Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Kochane gdzie sie wszystkie podziewacie?? Piszcie cos..........:P Anula S------jak chcesz to podaj emaila to tez podesle fotki...........i nie zaniedbywac topiku...............to ze wymienilysmy sie numerami gg to nie znaczy ze mamy zaniedbywac topik..............kazdego dnia prosze sie tutaj meldowac i do raportu stawiac wszystkie hihihih:P🌻..........Wy juz pewni sie ukladacie do snu, a ja czekam na meza, ktory jeszcze w pracy............ Zycze wiec Wam kolorowych snow 👄 i pozdrowienia dla wszystkich dziewczyn tych obecnych i nieobecnych jak i tych podczytujacych.............Papa🖐️ 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylweczka78
Myszko 24 Ja na pewno będę wracała, bo szkoda Topika, będzie nas sporo - zobaczysz. A Tobie życzę dziś owocnego przytulanka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Ja jestem i cały czas zaglądam ,przyznam sie ze wpadła w nałog:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylweczka78
Obca masz rację, ja to tylko czekam, aż następna ogłosi radosną nowinę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylweczka78
Hej dziewczyny, które pogadują na gg, wyobrażacie sobie ile by już było stron na topiku, gdybyśmy przeniosły te teksty z gg. W okolicach 150 myślę. Kwatolinka - daj znać co u Ciebie, pochwal się co i jak. Powodzenia dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Kochane ide spac,zycze Wam stosunkowo spokojnej nocki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylweczka78
Dobrej nocki Obca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylweczka78
Dobrej i owocnej nocki, a tym które zafasolkowały - udanej ciąży i zdrowego porodu i przede wszyskim dzieciątka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli26
KWATOLINA!!!!!!!!!! Jejku jak się cieszę razem z Tobą! wielkie gratulacje z małej KWATOLINKI albo KWATOLINKA:) przekazuj swoje wiruski nam i dbaj o siebie odżywiaj się zdrowo pij soczki. BUZIAKI OBCA Ja zostałam zapłodniona dokładnie 12-08-07 w niedzielę, moje sutki są nabrzmiałe i strasznie bolą nie mogę ich dotknąć. piersi mnie nie bolą tylko sutki! test zrobię dopiero po 20-stym chyba że wcześniej Beta-hcg. Obca a może tearz my byśmy się pochwaliły co:)? MYSZKA24 Ja nie wiedziałam że ty mieszkasz w USA :) POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Czesc kochane! Zmierzyłam dzis temperature i miałam 36,8,a wczoraj 36,9,nie mam pojecia co jest o tej porze powinnam miec juz dawnom37 conajmniej. Kwiatolinka ja czuje ze Tobie tez sie udało,tz jestes pewna:D Wracając do mnie to mam przeczucia takie na 20% czyli mierniutkie;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Poprawka to miało byc do Oli26,ze Tobie kochana sie udało,bo Kwiatolinka juz jest szczęsliwą przyszłą mamusią;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkinia 30
czesc dziewczyny, jestem mama 2 dzieci w wieku 13 i 11 lat z zajsciem w ciaze nigdy nie mialam zadnych problemow to byly ciaze nie planowane.5 lat temu rozstalam sie z ich ojcem w miedzy czasie mialam zalozona spiralke .obecnie jestem od 1.5 roku mezatka i od 1.5 roku nie mam spiralki staramy sie od tego czau o dzidzie i nic zaczelismy robic badania bo wskazywac by moglo ze to moj maz nie moze ale on jest ok ja mialam robione hsg i tez jest wporzadku,hormony ok i za miesiec do gina na wizyte jesyem rowniez zalamana bo nigdy nie sadzilam ze jeszcze bede chciala miec dziecko a teraz bardzo go pragne i nici z tego od 1.5 roku.trzymam za was wszystkie kciucki i goraco pozdrawiam i zycze powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi 234
