Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość łodzianka

ginekolog- Łódź

Polecane posty

Na pewno odradzam Grażynę Dec: Po wizycie mogę stwierdzić, że nigdy jeszcze nie byłam u tak nieuprzejmego i zirytowanego obecnością pacjenta lekarza. Prośby o bliższe objaśnienie wyników badania napotkały najpierw na zdziwienie, następnie poirytowanie koniecznością zajmowania się pacjentem, by na koniec usłyszeć wzbudzające duży niepokój słowa zupełnie nieadekwatne do sytuacji - na zasadzie chciałaś to masz. Straszenie rakiem - gdy nie ma ku temu podstaw i do tego bardzo daleka droga; gdzie leczy się poszczególne etapy dolegliwości i nie ma się wyników badań, które by mogły w najmniejszym stopniu to sugerować - uważam za wstrętne i godzi to w etykę pracy lekarskiej. Poza tym przepisała silne hormony bez dodatkowych badań na dłuższy okres i duża dawka. Szczerze odradzam tą Panią, traktuje pacjenta jak zło konieczne i nie liczy się z jego odczuciami. Nieuprzejmy ton niemalże zamieniał się w krzyk. W życiu nie byłam na tak koszmarnej wizycie lekarskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornelitta_z_Łodzi
Czesc dziewczyny, może macie jakiegos zaufanego ginekologa-endokrynologa z Łodzi? Pół roku temu, najprawdopodobniej z powodu hormonów (mam usunieta tarczycę) poroniłam... i straciłam zaufanie do swojej lekarki, bo mimo tego, że mówiłam o usuniętej tarczycy, nie przejęła się zbyt wysokim TSH i mówiła, że wszystko jest w porządku... W 12 tc trafiłam z krwawieniem do szpitala i lekarz dyżurujący aż złapał sie za głowę jak zobaczył moje wyniki TSH, ft3 i ft4. Podadźcie coś proszę, chciałabym zacząć starania, ale musze znaleźć dobrego lekarza, ten do którego teraz chodzę jest 'tylko' ginekologiem, a ja potrzebuje ginekologa-endokrynologa. dzieki z góry za odpowiedzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, w LuzMed przyjmuje ginekolog- endokrynolog pani Jilanta Gawlik. Nie znam jej ale prowadziła ciążę mojej przyjaciółki, która również ma rozwaloną tarczycę. Podobno jest lekarzem kompetentnym. Możesz u niej spróbować. Jest dość szorstka w obejściu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa_łódź
Proszę o informację jakiego lekarza polecacie który przyjmował by w LIM na Dowborczyków ewentualnie Medycyna rodzinna na milionowej 21. Słyszałam bardzo dobre opinie o Skoczylasie z Limu ale straszne u niego obłożenie a chciałabym w miarę szybko się udać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem_z_Lodzi
czesc dziewczyny, jestem w poczatkowej ciazy (chyba, bo zrobilam na razie tylko test ciazowy), chce zapisac sie do ginekologa, najlepiej tez endokrynologa w Matce Polce, mozecie polecic jakiegos dobrego lekarza z ICZMP? I moze wiecie jaki jest numer do rejestracji do poradni ginekologiczno-polozniczej, bo weszłam na strone ICZMP i jest tam tyle numerów, ze nie wiem pod który mam zdwonic. I wiecie moze ile sie czeka na wizyte? Pytałam w Rydygierze i jest to jakies 6-7 tygodni... Z góry dzieki za odpowiedź!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anika 28047
ja bede chwalic pod niebiosa dr Baradya z Lodzi szpital nie panietam na ul szterlinga chyba - super czlowiek i dobry lekarz - bardzo dobry .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem_z_Lodzi
Dzięki za odpowiedź, ale dr Baradyna akurat znam, nie przyjmuje niestety w przychodni, wiec na wizyty nie mozna do niego chodzic (mam na mysli NFZ); poza tym ma specyficzne poczucie chumoru, które nie każdemu odpowiada, kiedys jak byłam w szpitalu powiedział mi zebym 'nie ciupciała przez miesiąc aż do nastepnej ciotki' - to było wtedy moje pierwsze spotkanie z nim i byłam nieco w szoku! A co myslicie o dr Jolancie Kuzmeckiej z ICZMP? Czy przyjmuje z poradni przyszpitalnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekspert antykoncepcji PO
