Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bertta

Prawa ciężarnych a chamstwo ludzi. Polacy gdzie wasza kultura?

Polecane posty

Gość Jestescie motloch. tluszcza.
Jezdzicie srodkami komunikacji miejskiej. stoicie w kolejkach uuu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sam sie zamknij niewychowany ignorancie!!!!!!!!!Ja do ciebie grzecznie a ty??widac z kim mamy do czynienia..nie widze cie wiec nie umiem ocenic czy jestes w potrzebie:)a skoro dla ciebie rozdawanie pieniedzy ludziom ktorych sie nigdy nie widzialo,a pomoca np przy przejsciu przez jezdnie lub ustapienie miejsca to ta sama pomoc to sorki ale wybierz sie do psychiatry bo bredzisz jak opetany!!! bosz...co za ludzie..masakra..kompletni idioci...zal was zal...waszych dzieci..rosnie przyszle pokolenie znieczulonych,zasila szerego widzacych tylko czubek swojego nosa...brawo polacy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aż się niedobrze robi, jak to czytam. Wszędzie znieczulica. I już tu nawet nie chodzi mi kobiety w ciąży, ale np. o osoby starsze, niepełnosprawnych, czy w ogóle o osoby, które w tym czasie nie są w pełnej formie i nie chodzi tu o zmęczenie po pracy. Znajomej ze złamaną reką facet pchający się na nią w autobusie, powiedział że mogła jej sobie nie łamać, jak mu zwróciła uwagę. Także wszędzie nic tylko chamstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie niedobrze sie robi jak sie czyta... temat jest wyrazny-PRAWA CIEZARNYCH A CHAMSTWO LUDZI. jesli ludzie nie odruzniaja kalectwa,niedolestwa,starosci od ciazy-to nalezy nazywac to po imieniu-IDIOTYZM...nie ma co dyskutowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość corka
facet na topicu o ciezarnych??hmmm...antychryst spadaj stad dziecka pilnowac!!!!!!!!!!!pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość corka
a niektore staruszki obnasza sie ze swoja staroscia,niektorzy faceci (antychryst np)obnasza sie ze swoja glupota ..i co z tego wynika?? Rosalinda nie pier...ol glupot.Ja sie nie spotkalam z taka sytuacja,ze babka w ciazy sie domaga czegos tam..powalilo was juz calkiem,,do roboty a nie wymyslacie glupie tematy..banda imbecylow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie musicie udowodniac swojego
Chamstwa. naprawde.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corko-alez blyskotliwa wypowiedz..az mi kapcie spadly. przy takiej argumentacji i az wylewnej inteligencji nie pozostaje nic jak skulic sie i nie wypowiadac wiecej. przygwozdzilas mnie swoja madroscia. :(:(:( :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość corka
antychryst!!!!!!zalosny jestes blagasz o pomoc finansowa na forum..hehehe biedota!!!!!!!!!!do roboty nierobie a nie zebrasz!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet czytac ze zrozumieniem nie potrafisz,jestes potwierdzeniem tezy ze wiekszosc kobiet jest glupsza od mezczyzn.....przykre ale jak widac prawdziwe. dalsza wymiana-bo trudno to nazwac dyskusja-sprowadza mnie do twojego poziomu a po depresji nie lubie pelzac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość corka
I ty pewnie jestes autorem tejze tezy na temat wyzszosci mezczyzn nad kobietami..coz skoro zyjac w towarzystwie glupich kobiet wysnules taka teze to na prawde bardzo wspolczuje i mam nadzieje ze wkoncu wypelzniesz z tej depresji...malo inteligentna.matka,niezbyt bystra zona..pewnie siostra z nizin inteligencich..coz masz pelne prawo uwazac tak jak uwazasz...Pochylam sie nad twoim losem...cale zycie w tak malo ambitnym i zalosnym towarzystwie uczynilo cie kompletnym ignorantem,malo czulym na ludzko krzywde...odnosze wrazenie ,ze twoja wrogosc w stosunku do kobiet ciezarnych domagajacych sie przywilejow,wynika z tego wlasnie faktu wychowywania sie i zycia wsrod ..delikatnie mowic..malo inteligetnych..glupich kobiet..wyrazy glebokiego wspolczucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość corka
a twoja zona musi byc wybitnie glupia..bedac z facetem,ktory uwaza ze kobiety sa glupsze od mezczyzn..musi byc kompletnie szurnieta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corka - wiesz, ja też sie nie spotykam z tym, żeby czegoś sie domagały, ale pamiętam raz jak dawno dawno temu kiedy jeszcze wczasy w Polsce były modne jechałam w przedziale z taką. Pytała czy zamienie sie z nią na łóżko. Koniecznie chciała spać na dole no bo jakto sie wgramolić na góre z takim bębnem. Rozumiem to, ale mogła pomyśleć o tym wcześniej jak kupowała bilet. Mi też zależało, żeby być na dole. Głupie baby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość corka
