Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Oli 26 Trzymam mocno kciuki! Piersi to u większości pierwszy i najszybszy objaw ciąży. Tak bym chciała, żeby Tobie się udało wówczas zniosę chyba łatwiej moje podejście do in vitro (już lada moment). Mając świadomość, że innym się udało bardziej będę w stanie uwierzyć, że ta metoda pozwoli mi w końcu zostać mamą. Oli, a jak zastrzyki w brzuch? Bolało i czy sama je sobie robiłaś czy ktoś Ci robił? Pozdrowienia dla wszystkich staraczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwatolina
Obca_ coś w tym jest...pomyśl...nic nie dzieje się bez przyczyny, więc coś musiało wywołać kreskę. Nie staram się Cię nakręcać,że się udało ,tylko racjonalnie myśleć, wytłumaczyć to, hmmm...według mnie to ciąża,jeśli oczywiście minął termin okresu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylweczka78
Hej Kwatolinko, u Ciebie mam nadzieje wszystko w mega porzadku - tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwatolina
acha...termin nie minął...wiesz niektóre testy są bardzo wrażliwe i potrafią wykazać już 3-4 dniową ciążę...więc dlaczego się tak dziwisz...do czorta IDŹ DO LEKARZA na co ty czekasz? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwatolina
u mnie super tylko piersi...hihihi a ja tak lubię spać na brzuchu-teraz nie mogę...już drugą noc budzę się o 4 rano...w dzień ziewam a w nocy spać nie mogę...ale nie mam zamiaru narzekać,bo tak na to czekałam,że...byłoby to grzechem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylweczka78
Super. Dobrze, że wszystko oki. Oby tak dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super ze wszystko w porzadku-----------------o spaniu na brzuchu , to wiem cos o tym bo ja tez inaczej nie zasne..........:P🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Kwiatolinka do okresu jeszcze 8 dni,wiec sporo,a kreska jest tak ledwo widoczna ze nie wiem nawet czy ja sobie jej nie wmawiam,wiec poczekam do okresu i zrobie jeszcze jeden,czuje ze sie nie udało ale nie załamuje sie bo mam juz przeciez mojego skarba Fabianka:) Całuski dla Was wysztkich!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwatolina
a ja mam przeczucie że się udało...nie wiesz nawet jak bardzo bym chciała,żeby właśnie tak było...w końcu od początku ślemy sobie fluidy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylweczka78
Obca Powodzenia. Oby fluidki kwatoliny podziałały. Powodzenia. :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki!!!! Już chyba zostałam tu całkjiem sama. Miałam dziś do was nie zaglądać, ale nie mogę spać. Tyle myśli mi sie kotłuje w głowie, ze to doprowadza mnie do szłu. Jakoś mi troszeczkę przeszło, ale mam nadzieję, ze następnym razem, bo raczej nie przypuszczam, że to test się myli. Choć moja koleżanka powiedziała mi że dowiedziała się o ciąży w 3 miesiącu. robiła testy które nic nie wykazywały dopiero za 3 razem pokazał to co trzeba - 2 kreseczki. No ale takie żeczy nie zdarzeają się często. Przyznam jednak że byłoby miło. puki co to muszę popracować nad lepszym samopoczuciem. Tak szczerze to nie chcę mi się jutro iść do pracy. Dzięki za wszystkie miłe słowa od was dziewczyny, pamięć i wparcie i wogule .... jesteście super!!!!Co jabym bez was zrobiła Odezwe się jutro. Dobrej nocki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AnulkoS--------------👄Dobrze ze zagladnelas, chociaz niema tu juz nikogo dobrze tak sie wygadac i wyzalic............Kochana musisz byc dzielna i silna zeby dobrnac do celu....:P Wiem ze jest ciezko jak widzi sie jedna kreske na tescie, co ja pewni bede przezywala za 2 tygodnie----tfu tfu , nie nie bede bo bede w ciazy , napewno..........niestesty nie tym razem to nastepnym, nic nie poradzimy ..............kochana odezwij sie jutro .........napewno bedziesz miec lepszy dzien czego owszem Ci zycze jak i rowniez duzo sloneczka i pozytywnej energii, do jutra 👄🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Witam Was kochane! Wczoraj upał u mnie a dzis od nocy straszny deszcz i chmury;/ Wiecie co mi sie sniło,ze urodziłam blizniaczki,dwie dziewczynk,jaki to był piekny sen,,az mi ciarki po skorze chodziły jak sie obudziłam:( Kochane gdyby nie Wy to chyba musiałabym sie udac to psychologa,jestescie moją najlepszą terapia.Buziaczki!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkinia 30
czesc dziewczynki!nie zalamujcie sie glowki do gory jakos to bedzie ja razem z myszka 24 bedziemy czekac na @,a raczej na jej brak;)lece do pracusi i powodzenia zycze a za ciebie Obca trzymam kciuki to moze jednak nie grypa:) tylo fasoleczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwatolina
jestem tu znów ,bo już się od was uzależniłam i będę tu dopuki nie usłyszę o jakiejś fasolce lub nie nadejdzie czas rozwiązania ;) Weźcie bod uwagę,że moje fluidy są bardzo silne i codziennie wypuszczam je w świat ;) Obca_ kto wie...prorocze sny są nie tylko dla proroków...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Kwiatolinka napisz Ci tak-----na tescie dzis juz nie ma zadnego sladu drugiej kreski,moja temperatura w tym dniu cyklu była zawsze ponad 37 a teraz jest ciągle ponizej,piersi bolały,ale przestały,sutki tylko sterczą jak zwykle,i chyba zrobiły sie ciemniejsze,macica wysoko,zamknieta,i gładka,sluz dziwny,jakis taki jak kaszka manna,ale cały zcas czuje ze mam tam mokro...i czy ja wedłod Ciebie moge byc w ciązy bo chyba przeciw mnie jest prawie wszystko:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik_24
