Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Gość Obca_
Starajace sie Nick/Skad..................Wiek.............Ilosc Cykli............Data @ Myszka/USA.................24....................8...... . .. .......26.01.08 Patrycja/UK.................25.....................4.... .. . ........27.11.07 Smerfetka/Poznań.........28.....................24...... .. ......26.12.07 kkinia30/Warszawa,UK......30..................19........ . .....25.11.07 Pauly78/Rzym...............29....................15..... .. .......19.11.07 Sylweczka78/Żory...........29..................min.72... . ......22.12.08 Rusaczek/Nowy Sącz........33..................min. 32...........05.01.08 Monita32.....................32....................12... .. .............01.08 olawd.........................28.....................27. ..............29.12.07 alii/Warszawa...............27....................32.... ........ ...10.12.07 Aneczka227/Malbork........20....................8....... .........23.01.08 Zaciazone Nick/Skad...............Wiek...........Tydzien Ciazy......Termin porodu Fajniutka2005..........21...............13............. . . .....24.06.08 kwatolina................30...............23.......... ............22.04.08 Obca_....................23...............17.......... ............29.06.08 Fiołek1...................29...............18......... .............27.04.08 AnulaS ....................27...............10................... ..29.07.08 Dzieciaczki urodzone Nick....................Plec.................Imie....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........corka.............Patrycja......... ......21.12.07 Natura nigdy nie dziala bez celu,ale czasem dziala bez sensu http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200607153 10114.png http://www.suwaczek.pl/cache/19722bb978.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka227
Dziewczynki pomocy nie wiem sama co robic... Jestem 5 dni przed spodziewaną datą @ wczoraj zauwazylam ze mam przezroczysty ciagliwy sluz z lekką domieszką krwi ale normalnie ledwo zauwazalne. Rano jak wstalam mierzylam tempke ale raczej wlozylam termomentr za plytko i mialam 36,6 a teraz jak zmierzylam i wlozylam glebiej mialam 37,5 co wy na to pomozcie bo nie wiem co mam o tym myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starajace sie Nick/Skad..................Wiek.............Ilosc Cykli............Data @ Myszka/USA.................24....................8...... . .. .......26.01.08 Patrycja/UK.................25.....................4.... .. . ........27.11.07 Smerfetka/Poznań.........28.....................24...... .. ......26.12.07 kkinia30/Warszawa,UK......30..................19........ . .....25.11.07 Pauly78/Rzym...............29....................15..... .. .......19.11.07 Sylweczka78/Żory...........29..................min.72... . ......22.12.08 Rusaczek/Nowy Sącz........33..................min. 32...........05.01.08 Monita32.....................32....................12... .. .............01.08 olawd.........................28.....................27. ..............29.12.07 alii/Warszawa...............27....................32.... ........ ...10.12.07 Aneczka227/Malbork........20....................8....... .........23.01.08 Zaciazone Nick/Skad...............Wiek...........Tydzien Ciazy......Termin porodu Fajniutka2005..........21...............13............. . . .....24.06.08 kwatolina................30...............23.......... ............22.04.08 Obca_....................23...............17.......... ............29.06.08 Fiołek1...................29...............18......... .............27.04.08 AnulaS ....................27...............12................... ..29.07.08 Dzieciaczki urodzone Nick....................Plec.................Imie....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........corka.............Patrycja......... ......21.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny !!!! Ale się wczoraj rozpisałyście :) ale to super bo nasz topik znów ożywa :) :) Ja wczoraj miałam cudowny dzień. Ale dziś masakra, głowa mi pęka. Zastanawiam się czy to normalne, taki ból już od kilku dni, na dodatek wieczorami pobolewa mnie kręgosłup. Na takie bóle to chyba też za wcześnie, ja jestem dopiero w 12 tyg ciąży. Ból kręgosłupa u ciężarnych pojawia się raczej później. Martwię się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka227
niech ktos mi odpisze::(:(:( anulas daj swoje gg... Czekam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneczka, poczekaj przed okresem zawsze jest podwyższona temperatura,opada z chwilą przyjścia @. Jeśli masz jeszcze do niej kilaka dni to poczekaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry🌻🌻🌻🌻 Kkinia -----super ze choc od czasu do czasu zagladasz....bo smutno tu czasami bez Ciebie:(...Kupno domku to super kochana ...zycze aby spelnily sie wszystkie Twoje marzenia....najblizsze czyli wlasnie domku a pozniej dzidzi...:P:P:Pmimo tego zagladaj do nas czesciej👄 Obca----👄 Aneczka-----kochana nie denerwuj sie ...musisz poczekac jeszcze te 5 dni.....a wtedy wszystkiego sie dowiesz....cierpliwosc to podstawa:):):):), bedzie dobrze👄 AnulkoS------ojojoj , bol glowy, wiem cos o tym...kochana odpocznij sobie , poloz sie a glowka pewni przestanie bolec....poglaszcz brzuszek odemnie👄 Smerfetka,Sylweczka,Kakusia, Kwatolina,Misiaczki,Obca,Olawd,Oli26,PaniMisiowaz coreczka,Patinka,Pauly78,Monita-------i te wszystkie nie wymienione dla Was po 1000buziakow 👄i po bukiecie 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 i prosze o kilka slow do nas👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alii