Nie możecie zajsc w ciąze powodem może być stosowanie przez dłuższy czas środków antykoncepcyjnych trzeba odczekać przynajmniej pół roku. Hormony wyrównuja poziom naszych hormonów do czasu kiedy ich używamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki!!!!!!!!!!!!🌻 Super ze troche popisalyscie...........kurcze szybko te jedna stronke skonczylismy ..hihihhi oby tak dalej...❤️ Obca -----------kochana trzymam kciuki pamietaj i nie zalamywac mi sie tu, wszystko bedzie dobrze...:P KKinia 30-------witaj wsrod nas 🌻..........napewno Wam sie uda zobaczysz👄 Gabi 234---------🌻 A gdzie reszta dziewczynek sie podziewa................prosze stanac do raportu , natychmiast....:) U mnie juz tez 99% po owulacji , od dwoch dni temp. utrzymuje sie na jednym poziomie.....zobaczymy>>>>>>>...teraz zmykam na kawusie i zajrze za chwilke.........Milego dnia wszystkim zycze 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwatolina
Dziewczyny jestem szczęśliwa...ale wiem co was interesuje,więc nie owijam... ;) Staraliśmy się krótko,bo 3 miesiące,jednak tym razem zastosowałam metodę " co 2 dni". Podczas mojego ostatniego okresu mój narzeczony "pościł", żeby wzmocnić wartość plemników. Korzystając z kalendarzyka na stronie www.kalendarzyk.net.pl wyznaczyłam dzień płodny, a potem zastosowałam tę metodę zaczynając tak na 3 dni przed. Ale istota tkwi chyba w czymś innym,mianowicie normalne jest ,że podczas seksu lub przed czasami wpadnie ci myśl "a może tym razem..." więc,żeby wyzbyć się takich myśli przebierałam się w różne seksowne stroje,robiłam sobie super makijaż...więc zabawa "w co drugi dzień" zmieniła się w oczekiwanie na nowy strój, nowe pończoszki czy bitą śmietanę...ani przez moment nie przeszło mi przez głowę by myśleć o dziecku...byłam tak zajęta tym,żeby mój facet zwariował...że zaszłam w ciążę... To musi chyba idiotycznie brzmieć,ale wy na pewno mnie zrozumiecie...bo kto jak nie wy?? Objawy to bolące piersi..jakby inaczej bolały, brak temperatury-zwykle miałam stan podgorączkowy przed @ Wysyłam wam miliony fluidków...wiem że wam się uda... Obca nie martw się,mam jakieś dziwne wrażenie,że i tobie się udało :) Gdyby któraś z was chciała pogadać...bo czasem tak trzeba...to mój nr GG-5287180 Pozdrawiam i lecę dalej...przeżywać...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkinia 30
gratulacje kwatolina!teraz dbaj o siebie i ciesz sie kazdym dniem,poniewaz to jest najpiekniejszy czas w zyciu kobiety moc nosic w sobie zycie poczete!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwatolina----------super ze jestes szczesliwa , my rowniez bardzo sie cieszymy razem z Toba kochana.........:P Dbaj wiec teraz o siebie i dzidziusia i pisz nam oczywiscie wszystko, bedziemy czekac na wiadomosci od Ciebie..trzymaj sie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkinia 30
ja od pol roku czytam rozne strony,ale dopiero tutaj odwazylam sie cokolwiek napisac ale jedno wiem ze nie nalezy sie poddawac. Po pol roku staran z mezem juz wiedzialam ze cos jest nie tak, natychmiast podjelam dzialania przekonujace mojego meza ze musimy isc do gina no i ruszyla machina ,jestem dwa mies po hsg nie bylo to zbytnio przyjemne i w dodatku bez zadnego znieczulenia, dodam ze mieszkam w anglii tutaj jakos szybciej te wszystkie badania sie odbywaja jak w polsce i w dodatku nie zaplacilam jeszcze zlamanego grosza za zadne z nich.Uzbrajam sie w cierpliwosc i czekam na dalsze efekty, jedyne co jest nie pozytywne to dlugie terminy ale cierpliwy to i kamien ugotuje tak powiadaja!Dziewczyny glowy do gory, bedzie dobrze musicie w to wierzyc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Cześć. Później poczytam , bo mam zaległości, które spowodowała decyzja o hsg. Byłam, było nieprzyjemnie, ale przeżyłam. Teraz są drożne jajowody i zobaczymy w przyszłym miesiącu, bo w tym to już się pogubiłam, okres dostałam po kilku dniach od ostatniego i było mi smutno. Decyzja o hsg była z marszu i dobrze, bo zbyt długo to odwlekałam.Teraz mamy ostro walczyć. Zobaczymy co będzie. Pozdrawaim, biorę się za czytanie.Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetka----------------witaj🌻 To teraz juz jestes krok od dzidziusia , zobaczysz...............milego czytania👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli26