Witam, Jako oficjalny przedstawiciel firmy GedeonRichter, producenta leku Postinor oraz Escapelle chciałbym wyjaśnić nieporozumienia, które pojawiają się na wielu forach internetowych. Na rynku polskim zarejestrowane są dwa preparaty zawierające lewonorgestrel do stosowania w antykoncepcji PO (antykoncepcja po niezabezpieczonym stosunku lub gdy zastosowana metoda antykoncepcji zawiodła). Są to Postinor Duo oraz Escapelle, który został wprowadzony na rynek polski w 2006 roku. Początkowo oba preparaty były sprzedawane równolegle. Obecnie Postinor Duo nie jest dostępny w aptekach. Oba preparaty zawierają lewonorgestrel Postinor Duo dawka podzielona 2 tabletki po 750 mcg, Escapelle 1 tabletka - 1500 mcg i charakteryzują się wysoką skutecznością, jednak zmniejszenie ilości tabletek do jednej zwiększa pewność zastosowania i co za tym idzie efektywność terapii, dlatego Postinor Duo nie jest sprowadzany i dostępny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feas ger
polecam prof. Sieroszewskiego, przyjmuje na Zielonej, pracuje w Madurowiczu. Bardzo miły człowiek i dobry lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia99
Cześć, Ja byłam na kilku wizytach u Pani Doktor Barbary Jankowskiej. Najpierw prowadziła mi ciążę, a teraz chodzę na wizyty prywatne do dr Lik Clinic na Rewolucji w Łodzi. Pani doktor jest osobą bardzo kompetentną i sympatyczną, ponadto bardzo zatroskaną o zdrowie pacjentek. Serdecznie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaWania
Hej:) dziewczyny wiecie ile w tej chwli kosztuje wizyta u dr Gruszczyńskiej-Walczak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stylistykaaa
który ginekolog wypisze mi na prywatnej wizycie tabletkę ,,po"? najlepiej w centrum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gin345
Ja chodzę do Izabeli Trawczyńskiej - ma świetnie podejście. Nie zmieniłabym na żadną inną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanieGinek
A gdzie przyjmuje p. Izabela Trawczyńska? Znalazłam dwa adres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcę się umówić na wizytę do ginekologa -a mnie pani informuję ze to nie możliwe jest państwowo w grudniu 2012. bo teraz to tylko prywatnie i w nowym roku tez. Nie stać mnie prywatnie na wizytę, i tak w całej łodzi podobno jest. czy to prawda? To znaczy ze nie będę się już leczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem_z_Lodzi
no takie niestety sa realia. Zależy jeszcze w jakim celu chcesz iść do ginekologa. Jeżeli jestes w ciazy, to polecam poradnie przy szpitalu Madurowicza, jest tam kilku ginekologów i jeżeli kobieta jest w ciąży, to wizyte bys miałam tak pewnie za 2 tygodnie, trzeba dzwonic lub najlepiej isc osobiscie i sie zapisac. Jesli nie jestes w ciazy, to niestety czeka sie jakies 2-3 miesiace na wizyte... A co do poradni przy szpitalu Rydygiera, to tam jest masakra, jakies 8-10 tygodni sie czeka i niewazne jest czy jestes w ciazy czy nie. Ewentualnie, jeżeli ci bardzo zalezy i masz jakies niepokojace objawy, a nie jestes w ciazy - mozesz sprobowac isc na izbe przyjęć do Madurowicza lub Rydygiera, najlepiej w godzinach wieczornych, zeby sie nie czepiali, ze najpierw do poradni trzeba isc - a tak mozna powiedziec, ze jakis bol cie zlapal a w podarni juz nikt nie przyjmuje. No ale jak jest jakis inny powód, np. chcesz tabletki antykoncepcyjne, to nawet na izbie nie wypisza... bo to nie jest nagły przypadek... :) A wizyty prywatne w Łodzi są tak od 70 zł. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maria42
