Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Gość kasiada
Myszka 24- masz racje, tym razem do mnie nie przyjdzie! Po prostu nie moze! Bo sama powiedz, ze w rocznice staran to nawet tak nie wypada, no nie! :) Obys i Ty zapomniala na jakies poltora roku o @!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiada
Oli26- JESTES WIELKA!!! Oby wiecej takich ludzi z takim podejsciem jak Twoje!!! Vivienka i Obca- widze ze Wy tak jak ja odchodzicie od forum , zeby tak nie myslec, ale gdzie jak nie tu bedziemy tak dobrze zrozumiane, prawda? Ja chodze po scianach, bo w czwartek- gora sobota jest termin@.... Twu twu!NIE PRZYJDZIE! Moj maz i Myszka 24 mi w koncu obiecali :) Pozdrawiam Was wszystkie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiada
kwatolina- czytalam Twojego starszego posta, gdzie pisalas jaki negatywny wplyw na poczecie ma intensywne myslenie o tym- wiem o tym. Powiedz mi czy wyczytalas moze gdzies jak o tym nie myslec? To tak jaby glodny mial zapomniec o glodzie, a spragniony o piciu, zwlaszcza gdy ktos kolo niego popija sobie ze smakiem. Nie myslisz jak ja?Pozdrawiam Cie goraco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Dziewczyny od czasu do czasu czuje dziwne kłucia w okolicy pępka,tak jakby ktos mi igłe wsadzał...moja macica jest tak wysoko jak nidy,ech znow doszukuje sie objawow:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochane!!!!!!!!!!!!!!! Vivienka----------moze to plamienie swiadczy o zagniezdzeniu sie jajeczka (fasolki), duzo dziewczyn tak ma............Trzymam kciuki👄 Obca--------------a kiedy masz dostac okres? Bedzie dobrze , trzymam bardzo mocno kciuki i modle sie do SW. Dominika o to zeby u Ciebie byla to fasolka.............👄 Kwiatolina-------------zrob test kochana i powiedz ze ci sie udalo,byloby super🌻 Kasiada-----------prosze mi tu nie panikowac i nie plesc glupstw!!!!!!Nie bedzie zadnej @, Masz jej nie wygladac tylko czekac do soboty i robic tescior, oczywiscie oznajmic nam o II kreseczkach..........A mierzysz sobie temp. moze? U mnie temp.wczoraj spadla zeby dzis sie podniesc , takze chyba to swiadczy o owulacji, po poludniu zrobie jeszcze jeden test owulacyjny i zobaczymy co bedzie...........ide kochane na kawke i jakies sniadanko i zajrze do Was pozniej............i dla wszystkich przesylam fluidki popzytywne na dobry humor i poprawe dnia xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx lapcie i nie smucic sie dzis.............do pozniej kochane👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Myszka 24 jestes kochana, @ mam miec 24 sierpnia:(.Wiec jeszcze kupe czasu.Czy objawy śa juz mozliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obca-----------niestety nie wiem czy objawy juz sa mozliwe...........ale kazda z nas jest inna i moze inaczej odczuwac, musisz uzbroic sie w cierpliwosc i czekac........:P A temp. mierzysz rano przed wstaniem z lozka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli26
OBCA Witaj kochana. zaobserwuj swoje piersi , dziś się dowiedziałam że gdy jest siąża to sutki się powiększają. u mnie brodawki są wielkości białego grochu! i tak bolą. ja też chodzę już po ścianach bo teścik mogę zrobić dopiero ok 26 sierpnia:/ jestem strasznie niecierpliwa. a tak poza tym boli mnie podbrzusze ale podobno po in vitro to normalne i jak robię sisiu to tak jakby ktoś mnie w środku zwężył:) siedzę nieraz pół minuty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli26