OBCA dzięki za wiarę. ja nie wiem czy się udało ale może tak się czuję troszeczkę inaczej;) . nie chcę się nastawiać bo boję się rozczarowania. teraz już mnie bolą całe piersi. a w razie czego to nawet nie wiem kiedy miałabym teraz mieć @ bo tak mnie gin poprzestawiał :) że nie mam pojęcia- kalendarzyk mogę już wyrzucić. OBCA a Ty już z tego co zrozumiałam masz jedno dziecko? i dlaczego masz problem? co jest nie tak? robiłaś hsg? POZDROWIONKA SMERFETKA Brawo za odwagę i za wytrwałość!!!!! miałam hsg i wiem co to jest i jak to smakuje. a wyobraż sobie że teraz miałam punkcję jajników polegającą na pobraniu jajeczek z jajników i podobno jest jeszcze boleśniejsze od hsg. mój gin nie chciał mnie dać na żywca i mnie uśpił ( podobno bajdurzyłam mu jakieś pierdoły i mieli ze mnie niezły ubaw:) ale dużo dziewczyn boi się narkozy i robi na żywca brrrrr! poczekaj do następnej @ i dopiero się starajcie ( przynajmniej móg gin tak mówił) jesteś teraz napromieniowana w środku więc nie było by to korzystne. pozdrawiam i życzę SUKCESÓW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vivienka
Ooo, ale się rozpisalyście drogie Panie...:) Ja ddziś na basenie wypoczywałam. Ładna pogoda. Plamienie moje już jakby mniejsze, myślę, że to raczej było plamienie owulacyjne niż zagnieżdżanie fasolki. Może dzisiaj mąż mnie ładnie utuli:) pozdrawiam Kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Kwiatolinka-------kiedy od zapłodnienia miałas objaw bolących piersi? Oli26 -------- tak mam synka ma 3 latka,staramy sie z mezem o drugiego bobaska a tym razem moja psychika tak silnie działa ze to jest pewnie głownym powodem,jednak nie wykluczam innych,bo np miałam wypalaną nadzerkei moze po tym cos sie stało,a moze jeszzce cos inego.Nie wiem bo u lekarza nie byłam,czekałam cały czas ze ciąza przyjdzie sama,jednak powinnam i juz teraz nie bede tyle czekała;( teraz ta dziwnie niska tempka chocicaz po owulce mam zarac conajmniej 36,2 a teraz rano najwieksza to 36,9:(Nie wiem co jest,piersi tez dziwnie bolą a luj nie nastawiam sie ze ejstem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Tam miało byc ze po owulce mam conajmniej 37,2,ech,,jaka ja roztrzepana:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiada
:(((((((((( @ i płacz. Mwatolina- sprawilas ze przestalam plakac- goraco Cie sciskam i gratuluje! - Smerfetka- jak dobrze znow Cie czytac. Ja jestem obecnie w Londynie, ale jak wrocimy z mezem od razu idziemy na badania, ale najpierw jego. Potem zobaczymy co nam lekarz powie Dziewczyny jak dlugo sie czeka na wyniki badania nasienia? A od czego zaczyna sie przy badaniu plodnosci kobiet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiada
Świadomosc ze razem z mezem jestesmy "zdrowi" i mozemy miec dzieci bardzo by mi pomogla, a dopoki jej nie mam- strasznie sie boje :( . Mam dzis bardzo przykry dzien, ale i tak mocno Was sciskam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwatolina
Obca_ piersi bolały jakby od razu,ale najpierw był to typowy ból piersi,dlatego nie brałam tego do głowy,bo zwykle przed @ tak miałam. Dopiero po 2 tyg. zmieniły się z mocno zbitych na delikatne,jakby przeźroczyste..wiotkie,ale wciąż bolące...hmmm trudno mi to opisać to moja pierwsza ciąża. Acha...i miałam bardzo delikatne plamienie w czasie gdy miał się pojawić okres, dosłownie ociupinkę...zmyliło mnie to i już myślałam że @ jest na czas,ale potem nic się nie działo...odczekałam 2 dni po terminie i zrobiłam test. Ściskam was mocno... Obca_...Vivienka...dziewczyny...przesyłam... :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×