Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Dziewczyny mozecie mi podac na emaila wasze daty urodzenia jak date imienin i moze tel......bedziemy czesciej swietowac na topiku rozne okazje.. AnulkoS--------u mnie nic niema ciekawego...za 3 godzinki mykam do pracy ale za to jutro mam wolne to sobie z moimM nadrobimy zaleglosci...glaskanko dla brzuszka👄:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczki95
AnulaS malo ze zajrzalas:)) jedz jedz dzidzia musi byc zdrowa!!przespalam pol dnia teraz bede buszowac:P:P ja ur17 .06.85:))imieniny25.11 jak cos piszcie na gg 3077189 kasia nie ociagac sie calusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane. Jak zwykle i jak przystało na najlepszych przyjaciół jesteście i wspieracie. Bardzo Wam dziękuję. Myślę, że jakoś do wtorku wytrzymam - ból raz jest mocniejszy, a raz słabszy. Cały czas jednak jest. Też mam nadzieję, że coś konkretnego się dowiem we wtorek, bo mam dosyć tego bólu. Cieszę się, że na forum zrobił się taki ruch, witam nowe koleżanki i życzę byście szybko osiągnęły ten swój najpięniejszy cel - czyli kochane dzieciąteczko. A te cudowne dziewczyny, które są na tym forum już długo serdecznie pozdrawiam i życzę, by już szybciuteńko zafasolkowały. Powodzenia kochane. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczki95
pani Misiowa ja sie melduje co prawada z lozka ale jestem:)jak tam zdrowko Twoje i kruszynki?? dziewczyny spicie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam !!!! Pani Misiowa chyba za długo to ten tatuś nie wytrzymał sam z dzieciątkiem. Ja już męża pożegnałam, i do środy muszę jakoś wytrzymać. Będzie dzwonić i pisać smsy. Inaczej bym się zamartwiała. Dziś jestem padnięta, nocami źle śpię. Zazwyczaj rano odsypiam i śpię do 10, ale dziś nie mogłam. Wstałem z mężem przed siódmą. A potem jak pojechał długo nie mogłam zasnąć. Ten dzień będzie przechlapany. Z domu jeszcze się nie ruszam. Dopiero wczoraj 1 raz nie miałam gorączki wieczorem, za wcześnie by wychodzić na powietrze. Nie chcę powtórki z rozrywki, zbyt dużo mnie to kosztowało. Sylweczko martwią mnie bardzo te twoje bóle. Może nie warto czekać do wtorku.... Może powinnaś iść do innego lekarza. Pomyśl o tym proszę. Myszko ty biedactwo dziś pracujesz???? Przekichane. Ale jutro może być ciekawy dzień dla ciebie. dzień we dwoje to brzmi romantycznie :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmm nikogo tu nie ma.... to ja lecę pokimać. Jak zdołam, wątpię ale może ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olawd
dzien dobry dziewczyny! melduje sie ze jestem, zycze wam milego dnia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEN DOBEREK DLA KAZDEJ :-) Ja tez sie melduje ale napisze wiecej pozniej wczoraj niestety nie zdazylam zrobic zakupow ani ugotowac zurku bo wrocilam od meza okolo 00.30 i padlam w ubraniu. teraz prysznic kawusia i na zakupki. Pozdrowienia d kazdej z was. Anula ciesze sie ze sie odezwalas nie wychodz bo na dworze ziab i mroz a kruszynka mla i trza dbac o nia njbardziej.Trzymaj sie i wyglaskaj brzusio Myszko ja mam urodziny 23.04.1982 wiec jak bede wlutym w polsce moze sie uda zafasolkowac na urodziny moje???ehmm marzenia a imienin nie obchodze nawet nie wiem kiedy sa.buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko ty pracusiu :) :) :) :) Dzięki za miłe słówka. Wierz w ten prezent urodzinowy z całych sił, ja pragnęłam prezentu na gwiazdkę i dostałam, tak więc trzymam kciuki na ciebie kochana. Brakuje mi czasem tylko mojej codziennej kawusi. teraz nie pije, bo potem strasznie się męczę, mdli mnie jak nie wiem co... Ale to może i dobrze bo dobrowolnie trudno mi byłoby z niej zrezygnować. Pozdrawiam !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajrzę tu jutro może kogoś zastanę. Dobrej nocki wszystkim życzę i do jutra Pa pa pa Pozdrowionki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczki95
