Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zwykła dziewczyna

wymieniamy najdroższe rzeczy jakie kupiłyśmy!!!!!!

Polecane posty

Gość zwykla dziewczyna
no wkoncu się ktoś zechciał odezwać :P ja siedzę w pracy i się zastanawiam nad hypoze .. chyba sobie kupie :D, oszczędna-> nie przesadzaj kujonie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tekielinka
tez mam lancome hypnose .Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Wołodyjowska! Ja jakieś 2 m-ce temu kupiłam sobie Miracle 50-tkę i już mi ubyło pół butelki. Rzecz jasna zaczynam już sie zastanawiac, co kupię w następnej kolejności. Ale nie przejmuj się, perfumki to słabość wielu kobiet, ja też wole odłożyć z dwóch pensji po 150 albo 200 zeta, zeby ładnie pachnieć. Wtedy czuje sie bardziej atrakcyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie, kurde musze jechac na zakupy :D :P ❤️ własnie wczoraj zrobilam przegląd w szafce z kosmetykami :d, kurde 10 balsamów, z 15 żeli :/ , 4tusze do rzęs, bywało,ze mialam 20 zapachów :D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej, dawno mnie tu nie bylo!! Kupilam se bryke, ale tanio, bo za 93000. Ale wyglada na droższą! hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Wam, ze super jestescie laski, takie normalne, lubie Was bardzo, to heja papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) jak to miło ze dziś piątek :) normalnie mam ochotę ucałowac z radości monitor ;) miłego dnia snoby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC! Widze ze ostatnio topic sie troszke rozrósł ! JA z ostatnich odbojów to mam ze kupilem za 125 tys zł ( wszystkie pieniadze jakie maiłem i jeszcze musiałem sprzedac kilka rzeczy (za 35 tys zł) i kupilem domek drewniany z bali z dzialka! TEraz to bedzie gdzie robic imprezy i trzezwiec :P:) HEh ale jak wyglada dom w 2 pokojach nic nie mam puste ( wszystko z nich sprzedalem ) Ps. To była okazja wiec kupiłem Normalnie zaplacic musialbym 200 tys zł ! OKi AA i jescze jedno przez najblizszy miech nie zaburacze ( Nic nie kupie ) nie MA kasy :P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam coś dziś bezsenną noc :(, kurde oblałam dwa egzaminy, a sesja dobrze się nie zaczęła,dziś poprawa jednego ale nie mogę jechać, będę musiała w tygodniu :( w ogóle jest do kitu ostatnio.. nie dziewie się, że wszyscy uciekają z tego kierunku :/ do bani jest.. jeszcze to głupie prawo mnie wykończy i wszystko ustne :/ psia krew .. no to tyle.. ide się zamulać.. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurs mojego ulubionego piwa w Albercie skoczył z 1,99 na 2,35. Juz niedługo będę mógł sie wypowiedzieć w tym temacie. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dafnica
A ja najdroższy zakup wymienię jako bielizna Agent Provocatour. Nosi ja połowa Hollywoodu, więc i ja ją musiałam mieć. Wydałam na nią 2,5 tys zł i nie założyłam ani razu.. Nawet nie odcięłam metki, bo wydawało mi się, ze metka też jest droga.. Chyba ją sprzedam... Bo odkąd ją mam to wiem co to są wyrzuty sumienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dafnica
Za ten zakup dalej ręce mi się trzęsą bo nawet pomyliłam nazwę... Agent Prowocateur powinnam napisac. Sami zobaczcie na ich stronie ile przepłaciłam za tą bieliznę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ile ty tej bielizny kupiłaś
???? bo ja tam widziałam, że stanik to tak mniej więcej 75-100$, a majtki 45$... a swoją drogą to ta bielizna jest obleśna i lekko kurewska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwyklaku, nie lam sie, ja tez kiedys oblewalam egzaminy (przez imprezy) a studia i tak skonczlam. a samochodzik sliczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perfumki
Zwykla Dziewczyna Ja , jak chcialam zadzialac na mojego faceta to tylko To bylo dawno Wystarczylo pare razy .Teraz on dziala tym samym .Obecnie tez lubie Kupilam samochod za 64 000 zl. Mam bzika na punkcie butow .Do kazdej pary kupuje torebke i portmanezke .Buty kosztuja majatek , wszystko przez te dodatki bardzo mily zapach MM uzywa ja nie mialam .Skoro meskie tak pieknie pachna To damskie pewnie tez .Kupie kiedys sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perfumki
:OPs.To tylko .......i dalej wcielo !OBSESSION! lubie tez,MUSK;SUNN;JADE;BOSS;NAOMI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłem amortyzator do roweru za 3000zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozrzutna
a ja spodnie w lumpeksie za całe 20 zeta, już dawno nie wydałam tyle kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perfumki
:O LACOSTA -bardzo mily przyjemny zapach MMje uzywa ja nie .Kupie kiedys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za pocieszenie :D, wlazłam na chwile i zaraz spadam się uczyć, wczoraj nawet sobie imprezke odpuściła, bo mam wyrzuty sumienia :P musze sobie koniecznie którąś kupić ;) .. dolce & gabbana light blue dostalam od Niego, ale juz mi się znudziły, bardzo popularny zapach :D no cóż.. :D poza tym musze chyba zainwestować w moją rybke, nazwałam go,bo to samiec :D ZIUTEK :D, ładnie???? przydało by się większe akwarium, biedak ma srednią kule i pewnie się męczy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×