Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość łodzianka

ginekolog- Łódź

Polecane posty

Gość Ajotkaa
A może wiecie ile bierze za wizyte dr Woźniak, przyjmuje na Maratońskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kto wie ile bierze dr.Walczak za usg piersi?wyczułam mały guzek i chce isc do niej ale wogole nie wiem jaki ma cennik mógłby mi ktos podac cennik???plissss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-maja
Witam, czy moze ma ktoś namiary na dr. Lutosławskiego? Wiem, że przyjmuje na Piotrkowskiej, może zna ktoś jakis nr kontaktowy? moj email: emilac22@o2.pl Z gory dziękuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsfsf
hej czy mozecie mi powiedziec gdzie do ginekologa czeka sie najdluzej tydzien, dwa? najlepiej z nfz ale moze byc tez niedrogi prywatny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Femkaa
W Łodzi pod żadnym pozorem nie polecam dr Nadel. Nie poradziła sobie z niedużą nadczynnością, a gdy upierałam się, że ciągle mam objawy choroby, zrzuciła to na autosugestię i ODMÓWIŁA DALSZEGO LECZENIA. Ale na płatne kontrole owszem, kazała przychodzić. Roztrzepana, dwukrotnie zaczynała ze mną leczenie od początku, bo gubiła karty. Gdy coś idzie nie po jej myśli, staje się arogancka. Natomiast polecam z całego serca dr Cajdler Łuba. Pełen profesjonalizm i ogromna wiedza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z\xasdfgh
dr Hincz był przy moim porodzie.Strasznie przypominał mi Rynkowskiego(tego piosenkarza) i pomiędzy skurczami dudniała mi w głowie piosenka "Dziewczyny lubią brąz":))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła pacjentka
Witam, Chciałabym wybrać sie do Witolda Rogowskiego prywatnie (bo chyba nie przyjmuje juz na NFZ), w internecie można znależć jego numer, tylko nie iem czy dzwonić do niego bezposrednio na komórke czy może jest jakas rejestracja? I poza tym, czy nie wiecie czy ma USG w gabinecie na Wojska Polskiego? Bo chodzenie osobno na wizyty i na USG to troche strata czasu, w XXI wieku ceniący się lekarz chyba powinien mieć jakies USG... Dziewczyny, które u niego były, proszę dajcie znać! Z góry wielkie dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła pacjentka
ponawiam temat, dziewczyny, które były u dr Rogowskiego podzielcie się uwagami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiątko31
Witam , bardzo proszę o nr.kontaktowy do dr.Lutosławskiego , wiem że przyjmuje na Ul.Piotrkowskiej w Łodzi , ale nigdzie nie ma innych danych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrkowska 128 m3 tel nie mam zadzwon do informacji nr telef.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! za 2 dni mam termin porodu-od samego początku lekarzem prowadzącym była/jest dr Barbara Jankowska-Szpital im.Rydygiera.Polecam!!! i szpital i panią doktor jak również innych lekarzy, którzy pracują w tym szpitalu.Nasłuchałam się wielu opinii na temat szpitali w Łodzi ale z całą pewnością ten jest najlepszy..duzym plusem jest to ,ze na miejscu jest poradnia K wiec na biezaco ma sie kontakt z lekarzami...POLECAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie krzycz tak.....
bo ja na przyklad odradzam ten szpital.Ja bylam jak sito,gubilam wody płodowe a przez tydzien wmawiali ze to normalne.Dzieki opatrznosci trafilam do Matki Polki i okazało sie ze mało ze gubilam wody to jeszcze miałam zielone! Ja odradzam Rydygiera,kompletnie nie przygotowany szpital na komplikacje podczas ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glazka
ja też sie nie zgadzam z negatywanymi opiniami na temat Andrzeja Kunerta,to świetny lekarz,profesjonalista,sympatyczny,kulturalny,z wyczuciem i poczuciem humoru,jestem w 35 tyg.ciąży i na usg chodzę tylko do dr.Kunerta,serdecznie polecam,proszę nie czytać negatywnych opini na jego temat bo to same bzdury,to naprawde świetny lekarz.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Zachęcamy Was bardzo serdecznie do wzięcia udziału w naszym projekcie o nazwie: "Wspólnie tworzymy produkty", którą rozpoczęliśmy na Facebook'u kilka dni temu! Pragniemy, abyście mieli bezpośredni wkład w tworzeniu "BOBASOWEGO DZIENNIKA" - tak, nazwa została wymyślona przez jedną z mam i spodobała się również innym rodzicom (co zostało ustalone w drodze głosowania). Dzisiaj głównym tematem na naszej tablicy jest szata graficzna owego pamiętnika - możecie oddawać głosy na tą, która podoba Wam się najbardziej - mile widziane są też uwagi i propozycje zmian! Udział w akcji może wziąć każdy posiadający konto na Facebook'u, dlatego nie czekajcie i dołączcie do nas jak najszybciej - http://www.facebook.com/BabyOno ! Zapraszamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesienna_pacjentka
