Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bertta

Prawa ciężarnych a chamstwo ludzi. Polacy gdzie wasza kultura?

Polecane posty

"nawet prawnym opiekunem wlasnego dzieciaka nie bedziesz jezeli twoi rodice nie zgoda sie byc prawnymi opiekunami, dzieciak trafi do rodziny zastepczej i po co bylo skazywac tego nowonarodzonego czlowieka na taki los?" to pewnie z milosci bylo ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ciebie wlasnie pisze
ale jej chlopak jest pelnoletni i bedzie rodzicem :P a jezeli matka jest nieplenoletnia to albo rodzice albo chlopak jezeli jest plenoletni maja pod opikea dziecko do czasu osiagniecie 18 roku zycia ale chyba w tym wieku juz moze byc maka ale nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalnie kocham cie ROR
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bylo mnie troche i kurwa włosy dęba stają. Ja jestem libaralny ale ta małolate to bym do kamieniołomów za glupote posłał. O ja żesz pierdole skąd sie takie durnie biorą . . . szerzmy patologię Hej ROR :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze kiedy pojawia się młoda matka, lub młoda dziewczyna w ciąży, to pojawiają się słowa 'zdechnij', kurwić', 'dziwka'.. I to niby mówią DOJRZAŁE kobiety NA POZIOMIE. No dajcie spokój. Czy seks w wieku 16 lat jest zakazany? Bo ja o tym nie słyszałam. Masz rację mamko (w końcu posługujesz się moimi słowami [chyba, że Twoje słowa, to przypadkowa zbieżność z moim komentem na Twojej stronie]) i kibicuję Ci w 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i tak nie masz szans
Kobieta, która urodzi dziecko nie będąc pełnoletnią nie ma nad nim władzy rodzicielskiej. Pełnoletnią staje się osoba, która albo ukończy 18 lat, albo kobieta, która ukończyła 16 lat i uzyskała zgodę sądu opiekuńczego na małżeństwo i takie małżeństwo zawarła. Po zawarciu związku małżeńskiego będzie traktowana jako osoba dorosła. W sytuacji więc, gdy kobieta, która nie jest pełnoletnią urodzi dziecko, nie przysługuje jej do niego władza rodzicielska. Sama bowiem pozostaje pod władzą rodzicielską swoich rodziców. Rodzice ci jednak z mocy prawa nie nabywają prawa do dziecka, do podejmowania decyzji w jego imieniu. W sytuacji gdy matka dziecka jest niepełnoletnia, a więc matka i ojciec dziecka nie mają ślubu ( pamiętajmy, że ślub kobiety co najmniej 16 letniej za zgodą sądu powoduje, że nabywa ona pełnoletniość), ojciec dziecka nie nabywa władzy rodzicielskiej, nawet jeśli sam jest pełnoletni. Nie może on uznać dziecka, gdyż matka dziecka jest niepełnoletnia, a jej zgoda jest wymagana do uznania dziecka. W takiej sytuacji, aby ojcu mogła przysługiwać władza rodzicielska, musi on złożyć pozew o ustalenie sądowe ojcostwa. Wówczas sąd w wyroku ustalającym ojcostwo może przyznać ojcu dziecka władzę rodzicielską. W postępowaniu wezmą udział rodzice nieletniej matki, jako jej przedstawiciele ustawowi oraz dziecko, które reprezentować będzie kurator ustanowiony przez sąd. Jeśli sąd przyzna ojcu dziecka władzę rodzicielską, będzie on jedynym opiekunem prawnym dziecka, do czasu osiągnięcia przez matkę dziecka pełnoletniości. Dorosly :D chlopak malolaty nie moze wiec byc prawnym opiekunem dziecka zaraz po urodzeniu. Wszystko zalezy co postanowia rodzice tej dziewuchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i tak nie masz szans
diabel wcielony :D i chlopak na upartego moze tak zrobic jak zostanie prawnym opiekunem dziecka (a ona nie) to nawet moze spokojnie za granice z dzieckiem wyjechac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Zawsze kiedy pojawia się młoda matka, lub młoda dziewczyna w ciąży, to pojawiają się słowa 'zdechnij', k**wić', 'dzi**a'.. I to niby mówią DOJRZAŁE kobiety NA POZIOMIE. No dajcie spokój. Czy seks w wieku 16 lat jest zakazany? Bo ja o tym nie słyszałam." Wiecie co? Nie wiem jak wy, ale ja nie cierpię uogólniania... :o Z tego co wiem to wiele kobiet na poziomie się tutaj wypowiadało w przeciwieństwie do mamki (która w pierwszym poście chwaliła się kulturą, a później obrażała ludzi) :o Seks w wieku 16 lat nie jest zakazany, ale jest głupotą. Nawet, jeżeli robi się to z osobą, którą się kocha, używa się zabezpieczenia itp., bo zawsze istnieje ryzyko niechcianej ciąży ;) Może ten wiek jest "dobry na seks", ale na dziecko już nie... Po co męczycie się mamką? Przekona się za pare lat, że większość miała rację i będzie żałować, że się z wami kłóciła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i tak nie masz szans