MYSZKA 24 A o której Ty jadasz śniadanka? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja bede testowac po Was bo gdzies 31 sierpnia, chyba ze wczesniej przyplata sie @....tfu tfu tfu nie przyplata sie ..koniec z @ na 9 miesiecy albo i dluzej............glowa do gory , pozostaje nam sie modlic , wierzyc i miec nadzieje ze uda NAM sie wszystkim , czyz nie tak dziewczynki??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Myszka 24,tak tempke mierze rano zanim wstane. Oli26----moje piersi sa własnie jakies tkliwe i nabrzmiałe,a przeciez do okresu jeszce tyle czau.A u Ciebie ile byłoby juz od ewentualnego zapłodnienia? U mnie jakis tydzien,moze wiecej,nie wiem dokładnie kiedy miałam owulke.Jak wygląda Twoja macica? Moja jest wysoko i miekka jak nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IZULKAA
Hej hej kochane:):):):):) Oj trochę nas tutaj jest , długo mnie tu nie było, a co najgorsze nic sie nie zmieniło zero fasolek szkoda , ja naprawdę chciałam dobrze przesyłając te fluidy widocznie zamało ich było , ale spokojnie spokojnie coś na pewno sie wydarzy niebawem czuję to oj czuje ........... Witam nowe dziewczyny RAZEM ZAWSZE RAŹNIEJ Pozdrawiam papa :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Izulkaa🌻 Co tam u Ciebie , jak samopoczucie?...........:P Nikogo niema , niema z kim porozmawiac........... Dziewczyny zaczelysmy 100 strone i trzeba ja szybko skonczyc...................wiec po pracy prosze mi tu stanac do raportu!!!!!!!!!! Pisac , pisac bo nie bede sama ze soba rozmawic....:( Pozdrawiam Was wszystkie i caluje 🌻 Papa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylweczka78
Hej Myszko 24 Mam nadzieje, że u Ciebie lepiej niż u mnie. Wczoraj robiłam beta HCG no i mój wyniczek, to marne 1,5 - niestety :( Najdziwniejsze jest jednak to, że za miast normalnej @ mam tylko bardzo skąpe plamienia. Co mam o tym myśleć, co tu nie gra... ;( A co dobrego u Ciebie? Bo przecież nie można się caly czas użalać - no nie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwatolina
Wiedziałam, wiedziałam, wiedziałam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! JESTEM W CIĄŻY !! Nie mogę teraz pisać jestem w szoku ,odezwę się potem papapa!! Muszę ochłonąć......To też i wasze modlitwy pomogły,dziękuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylweczka78
GRATULACJE KWATOLINO POSTOKROĆ oby wszystko było OK aż do końca - uściski i głaskanka dla fasolki i Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylweczko78----------nie mozna sie smucic, wiem ze to trudne ale trzeba isc do przodu , nowy cykl nowe starania,badz dobrej mysli ze juz niedlugo bedziesz nosic swoja fasoleczke pod serduszkiem.........prosze o usmiech :P ......Moze w twoim przypadku jest jeszcze mozliwa ciaza, a ile Ci sie spoznia okres? Ja tez mam takie zalamanie chwilowe jak pojawia sie @, ale pozniej zaraz mi przechodzi i biore sie za nowe staranka.......Powiedzialam sobie ze jezeli do konca tego roku nie zajde to biore sie porzadnie za siebie............jak nie zajde co ja mowie tfu tfu ...oczywiscie ze zajde i Ty napewno tez takze sie nie martw.........moze jeszcze za wczesnie na badanie beta, poczekaj i zrob kolejny test........ja caly czas trzymam kciuki za Ciebie kochana ..........🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatolina-------------🌻G🌻R🌻A🌻T🌻U🌻L🌻U🌻J🌻E🌻..........hip hip huraaaaaaaa Ciesze sie razem z Toba kochana, wiedzialam ze Ci sie uda i ze Sw. Dominik mnie wyslucha..........teraz dbaj o siebie i fasolinke , noi prosimy o duza porcje fluidkow..............👄 Sylweczka -------------widzisz i nam sie uda , duza 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylweczka78
