Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Gość Vivienka
Kasiada i Ty oczywiście z nami.... Matko, chciałabym o żadnej z Was nie zapomnieć i wymienić wszystkie!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylweczka78
Vivienko zgadzam się, super by było gdybyśmy tak hurtem za tydzień mogły ogłosić na forum, że mamy fasoleczki i będziemy mamami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiec do dziela dziewczynki🌻 Bierzemy sie do roboty,przestajemy sobie wyszukiwac objawow, musimy sie wyluzowac ..........nie myslec tak intensywnie o tym a napewno zajdziemy w ta upragniona ciaze szybciej niz sie tego bedziemy spodziewac............:(W pierwszej kolejnosci bedzie: Sylweczka------------bo jej sie spoznia okres , nastepnie testuje Obca_----------------24 sierpnia Vivienka i Kasiada ----------a wy kiedy testujecie??:P Ja bede testowac gdzies okolo 31 sierpnia.................🌻 Reszta dziewczyn piszcie kiedy bedziecie testowac i mowic nam o II kreseczkach---------------bylo by super................papa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylweczka78
Myszko 24 Super plan, nie ma to jak dobra motywacja. Dziewczyny Myszka wprowadziła program działania - co Wy na to? Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny juz dlugo do was nie pisalam ale sledzilam wasze wypowiedzi GRATULUJE Kwiatolinie ja w tym miesiacu juz myslalam ze sie udalo a tu @ w 22 dc :( i jest teraz straszne od czwartku zaczynam clo bo mam bezowulacyjne cykle:( licze na to ze mi sie teraz uda Prosze napiszcie mi czy te tabletki sie lyka czy pod jezyk jak luteine bo zapomnialam gina zapytac:) Jeszcze raz gratuluje zafasolkowanym i pozdrawiam was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej Dziewczyny!!! Jeszcze mnie u was nie było ale mam z wami coś wspólnego. Desperacko walczę o dzidziusia!!!! Teraz właśnie mam dni płodne więc .....no wiecie. Ale próbuje już 3 miesiąc i boję się, że coś jest nie tak. Wiem że to za wcześnie, że inne czekają dłużej ale ja tak pragnę tego dzidziusia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylweczka78
Anulko witaj. Przyłącz się do nas i zacznij, jeśli tylko oczywiście dasz radę, myśleć pozytywnie. Skoro innym się udaje, to czemu tracić nadzieję :) Spróbuj sobie odpuścić, a jak tylko będzie Ci ciężko to zajrzyj tutaj - to naprawdę dobre lekarstwo, choć czasem gorzkie. Życzę powodzenia i zafasolkowania. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam rowniez i inny plan............hihihi,moze powymienialybysmy sie zdjeciami , zawsze razniej jest z kims rozmawiac wiedzac jak wyglada...............jezeli ktos jest za to prosze podajcie mi swoj adres emailowy..........jezeli nie chcecie na topiku go pisac, piszcie na moj email............oczywiscie odesle zdjecia Moj adres............martah4@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Sylweczka!!! Ja jestem cierpliwa tylko jak kończy mi się cykl to zawsze mam takie nadzieje, ze wariuje i doszukuję się objawów. Ale może kiedyś się uda za którymś razem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napewno będę często zaglądać. Nie chcę zameczać męż swoimi domysłam, obawami i wogule.... Będę męczyć was. Sama chyba zwariuję!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylweczka78
Bardzo dobrze. Zamęczaj, to jakby nie było też pomaga. No i masz gwarancję, że Cię zrozumiemy. Będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Dziewczyny Wy jestescie niezastąpione co ja bym bez Was zrobiła ,wystaczy jak Was poczytam i odrazu lepiej robi mi sie na serduszku.Nawet jak nie bede w ci ązy to zawse bedziecie Wy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz idę coś przekąsić, jakoś nabrałam chęć na jakieć co nieco. A tak na marginesie to obawiam się, że znów mam jakieś schizy. od kilku dni sikam jak najęta. To niemożliwe abym była w ciąży (tak myślę) ale zapalenia pęcheża też nie mam bo już kiedyś miałam wiele razy i wiem jak się to przechodzi. Sama już nie wiem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Dziewczyny wiecie co dzis zrobiłysmy w jeden dzien,przeskoczyłysmy jedną strone ,to chyba jakis znak:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylweczka78
Obca - masz rację, wzięło nam się na pogaduchy, a zawdzięczamy to fasolce Kwatoliny. Trzymaj się Kwatolinko i dzięki Ci za piękne wieści - zobacz ile radości. Myszko 24 - oto mój e-mail: filaki@tlen.pl. No może jeszcze numer gg 542711. Piszcie, ja bardzo chętnie pogaducham z Wami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka 24 widze ze bralas slub 15 lipca tak jak ja i obie teraz staramy sie o dzidzie moze uda nam sie tez w tym samym miesiacu zafasolkowac ... POzdrawiam was wszystkie A tak na marginesie to czytalam ze najbardziej plodne miesiace to wrzesien pazdziernik i listopad wiec dziewczyny glowy do gory i bierzmy sie do roboty...;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylweczka78
Kakusia wielkie dzięki za informacje, będzie dobrze - powodzenia dziewczyny. Ale super, jest co czytać, jesteście i poprawił mi się humor. Dzięki kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak ja się zabieram do roboty jak tylko mój mąż wróci z pracuy a to jeszcze 2 godzinki hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylweczka78
AnulaS masz 100% rację, bez tej drugiej połówki ani rusz, kochani mężowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawda, że kochani????Ja jestem po ślubie już 2,5 roku a tak w sumie to już 10 lat jesteśmy razem a Ciągle żyjemy jak w czasie zauroczenia....to fantastyczny facet. Ale wasi pewnie też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylweczka78
Anulas tak zauważyłam, że w większości to my kobiety przeżywamy to tak mocno, ale potrafimy o tym smutku mówić, a nasi mężowie cierpią po cichu. Trzymajcie się dobrze nasi cierpliwi i kochani mężowie, którzy jesteście, kiedy potrzebujemy Waszej miłości, przytulenia i wsparcia. :) Kochamy Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylweczka-----------wyslalam Ci zdjecia i mysle ze tez mi odeslesz swoje...👄 Kakusia------------ty bralas slub w tym roku czy w tamtym? Super jakbysmy tak razem zaciazyly, wszystkie po kolei ................i tak bedzie............. Moj nr.gg to------9393576

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Kochane moj e-mail to kiniazakrzewska@o2.pl i gg:2670821:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×