Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość łodzianka

ginekolog- Łódź

Polecane posty

Gość Odiwedziłam już kilku
ginekologów przed ciąża, przy 1 ciąży(poroniłam niestety) i w aktualnej ciąży Jolanta Gawlik - szorstka, badanie bolesne, wypisała mi tabletki anty bez wyniku cytologi :/ Cezary Zalewski - dobry lekarz, ale nie nadaje się do prowadzenia ciąży. Specyficzny, ale da się wytrzymać. Antoni Baradyn - może i jest kompetentny i ma duże doświadczenie, ale za krótka wizyta i jest myślami gdzieś daleko... Co kto lubi Adam Dyński - aktualnie prowadzi moją ciąże :) I mimo, że przyjmuje na NFZ to poświęca dużo czasu pacjentce, wszystko tłumaczy. Raz siedziałam ponad pół godziny u niego a za mną masa pacjentek :P Ale wyszłam zadowolona. Polecam go Lech Dudarewicz - nie prowadzi ciąż, ale jest świetnym(jak nie najlepszym) specjalistą od USG. Pracuje w Matce Polce w poradni genetycznej oraz ma prywatny gabinet. Kulturalny, uprzejmy, fachowiec w każdym calu. Bardzo go polecam i ubolewam, że nie prowadzi ciąż, bo bym go wybrała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Strawberrymint
Ja chodzę do ginekologa do przychodni Medyceusz. Mają umowę z NFZ jakby ktoś się pytał. Generalnie jestem zadowolona, nie muszę czekać na wizytę nie wiadomo jak długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem po 4 poronieniach i 2 martwych porodach, dodam, że zachodzę w ciążę bez problemu... :-( Może, któraś z Pań zaglądających tutaj przeżyła podobne tragedie i może polecić mi kogoś, kto w końcu pomógł je zostać mamą...będę wdzięczna za wszystkie opinie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam dr Pakalskiego. Prowadzi moja trudna ciaze (jestem po dwoch poronueniach). Ufam mu jest bardzo kompetentnt, super lekarz. Przyjmuje w Diasonie i w Medeorze. Wizyta 150zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak najbardziej polecam dr Buldecką-Woźniak. Poświęciła mi wystarczająco dużo czasu, odpowiadała na wszystkie moje pytania (dodam, że byłam pierwszy raz u ginekologa więc miałam sporo pytań ;) ) i co najważniejsze przy badaniu była delikatna. Podczas badania mówiła mi co teraz robi i dlaczego. A na koniec stwierdziła stan mojego zdrowia i czy potrzebne jest dalsze leczenie. :) Ogólnie pani dr jest bardzo miła i cierpliwa- nie spławiała mnie krótkimi odpowiedziami. A ja jestem zadowolona z wizyty. Dziewczyny nie ma się czego bać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polecam dr Małgorzatę Jędrzejczyk http://www.one-med.pl/ , przemiła i bardzo delikatna. Odpowiedziala na wszystkie moje pytania i caly stres mi minął jak tylko weszlam do gabinetu, bo naprawde jest bardzo cieplą osobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aem
Szukam lekarza ginekologa który specjalizuje się w operacjach gin. histeroskopia/laparoskopia- jestem po 6 takich zabiegach. NIESTETY pierwszy mocno nieudany i kolejne są jego następstwami-zespół Ashermana,obkurczona macica z wyraźnie zniekształcona. Jestem załamana . Czy jest ktoś kto jest w stanie jeszcze mnie jakoś wyprowadzić z obecnego stanu???? Lekarz który się zajmie od A do Z i nie zostawi po entym scan loocu . Anka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghost77
Polecam dr Jarosława Górskiego!!! Pracuje w CZMP. Prywanie przyjmuje w MEDICANie UL. TUSZYŃSKA 130 bl. 501B, 42-688-10-10. Świetny specjalista, profesjonalny lekarz, ciepły człowiek. Tylko dzięki niemu donosiłam ciążę do 36 tyg. Ale po ciąży nadal się mną zajmuje i naprawdę jestem zadowolona. Zresztą jak każda z jego pacjentek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgaWus
Jako ginekologa-położnika polecam dr Antoniego Baradyna ze szpitala Rydygiera. Przyjmuje prywatnie na Boya-Żeleńskiego. Prowadzi moją drugą ciążę. Ma ogromne doświadczenie, odpowiada na wszystkie pytania. Gdy miał np. wątpliwości co do szyjki, to przez 1,5 miesiąca co tydzień wzywał mnie na usg, czułam że naprawdę "trzyma rękę na pulsie". To prawda, że ma specyficzne poczucie humoru, ale mnie akurat nie przeszkadza ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vikilala
Cześć, może któraś z Was polecić dobrego ginekologa z NFZ, który skutecznie wyleczy grzybice... błagam :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opinia Lidia Walczak - Już nie odwiedzę dr Walczak. Te jej uśmieszki nie na miejscu.... Gdy wspomniałam o innych lekarzach (postawili inna diagnozę i leczenie) to kazała mi iść do tamtych lekarzy! I tak zrobię Nie polecam !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie odczytała dobrze wyników badań (morfologii, osocza), w dodatku kończy rozmowy żartami nie na miejscu na temat zdrowia pacjenta. Ma pretensje że pacjent ma pytania (moje ciało to chcę wiedzieć co się dzieje). Odradzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w sensie Lidia Walczak .... odradzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę, że padło trochę różnych nazwisk ale może teraz znacie kogoś lepszego z ginekologów w Łodzi dodam że staramy się z mężem od 3 lat o dziecko i nic jak do tej pory a najlepiej jakby to był ginekologi endokrynolog proszę pomóżcie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam pani ginekolog z Łodzi, która mnie przyjmie samą i przepisze antykoncepcję mimo, że do 18 urodzin brakuje mi 10 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nancy2015
