Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Ja mam dziś taki sobie dzień. Raczej w tym miesiączku się nie udało. Przynajmnie mam takie przeczucie. Dziś ból piersi prawie znikł. Cóż i tak to podejrzewałam. Nadzieja była tyle że muszę sie chyba uzbroić w cierpliwość. I tak pewność dopiero będę mieć 27. pozostaje mi tylko czekać. Jak ja tego nie lubię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli26
SMERFETKA Ja się z moim mężem nie kochałam od m-ca!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! najpierw pojechałam do Białegostoku potem stymulacja punkcja transfer no itak zleciało po prostu się boję a i lekarz kazał się wstrzymać JA JUŻ GŁUPIEJĘ:) !!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilka Tak kobiety w ciąży mają podwyższoną temperaturę ciała Oli26 ty biedaczko, podziwiam Cię naprawde. Ja bym chyba nie mogła. Ale czego się nie robi dla takich skarbeczków jak dziadzia Trzymaj się kochana!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli26
CO NAS TAK MAŁO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli26
dzięki ANULKO kusi mnie żeby zrobić jutru 2 test. dziś minął tydziń od zabiegu. doradźcie mi czy robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama nie wiem ale ja bym chyba jeszcze poczekala tak dla pewności. Bo to chyba tak jak ze zwykłym zapłodnieniem co? Nie wiem zdecyduj sama. Bez względu na wynik to może być za wcześnie.Więc zawsze można go powtórzyć. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli26
doradźcie co robić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli26
może i masz rację ale dzisiejszy dzień jakoś mnie spesymizował. chyba idę spać żeby wypocząć i jutro wstanę uśmiechnięta. WIECIE CO DZIEWCZYNY? PRZYDAŁOBY MI SIĘ PORZĄDNE LAŃSKO TAK SIĘ ZAMARTWIAĆ NA ZAPAS!!!!!!!!!!! muszę wyluzować koniecznie no ale jak ??? nawet nie mogę się poprzytulać z mężusiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiula18
Hej dziewczyny mam problem do myslenia.....bo jesli zaczelam brac pierwszy raz te tabletki i przez 21 dni mialam ciagle okres i jak juz przyszla pora na przerwe 7dniowa to w trzeci dnien skonczyl mi sie okres i po siedmiu dniach wzielam tabletke czyli wczoraj pierwsza i dzisiaj juz drugo to czy jest wszystko ok?? bo kochalam sie dzisiaj z chlopakiem do konca i sie zastanawiam czy jak skonczyl mi sie ten okres to czy nie ma jajeczkowania po tej siedmiodniowej przerwie...pomozcie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula18 Nie martw się ten okres przez miesiąc to pewnie takie plamienia co? jak tak to normalna reakcja organizmu na tabsy. Jeśli nie zapomniałaś tabletki to jesteś w pełni zabezpieczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Czesc kochane! Dzis zmarł moj dziadek dlatego nie wchodziłam na forum,w domu smutek i zal... wiecie co sobie pomyslałam..ze jesli jedni odchodzą to następni muszą przyjsc,,,czyli kochane doczekamy sie zobaczycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadal nikogo tu nie ma więc i ja spadam. Mam nadzieję, że jutro będzie lepsz dzień dla nas wszyskich oczywiście!!!!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OBCA moje szczere wyrazy współczucia!!!! Wiem co to jest stracić bliską osobe. W środę mija 1 rocznoca śmierci mojego brata. Ale pewnie masz rację. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IZULKAA
Hej hej dziewczyny ,widzę że cały czas coś tu się kreci :) super :) ze sie wspieracie na wzajem. Kwatolina .....gratulację wreszcie ktoś po mnie przejął pałeczkę wiedziałam ze to sie wreszcie stanie , bardzo się ciesze i jeszcze raz gratuluję , przekazuj fluidy pozostałym dziewczyna przez te dziewięć miesięcy i oczywiście dbaj o swoją fasoleczkę która jest teraz najważniejsza na świecie , pozdrawiam :) Myszko 24 ......u nas wszystko ok Zuzanna rośnie jak na drożdżach ....jest taka słodka i wogóle , wyśle Ci zdjęcie to sama zobaczysz ....pozdrawiam. Witam wszystkie nowe dziewczyny suuuper