Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bertta

Prawa ciężarnych a chamstwo ludzi. Polacy gdzie wasza kultura?

Polecane posty

nocna mara...dzięki za wpis 🌻 przywraca to wiarę ze ludzie jeszcze chodzą po tej ziemi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a weźta idźta
Kamelia dzięki za pozdrowienia. a co do tematu - prawa ciężarnych?/ I co jeszcze?? może psu z kulawą nogĄ TEZ prawa przyznamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wy same oraz
życie które w sobie nosicie jest najważniejsze dla Was samych...resztę to wali lekko mówiąc, twoja ciąża Twój problem. Nie pierdzielcie że ciąża kogoś tam jest dla mnie ważna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1- debilny proowkatorze - zwierzeta tez maja prawa do szacunku - maja to zagwarantowane ustawowo. 2- idz sobie do jakiejs dysputy na swoim poziomie- \"klocomania\" itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość próżniary uha uha
wiecie co ?? jak tam czytam te wasze wypowiedzi to dochodzę do wniosku że w ciąży to chyba kobieta traci mózg zupełnie. Boże jakie wy głupoty piszecie...aż ręce opadają. Jak macie problem bo jestescie w ciązy to zamiast jechac tramwajem czy autobusem jeźdzcie taksówką - tam zawsze jest miejsce i po kłopocie. takimi durnymi gadkami swiata nie zmienicie. Możecie też chodzić na nogach - trochę ruchu nie zaszkodzi a z tego co widzę to taka chociazby Anulka ma duzo czasu bo siedzi na dupsku przed komputerem całe dnie. A jeszcze jedna rzecz - wam pewnie nie ustępuja bo jestescie niezadbane. Obserwuję ciężarne w komunikacji miejskiej i widzę ze tym umytym i czystym zawsze miejsce się znajdzie natomiast na fleje nikt nawet nie spojrzy i pomysli " taki flejtuch, dziecko w drodze pewno tez będzie takim brudasem to niech ona stoi - jak się umyje to wtedy niech siada a teraz niech się chociaż wietrzy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma sprawy Kamelio:) to chyba kwestia środowiska i tego co sie wynioslo z domu..moi znajomi maja bardoz podobne podejscie ..niestety wiekszosc ludzi jest koszmarnie nieczula na innych..nie dawajcie sie zepchnac na konie ckolejki..bardzo Was o to proszę..wiem jak sie potrafi czuc kobeita w ciaży- moja siostra nosi w sobei teraz dziecko..mnostwo moich kolezanek tez jets w blogoslawionym stanie..jak opowiadaj ze stoja w tramwaju to mi sie noz w kieszeni otwiera..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma sprawy Kamelio:) to chyba kwestia środowiska i tego co sie wynioslo z domu..moi znajomi maja bardoz podobne podejscie ..niestety wiekszosc ludzi jest koszmarnie nieczula na innych..nie dawajcie sie zepchnac na konie ckolejki..bardzo Was o to proszę..wiem jak sie potrafi czuc kobeita w ciaży- moja siostra nosi w sobei teraz dziecko..mnostwo moich kolezanek tez jets w blogoslawionym stanie..jak opowiadaj ze stoja w tramwaju to mi sie noz w kieszeni otwiera..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Wy same oraz
pieknie i mądzrze napisane. Mnie gówno obchodzi że jakiś babsztyl rozpierdolił za przeproszeniem nogi a teraz chodzi z brzuchem i tam w środku jest dziecko. mam to głęboko w dupie i nic mnie to nie interesuje. To jej kłopot/problem a nie mój. Jak ma taki problem i cierpi to mogła poczytać książki ze ciąża to nie taka sielanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten pomarańczowy nick i ta wypowiedz coś mi przypomina ....stylem ustepuję..hmmm ten sam tekst o traceniu mózgu, i myślę sobie że mózg utracony to już jest dawno ale u tej części społeczeństwa, która ma poyższe poglądy. a jak masz odwagę pisac tylko zmieniajac nicki i z takimi tekstami to lepiej nie pisz nic...bo daremne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I owszem mam duuużo czasu...bo sobie potrafię dzień zorganizować tak,że mimo wielu obowiązków mam czas na : 1. umycie się 2.kontakt z przyjaciółmi 3.nauczenie się czegoś nowego 4.na przyjemnoości...czyli np. na dyskusję na forum... Mam nadzieję,że to jest zrozumiałe...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie masz Anulko rację :D biedna frustratka natworzyla sobie profili i wypisuje \"mądrości\".. hehe.. ciekawe ze takei buraki zawsze sie znajda i nie wiadomo po co siedza na takich topikach..jak dla mnei to zalosni prowokatorzy ktorzy rozładowuja frustracje i cieszy ich jak komus dogryza chocby slowem..kto tak postepuje? SMIECI!!!!!!!!!!!!!! to tak jak z malymi psami- im mniejsze kundle tym wiecej dziamią i probuja ugryzc w noge bo czuja sie bezsilne i zalosne.Osoby ktore sa spelnione ( na jakimkolwiek polu) nie skamla tak i nie dokuczja innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihih Nocna...to pawda...a w realnym życiu niestety nie da się tak...bo znajdzie się zawsze mocniejszy...więc przychodzą i tu wyładowują frustrację, albo co jest ostatnio częste..mszczą się w realnym świecie na słabszych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapominasz o jednym
te stare psy już długo nie pożyja i muszą przygotowywac się do smierci dlatego liżą wszystkim dupę żeby dobrze wypaść jako ci dobrzy - kapujesz?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak ja to czytam...
