Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bertta

Prawa ciężarnych a chamstwo ludzi. Polacy gdzie wasza kultura?

Polecane posty

Gość do E21
Prawie w siódmym to w którym? W czwartym? :P A co do Twojego wieku, to wiesz - zawsze się mówiło, że w moih czasach to było inaczej. Ja Ci powiem, że nie było, i Twój rocznik nie był mniej chamski. Jak Ty byłaś w podstawówce, to moja przyjaciółka była w ciąży. Jej druga ciąża załapała się na Twoje liceum, czy inną szkołę średnią. I wcale dzieciaki, które jeździły wtedy z nami, szczególnie kulturalne nie były. Przyjaciółka ciąże znosiła dobrze i nieśmiała jest, to nic nie mówiła, ale ja się nie boję uwagi zwrócić. Kto się boi, niech cierpi w milczeniu, a nie wyżala się w internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ustępuję kobietom
ale w tzw. wysokiej ciązy. ta co ma dopiero lekko widoczny brzuch wcale siedzieć nie musi. Ma siły i może postać. Wiem to z własnego doświadczenia - też w ciązy byłam. Więc miłe panie...miejsce tak...ale nie zawsze, nie od już...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaokd
kiedys juz po terminie, ale czułam się dobrze, a było to 14 lat temu chodziłam w spodniach i baba cały czas na mnie parztyła w autobusie może chciała ustąpić mi miejsca .... ale nie była pewna czy jestem w ciąży czy gruba bo mam okrągła buźkę!!!! hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaokd...hihihih....wiesz u mnie taaaaaaki brzuch a ja malutka jestem...więc raczej nie ma mowy o pomyłce...ale...ja na prawdę się nie pcham...generalnie...wolę iść na koniec tramwaju czy autobusu i nie stać prowokacyjnie nad nikim....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do hmmmm: ależ mozna mieć odmienne zdanie i ty je posiadasz tylko że ja uważam że należy być człowiekiem a ty ..że nie koniecznie. i to są nasze odmienne zdania. a za życzenia udanego porodu dziękuję :) mam nadzieję ze szczere a nie z \"języczkiem\", pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmhhh
kazdy kto sie z toba nie zgadza zostaje od razu zakwalifikowany jako nieczlowiek?? ja uwazam ze tobie sie wydaje ze ci sie wszystko nalezy:P Życzenia nie byly szczere tylko ironiczne idiotko:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmmmhm...nie sądź....abyś nie była sądzona.... Nie znasz Kamelii...nie masz zielonego pojęcia kim jest.... Wierz mi to bardzo wartościowa osoba, ma cięty język ale tylko uruchamia go w przypadku osób, którym się to należy....czyli do ludzi, którzy wszystkich poza sobą mają za idiotów.... Hmmmmhhh baaardzo masz zawęzone patrzenie na świat...ogranicza się ono wyłącznie do wygody swojej szanownej pupy.... Kamelio buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghjgghjgh
życzę wszystkim głupim babom które nie były w ciąży a wypowiadają się tu przeciw ciężarnym by nigdy nie miały dzeci a jakby się im to zdarzyło to by im nogi puchły bolały brzuchy a żeby im nikt miejsca nie ustąpił wredne cioty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghjgghjgh
a tym kobietkom które spodziewają się dzidziusia i tym które planują ciąże by zostały zrozumiane i ciąża nie była zbyt uciążliwa buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama3ki
popieram ghihgg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wydaje mi sie ze
