Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bertta

Prawa ciężarnych a chamstwo ludzi. Polacy gdzie wasza kultura?

Polecane posty

Gość netar
Mnie nikt nie musi niczego o czym napisałas uczyc Za to was nadopiekuncze panstwo nauczyło ze wszystko wam sie NALEZY Macie głowke i dwie raczki ? Wasi panowie tez mają? Kazdy jest kowalem swego losu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość netar
Sama widzisz Nie sa kalekami wiec naprzód A kto powiedział ze bedzie łatwo Zycie to walka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, a jak ktoś ucierpiał np. w trzęsieniu ziemi, to pewnie dlatego, że nagrzeszył... Generalnie mam Cię dosyć, więc spadam stąd. Ta rozmowa ma tyle sensu, co przekonywanie rasisty, że czarnoskórzy nie śmierdzą. Dzięki za konwersację, dawno już nie spotkałam tak egoistycznej, chamskiej i ograniczonej osoby. Mimo wszystko życzę Ci, żeby Ci się zawsze tak świetnie powodziło, żebyś nie musiała się tego uczyć obrywając na własnym tyłku. Żegnam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niech sobie
Za ciąże odpowiada facet i jego babka. Nikt więcej. Oplaty robi facet po godzinach. Babka chodzi do lekarza rano albo przed południem.Ktos kto pomaga,ustepuje miejsca moze to zrobic ale nie musi!!!!! Mam dwoje dzieci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość netar
niech sobie witaj Swieta racja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość netar
A ja troje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość netar
Nie cierpie gdy ktos twierdzi ze jest lepszy od innych i trzeba mu pokłony składac bo kilka miesiecy wczesniej jej facet miał orgazm a ona własnie była bardzo blisko Teraz wszyscy czapki z głów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niech sobie
Jak mam sile to ustąpie tego miejsca w tramwaju a jak nie to będę siedziała bo zapłaciłam i też mogę sie źle czuc!!!! Obca ciąza to nie mój problem, mam dwoje dzieci i to tez niczyj problem, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość netar
otóz to A jakie sa prawa pracujacej matki a chamstwem ludzi i przepisów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obłoczek malutki
Nie napisalam, że musisz takiej osobie pomóc tylko że możesz. Oczywiscie, że tak! Tylko, takie egoistyczne osoby jak Ty po prostu nie odczuwają wewnętrznej potrzeby pomocy innym...I do takich osób mowic cokolwiek to jak rzucać kulą w płot! Żalosne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niech sobie
nie ma zadnych bo dzieci na czole wypisanych nie mamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość netar
A czy ciezarna kobieta powiedzmy na zwolnieniu która ma mnostwo wolnego czasu i mało obowiazków w zwiazku z tym -Czy ja tez trzeba przepuscic w kolejce i np spoznic sie do pracy?Powiedziec szefowi sorry szefie długo stałam w kolejce bo pani jedna była w ciazy i...............?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niech sobie
I nasze dziecko zostaje bez środków do życia :D bo szef nas zwalnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość netar
Obłoczku nie jestem egoistka!!!! Nikt kto mnie zna mi tego nie zarzuci tylko wkurza mnie takie podejscie do sprawy "Jestem w ciazy i wszyscy macie sie podporzadkowac" Jestescie w ciazy bo tego chciałycsie i robiłtscie tak aby byc Wiec dlaczego wymagacie od innych skoro swego stanu z nikim obcym nie planowałyscie Ja bedac w ciazy nie wymagałam aby nademna ktos nadskakiwał jesli to robił by mnie oszczedzic było miło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obłoczek malutki
''Ja bedac w ciazy nie wymagałam aby nademna ktos nadskakiwał jesli to robił by mnie oszczedzic było miło'' A jednak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość netar
Tak Ale jesli było inaczej nie wyzywałam wszystkich od chamów A wy macie nawet to słowo w tytule topicu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość netar
A to becikowe ?????BZDURA czy ktos pytał podatnikow co oni na to? Przeciez ta forsa nie spada z nieba !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do obloczek malutki
no niestety inni nie będacy w ciązy sa przezywani przez was, taka jest prawda ..Tacy to już siedzą na swoich miejscach, jakbi im za przeproszeniem, dupy powrastały w siedzenie. ... powiem ci, że własnie mam 45 lat i mi dupa wrosła ponieważ moje schorzenie nie jest widoczne na zewnątrz, czy opreacja kręgosłupa to ci coś mówi... i tutaj musze powiedziec, że najwyżej ta co napisała ma dupę, bo ja mam pupcię i to jest moja i nikogo ona oprócz mnie nie powinna obchodzić w jakim miejscu ja ą sobie posadzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość compact
NO! I se paniusie grubusie ojejusie poszły konczac kontemplacje z braku siły przebicia Pewnie !Ja takiej ustapie wpuszcze przed siebie w kolejc e a do roboty sie spoznie ,dostane nagane albo mnie zwolnia a paniusia grubusia powie ze jacy to mili ci ludzie co tak spiesza z pomoca ojeju.........ach ach napiję sie soczku ...mmm pychotka ojeju A ja? Ja proponuje zmiane tematu: Prawa ludzi a chamstwo cięzarnych Ponizszy cytat mowi sam za siebie: Mała podła żmijo z zerową kulturą osobistą!!! PYTAM a gdzie jest wasza kultura?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość compact
Tyle macie rozumu baby w ciazy ile kultury Rachunek prosty: 0+0=0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość compact
Jeszcze jedno:juz nigdy zadnej nie ustapie Od dzis juz nie!!! kopulowałyscie tez na siedzace czy wtedy pozycja nie musiała byc wygodna? ZEGNAM P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obłoczek malutki
compact! kolejna nienormalna egoistka!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość compact
Ty jestes nienormalna! Jedyne prawo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość compact
Jedyne prawo jakie macie i ktore rozni was od innych to prawo do znieczulenia w czasie porodu! FINITO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość compact
Ten ktory zrobił ci brzuch niech cie wozi, ustepuje,nosi bagaze...jasne ? Kumasz czy masz za daleko do łba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baccino
a Ty co??? compact??? zazdrozna, ze Tobie nie ma kto ''brzucha zrobić''??? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obłoczek malutki
baccino! dobra uwaga!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość compact
Z fizjologicznego punktu widzenia to niemozliwe abym mógł byc w ciazy? Ale dla pierwszego faceta który urodzi dziecko bedzie nagroda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość compact
Mam brzuch...od piwa haha! skoro nie spicie to mozemy konwersowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obłoczek malutki
jezu... co za facet!!! szkoda słów!! kijem bym Cię nie tknęła!!! i konwersować z toba tez nie bedę... pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×