że do nas dołączyłyście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, dawno mnie nie było tutaj. Wczoraj miałam rozmowę z panią psycholog. Poradziła mi odciąć sie od wszystkiego i nie mysleć o dzidzi. Polecila mi książką na poczatek do przeczytania. POTĘGA PODŚWIADOMOŚCI. Pomaga ona niby na odcięcie od myśli o dziecku o problemach. Nie wiem czy to pomoże ale ja mam zamiar przeczytać. Jest to książka bardzo trudna, wiec nadaje sie na nadchodzace niebawem jesienne dni. Ach, bym zapomniała, prócz tego mam pić herbatę NERWINIUM 2 razy dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czujecie jak pachnie? to róża herbaciana. Wyłączcie sie i uruchomcie wyobrażnie. teraz czujecie? tak samo jest z dzidzia. kochajac sie mam nie myslec o dziecku. mam o niczym nie myslec, tylko czerpac przyjemność z sexu.. Nie potrafie sprecyzowac o co chodzilo pani psycholog dokładnie, ale teraz nie dziwię sie ze lekarze wysylaja pary chcące mieć dzieci do psychologa. Jeszcze poradziła mi abym przed przytulankami wypiła kieliszeczek wódki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli26
OBCA Strasznie mi przykro ale musisz być twarda i dzielna. trzymaj się mocniutko i odpocznij sobie troszkę papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauly78
OBCa MOJE SZCZERE WYRAZY WSPOLCZUCIA.BADZ DZIELNA POZDRAWIAM WSZYSTKIE DZIEWCZYNY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziweczynki!!! Ja tak na chwileczkę z pracki!!!! Mała przerwa, a co tam i tak na wiele nie mogę tutaj liczyć!!!! Odezwę się potem narazie!!!! Serdecznie was wszystkie pozdrawiam. Może u mnie jeszcze nie tak wszysko stracone w tym miesiączku.... wieczorem wczoraj powrócił ból pierci i temperatura 37 jest prawie ca ły czas od kilku dni Pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Dziewczyny kochane jestescie,wiem ze moge na Was liczyc w takich chwilach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnGiE_
Czesc Kobitki!! widze że każda z Was stara się o dziecko... życzę wam wszystkim POWODZENIA!!! ja tez będę mogła zacząc starać sie niedlugo o dzidzie ponieważ przerwałam dopiero co tabletki i musze czekac!!! NIESTETY! Mam do WAS pytanko czy jest to mozliwe ze jezeli nie poczekam kilku miesiecy to mogę mieć blizniaki? Pozdrawiam WAS!!! TRZYMAJCIE SIE ! niech wasze starania przyniosa dobre rezultaty!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnGiE_
Oj Widze ze jednak Was nie ma :( mam nadzieje ze sie odezwiecie i pomozecie mi!! ;-)) MILEGO DNIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plona
witam. ja tez sie staram o dziecko. razem z moim narzeczonym bardzo bysmy chcieli ale niestety nam sie nie udaje :( ja zastanawiam sie nad pojsciem do lekarza ale troche sie boje ze mi powie ze nie bede mogla miec dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnGiE_
Jezeli jest to długi okres staran to wydaje mi sie ze lepiej dla ciebie i narzeczonego byloby zebyscie zrobili sobie jakies badania. Powinas wiedzieć na czym stoisz a nie zamartwiac sie ciagle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plona
od maja zaczelismy juz tak "intensywnie" ale wczesniej tez nie uwazalismy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki!!!!!!!!!!!!!! Obca----------przesylam Co wyrazy wspolczucia kochana, jedno odchodza po to aby inni mogli przyjsc na swiat........Pare miesiecy temu jak zmarla moja tesciowa, pewna kobieta powiedziala mi ze byc moze w najblizszym czasie zajde w ciaze, ze Bog zabral nam mame a odda w postaci dzidzi.........:P🌻 Moze i jest cos w tym, trzymaj sie kochana👄 Izulkaa--------dziekuje za zdjecia , a corka przesliczna, ucaluj ja odemnie👄, wyslalam Tobie rowiez moje fotki 🌻 Anula S------🌻 Sylweczka---🌻 Kakusia🌻 Kwatolina--🌻i dla dzidz👄 Oli 26----🌻 Dla calej reszty🌻👄 Ide teraz na kawke , a pozniej na miasto zalatwic pare spraw, a jak wroce to mysle ze bedziecie to pogadamy, milego dnia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×