Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bertta

Prawa ciężarnych a chamstwo ludzi. Polacy gdzie wasza kultura?

Polecane posty

Gość a właśnie że duppaaa
te kultura............ ty uważasz ,że masz klasę i inteligencję ?!!!!!!!!!!???? :-o:-o dobre :D:D:D:D ty nawet nigdy nie stałaś koło klasy !!!!!!!! Osoba posiadająca klasę i inteligencję wypowiada się inteligentnie a nie tak jak prostaczka taka jak TY !!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OmG, ale Żal..... .................. ................. .................. Niezła puszczalska, a może tak kup sobie zapas gumek lub globulek? Przyda Ci się....... Kochana jak dzieciaczek pójdzie w Twoje ślady i wcześniej zacznie to Hello babciu w wieku 30 lat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kpiarz - a co tęskniłeś? HAHAHAHAHA to już wróciłam! I będę od czasu do czasu, tak wyszło dużo nauki, w weekend byłam na weselu a to piżaa party z kumpelkami, to kiermasz szkolny, dyskoteka w szkole ehh zycie gimnazjalistki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe jak widac niektóre gimnazjalistki maja bardziej dorosłe życie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedne gimnazjalistki urządzają pizza party a inne zastanawiają się do którego żłobka dziecko oddać - oczywiście ciąża planowana i decyzja podjęta przez dojrzałą osobe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie widzę :P Czytając to poczułam sie niedorozwinięta i ograniczona nawet łzy mi poleciały.... Ja się bawię interaktywnymi lalkami z moją sis a tu koleżanka o rok starsza bgędzie miała prawdziwe dziecko... Hmmm jak mi przykro ja z moim chłopkiem na poziome calowana na ktrym mam zamair dlugo pozostac na kolezanka juz full wypas caly zestaw jak zawodowo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko nie bierz przykładu i narazie " nie planuj " ciąży :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze planowane dziecko :P:D:) Ja tam ciesze się z życia nastolatki mam jeszcze czas na dorosłe rzeczy wolę czekac niż płakać nad rozlanym mlekiem. :P Koleżanko bierz przyklad z Dody ma niecale 26 i tak dobrze sie zabezpiecza ze w ciazy nie jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co ty juz zaplanowałam, o fasolkę trzeba się starać! Im wczesniej tym bardziej dojrzała się stanę! Moja fasolka bedzie sie nazywa Dżesika :D:D:D - - - - - Nie no spoko to były żarty żeby ktoś nie pomyślał że jestem taka głupia jak Mamka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misioreks
"Mam gdzieś wasze opinie. Chłopak powiedział, żebym się nie stresowała głupią rozmową z bandą goroli, którzy mają wiele do powiedzenia na forum, a naprawdę trzymali by mordki krótko i by się nie odezwali." Widać, ze twój chłopaczek tak samo mądry co ty... Ciekawe czy ty głosiłabyś swoje mądrości w realu tak samo odważnie co na forum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Postaram się być kulturalna
Chyba niektórzy zapomnieli o uprzejmości... 16-nastko gratulacje z powodu maleństwa. I powodzenia życzę :) Poradzę Ci jedynie nie czytać dalej tego wątku bo nie warto tracić nerwów. Cokolwiek teraz nie napiszesz i tak się spotka z krytyka, więc nie warto wysilać palców. przyczepiono ci już etykietkę, a jak widać niewielu się z nią nie zgadza. Kilkanaście stron wcześniej przekonałam się że zdecydowane zachowanie, na tym forum kończy się źle, a główny temat, to temat rzeka, i ta dyskusja już dawno stała się polemiką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pędź do psychiatry i to szybko
