Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Gość kkinia 30
hej dziewczyny u mnie wlasnie skonczyly sie dni plodne, byla podusia i te sprawy:) ale zaczal sie znowu etap oczekiwan nie nawidze tych dwoch tyg bo zawsze koncza sie tak samo.ale coz byc moze tym razem.Jade w niedziele na urlopik wiec mysle ze uda mi sie przetrwac jakos ten czas nie zaprzatujac sobie zbyt mocno glowy!Oli 24 sadze ze zafasolkowalas jestem strasznie ciekawa twojego wyniku, trzymam za ciebie mocno kciuki! Dla wszystkich innych starajacych sie dziewczynek gorace :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkinia 30
przepraszam za pomyle Oli 26 a nie 24 ale jestem nowa i mylia mi sie czasem:)uciekam do pracusi i zycze wszystkim milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwatolina
Cześć to ja wasza wstrętna szczęściara !! Obca_ kochana jestem, na moje wyliczenia na początku 3 tygodnia,ale dziś lub po niedzieli wybiorę się do lekarza i będę wiedziała dokładniej... Jeśli któraś z was ma ochotę zastosować "moją metodę" to jak najbardziej...tylko nie denerwujcie się jeśli nie wyjdzie... :( Jeśli coś wam to może pomóc to dziś rano pierwszy raz zmierzyłam temp. i było 36,2 Piersi zaraz eksplodują, a moje sutki jakby się połączyły z otoczką ;) Obca_ nie wolno ci się dołować, zabraniam ;) !! Jeśli mnie się udało to i wam się uda...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka_2007
Cześć dziewczyny! jestem tu nowa co prawda czytam was od dawna ale pisze pierwszy raz. Gratuluje kwiatolince i reszcie dziewczyną życze tego samego. ja z mężem staram sie dopiero 2 miesiąc i właśnie czekam :( na początku bawiłam się w ten kalendarzyk i żyłam non stop nadzieją teraz już przestałam tak o tym myśleć i nie zapisuje nic w tym kalendarzyku. Wiem ze to zawcześnie na takie myślenie ale ciągle myśle o tym że może jestem bezpołodna chociaż wiem że z ciążą to tak nie ma hop siup. Podobnież jak sie tak nie myśli ciągle o ciąży i nie doszukuje się w sobie ciągle objawów to szybciej się zachodzi (mam sąsiadkie która starała się z mężem około pół roku i doszła do wniosku że jest bezpłodna tzn. wmawiała to sobie aż uwierzyła i zrobiła teścik wyszły 2 krececzki poszła do gina i wszytsko jasne jest już 2 mies ciąży.) Więc i ja pomyślałam że jak nie będe tak o tym myślała i wmuwie sobie że jestem bez płodna to szybcjiej zajde, wiem to głupie ale ja tak samo jak wy pragne mieć już tą fasolkie. Jestem już po dniach płodnych chciałabym mieć nadzieje że jestem ale ... i tak wiem że nie będe. Podobnież pomaga również to jak podczas nocnych przytulanek nie mysli się tylko o dziidzi bo wtedy u kobiety w mózgu coś tam się blokuje więc najlepiej trzeba wyluzować i czekać. A to czekanie jest takie męczące :(:(:(:( Pozdrawiam was wszystkie i życzę fasolki. Czasem do was zajżę. Papapa :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Czesc kochane !Ja dzis obudziłąm sie z tak przeogromnym bolem głowy ze myslałam ze mi wybuchnie,nawet nie miałam siły do kompa zaglądac;( Teraz jak wziełam taki chłodny prysznic to jest moze odrobinke lepiej.Upał umnie taki ze lepiej na dwor nie wychodzic bo mozna sie udusic;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli26
HEJ A zwiałam wam wczoraj:) co chwilę z sypialni słyszałam nooo choooodź:) od mężusia no i uległam ale tak jak mówiłam nie było przytulańska. dziś piersi mi tak dokuczają ( wczoraj to było swędzenie w porównaniu z tym jak mnie teraz boli) . Widzę że wszystkie albo w pracy albo łapią ostatnie promienie słoneczka w tym roku a ja niestety nie mogę się opalać:( piwka też nie mogę się napić, papierosów nie palę ni przytulańska nie ma buuuuuuu idę się p.....ołożyć:) BUŹKA do wieczorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli26