Myszko kochana, dziękuję za ciepłe słowa. Mój okresik spóźnia się już dokładnie 16 dni. Mam nadzieje, że obie do końca roku będziemy świętowały fasoleczkę, byłoby miło. Przed nami jeszcze 4 możliwości, może jednak ;) Ciesze się, że trafiłam na ten topik, w końcu wiem, że ktoś tak jak ja przeżywa te niepowodzenia. Oby nam się udało. Przesyłam słoneczko i dobre myśli dla Ciebie i wszystkich dziewczyn starająkcych się o dzieciątko. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Boze Kwiatolinka tak bardzo sie ciesze ze Ci sie udało,powiedz kochana jak długo staraliscie sie o fasolkie i jakie były Twoje pierwsze objawy:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Mnie zaczynają piersi bolec coraz bardziej,i te kłucia w dole brzucha...ale okres mam miec dopiero 24 sierpnia wiec do testowania jeszcze tyle czau:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylweczka78
Obca - minie jak z bicza trzasł. Oby pozytywne wyniki i byś się mogła cieszyć z fasolki. Powodzenia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Sylweczka ja juz nie wiem czy ja sobie wymyslam te objawy czy one są,chyba powoli zaczynam warjowac.No ale nie bolały mnie piersi az tak:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylweczka78
Obca, chyba wiem o czym mówisz. Mimo, że robiłam sobie teścik - wynik negatywny, beta HCG - wyszła negatywna, to nadal mam bóle piersi i kucie w dole brzucha i co najciekawsze to nie mam @ tylko bardzo skąpe plamienie. Sama nie wiem co mam o tym myśleć. Ty na szczęście jeszcze jesteś przed testami. Czasami tak myślę - szkoda, że nie da się wyłączyć myślenia, bo byśmy się tak wszystkie nie katowały. Życzę bardzo pozytywnych wyników. :) Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! Wiem ze troszeczke odbiegam od tematu ale to jedyny watek który sie na tym forum kręci. poniewaz wiekszosc z was stara sie zostac mamusia to pewnie duzo juz wiecie i odpowiecie mi na moje idiotyczne pytanie. chodzi o to ze zrobiłam wczoraj test plytkowy... wyszla tylko jedna różowa widoczna kreska, no wiec odłozylam test i zajełam sie gotowaniem obiadu. Potem jak znowu weszlam do łazienki spojrzalam odruchowo na test i zobaczyłam bladziutka kreske, nie byla rózowa, bo byla ledwo widoczna... ucieszylam sie jak glupia, a później juz sie uspokoilam bo przeczytalam ulotke ze po 15 minutach test jest niewiarygodny... i tu moje pytanie dlaczego? nie chce juz robic drugiego testu bo w paranoje juz wpadam, po prostu to mi daje nowe nadzieje na to ze byc moze @ sie nie pojawi. z góry dziekuj e za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Kwiatolinka u Ciebie pewnie teraz wszycsy skaczą z radosci,kurcze nawet nie wiesz ile nadziei mam teraz dzieki Tobie:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vivienka
OJACIEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wreszcie fasolka! GRATULACJE KWATOLINA!! Zarażaj, zarażaj, zarażaj!! :):):):):):):) Napisz ile się staraliście i jakie te pierwsze objawy były, ja też jestem ciekawa. Obca_ trzymam teraz za Ciebie kciuku bardzo mocno i za wszystkie inne forumowiczki (za mnie niech też ktoś trzyma kciuki). Mnie w sumie nic nie jest. Oprócz tego plamienia. Ale to możliwe, żeby już po 2 dniach od zapłodnienia taki objaw wystąpił...?? Martwię się, żeby to coś innego nie było, nie koniecznie dobrego.:( POZDRAWIAM CIEPŁO! Kwatolina, jeszcze raz gratuluję i ściskam mocno! Jak ochłoniesz troszeczkę to pisz wszystko. Cieszę się razem z Tobą.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vivienka
Oli26, Myszka24, Sylweczka, Obca_ ruszajmy wszystkie w ślady Kwatolinki naszej kochanej świeżo upieczonej mamusi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×