zarowno panie w ciazy jak i te, ktore nigdy nie rodzily, przynajmniej niektore sa tu mocno ograniczone i bardzo wulgarne, wystarczy spojrzec na wypowiedz ghghghgh. NIe do konca zgadzam sie z hmmmm, ale sprobjcie spojrzec nieco bardziej obiektywnie, dlaczego dziewczyna ktora ma 21 lat i jest w ciazy nagle niewiele mlodsze dziewczyny obraza?? rozplaszczaja tylki itd?? to sa zdania przesycone niechecia... Przeciez one siedza, tak jak i ona siedzi. NIe wiem czemu panie w ciazy tak strasznie sie oburzaja gdy slysza nieco mniej ladne okreslenie o sobie, skoro sporo z nich dorownuje niestety poziomem wypowiedzi. Sama sie tu wypowiadalam, nigdy nie bylam w ciazy...ale jesli poziom intelektualny u kobiety w ciazy spada do takiego poziomu jak ggghghghg to nie chcialabym do tego grona nigdy dolaczyc. Apeluje o umiar. Kiedys na tym forum dziewczyna napisala o znieczulicy, bo jako dziecko przewrocila sie i lezala na chodniku i nikt jej nie pomogl... reakcja byla taka, ze napisalyscie drogie panie, ze chyba sie za mocno w glowe uderzyla itd itd itd.... dlaczego zatem domagacie sie zrozumienia dla siebie?? dlatego ze jest Was wiecej?? dla mnie to tez jest filozosia Kalego przytoczona wczesniej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tym, które tu wypowiadają się wulgarnie na temat ciąży , są przeciw ciężarnym życzę właśnie ,żeby kiedyś dołączyły do tej grupy...może to je czegoś nauczy....bo nie ma to jak poczuć na własnej skórze - po oierwsze radość i miłość, a przy okazji pewne dolegliwości.... Nie wiem tylko czy warto....bo jeśli jednak niczego się nie nauczą, to aż strach pomyśleć jakie nam kolejne pokolenie wyrośnie.... Mimo wszystko pozdrawiam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do wydaje mi się....masz rację , niestety masz rację..mówiąc ,że chamstwo dotyka nie tylko, te , które nie mają i nie chcą mieć dzieci...Ale tak już jest,że w każdej grupie znajdziesz osoby wartościowe i kulturalne i takie, które są tego przeciwieństwem... Znam kobiety, które nia mają dzieci, nigdy nie były i nie chcą być w ciąży, ale potrafią dyskutować a szacunkiem, kulturą i tylko o to chodzi....Tak jak mówisz po pierwsze umiar, po drugie...trzymajmy się tematu...bo niektóre wypowiedzie są po prostu nie na temat....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do hmmmmmm a widzisz jaki burako-cham z ciebie wychodzi. a ja twoje życzenia odebrałam jako szczere, wiec kto tu jest człowiekiem...? a kto nie? dla mnie burako-chamy to burako-chamy i nic dodać nic ująć językowy potłuczony człowiecze .....marny zaznaczam. bo do pełnowartościowego wiele ci jeszcze brakuje.z takim jęzorem burakowo- chamskim. i nie jest to sprawa odmienności twjego zdania ale stylu języka i słów jakie tu padają. a co do idiotki.może i masz racje bo idiotycznie upieram się żeby ci jeszcze odpisywać....choc nie zasługujesz na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wydaje mi sie ze
chyba sobie czas isc z tego forum, poniewaz niestety jak tu kiedys jedna osoba napisala, same panie sie tu nakrecaja i wzbudzaja do siebie niechec... ja kiedys chce miec dziecko, nie na chybcika i nie pzrez przypadek, chce byc na to gotowa pod wieloma wzgledami, ale nie chce miec w pamieci grupy klotliwych pan, ktore naprawde robia wszystko zeby reszta ludzi ich znienawidzila... Ja troche sie zniechecilam tym forum, nie wiem czemu drogie panie nie jestescie bardziej przyjazne.. Mam wrazenie ze obojetne co sie mowi jestescie przyjazne tylko wowczas jak slyszyie ze wypowiadajaca sie jest w ciazy. Szkoda ze nie mozna podyskutowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wydaje mi sie ze
Dziekuje Anulka... Kamelio wez kilka oddechow, bo popadasz w dziwna klotnie i naprawde Ty sama rowniez jestes na granicy chamstwa, zeby nie powiedziec ze ja pzrekroczylas... Apeluje o lagodnosc, chyba najpiekniejsza ceche nieodlacznie kojarzaca sie z kobieta w ciazy i mloda matka... Wlasnie tej cechy tu jak na lekarstwo POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam się z poprzedniczką