to poprostu z podziwu wychodze.."jak jakis babsztyl nogi rozpierdolił"...nie no szacunek człowieka do człowieka widze ,ze jest...czytam ten topik juz jakis czas i miejscami jestem w szoku...kobieta w ciązy nie jest obłoznie chora ale uwagi typu"bo dała dupy"czy inne są nie na miejscu...spójrzcie teraz na swoje Matki bo one tak samo zaszły z wami w ciąze...zadnego szacunku nawet dla Matki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapominasz o jednym
a ci słabsi to ciężarówy tak????????/ tak Anulko???/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapominasz o jednym
ale nasze Matki nie były tak popierdolone żeby siedzieć na jakimś forum i pisać pierdoły. Cieszyły się swoim stanem i nie narzekały tak jak wy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak ja to czytam...
nasze Matki neta nie miały:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Anuli
Droga matko polko! ja z małej miejscowości pochodzę [rozmiarami zblizonej do Krakowa] Biedne stworzenia, które nie wiedzą co piszą niechaj cię nie stresują, bo ione kiedyś będą rodzicami z wesołą gromadką, a nawet jesli to by miałobyć jedno dziecko cóż z tego kiedy na własnej skórze odczują ciemne strony macierzyństwa. Chamstwo chamstwem, ale nie raz się zdarza, że totalnie zryta wracam ciemnymi godzinami po całym dniu na uczelni i nie myślę o dobroczynności kiedy ledwo trzymam się na nogach. Tylko widzę, ten nienawistny wzrok, wokół mnie tych, którzy stoją. Mie to uczucie, bo ja taki urwis jestem wredny. Ale rzecz poważnie ujmując: nie ustępuję miejsca ludziom mającym lat 30, 40, tylko tym, którzy są starzy, inwalidom, [kobietą w ciąży - jeszcze nie widziałam takowej pani w autobusie, a jeżdżę często. No chyba, że instynktownie unikają spotkania ze mną, hehe;)], tym, którzy kiepsko wyglądają. Smarkuli na 20 cm obcasach nie ustąpię, nawet jeśli stoi takowa nademną, a jej puder sypie się na czubek mojej głowy. Trzymaj się dzielnie matko - polko krakowska, a swój żal to jedynie może wsyłuchać smok wawelski, jedynie on z tej marnej chołoty bez umiejętności uczucia ciao

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapominasz o jednym... chorzy, starsi, słabsi, kobiety ciężarne lub z małymi dziećmi, itd itp....można wymieniać długo.... A co do kobiet w ciąży...my też się cieszymy...ale to nie znaczy,że pozwolimy się obrażać i pozbawiać pewnych praw...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A skąd Ty wiesz czy nasze matki nie narzekały? Myslisz że one teraz pamiętają jak sie wtedy czuły i czy ktos im gdzies miejsca ustapił? Co mysliśz, że kiedyś kobiety nie miały mdłości i skurczy? Ciekawe bo nawet w literaturze XIX wieku mozna spotakć opisy dolegliwości kobiet a tu się okazuje że matki jakies 20-30 llat temu takich dolegliwości nie miały Ciekawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulko Im sie tylko wydaje ze sa silniejsi...on jest odwazny bo jest anonimowy w sieci - gdyby doszlo do konfrontacji to by podkulil ogon i zwiewal..ponadto apmietaj .panie ktore sa ciezarne sa (zazwyczaj) szczesliwe i wcale nie sa slabsze- zobacz jak wiele sily potrafi wyzwiic w nich nowe zycie. taki frustrat jest zazwyczaj sam poniewaz jest takim zalosnym smeiciem nikt go nie lubi i na nikim nie moze polegac zdechnei sam pod plotem a nikt nie przyjdzie na jego pogrzeb. Stad takie ujadanie i proby kąsania. Ty prymitywie- wyskakuj do swoich znajomych z takimi tekstami bo mnie opinia smiecia nie obchodzi. Mam bardzo szczesliwe zycie i ostatnia rzecz jaka mnie obchodzi to skamlenie jakiegos niedowartosciowanego smiecia. wszystko co piszesz swiadczy o tobie( przez male t bo na duze nie zaslugujesz) poniewaz nie zaslugujesz na uwage to ostatni moj komentarz do ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomonasz o jednym - używając Twojego języka nasze matki może nie były tak popierdolone żeby siedzieć na jakimś tam forum ale Ty najwyrażniej jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapominasz o jednym
