Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zwykła dziewczyna

wymieniamy najdroższe rzeczy jakie kupiłyśmy!!!!!!

Polecane posty

Gość ej no laski
gdzie jasteście ? na zakupach czy jak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielony okropny kosmita
zwyklaku pomęcz sie troche z ta nauką nie sciemniaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra musze trochę popracować na tą kolację ;) przesyłam pozdrowienia, ale mam jeszcze jedno pytanie - ZWYKLAK, sądzę (po przedmiotach) że jesteś na I albo II roku ale chyba nie prawa powiedz na jakim uniwerku?? na razka burżuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteście nienormalne
Postawiliśmy z męzem dom kosztowało nas to 800 tys wydalismy wszystkie pieniadze które zarobiliśmy przez 10 lat wspólnego życia... A póxniej porwali nam dziecko dla okupu!!!!Skończcie takie durne tamaty bo to do niczego dobrego nie prowadzi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielony okropny kosmita
800 tyś za dom - sama jesteś nie normalna i pwenie przechwalałas sie wszem i wobec ze tyle kasy wydałas - sprowokowałaś porywaczy o ile to nie blef.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteście nienormalne
a niby czym sprowokowałam??? tym ze stać mnie było na dom??? nie szpanowałm kasą jeżdze seicentem!!!! zainwestowłam mądrze pieniądze nie roztrwoniłam je na bzdury jak co niektóre tutaj(tusze diora czy torebki i buty!!!!) Jak ktoś ma dom to chyba nie jest podstawą do tego zeby krzywidzć jego dzieci!!!Więc nie osadzaj mnie bo mnie nie znasz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak
fajnie macie, a mnie nawet nie stać na krotkie spodenki za 55 zł .... zbieram i zbieram i mam 20 zł . Ano i tak bywa jednia maja tuszedo rzes za115 zł inni nie maja na chleb.pozdrowionka i niech wam sie powodzi bo nie przyzyczailibyscie sie do biedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina 18
a ja mam pytanko:) czy to prawda,że w Wilanowie są najdroższe mieszkania w Polsce ?? czy naprawdę mieszkaja tam TYLKO OSOBY BOGATE :( bardzo mi sie tam podoba, w przyszlosci chcialabym mieszkac, ale czy bedzie mnie stac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielony okropny kosmita
do nie normalnej jasne ze ciebie nie znam tak jak ty nie znasz nas , jesli cię obraziłam to przepraszam , ale sama przyznasz rację ze 800 tyś za dom to majatek za taką sumę mozna pałac wybudować wiem cos o tym bo sama buduję dom - nie pałac tylko taki do normalnego zamieszkania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielony okropny kosmita
Karolina Wołodyjowska jest stoliczna pewnie jak tu zerknie to cos Ci podpowie :) ja z drugiego końca Polski jestem więc.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atrament *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atrament *
Ale bzdura , nikt nie porywa dzieci ludziom mieszkajacym w bloku czy domach nie rzucających sie w oczy pewnie wybudowalas sobie chawire najladniejsza w okolicy tak aze w oczy kluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdobywczyni
nie kupiłam wprawdzie , ale zdobyłam najdroższego faceta pod słońcem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina 18
no to czekam aż Wołodyjowska coś mi podpowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktoś mnie wołał :) W sumie sprawa wygląda tak, ze ceny na Wilanowie nie są małe co nie zmienia faktu że są miejsca które również mają się świetnie... np apartamentowce na Pl. Trzech Krzyzy tam to ponoć jest szok cenowy... Wwa jest ogólnie bardzo droga jeśli chodzi o mieszkania - średnio 4 - 5 tys za m2. Wejdź na jakąkolwiek stronkę agencji nieruchomości - zobaczysz ocenisz i pewnie posiwiejesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to teraz ja
Do kosmity----> chyba dopiero zaczynasz sie budować jak skończysz to zobaczysz ile to kasy kosztuje, my tez wydalismy na chatę podobną sumę tyle ze z umeblowaniem a miało byc tak niewiele hehe no chyba ze barak stawiasz to wtedy 150 wystarczy pozdro:DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe zielona -> :classic_cool: a do tej nienormalnej-> z moich wyliczen wynika,ze jeśli kupuje tusz diora dwa razy w roku co daje 200zł i przez dajmy na to 30 lat kupujemy ten tusz to wyjdzie 6 000zł! więc nie gadaj,ze na tuszu do rzęs zaoszczedziłas na dom za 800tys, poza tym trzeba miec za CO UTRZYMAC TEN DOM!!!!!!!!!!!!!!! nie oszczedzisz na to to nie pieprz! na 100% MIELISCIE SZYBKIE WZBOGACENIE SIE KOSZTEM NARAZANIA ZYCIA DZIECKA , POWIĄZANIA Z MAFIĄ itd!!!!! zaoszczedzic to mozesz na tusz :P a nie na dom za 800tys!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej no co z wami
??????????????????????????? EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielnaq mnie olałą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezu bezu bez
nie jestem wieśniakiem ale podtrzymuje WŁAZIĆ i się chwalić :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona wieczorowa porą
witam buraczkai :classic_cool: sorki ze tak wieczorkiem tu zerknęłam ale utknełam w pracy :0 zwyklaku 🌼 jak tam poszły egzaminy - pochwal się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buziaki buraczane pyszczki hihihihi trzeba było powiedzieć że ty bulimiczka nie anorektyczka :P ucz sie ucz i zbieraj na dom za 800 tyś jak nazbierasz to zrobimy przyjątko dla buraków :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buziaki buraczane pyszczki hihihihi trzeba było powiedzieć że ty bulimiczka nie anorektyczka :P ucz sie ucz i zbieraj na dom za 800 tyś jak nazbierasz to zrobimy przyjątko dla buraków :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co jest z wami
problemów w życiu nie macie, że siedzicie i piszecie o bzdurach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×