Tutaj tak jak w temacie topiku - po jednej stronie NIEWZRUSZALNE prawa ciężarnych, które z zębami i pazurami bronią swego (przynajmniej w większosci, są tez i chlubne wyjatki, vide: Anulka_krak, ukłony w Pani stronę), a po drugiej PEWNE I OCZYWISTE chamstwo całej reszty świata. Zamiast dyskusji wyszła przerzucanka przejaskrawionych przykładów i nieprzerwany ciag narzekań. Mówi się - trudno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milkaaaaaaaaaaaaa
Dziewczyny tak sie zastanawiam ??? po co wy odpowiadacie na takie prostackie zaczepki?? Widac od samego poczatku że ludzie pokroju hmmmmmmmmmmm są niereformowalni więc po co?? Takie osoby nie zmienia zdania puki nie doświadczą tego na własnej skórze. Tyle że wtedy to one będą drzec papska najgłośniej ze im sie należy i nie będa tego robić kulturalnie tylko tak jak tutaj!!!!!!!!!!!! Ja mam 2 dzieci i do samego końca ciąży jeżdziąłm autobusem do pracy. Były dni że ktos mi ustępował a były że nie tyle że w tym 2 przypadku zawsze się zastanawiałam czy pan kierowca natyle łagodnie wejdzie w zakręt że nie wyląduję w najlepszym przypadku na czyichś kolanach ( co stanowiło niemałe zagrożenie dla siedzącego z racji gabarytów) czy tez wyląduje brzuszkiem np na jakiejs metalowej rzeczy. I dlatego uważam że tajk jak się ustępuje miejsca starszej osobie ( to tyklo swiadczy o wychowaniu i kulturze)z powodu wieku choroby czy słabości poprostu to samo powinno sie robić wobec kobiet w ciąży z czystego bezpieczeństwa juz nie mówię o ciężkości brzuszka czy tez zmęczenia. I na koniec dziewczyny olejcie ordynarne , ziejące złością wypowiedzi bo nie ma po co sobie psuć humoru:))) Pozdrowionka dla mam i dzidziusiów:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do \"do E21\" : prawie w siódmy to chyba logiczne że pod koniec szóstego miesiąca.Kilka dni i początek siódmego.Ale widzę że tu takie inteligente osoby piszą że nie są w stanie takiej prostej rzeczy zrozumieć :) Do \"ustępuję kobietom\"-chyba jednak nie byłas w ciązy skoro piszesz takie głupoty,że ustepowac powinno sie tylko kobietom w naprawde zaawansowanej ciąży.nie każda kobieta jest taka sam.Może i ty mogłaś sobie stac ale np ja sam początek tj.mniej więcej do początku drugiego trymestru znosiłam tragicznie i prawdę mówiąc łatwiej mi teraz postać niż wtedy więc może bez takich generalizacji,co?? do \'hmmmmmm\" co do życzeń dla Kamelii z tym ironicznym udanym porodem to gratulję rozumu:) Żeby czasem to się przeciwko tobie nie odwróciło:) Każdej kobiecie w ciązy-czy się z nią zgadzam czy nie życzę jak najbardziej udanego porodu :) A życzenia są naprawdę szczere!!! do \"ghjgghjgh\"-przyłączam się do życzeń ale ja wszsytkim kobietom które wypowiadają się z taką wściekłością do ciężarnych żeby choć raz doświadczyły tego co my.A dzieci oczywiście zdrowiutkich. a do \"wydaje mi się ze\"-ta wypowiedź na temat \'rozpłaszczania tyłków\' nie uważam żeby była wulgarna.Gdybym napisała kilka ładnych epitetów pod ich adresem to można by było tak powiedzieć.Chyba nie odróżniasz wulgaryzmów.A co-mam napisać \"siedzą sobie ładnie\"??? Jak kogos cos wkurza to nie będzie jeszcze patrzył na formę wypowiedzi.A co do \"zdań przesyconych niechęcią\" to nie wiem dlaczego się dziwisz z tego powodu? Powinnam je jeszcze pochwalić?wolne żarty. Tak jak Anulka_krak \"Mimo wszystko pozdrawiam\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do \"do E21\" : prawie w siódmy to chyba logiczne że pod koniec szóstego miesiąca.Kilka dni i początek siódmego.Ale widzę że tu takie inteligente osoby piszą że nie są w stanie takiej prostej rzeczy zrozumieć :) Do \"ustępuję kobietom\"-chyba jednak nie byłas w ciązy skoro piszesz takie głupoty,że ustepowac powinno sie tylko kobietom w naprawde zaawansowanej ciąży.nie każda kobieta jest taka sam.Może i ty mogłaś sobie stac ale np ja sam początek tj.mniej więcej do początku drugiego trymestru znosiłam tragicznie i prawdę mówiąc łatwiej mi teraz postać niż wtedy więc może bez takich generalizacji,co?? do \'hmmmmmm\" co do życzeń dla Kamelii z tym ironicznym udanym porodem to gratulję rozumu:) Żeby czasem to się przeciwko tobie nie odwróciło:) Każdej kobiecie w ciązy-czy się z nią zgadzam czy nie życzę jak najbardziej udanego porodu :) A życzenia są naprawdę szczere!!! do \"ghjgghjgh\"-przyłączam się do życzeń ale ja wszsytkim kobietom które wypowiadają się z taką wściekłością do ciężarnych żeby choć raz doświadczyły tego co my.A dzieci oczywiście zdrowiutkich. a do \"wydaje mi się ze\"-ta wypowiedź na temat \'rozpłaszczania tyłków\' nie uważam żeby była wulgarna.Gdybym napisała kilka ładnych epitetów pod ich adresem to można by było tak powiedzieć.Chyba nie odróżniasz wulgaryzmów.A co-mam napisać \"siedzą sobie ładnie\"??? Jak kogos cos wkurza to nie będzie jeszcze patrzył na formę wypowiedzi.A co do \"zdań przesyconych niechęcią\" to nie wiem dlaczego się dziwisz z tego powodu? Powinnam je jeszcze pochwalić?wolne żarty. Tak jak Anulka_krak \"Mimo wszystko pozdrawiam\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do \"do E21\" : prawie w siódmy to chyba logiczne że pod koniec szóstego miesiąca.Kilka dni i początek siódmego.Ale widzę że tu takie inteligente osoby piszą że nie są w stanie takiej prostej rzeczy zrozumieć :) Do \"ustępuję kobietom\"-chyba jednak nie byłas w ciązy skoro piszesz takie głupoty,że ustepowac powinno sie tylko kobietom w naprawde zaawansowanej ciąży.nie każda kobieta jest taka sam.Może i ty mogłaś sobie stac ale np ja sam początek tj.mniej więcej do początku drugiego trymestru znosiłam tragicznie i prawdę mówiąc łatwiej mi teraz postać niż wtedy więc może bez takich generalizacji,co?? do \'hmmmmmm\" co do życzeń dla Kamelii z tym ironicznym udanym porodem to gratulję rozumu:) Żeby czasem to się przeciwko tobie nie odwróciło:) Każdej kobiecie w ciązy-czy się z nią zgadzam czy nie życzę jak najbardziej udanego porodu :) A życzenia są naprawdę szczere!!! do \"ghjgghjgh\"-przyłączam się do życzeń ale ja wszsytkim kobietom które wypowiadają się z taką wściekłością do ciężarnych żeby choć raz doświadczyły tego co my.A dzieci oczywiście zdrowiutkich. a do \"wydaje mi się ze\"-ta wypowiedź na temat \'rozpłaszczania tyłków\' nie uważam żeby była wulgarna.Gdybym napisała kilka ładnych epitetów pod ich adresem to można by było tak powiedzieć.Chyba nie odróżniasz wulgaryzmów.A co-mam napisać \"siedzą sobie ładnie\"??? Jak kogos cos wkurza to nie będzie jeszcze patrzył na formę wypowiedzi.A co do \"zdań przesyconych niechęcią\" to nie wiem dlaczego się dziwisz z tego powodu? Powinnam je jeszcze pochwalić?wolne żarty. Tak jak Anulka_krak \"Mimo wszystko pozdrawiam\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak \"wydaje mi się \" ale gdybyś przeczytała powyższe wszyskie wypowiedzi to zobaczysz ze ja potrafie rozmawiać dyskutowć i nie strzelam nierzyzwoitością.......do granicy, gdy ktoś nazywa mnie idiotką .....itd itd, wiele niemiłych słów