Fanka Doduni *** t dlaczego na innym topiku wypisujesz że za dwa lata to już dzieci mieć nie bedziesz mogła choć masz dopiero 18 latek?? Spadaj do twojej siostruni bawić sie laleczkami bo widać masz bardzo duże braki z dziecinstwa. A jesli myślisz inaczej to lecz się na nogi bo na głowe juz za poźno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawie tu bylo widze :D:D kpiarz,fanka- szacun :) a tak swoja droga...mam w d u pie to kto i w jakim wieku zachodzi w ciaze-ale wrecz dziwi mnie fakt GRATULOWANIA mamce tego ze zaszla w ciaze...czy to jest jakis niesamowity wyczyn godny porownywania z wejsciem na Ewerest? czy chociaz zdobycia ciezka praca i nadmiernym wysilkiem- czegos nieosiagalnego dla kazdego smiertelnika? kurza d upa-wszak ona rozchylila tylko nogi.. i to bedac niedojrzałą emocjonalnie diewczynka! toz zadna filozofia-gratulowac chyba trzeba tatusiowi ze wiedzial w ktora dziurke trzeba wlozyc :P:D:D no to zes se chlopie spapral zycie :D:D:D:D a glupia mamaka mysli ze on bedzie z nia wiecznie-jak tylko pieluchy sie zaczna -to zaczna sie koledzy i inne-madrzejsze kolezanki-takie co beda wiedzialy co to gumka :D:D:D..ale to juz ich zmartwienie. natomiast JEDNO co madre napisala mamka: ze gowno nas to obchodzi ze ona jest w ciazy i w jakim wieku-BRAWO dziecinko-tak samo gowno nas to obchodzi ze chcesz miec specjalne przywileje-czy to w tramwaju czy w kolejce ...my od..sie od twoich spraw-a ty i podobne tobie-od..cie sie od tego czy wam ustapimy czy nie-bo to tez NASZA prywatna sprawa amen :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamka0101011
Ehhem ;) Jak mój chłopak zobaczy pieluchy to będzie uciekał gdzie pieprz rośnie - no raczej nie. Szkoda tylko, że wy byłyście w takiej sytuacji i teraz porównujecie siebie ze mną. A co do tej mądrej 14-stki - jeśli ty masz klasę , to ja jestem księdzem. Faktycznie jak ktoś już wcześniej wspomniał - ty nawet obok klasy nie stałaś. MAsz nieźle narąbane w główce skoro mówisz, że teraz to tylko nauka, że sobie nie wyobrażasz mieć dziecka ble ble ble, nie wyobrażasz sobie bo nie dorosłać, a ja tak. A skoro teraz niby Ci nauka w głowie to zapylaj do książek a nie dowartościowuj się tutaj, bo nawet Ci co mnie gnoją też mają to głęboko i szeroko gdzieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamka masz rację
w kazdym słowie.Popieram cie w tym,co mówisz:)Nie dysktj z prostakami,po co psjesz sobie nerwy?Tym szczylom tylko o to chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość armandooffelia
Widze, że macie narąbane i to równo. Gdyby mamka chciała was podac o obrażanie własnego mienia, to z tego wyszło by jej 15*becikowe, w sumue dziwie się jej, że daje się poniżać bandzie psycholi. a co do nicka mamka - tak mamka to kobieta karmiąca cudze dziecko, ale kto by się przejmował zesranym nickiem na tak tępym forum. Mamka ma inne problemy niż wymyślanie sobie nicka, a niektórzy z was to wiadomość do niej piszecie zaczynając w polu w którym ma być napisany nick. Tacy mądrzy jesteście. Do mamki - nie wchodź na to forum bo nie masz sobie co nerwów strzępić. Wal na to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CherryLadyBaby
Fakt faktem mamka ma racje. Ona bardziej wie jaką ma sytuacje w domu więc nie wmawiajcie jej co się stanie jak się urodzi dziecko. Wiem, że można być pewnym tego, że chłopak nie opuści, ona jest pewna i napewno ma racje,a wy piszecie już jej czarne scenariusze. I nie dziwie się mamce, że w niektórych postach pisze tak jakby już jej nerwy strzelały, bo wy zaczęliście jej zarzucac niewiadomo jakie rzeczy gdy ona jeszcze nikogo nie obraziła, a ktoś z was twierdził inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Współczuje tak niskiego poziomu inteligencji mamka0101011.... Dla mnie też najwazniejsza jest teraz nauka (mam 15 lat) Bo jeżeli nie będę się uczyła teraz to co będzie za na przykład 20 lat? Rodzice niestety wieczni nie są, chłopak i mąż też nie. Ja będę miała kilka wyjść, jak stracę faceta będę miała pracę i rodziców, jak stracę pracę będę miała rodziców i faceta a jak nawet facet odejdzie, stracę rodziców i pracę to z dobrym wykształceniem nie jest tak trudno o zatrudnienie :P Więc weź się w garść dziewcznko i nie żeruj na chłopaku bo On ma prawo dla własnego życia ale uff ktoś napisał że to cud że wiedział do której dziurki włożyć, bo potem by napisała "włożył w pupe mogę być w ciąży?" Żal mi Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OtelkaŚŚŚ
Ona sama wie najlepiej czy jest szczęśliwa. Gdyby nie była to poco miała by niby pisać na forum,że się cieszy ? Byłam na jej blogu, i uwierzcie mi tak dorosłej nastki jeszcze nie widziałam.Sama mam 26 lat i dziecko, ale podziwiam te dziewczynę. Ma na blogu zdjęcia z chłopakiem i naprawdę wyglądają na szczęsliwych. W jej notkach emanuje radość z tego dziecka, gdy działosię coś złego, od razu pytała komentujące inne mamy (bo one najczęściej wchodziły na jej bloga) czy miały podobne sytuacje tak jak ona itd. Mamka podziwiam Cię ! Gratuluję Twoim rodzicom, że mimo tego wychowali Cię na rozsądną dziewczynę, i na każdym kroku jesteś świadoma każdego swojego czynu i ponosisz tego konsekwencje, a dzidziusiowi tez gratuluje takiej matki jaką będziesz !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś taka pewna swojego chłopaka że szok... I nie potrzebnie bo prędzej czy szybciej znudzi mu się to, jest takie reality show na mtv - licealne ciąże, w każdym odcinku jest tak samo, całą ciąże chłopak się opiekuje dziewczyną, daje pieniądze a potem po porodzie, jak nie może się wyspać krzyczy że ma zamknąć to dziecko, pienidządze wydaje za zabawki dla siebie i wypady z kumplami.... Więc nie ciesz się tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OtelkaŚŚŚ
Fanka Doduni *** Współczuje tak niskiego poziomu inteligencji mamka0101011.... Dla mnie też najwazniejsza jest teraz nauka (mam 15 lat) Bo jeżeli nie będę się uczyła teraz to co będzie za na przykład 20 lat? Rodzice niestety wieczni nie są, chłopak i mąż też nie. Ja będę miała kilka wyjść, jak stracę faceta będę miała pracę i rodziców, jak stracę pracę będę miała rodziców i faceta a jak nawet facet odejdzie, stracę rodziców i pracę to z dobrym wykształceniem nie jest tak trudno o zatrudnienie Więc weź się w garść dziewcznko i nie żeruj na chłopaku bo On ma prawo dla własnego życia ale uff ktoś napisał że to cud że wiedział do której dziurki włożyć, bo potem by napisała "włożył w pupe mogę być w ciąży?" Żal mi Ciebie. A mi Ciebie żal. Niby czemu miała by żerować na własnym chłopaku skoro ona urodzi mu dziecko ? Czemu tylko ona ma ponosić konsekwencje ? Chłopak wiedział, że ma 16 lat i nie ma pracy więc niech też ponosi konsekwencje i niech płaci. Najwidoczniej jemu to nie przeszkadza. Będą wspólnie wychowywali dziecko, będą rodziną , czym się różnią od małżeństwa w k tórym osoby mają po30 lat i kobieta tez niepracuje? A czy też tak tępisz ludzi którzy na Polsacie w reklamie trzymają na kolanach po kilka dzieci i proszą o smsa z treścią ;Pomoc'?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamka0101011
Fanka Doduni *** Jesteś taka pewna swojego chłopaka że szok... I nie potrzebnie bo prędzej czy szybciej znudzi mu się to, jest takie reality show na mtv - licealne ciąże, w każdym odcinku jest tak samo, całą ciąże chłopak się opiekuje dziewczyną, daje pieniądze a potem po porodzie, jak nie może się wyspać krzyczy że ma zamknąć to dziecko, pienidządze wydaje za zabawki dla siebie i wypady z kumplami.... Więc nie ciesz się tak. Jeśli opierasz swoje zarzuty na tym, co się dzieje w serialach na MTV i że niby tak jest naprawdę, to widać, że niema z kim dyskutować. A bloga mam i wchodzi na niego wiele osób, nie podałam linka na forum, tylko opisałam na moim blogu to co się dzieje tutaj, oczywiście komentujący byli po mojej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W polsacie to są gwiazdy na sms wysyłałam już parę razy i to co innego bo to sa niepełnosprawne dzieci, a niekótrym nie wiadomo ile dni jeszcze zostało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moglabyś podać link bloga? Chciałabym zobaczyć, chyba że się wstydzisz pokazać.... Wydaję mi się że Mamka i Otelka to ta sama osoba....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×