ooooooo jest OBCA dobra duszyczka:) skąd jesteś Obca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Oli26 mam 50 kil do Wawy,od Strony Wołomina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc czesc.........:P Anulko S-------------- odezwij sie kochana , jak tam wszystko, 👄 Kkinia 30-------------nie martw sie ja tez czekam te wstretne 2 tygodnie, takze jestesmy we dwie, a we dwie zawsze razniej.......glowka do gory kochana , nie tym razem to nastepnym , trzymam kciuki,🌻 Kwatolina-----------wlasnie zlapalas bociana za ogon, szczesciaro......ale ciesze sie ze Ci sie udalo ,dbaj teraz o siebie , o Was 👄 Aneczka_2007--------------uda sie napewno, jednym udaje sie szybciej innym dluzej, ale pamietaj zeby sie nie zalamywac , modlic sie i wierzyc ze bedzie dobrze.....zagladaj , zagladaj do nas👄 Obca----------------mnie tez dzis glowa boli jak cholercia, ale u nas to przez pogode, jakos zachmurzone dzis i tak nijak.:P🌻 Oli26---------------hihihi, wlasnie zwialas nam, jak bedziesz kochana pozniej to podaj mi swoj email, to Ci jakas fotke podesle , jesli chcesz oczywiscie...........👄 Ja zmykam na kawke bo za chwilke mi glowe rozsadzi, ale nie myslcie ze uciekam, bede zagladac, moze ktos sie pojawi.............milego dnia dla wszystkich.👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vivienka
Hej Kochane... Jestem w pracy, ale napiszę troszkę może. Martwię się, bo wciąż mam te plamienia. Nie wiem od czego to. Plamienie owulacyjne chyba nie trwało by ponad 1 dzień, nie? A ja przedwczoraj miałam, wczoraj trochę mniej (byłam na basenie) a dziś znowu...:( To nie jest jakieś intensywne, dużo krwi też w tym nie ma. Takie delikatnie brązowawe... Od czego jeszcze może to być... Na objawy ciążowe to za wcześnie chyba.... Jeja... Martwię się jak nie wiem co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Vivienka-------------nie mam pojecia od czego masz to plamienie, chociaz ja ostatni cykl tez mialam jakis dziwny a minowicie: po skonczonym okresie ktory trwal 5 dni w 8dc i 9dc dostalam plamienia i ustalo , a pozniej znow w 15dc dostalam plamienia i w tym samym dniu ustalo.............pierwszy raz tak mialam , i bylam ciekawa jaki ten cykl bedzie , ale jak narazie jest ok zadnego plamienia nie mialam....takze mysle ze to Ci minie i bedzie dobrze, a jezeli nie przejdzie to wybierz sie do ginekologa............milego dnia kochana 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!! No niestety jedna kreska. Przykre ale prawdziwe. Spodziewałam się tego, ale to i tak boli jak ch..... wogule cały dzień mam dziś do d....,właśnie się dowiedziałam, że mam pracę tylko przez jeszcze rok. Nacharował się człowiek bo myślał że jakoś się wykarze a tu mają cię gdzieś bo własny interes ważniejszy. Ryczeć mi się chce. Jedno jest pewne - z dziecka nie zrezygnuję bez względu na wszystko, ale kiedy mi się uda ????? Jakiś pech mnie prześladuję. PA DZIEWCZYNKI RACZEJ JUŻ TU DZIŚ NIE ZAJŻE, NIE DAM RADY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Anulko S----------------przytulam Cie, ale nie mozesz tak mowic ze jakis pech Cie przesladuje..........bedziesz sie mogla starac w najblizszym cyklu, i bydz moze sie uda.............zawsze sobie trzeba dawac nadzieje jezeli nie tym razem to moze nastepnym,a co do pracy to niestety ale tak jest czasami, czlowiek haruje za dwoch i tak czlowieka wykopia i tak..............a glowa do gory..........co bas nie zabije to nas wzmocni................zagladj do nas kochana z nami bedzie Ci lepiej zobaczysz............a juz niedlugo zaswieci dla Ciebie sloneczko na niebie i bedziesz najszczesliwsza mamusia ....zobaczysz..........milego dnia i caluje goraco👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkinia 30
dzieki myszka 24 za twoje slowa otuchy;).Ile ty juz czasu sie starasz o dzidzie?A ktora z was dziewczyny miala juz inseminacje, bo ja mysle ze to bedzie moj nastepny etap i troszke sie denerwuje ale to dopiero za mies i zadecyduje o tym moj gin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkinia 30