AnulaS kolorkowych:P:P ale pustp dziewczyny chyba dzialaja:P:Pco u Was/?jak wekendd?? ja prawie caly dzien w łozku:P:P ale sniadanko do lozka :P:P pozdrawiam czemu na gg do mnie nie piszecie cio??podalam wczesniej:))buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam obiecalam napisac potem tak wiec pol godzinki temu wrocilam nie chcialam dluzej zostac u meza w sklepie bo strasznie zle sie poczulam niedobrze mi chyba z salatki przejadlam sie. ide zaraz poczytac bajeczki na dobranoc mojej wiecznie pelnej energi corce.Zrobilam jej meliske z miodem mowi ze jej smakuje to dobrze moze szybciej zasnie kad ona ma tyle w sobie energi i sil to ja nie wiem. Pusciutko tu dzis bardzo.Slyszalam ze w polsce strajkuja znow lekarze szpitale kurcze abym nie na darmo leciala. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wieczorowa pora!!!!!!!!!! Ja jestem dopiero po obiadku.....i teraz mam czas poczytac co u was i napisac troszke...:P:P:P:P:P Jak mija Wam niedzielka kochane?? Bede wiec zagladac do Was a teraz troche ide poleniuchowac...Buzkaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zmykam na chwile bo o godz 4 przychodzi ksiadz po koledzie...takze zajrze pozniej...papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka...to fajnie wyglada u nas po 21ej a ty mowisz ze zmykasz bo ksiadz zaraz przyjdzie - przyjmujesz po nocach?? żartuje!! jaka jest u was godz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olawd--------u nas jest teraz 3:42 po poludniu....do nocy to jeszcze hoho.....zajrze pozniej ....to jak bedziesz to pogadamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ! dzis nie mam za duzo czasu bo moj skarbek w domku siedzi chory , wiec musze sie nim zaopiekowac . zagladne pozniej do was . milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Starajace sie Nick/Skad..................Wiek.............Ilosc Cykli............Data @ Myszka/USA................24....................8....... .. ..........? Patrycja/UK...............25....................4....... . . ........27.11.07 Smerfetka/Poznań........28...................24......... . .......26.12.07 kkinia30/Warszawa,UK......30...............19........... . .....25.11.07 Pauly78/Rzym.............29....................15....... .. ........19.11.07 Sylweczka78/Żory........29..................min.72...... . ......22.12.08 Rusaczek/Nowy Sącz....33..................min. 32..............05.01.08 Monita32...................32....................12..... . ...............01.08 olawd.......................28.....................27... ...............29.12.07 Zaciazonekwiat] Nick/Skad...............Wiek...........Tydzien Ciazy......Termin porodu Fajniutka2005..........21...............13............. . . .....24.06.08 kwatolina................30...............23.......... ............22.04.08 Obca_....................23...............17.......... ............29.06.08 Fiołek1...................29...............18......... .............27.04.08 AnulaS ....................27...............10................... ..29.07.08 Dzieciaczki urodzone Nick....................Plec.................Imie....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........corka.............Patrycja......... ......21.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Olawd----dziekuje za zdjecia ...slicznie wygladacie...a teraz opiekuj sie mezulkiem skoro chorobsko go zlapalo, ale w miedzyczasie zagladnij do nas...👄 PaniMisiowa-------rowniez pozdrawiam i zycze takze milego poniedzialku,napewno bedzie mily...ucalowania dla coreczki👄 A co z reszta dziewczyn?: Sylweczka ,Smerfetka, Patinka,Misiaczki,AnulkaS,Kakusia,Kwatolina,Obca, Oli26,Pauly78 i wszystkie niewymienione...odezwijcie sie choc czasem...1000👄dla Was.. A ja wlasnie wczoraj mialam kolede....ksiadz posiedzial soebie chyba z godzinke u nas i pojechal...ale mamy bardzo fajnego ksiedza , ma 36 lat i mozna z nim o wszystkim pogadac....tak nam wyswiecil sypialnie ze teraz niema mocnych dzidzia musi byc....hiihihi Wiec teraz ja pije kawke a wy co skrobnijcie zebym sobie poczytala...milego poniedzialku👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmmmm i cos nie wyszlo. No nic wysle Wam na email, do tych ktore mam, a reszte prosze o podanie mi emaila...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka24....ta stronke z youtube co podalas jest niedostepna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak wejdziecie na tego linka to wystarczy w Search----wpisac - \"Dla kogos kochanego\", albo \'Niedorosla milosc\"--fajne obrazki sa i piosenki....a co do poczty to Pani Misowa sprobuj jeszcze raz mi wyslac...nie powinno byc zadnych problemow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczki95
Hej Myszko24 ..ja zasmarkana tylko leze i chyrlam:(( a jak u Was?? Ola jak s ie czujesz??caluski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Misiaczki------chorobsko Cie dopadlo?? Wiec kuruj sie i wracaj szybciutko do zdrowia i do nas.....👄 A co tu taka cisza? Gdzie jestescie dziewczyny?? Ja juz choinke rozebralam i schowalam do szafy...bedzie na przyszly roczek...hhihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×