czesc kochane1!!!! dawno nie zagladalam i mam duuuuze zaleglosci w czytaniu a czasu brak wiec zanim bede na bierzaco czy moglybyscie mnie poinformowac czy mamy jakas nowa fasolke??? z gory dzieki u mnie nic- juz sie przyzwyczailam i nawet odposcilam w konu "zabawy" z mezem sa przyjemnoscia a nie wyliczanka:P jak w tym roku nic nam nie wyjdzie jedziemy do niemiec na wakacje w przyszle wakacje buziaki i trzymam kciuki --> objawy jakie opisalas moga jednoczesnie swiadczyc o ciazy jak i o zblizajacym sie @ tak wiec poczekaj az ci sie bedzie spoznial. chygba ze ci sie spoznia- nie czytalam wczesniejszych wypowiedzi jeszcze-to najhlepiej isc do lekarza:) narazie musze uciekac do lektury zaleglosci pewnie dopiero w pon siade trzymama kciukersy buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Kochane napiszcie mi prosze jak powinna wyglądac macica we wczesnej ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hop hop kochane🌻 Obca--------------zycze Ci zeby ten sen sie spelnil jak najszybciej , trzymam kciuki...........a co do tego jak powinna wygladac macica we wczesnej ciazy to niestety Ci nie powiem bo niewiem kochana , nie znam sie na tym.........ale bedzie dobrze zobaczysz, poczekasz jeszcze pare dni i bedzie wiadome.............milego dnia 👄 madzik_24-------------o bedziesz miala sporo do nadrobienia , milego czytania :P👄 Kkinia 30-------------czekamy na brak @ i sie doczekamy , a kiedy masz kochana termin @ , bo ja gdzies 30 sierpnia............:P trzymam kciuki za Ciebie aby jednak @ zgubila twoj adres i zeby nie przyszla..............:)👄 J ide sobie zrobic kawke , bo pierwsze co robie jak wstaje to wlanczam komputer i czytam co napisalyscie...........ja to sie juz calekiem uzaleznilam od Was kochane...........:D, ale ciesze sie ze Was poznalam i dziekuje ................bede pozniej...,, Kakusia ------------a Ty gdzie sie podziewasz? nie odzywas sie ostatnio, daj znac ze wszystko ok u Ciebie -------👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Dziewczyny gdzie jestescie,zauwazyłam ze wejscie to pochwy mam zasinione,i w piersiach mam jakby groch,,ale dlaczego wczoraj test wyszedł mi negatywnie,kurde jeszce 7 dni czekania;( Jestem czy nie jestem w ciązy o to jesy pytanie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obca -------------po cichu mysle ze Ci sie udalo , ale moze za wczesnie zrobilas test...........wytrzymaj , to jeszcze tylko tydzien..........👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!! dziś już mi przeszla handra ale mam nadzieję że będzie lepiej. Obca Ja też robiłam test i jedna krecha ale jeszcze mam nikłe nadzieje bo bola mnie piersi. Więcej jako takich objawów niw widzę i narazie staram się nie doszukiwać bo przykro się potem rozczarować. Jednak z nadzieją czekam jeszcze 9 dni. poczekamy zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!! dziś już mi przeszla handra ale mam nadzieję że będzie lepiej. Obca Ja też robiłam test i jedna krecha ale jeszcze mam nikłe nadzieje bo bola mnie piersi. Więcej jako takich objawów niw widzę i narazie staram się nie doszukiwać bo przykro się potem rozczarować. Jednak z nadzieją czekam jeszcze 9 dni. poczekamy zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!! dziś już mi przeszla handra ale mam nadzieję że będzie lepiej. Obca Ja też robiłam test i jedna krecha ale jeszcze mam nikłe nadzieje bo bola mnie piersi. Więcej jako takich objawów niw widzę i narazie staram się nie doszukiwać bo przykro się potem rozczarować. Jednak z nadzieją czekam jeszcze 9 dni. poczekamy zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!! dziś już mi przeszla handra ale mam nadzieję że będzie lepiej. Obca Ja też robiłam test i jedna krecha ale jeszcze mam nikłe nadzieje bo bola mnie piersi. Więcej jako takich objawów niw widzę i narazie staram się nie doszukiwać bo przykro się potem rozczarować. Jednak z nadzieją czekam jeszcze 9 dni. poczekamy zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny ja juz 2 dni biore clo czy ktoras z was brtala i z jakim efektem ...JAk byscie cos wiedzialy to prosze o informacje czytalam inne topiki ale ciekawa jestem co wy o tym sadzicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Dziewczyny moze jednak ktoras z Was wie jak wygląda szyjka macicy w ciazy,albo jak powinna wyglądac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla OBCEJ: pod wpływem zmian hormonalnych często dochodzi do zmiany ph pochwy na zasadowe oraz do pobudzenia wydzielania gruczołów znajdujących się w pochwie i szyjce macicy. Pojawić się wówczas może większa niż zazwyczaj ilość wydzieliny pochwowej, zawierającej śluz szyjkowy oraz złuszczone komórki nabłonka. Jest ona zazwyczaj bezwonna o zabarwieniu przeźroczystym lub białawym. stnieją objawy wczesnej ciąży, które możliwe są do rozpoznania wyłącznie podczas badania ginekologicznego. Należą do nich między innymi rozpulchnienie i powiększenie macicy, zmiana konsystencji szyjki macicy, zasinienie pochwy i przedsionka pochwy. JAK cos jescze bede miala to napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Kakusia22 slicznie Ci dziekuje:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×