AnulaS nie zalamuj sie glowa do gory;) musisz byc dzielna ile ja juz testow narobilam ile jeszcze narobie tego chyba nikt nie wie podobnie jak wiekszosc z nas, ale pamietaj nie jestes sama!Musisz podjac dzialania w nowym cyklu zawsze jest nadzieja kazda z nas wie o tym doskonale i brniemy do przodu :*!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kkinia 30---------------ja jestem rok po slubie , ale staramy sie gdzies dopiero 3-4 miesiace,czyli nie dlugo.............kochana na tym topiku , jezeli cofniesz sie pare stron do tylu to wiem ze dziewczyny mialy inseminacje................zalozycielka tego topiku Izulkaa wlasnie zaszla w ciaze przez inseminacje i chodz dopiero za chyba 3 razem to teraz jest bardzo szczesliwa............i Ty tez bedziesz mamusia , uda sie bo musi............trzymaj sie cieplo 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli26
ooo ale gonicie:) MYSZKA24 Jasne że chcę fotki dawaj jak najprędzej! ja też Ci prześlę OBCA Ja jestem z Puław

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli26
ANULKA S przykro mi bardzo z tego powodu. zobaczyć tą paskudną jedną krechę to najgorsze obrzydlistwo. wiem o tym bo przerabiałam to setki razy od ponad 2 lat. 1 dzień spóźniony @ i już biegłam do apteki z największymi nadziejami. a co do Twojej pracy to akurat masz roczek żeby postarać się o fasolcię i miej ich daleko gdzieś!!!:) Głowa do góry życzę powodzonka i sukcesów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli26
MYSZKA 24 www.ans81@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Dziewczyny ja sie dzis tak zle czuje ze szok,czuje jakbym miała stan podgorączkowy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkinia 30
Czesc Obca zarob sobie goraca herbatke z cytrynka poloz do lozeczka i nie przemeczaj sie byc moze jakas grypka cie zaatakowala!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oli26-------------zdjecia poszly, mialam cos problemy z netem , ale mysle ze doszly..........👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Dziewczyny zrobiłam dzis test ale chyba za wczesnie jak mysliecie @ powinnma miec 24,kurde mam jeszcze jakies szanse:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylweczka78
Oli 26 - trzymaj się kochana, następnym razem się uda. Powodzenia. Obca, zawsze są szanse, nie załamuj się - proszę Dziewczyny trzymajmy się, bo inaczej spotkamy się nie na topiku, tylko w jakimś wariatkowie :D Nie dajcie się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylweczka78
Chyba się trochu machnęłam AnulaS - nie poddawaj się, dalej trzymam kciuki :) Będzie Oki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obca----------------mysle ze musisz jeszcze poczekac.,,,,,,,,,,,wiem ze juz bys chciala wiedziec..........ale coz poradzimy............zostalo Ci 8 dni kochana wiec wytrzymaj...........a za toba bede ja testowac.......👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Myszka24 wiesz co na tescie pojawiła sie druga ale bardzo słaba kreska,tak jaby cien,robiłam juz ten test i wiem ze nic sie nie pojawia jak na inncyh .Kurde wiem ze za wczesnie zrobiłąm ale to było silniejsze ode mnie,wiecie co ja jednka wierze ze jestem,moja "muszelka" jest jakby rozpulchniona i te pieris no cos zobaczy,trzeba czekac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obca-----------------jezeli dostrzeglas jakis cien drugiej kreseczki , to pewnie jestes w ciazy, tylko troche za wczesnie zrobilas test......sprobuj zrobic kolejny test za tydzien, a napewno beda juz dwie grube krechy, czego z calego serca Ci zycze ----------:P trzymam kciuki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Ech chciałabym ale nie wiem sama,poczekam i test zrobie dzien przed @ powinien juz wyjsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×