpiecznym sie jest juz od pierwszej tabl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka91
hejka koncze pierwsze opakowanie i nadal krwawie. mam rozpoczynac drugie czy zgłosić sie do lekarza ? to normalne ? jak miałyście ? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×