To mlode, glupie i naiwne ona swiecie wierzy w to co powie chlopak :D jak mowi, ze kocha to oczywiscie prawda ;-) jak mowi, ze nie zostawi to tez oczywiscie prawda ;-) jak mowi, ze cieszy sie z dziecka to jasne jak slonce, ze to prawda ;-) ceka ja bolesny upadek na tylek i wcale mi jej nie zal tylko jak diabel napisal - dzieciaka szkoda :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proponuję wrócić to właściwego tematu a kwestię osoby występującej do tej pory pod owym nikiem poruszac na oddzielnym topiku. pozdrawiam brat patrzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Teraz nie będziecie się podszywać magistry" - czyzby kompleksy? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bjsvvswvwvw
ROR ale ty głupia i naiwna jestes . . . żal normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie uzywaj slow kt nie rozumiesz prosze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajco w majonezie
ciąża to nie choroba poród to sprawa naturalna tak można generalnie w sposób kulturalny podsumować większość waszych chamskich wpisów wszystkim potencjalnym ciężarnym wyznającym tą wiarę zalecam porody domowe..szkoda moich składek,żebyście zdrowe zajmowały miejsca w szpitalu i czas lekarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaka jedna
jesli ciężarna kulturalnie poprosi o miejsce lub o przepuszczenie w kolejce (a ja sie na gwałt nie śpieszę) to nie ma problemu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ROR - NUDZISZ JUZ
niestety...:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to rekomenduje ci nie czytanie moich postow ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BezKretactw123
ROR pisze bardzo mądrze, jednak nie zgadzam się do wszystkiego o czym pisze, każdy ma swoje zdanie i ja je szanuje :) Dziewczynka się jeszcze ocknie, spokojnie ;] ale chłopak przecież ją ZAPEWNIAŁ że jej nie opuści, więc cóż.... na pewno tak będzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Do domów samotnych matek powinny być wpuszczane jedynie kobiety w trudnej sytuacji a nie małolaty które chciały spróbować dorosłego zycia i im przydarzyła sie niechciana niespodzianka...Tak samo i wszelkie zasiłki. Napalona dziewczynka chciała być dorosłą panią więc niech sama wyżywi swoją gębę. Wyrazy kondolencji dla rodziców." a niby z jakiej racji JA mam placic podatki na czyjes dzieci??? mam wlasne i sam musze sie martwic, nikt obcy mi nie pomaga i nie uwazam zeby powinien, rece precz od moich kieszeni. niech martwia sie te co nogi rozkladaly i ci co tam mieli okazje zagoscic. amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BezKretactw123
ANTYCHRYST PODPISUJE SIĘ POD TWOIM POSTEM OBIEMA RĘKAMI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkdjsty
No jest znacząca różnica pomiędzy dorosła kobietą po przejściach z dziećmi a siksą co wierzy w bociany i dowiedziała się że nie tylko bocian jest odpowiedzialny za pojawianie się dzieci... Dorosła kobieta może iść do pracy, zadbac sama o siebie i o swoje dzieci. A ta siksa? Gębę położy na stół i będzie czekać aż ktoś jej wszystko poda. Następne dziecko urodzi po 18, wpadka oczywiście ale będzie wpierać że to było planowane. I w domu będzie siedzieć twierdząc że jej powołaniem jest bycie nierobem i krowa rozpłodową. Pewnego dnia anonimowo założy temat o tym że zmarnowała sobie życie bo siedzi cały czas w domu, że straciła swoję młode lata (już stęka o tym na blogu że jej żal tego a co to będzie później?), że konkubent wyzywa ją od darmozjadów, że nic nie robi w domu, że goni ją do roboty a ona biedna taaaak haruję płodząc kolejne dzieci a on cham tego nie rozumie. W wieku 25 lat będzie nadal bezrobotnym nierobem zakłądającym kolejne blogi i tematy o tym że teraz rodzice jej nie rozumieją, że nie chcą pilnowac jej dzieci, że konkubent w domu nic nie pomaga i w ogóle jaka to ona nieszczęśliwa... Ten typ tak po prostu ma, jeden wielki flak niezdolny do samodzielnego egzystowania i jedna wielka macica. Nic poza tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BezKretactw123
Ja również nogą, bo rękoma podpisałam się pod tamtym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×