jak sie chce do czegos przyczepic to zawsze mozna cos znalezc i tyle..no i co z tego ze chciala sie zamienic..jaki z tego moral??a jak by strauszka chciala na dole spac to tez bys przezywala,ze jakas glupia starucha chiala sie zamienic..ze mogla wczesniej pomyslec??sfrustrowani ludzie zawsze maja problemy..a jak nie maja to sobie znajda..ja sama bedac w ciazy nikogo o nic nie prosilam ani nie wymagalam od calego swiata zeby mi wszyscy ustepowali czy jakies inne cuda..jak zle sie poczulam gdzies w miejscu publicznym to wychodzilam na swieze powietrze..jak bylam w autobusie to stalam kiedy nie bylo wolnego miejsca..jesli zle sie czulam a ktos SAM dobrowolnie ustepowal mi to korzystalam,jesli czulam sie dobrze i ktos mi ustepowal to dziekowalam i stala dalej..o co tyle szumu??Ludzie pokroju Kindzi i antychrysta sa typami frustratow majacych albo nudne zycie albo tak im zycie dalo popalic,ze teraz wyladowuja sie na takich topicach ..udzielajac sie bardzo aktywnie i zajadle broniac swoich nie zawsze slusznych i madrych pogladow.Sorki ale kazdy moze miec postawe rozczeniowa..to zalezy od charakteru a nie od wielkosci brzucha!!!! A zasada ,ze tylko moje ,tylko jatylko mi!!!jest skrajnie egoistyczna i potwierdza tylko jak bardzo tacy egoisci byli lub sa krzywdzeni w zyciu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchaj, miesiąc wcześniej kupowałam bilet specjalnie na dole bo chciałam tam spać. Ona chyba też wcześniej wiedziała, że jest w ciąży i też mogła sobie kupić na dole, prawda ??? Nie wyobrażam sobie będąc w ciąży tak zatruwać ludziom życie !!! Nie chce sie stać w autobusie to sie jeździ samochodem, nie chce sie spać na górze to sie kupuje dolne łóżko. Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość corka
ale dlaczego tak przezywasz??czy ta kobieta az tak ci zycie zatrula??bylo powiedziec..nie niestety nie moge mimo szczerych checi..usmiechnac isie i tyle...po co taka zajadlosc??i co z tego wynika,ze kazda ciezarna to wredna baba czychajaca na wasze miejsca w autobusach ..pociagach???uuuuuuuuuuuuuu strzezcie.... sie ...ciezarne nadciagaja!!!!!!!heheheheheheheheheehehhehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dys tajm in orendż
corka -----> ty też jesteś zajadła dziecino :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gdzie kindzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość corka
dziecino powiadasz??hmmmdziekuje za komplement:):) A zajadla nie jestem..chce konkretow a nie watlej gadki sfrustrowanych ..ludzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dys tajm in orendż
no to miało się odnosić do podejścia, a nie do wieku :P poza tym nick \"corka\"... zawszeć to brzmi młodziej niż \"matka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kindzia teraz udziela się na forum \"Drugie żony a dzieci z poprzednich związków\". Oczywiście sieje jadem, po przeczytaniu jej wszystkich postów na wyżej wymienionym forum i kilkunastu na tym stwierdzam, że jest aspołeczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem to. I tamto
Kindzia a raczej Kinga z miasta na D w Holandii. pochodzi z Krakowa.. pisac wiecej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moze ktos chce fote
Kindzi. hehehe tez wiem gdzie znalezc.:D na topiku drugie zony...jets link wstarczy poszukac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest aspoleczna
a co jest zlego w aspolecznej postawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fivbud
szoda ze nie wiesz. wybaczam Ci, masz prawo nie wiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O sobie piszesz Kuraiko
Swoja droga co to za nick?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze..........
oto odpowiedz godna osoby inteligentnej,madrej.(podobno) az przelewa sie od argumentow....a podobno inni pisza bez sensu :P brawo,podziwiam :P:P:P:P :D:D:D:D fivbud szoda ze nie wiesz. wybaczam Ci, masz prawo nie wiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×