dziewczyny, nie wiecie moze ile czeka sie na wizyte do ginekologa w poradni w CZMP? Np. do dr Nadel? Byłam ostatnio w Rydygierze i tam wizyte wyznaczaja dopiero za 2 miesiace...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lecze sie u dr.Nadel ale cukrzyce ciazowa. Wyznaczony termin mialam za tydzien od zapisu, ale nie wiem jak jest z wizyta u niej jako ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc;) czy możecie polecić mi jakiegoś dobrego ginekologa. prawdopodobnie jestem w 7 tyg, 3 testy pozytywne;))) bylam u ginekologa w tomaszowie maz i powiedział ze najprawdopodobniej jest to ciąża i ze mam iśc na wizyte pod koniec grudnia żeby potwierdzic, nie zrobił mi usg, pewnie dlatego ze jeszcze by nic nie bylo widać, nie wiem, moze ne mial usg w gabinecie, ale 60zl poszło...a tak na prawde na 100% nie wiem czy to ciąża. dzwwonilam do II Miejski Szpital im. dr Ludwika Rydygiera w Łodzi, słyszałam że to dobry przyjazny szpital dla ciężarnych i rodzących, ale nie wiem z doświadczenia, jeszcze;), ale wizyty dopiero za dwa miesiące. może pracuje w nim jakiś dobry lekarz który przyjmuje prywatnie i mogłabym iść do niego w tym roku, a później by mnie na fnz przeniosł?? sama juz nie wiem, od czytanie tych opini o różych lekarzach w głowie mi sie kręći;)najlepiej gdyby przyjmował w okolocach śródmieścia, widzewa, w strone andrzejowa;) bo ja mieszkam od łodzi jakieś 30 km, ale jestem codziennie na uczelni to nie ma problemu, a i jestem wegetarianką, nie każdy ginek. to rozumie....POMOCY:) dzięki z góry;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka z Łodzi
w Łodzi jest klinika PREGMED gdzie przyjmuje dr Nowakowska ktora pracuje w CZMP. poprowadzi ci ciąże, zrobi ci wszystkie badania i jasno wszystko wytłumaczy http://www.medyczna.info.pl/?id=6306&n=0,0,4,0,0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość issme
Cześć dziewczyny, mam 18 lat i wydaję mi się, że czas na pierwszą wizytę. Teraz zastanawiam się czy lepiej iść do prywatnego ginekologa? Jestem trochę zestresowana i wolałabym aby badanie przeprowadzała kobieta. Chciałam jeszcze zacząć brać tabletki antykoncepcyjne. Możecie coś doradzić? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoannaZŁodzi
Polecam dr Rycel z Medicanu na Tuszyńskiej w Łodzi. Mają kontrakt z NFZ-em, a wizyty są niemalże z dnia na dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam dr Gruszczyńską - Walczak, sama byłam u niej na pierwszej wizycie i chodzę co pół roku. Bardzo miła kobieta. Na każdej wizycie robi usg, co roku cytologię, u mnie dodatkowo również inne badania krwi. Gorąco polecam ! Przyjmuje na Piotrkowskiej - joannagruszczynska-walczak.ginweb.pl/oferta.htm Wizyta w tej chwili to bodajże 80 zł. cytologia 30 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.55
Pani doktor Rycel zdecydowanie nie polecam, miałam wątpliwą przyjemność spotkać ją podczas pobytu w Matce Polce. Być może prywatnie ma lepsze podejście do pacjentek, ale podczas badania, nie omieszkała mi przypomnieć, że to szpital państwowy, w którym pacjentkom należy się jedynie minimum podstawowej opieki i informacji:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Poszukuje dobrego specjalisty w mieście Łodzi zajmującego się skutecznymi metodami leczenia bezpłodności Pozdrawiam i proszę o podanie kontaktu telefonicznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olllinka735
Polecam dr Sosnowskiego Dariusza (pracuje w Madurowiczu). Świetny ginekolog-położnik. Profesjonalista w każdym calu i oaza spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) A co sądzicie o dr Beacie Myślińskiej? Jestem na poczatku ciąży, trafiłam do niej przypadkiem i nie wiem czy się jej 'trzymać" czy szukać kogoś innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kat_Łódź
Poszukuję ginekologa z przychodni, najlepiej na bałutach (okolice pojezierskiej - limanowskiego)Wcześniej chodziłam do dr. Matysiaka na sierakowskiego, ale usuwają poradnie specjalistyczne, a poza tym nie jestem z Niego do końca zadowolona. Może i miły, ale niekompetentny, nie potrafi rzeczowo wyjaśnić spraw które mnie niepokoją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×