na pewno lekarze z MULTICLINIC lodz ul. kilinskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona 30
Witam, ja polecam dr.Katarzynę Kowalczyk-Amico .Trafiłam do niej szukając lekarza na ZNANY LEKARZ PL. i sugerując się opiniami innych pacjentek i zdecydowanie przychylam się do pozytywnych opinii na jej temat.Jestem jej pacjentką od roku . Na drugiej wizycie zdiagnozowała u mnie chorobę o której poprzedni mój lekarz nawet nie pomyślał.Na wizycie jest wykonywane badanie USG .Jest wspaniałą, ciepłą osobą i lekarzem z powołania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam lekarza ginekologa który poprowadziłby ciąże po operacji guza mózgu .Pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli szukacie dobrego ginekologa to ja mogę polecic www.one-med.pl gabinet do którego chodze od początku mojej przygody z ginekologiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś byłam w madurowiczu u dr Ochędalskiego.Nigdy więcej do niego nie pójdę.Brak porządnego parawanu za którym mogłam się rozebrać to najmniejszy mój problem.Lekarz był meeeega chamski i gburowaty a ja w gabinecie czułam się jak trędowata. Do tej pory jeszcze mam ochotę krzyczeć i płakać jednocześnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponawiam troszkę wątek. Także chciałam wybrać się do gin w Łodzi gdyż bliżej nie trafiłam na dobrą. Zależy mi na tym żeby była to kobieta. Co powiecie na temat lek. Anna Kowalska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam do czynienia z dr.Balcerak jako nastolatka i osobiście jej nie polecam.Bywa nie uprzejma i nie wyleczyła moich dolegliwości a jedynie je maskowała stertą leków.Nie mówiąc już o tym że była nieuprzejma na pierwszej wizycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Błagam niech mi ktoś pomoże... Piszę to ze łzami w oczach bo już na prawdę nie wiem co mam robić. U mojej dotychczasowej ginekolog leczę się na grzybicę ale cały czas mam upławy i swędzenie. Już nie wiem co mam robić. Polećcie mi proszę ginekologa, który specjalizuje się w leczeniu infekcji intymnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moze dr Wilinski, przyjmuje na Lisciastej. Jestem jego pacjentka od prawie roku. Jego ojciec byl profesorem w dziedzinie ginekologii i on sam jest bardzo dobrym lekarzem. Bardzo bardzo dokladny, a przy tym delikatny i uprzejmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz spróbować u dr.Sosnowskiego.Z moim grzybkiem sobie poradził.A jeśli masz partnera to i on powinien dostać leki i ten lekarz o tym pamięta.Polecam więc dr.Sosnowskiego. Przy tym jest lekarzem uprzejmym i delikatnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pacjentka89
nie polecam dr Maria Lidia Pawelec - Kęsik Ginekolog który nie nadaję się do pracy. ostatnio wyszłam z gabinetu bardzo zła. przyszłam po skierowanie na badania hormonalne Pani dr. powiedziała, po co ja przychodzę po takie rzeczy zajmując jej tylko czas. wiec zapytałam czy wypisze mi to skierowania w odpowiedzi usłyszałam " a co mam wyrzucić Cię przez okno" następnie zapytałam o moje wyniki z cytologi które miałam na poprzedniej wizycie. powiedziała komórek rakowych nie ma są bakterie, wiec liczyłam że dr. przepisze jakieś tabletki bądź będzie chciała przeprowadzić badania (tym bardziej że jestem w grupie ryzyka) dr milczała wiec zapytałam czy robimy z tym coś a pani dr. odpowiedziała " nie wiem i nie po to tu przyszłaś by pytać o wyniki tylko po skierowanie". zapytałam czy umówić się na kolejną wizytę powiedziała "wiesz co odpocznijmy od sienie, zajmij się najpierw tym badaniami nie obchodzi mnie to czy prywatnie czy nie i możesz sobie kiedyś tam przyjść albo nie albo zmień ginekologa" byłam w szoku bo byłam bardzo miła i nie wiem skąd wziął się ten niemiły ton. zapytałam "czemu pani doktor tak mówi chciałam znać wyniki i prosić tylko o skierowanie" ta niemiła pani dr. odpowiedziała "i tak długo nie będę już tu pracować " do tego nie wiem czy ta dr. ma pojęcie o leczeniu już nie wspomnę o miłym traktowaniu pacjentek. tego dnia nie byłam jedyna która skarżyła się na zachowanie pani doktor. BARDZO NIE POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka2016
Witam, poszukuję opinii o ginekolog: Justyna Wojtera. Pracuje Medicover i chyba w CZMP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam GRUSZCZYŃSKIEJ!! Poszłam po tabletki antykoncepcyjne po których miałam silne bóle brzucha, wówczas kazała mi przerwać ich branie (czego się nie robi w środku cyklu)i wysłała mnie na badanie, aby sprawdzić czy nie jestem w ciąży! Paranoja. Chciałam się zabezpieczyć a ona mało co o ciąże by mnie przyprawiła! Odradzam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×