pada, ironiczne życzenia udanego porodu, więc chyba ktoś inny tu atakuje i wyrzuca z siebie brudy jadowitego jęzora. ja poprostu odpieram ( czasmi mi sie to zdarzy..) dość ostrym tekstem w stylu BURACZANEGO JĘZYKA, bo chyba nic innego nie dociera do grupy kobiet dla których ich szanowna pupa stanowi centrum ich istnienia ( czyli moja pupa na moim miejscu w tramwaju) a nie postawa empatii zrozumienia i poczucia tego że warto czasami komuś pomóc. nie znosze debilnego chamstwa a moja pisanina w ich stylu oznacza tylko to że ja też tak mogę czasami coś ostrzej powiedzieć..bo chyba tylko to dotrze...a momze nic już nie dotrze i znieczulica rozpanoszy się już na cały naród..co pewnie ma już swoje przesłanki.wtedy to już wytępienie takich genów nie pomoże bo trzeba by było wybić połowę społeczeństwa. moze to i ostre, ale takich mamy ludzi, ślepych i zapatrzonych w swoją własną dupę!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mimo, że w ciąży nie jestem to zgadzam się z kobietami ciężarnymi na tym topiku. Powiem tak , że kobieta w ciąży to jest pewnego rodzaju osoba niepełnosprawna, szczególnie w dosyć zaawansowanej ciąży. Niestety społeczeństwo jest strasznie samolubne i nie przejmuje sie , ze stoi kobieta w ciazy ledwo trzymjąc sie nogach w autobusie i nikt jej miejsca nie umie ustapić, to jest straszne. A gadanie wcześniejsze, ze napewno było jej dobrze jak robiła to dziecko, a teraz chce przywileji to jest wogóle chamskie !! Przecież wiekszosć z nas będzie w takiej sytuacji, a poza tym każda nasza matka była w ciąży i jak byście sie czuli gdyby wam opowiadała, ze była w autosbusie i nikt jej nie chcaił z wami ustapić miejsca i przez to mogła was stracić ? ... no naprawde trzeba troszke pomyśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do \"do E21\" : prawie w siódmy to chyba logiczne że pod koniec szóstego miesiąca.Kilka dni i początek siódmego.Ale widzę że tu takie inteligente osoby piszą że nie są w stanie takiej prostej rzeczy zrozumieć :) Do \"ustępuję kobietom\"-chyba jednak nie byłas w ciązy skoro piszesz takie głupoty,że ustepowac powinno sie tylko kobietom w naprawde zaawansowanej ciąży.nie każda kobieta jest taka sam.Może i ty mogłaś sobie stac ale np ja sam początek tj.mniej więcej do początku drugiego trymestru znosiłam tragicznie i prawdę mówiąc łatwiej mi teraz postać niż wtedy więc może bez takich generalizacji,co?? do \'hmmmmmm\" co do życzeń dla Kamelii z tym ironicznym udanym porodem to gratulję rozumu:) Żeby czasem to się przeciwko tobie nie odwróciło:) Każdej kobiecie w ciązy-czy się z nią zgadzam czy nie życzę jak najbardziej udanego porodu :) A życzenia są naprawdę szczere!!! do \"ghjgghjgh\"-przyłączam się do życzeń ale ja wszsytkim kobietom które wypowiadają się z taką wściekłością do ciężarnych żeby choć raz doświadczyły tego co my.A dzieci oczywiście zdrowiutkich. a do \"wydaje mi się ze\"-ta wypowiedź na temat \'rozpłaszczania tyłków\' nie uważam żeby była wulgarna.Gdybym napisała kilka ładnych epitetów pod ich adresem to można by było tak powiedzieć.Chyba nie odróżniasz wulgaryzmów.A co-mam napisać \"siedzą sobie ładnie\"??? Jak kogos cos wkurza to nie będzie jeszcze patrzył na formę wypowiedzi.A co do \"zdań przesyconych niechęcią\" to nie wiem dlaczego się dziwisz z tego powodu? Powinnam je jeszcze pochwalić?wolne żarty. Tak jak Anulka_krak \"Mimo wszystko pozdrawiam\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się...myślę że można podyskutować...a problem jest i owszem ciekawy i bardzo nurtujący.... Ja doskonale rozumiem, bywa