Hepcia brawo. nasze Matki nie pamietają i wam też to pierdolenie z głowy wywieje jak będą gorsze problemy z bachorem już narodzonym więc zróbcie coś pozytecznego a nie pierdolcie głupoty. A ty Anulko jestes wzorowym przykładem tego jaka nie powinna być kobieta-ciężarówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ustępuję kobietom
Pierwsze to do idiotki piszącej pod nickiem kobieta435425 ...złe życzenia wracają - uważaj na swojego bachora w takim wypadku. Ja się nie boję bo mam dzieci a nie bachory. A twoje bachory mnie ani ziębią ani grzeją - jak zdechną nie mój problem. Reszta...możecie pluć, krzyczeć, tupać i robić co wam się żywnie podoba. Moje zdanie jest takie jak powiedziałam - na początku ciąży możecie stać, wykonywać wszelkie normalne prace. Nie jesteście nic lepsze od innych ludzi. Dopiero ostatnie miesiące dają się we znaki - przynajmniej normalnej kobiecie a nie piszczącej histeryczce. Możecie sobie bluzgać na moje dzieci - mam to gdzieś...za takie bluzgi jedynie wy możecie kiedyś zapłakać mając chore dzieci. Ja osobiście nie mam nic do was ani do waszych dzieci. Chamstwem odpowiedziałam na chamstwo KAMELI...a czego się spodziewała? Że jak jest w ciąży to jej wolno? Większość z was to jakieś porąbane baby - jestem w ciązy i cały świat ma się do tego przystosować. Paranoiczki. Ale na kłótnie, na bluzgi, na chamstwo siły macie??? Oj..baby, baby...nie szkoda wam własnego zdrowia? I powtarzam - nikt mnie zmusi do ustępowania miejsc - w kolejkach, autobusach (no...akurat nie jeżdzę...to macie szczęście) kobietom w pierwszych miesiącach ciąży. Powtarzam do debilek nie potrafiących czytać. A teraz spać...bo na was to już raczej pora. I jak chcecie odpowiadać to czytajcie posty od początku bo robicie z siebie kretynki jak KAMELIA i NOCNAMARA.Czytają ostatni wpis i klepią głupoty bo nie wiedzą co wcześniej zostało napisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapominasz o jednym
Hepciu w takim razie jestesmy tak samo popierdolone:-) ty nie lepsza tyle ze jest różnica między nami ale ty i tak nie zrozumiesz co to jest przepaść intelektualna która nas dzieli. Szkoda ze ty jestes na intelektualnych nizinach:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Ustępuje kobietom\" szczerze mi Ciebie żal... Drogie przyszłe mamy pozdrawiam Was gorąco i uważam, że każdy powinien ustępowac Wam miejsca nawet, jeśli brzuszek jest jeszcze niewielki i nie wygląda na 8-9 miesiąc. :) Życzę cudownych bobasow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Anuli
alez daleka jestem od pejoratywności. Nie bądź taka agresywna. Chyba źle działa na twe skołatane nerwy to forum, któremu i tak poświęciłaś swój cenny czas. Proponuję pobawić się z dzieciaczkami lub ponucic im kołysankę na dobranoc, dzieci to lubią. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapominasz o jednym - czy wiesz że TY tez byłes kiedyś jak sam to nazwałeś bachorem. A twoja matka miała nad nami pewną przewagę. Jeszcze 20-30 Lat temu kultura społeczeństwa była nieco większa i jej z pewnością ustępowano miejsca. Ale jak widać TWoja matka zapomniała troszkę tej kultury Ci przekazać. Moja na szczęscie nie - i nawet w widocznej ciązy ustepowałam miesjca starszym czy matkom z dzieckiem, bo tacy jak Ty byli zbyt przemęczeni by podnieść swoje 4 litery.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstydddddddddddd
do - ustępuję - masz 100% racji - w autobusach to kurwa bezsilne, opadają z nóg bo ciąża itd ale mordą kłapać pierdolone bzdury mogą i myślą ze całe forum wejdzie im w grube dupsko bo są ciężarne. i jak tu się dziwić ze nikt nie ustępuje miejsca????/ jak?/// wszędzie do siebie zrażają to ja ustępować napuszonych cipom nie będę. Macie karę i stójcie. nikt mnie nie zmusi do ustąpienia mojego miejsca. Płace za bilet i mam prawo usiąść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×