Ja polecam Pana Michała Pietrzaka - naprawdę bardzo wyrozumiały Pan. O wszystkim można z nim porozmawiać, mił, uczynny i zawsze wytłumaczy wszystko bardzo szczegółowo. Badania naprawdę delikatnie wykonuje i bez stresowo. Tutaj jego profil: http://www.znanylekarz.pl/michal-pietrzak/ginekolog/lodz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elemele2
Gorąco polecam dr. Agatę Cajdler-Łuba. Długo nie mogłam znaleźć dobrego ginekologa i wielokrotnie zmieniałam lekarzy. W końcu trafiłam z polecenia do doktor Łuby i jestem bardzo zadowolona. W gabinecie można zrobić UGS oraz cytologię. Pani doktor jest również endokrynologiem i w końcu udało mi się dobrać odpowiednie leczenie. Pani doktor poświęca każdemu pacjentowi tyle czasu ile potrzeba, nie spieszy się oraz z całą pewnością nie traktuje pacjentów rutynowo. Od dawna polecam ją koleżankom i one również są zadowolone. Numer telefonu, pod którym można zapisać się na wizytę oraz godziny przyjęć można znaleźć na stronie www.ginekolog-endokrynolog.net.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczatkujaca mama z lodzi
do maria42- myslisz ze p. M Pietrzak to dobry lekarz na prowadzenie ciązy? jestem na samym poczatku i szukam lekarza. kiedys bylam u niego i faktycznie wizyta udana. Moze ktos wie czy ma On duze doswiadczenia w prowadzeniu ciąz???Pracuje On w jakims szpitalu?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haniaaa1234
witajcie kobietki, polećcie proszę jakiegoś dobrego ginekologa na pierwszą wizytę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilou_28
Na pierwsza wizyte polecam dr katarzyne kowalczyk amico z przychodni przy ul.Zielonej. Nie pustoszy portfela a przy tym w ogóle nie odczuwa sie skrępowania na wizycie.Mialam u niej właśnie pierwszą wizytę w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haniaaa1234
Lilou dziękuję za opinię, a mogłabyś napisać ile kosztuje wizyta u tej pani dr??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haniaaa1234
Lilou dziękuję za odpowiedź, a mogłabyś napisać jaka jest cena wizyty u tej pani dr?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilou_28
Hmmm... teraz nie wiem,ale byłam u niej rok temu ostatnio i wychodziło ok.100 z usg. Z cytologią było chyba 120. Najlepiej zadzwonić i zapytac. http://www.katarzynakowalczyk-amico.ginweb.pl/ Nie sugeruj się jej groźnym wyglądem na zdjęciu ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja ...
polecam dr Sosnowskiego. Kulturalny, uprzejmy i bardzo profesjonalny. Potrafi wysłuchać, doradzić. Jest rewelacyjny. Może dość drogi, bo 120 zł, ale myślę, że warto. Prowadził moją ciążę i nie tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeejhooo
czy wiecie w jakie dni przyjmuje na matejki dorota kolasa? o ile jeszcze tam pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam dr.Hincza
przyjmuje na matejki i pracuje w Matce polce. Ginekologow przeszłam wielu i temu tylko ufam..profesjonalizm i jeszcze raz profesjonalizm i do tego poczucie humorumi kultura..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy wybierał ktoś lekarza z tego rankingu www.ranking.abczdrowie.pl/c/3,ginekolog,1711,lodz ? podobno można na dobrego gina tam trafić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy któraś wie coś nt. Dr Zbigniewa Nowaka? Wczesniej pracował w Koperniku a teraz w MSWiA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×