tak...przecież rzeczywiście wiele osób choroby nie ma wypisanej na twarzy ...to prawda....warto zwracać uwagę na to, kogo mamy obok siebie....Mnie też niezależnie od ciąży denerwuje stadko pań czy panów...bo to nie tylko chodzi o młode osoby...zabijających się w drzwiach tramwaju czy autobusu o pierwszeństwo zajęcia sobie wygodnego miejsca...Mnie w takich sytuacjach jest wstyd....bo obok stoi na przykład młody człowiek z nogą w gipsie...Miałam taką sytuację,że już w bardzo widocznej ciąży z córką 3,5 letnią przyczepioną do mojego uda w ścisku w autobusie podziękowałam takiemu młodemu człowiekowi ...bo właśnie miał nogę w gipsie, kule obok i bardzo chciał ustąpić miejsca....A obok...rozwrzeszczana grupka licealistów rozparta w siedzeniach , bo oni jechali właśnie na mecz...kawałek dalej dwie rozgadane panie ok 40-ski, śmiejące się do rozpuku....Nikt mi nie powie, że to towarzystwo było cierpiące...I kilkoro starszych ludzi...też stali... Problem więc jest szerszy...po prostu cierpimy na coraz większy egoizm jako społeczeństwo....Nie obchodzi czyjaś choroba, starość, ciąża....Żyjemy zamknięci w sobie...patrzymy tylko w siebie...Smutne , bardzo smutne....Mało tego....mówimy tu o społeczeństwie...a tę znieczulicę widać już na poziomie domu, rodziny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak \"wydaje mi się \" ale gdybyś przeczytała powyższe wszyskie wypowiedzi to zobaczysz ze ja potrafie rozmawiać dyskutowć i nie strzelam nierzyzwoitością.......do granicy, gdy ktoś nazywa mnie idiotką .....itd itd, wiele niemiłych słów pada, ironiczne życzenia udanego porodu, więc chyba ktoś inny tu atakuje i wyrzuca z siebie brudy jadowitego jęzora. ja poprostu odpieram ( czasmi mi sie to zdarzy..) dość ostrym tekstem w stylu BURACZANEGO JĘZYKA, bo chyba nic innego nie dociera do grupy kobiet dla których ich szanowna pupa stanowi centrum ich istnienia ( czyli moja pupa na moim miejscu w tramwaju) a nie postawa empatii zrozumienia i poczucia tego że warto czasami komuś pomóc. nie znosze debilnego chamstwa a moja pisanina w ich stylu oznacza tylko to że ja też tak mogę czasami coś ostrzej powiedzieć..bo chyba tylko to dotrze...a momze nic już nie dotrze i znieczulica rozpanoszy się już na cały naród..co pewnie ma już swoje przesłanki.wtedy to już wytępienie takich genów nie pomoże bo trzeba by było wybić połowę społeczeństwa. moze to i ostre, ale takich mamy ludzi, ślepych i zapatrzonych w swoją własną dupę!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ciężarna
Witam wszystkich i chyba musze dodać kilka pozytywnych opini, smutno się robi. Miałam 7 tyg. noge w gipsie i jeździłam komunikacje miejską i muszę przyznać, że tylko raz jechałam stojąc, zawsze ktoś ustępował mi miejsca, poruszałam się o kulach i to chyba robiło na ludziach "wrażenie", po zdjęciu gipsu długo kulałam i nie mogłam stac w miejscu i często nie ustępowałam miejsca innym, bo wiedziałam że nie ustoję. W komunikacji miejskiej sa miejsca oznakowane dla matki z dzieckiem, osób starszych, chorych, i Ci którym przysługuje takie miejsce maja prawo poprosić o ustąpienie takie miejsca, a siedzacy na tym miejscu obowiązek ustąpić, jesli tego nie zrobi należy go najpierw poinformowac o takich przepisach, w dalszej drodze poinformować kierujacego pojazdem (jeżdżąc komunikacją miejską trzeba znać regulamin :) ) Myslę że ludzie nie znają przepisów i czasami trzeba ich oświecić. A tak na marginesie to w jakim mieście mieszkacie? Mi się w stolicy dolnego śląska takie historie nie wydarzały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×