Witam wszystkich. ja juz wróciłąm do domku. Ależ mam zaległości w czytaniu. @ przyszła 5 dni po terminie a to prawdopodobnie skutek brania luteiny. Jestem coraz bliższa decyzji aby spróbować inseminacji.Bo ile można czekać!! Przesyłam buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Witajcie kochane, jestem, jestem i będę , choć dziś robię porządeczki, bo podczas mojej nieobecności nagromadziło się tego trochę. Witajcie nowe dziewczyny, Aneczko z Toba miałam juz przyjemność na gg pisać, bądż cierpliwa, będzie dobrze. Alii dobrze, ze jesteś, wiesz my tez myslimy o inseminacji, ale jeszcze tez o monitoringu cyklu, miałaś to? Myszko piszę, Patinko jak tam u Ciebie? Kkinia pozdrawiam, Monita, Pani misiowa dbaj o to maleństwo, bo ono szybko wyrośnie. Obca, Kwatolina, Kakusia, Anula s i inne zaciążone pisać i fluidki przesyłać, i to intensywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Ja czuję się lepiej, choć jeszcze nie do końca tak jak powinno być, ale powolutku pracuję sobie robiąc przy tym przerwy i klikając tu i na gg.Dochodze do siebie, tylko niby przez 2 tyg. nie mamy uprawiać seksu, a wcześniej prwie 3 tyg. nic przez te krwawienia, nie wiem jak wytrzymamy, juz tak bardzo kusi, chce się...........oj bedzie cięzko wytrzymać.Jutro tydz. jak poszłąm do szpitala. Kochane a co tam u Was, piszcie, będę juz chyba na bieżąco pisać, bo teraz miałam trochę zaległości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Moje dziecko dzisiaj grzeczne jest. Nawet sama usnela i śpi sobie słodko.A ja szybciutko obiadek, sprzątanko i te cholerne naczynia w zlewie( mąz mial wczoraj umyć ale jak zwykle zapominiał a pożniej twierdził że jest za poźno i mu się nie chce). Skończylo się na tym że sama umylam.Zaraz wskakuje do wanny i sobie poleże a mała zajmie sie on.Mam taką nadzieje, bo jeszcze o tym nie wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no Smerfetka az 2 posty strzelila------super, i tak ma byc....👄 PaniMisiowa----------widzisz jaka masz grzeczna coreczke,tylko pozazdroscic....a jezeli chodzi o mycie naczyn przez nasze chlopaki to chyba wszyscy zapominaja(niby) , poprostu sie im nie chce-----choc ja na mojego M nie moge narzekac----buzka dla Was👄 Alii-------super ze sie odezwalas, ale prosze nie zaniedbuj nas tak i pisz czesciej👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka227
Patrzcie dziewczynki co znalazłam... "W śluzie owulacyjnym pojawić się może domieszka krwi, nie jest to objaw chorobowy. Może to być sam moment owulacji, a może to być nawet kilka dni przed owulacją." I ja własnie wczoraj miałam cos takiego. W ciągliwym,przezroczystym sluzie mialam domieszke krwi. A wczoraj bylo przytulanko:D Jak myślicie wyjdzie cos? Poczytajcie sobie dla tych co się starają : http://www.vns.pl/_poznaj_swoje_cialo/fizjologia_objawy_plodnosci_glowne.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alii
Smerfetko ja monitoruje prawie każdy cykl od roku, dzieki temu wiem, ze mam owulację ale też mam jakiś problem z endometrium( jest trochę cienkie). Ostatnio pęcherzyk przekształcił się w torbiel i 2 cykle mieliśmy z głowy ( bo tyle się wchłaniał). Lekarz wskazuje dni w których najlepiej dzialać i my tak robimy ale jak widać bez efektu. Dlatego w tym cyklu będziemy robili niezbędne badania a w przyszłym, jak wszystko będzie dobrze chyba będziemy próbować inseminacji. Myszko 24 nie pisałam tyle dni bo miałam wyjazd służbowy. ale już wróciłam i będę się odzywać- obiecuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alii
Starajace sie Nick/Skad..................Wiek.............Ilosc Cykli............Data @ Myszka/USA.................24....................8...... . .. .......26.01.08 Patrycja/UK.................25.....................4.... .. . ........27.11.07 Smerfetka/Poznań.........28.....................24...... .. ......26.12.07 kkinia30/Warszawa,UK......30..................19........ . .....25.11.07 Pauly78/Rzym...............29....................15..... .. .......19.11.07 Sylweczka78/Żory...........29..................min.72... . ......22.12.08 Rusaczek/Nowy Sącz........33..................min. 32...........05.01.08 Monita32.....................32....................12... .. .............01.08 olawd.........................28.....................27. ..............29.12.07 alii/Warszawa...............27....................33.... ........ ...09.02.08 Aneczka227/Malbork........20....................8....... .........23.01.08 Zaciazone Nick/Skad...............Wiek...........Tydzien Ciazy......Termin porodu Fajniutka2005..........21...............13............. . . .....24.06.08 kwatolina................30...............23.......... ............22.04.08 Obca_....................23...............17.......... ............29.06.08 Fiołek1...................29...............18......... .............27.04.08 AnulaS ....................27...............12................... ..29.07.08 Dzieciaczki urodzone Nick....................Plec.................Imie....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........corka.............Patrycja......... ......21.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rusaczek Alli Sylweczka nie wiem co napisac przykrom mi choc ja mam kogo tulic i na kogo krzyczec tak bardz prgane miec 2 -gie mam nadzieje ze bedziecie wiedzialy kiedys ze to te same uczucie kiedy pragniesz 1 -sze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani MIsiowa dalas moje imie twoja corenka moja imieniczka bedzie co swietowac :-)))))))))))))))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane, boże mój necik umożliwi mi pisanie do Was częściej. Pozdrawiam Was wszystkie i życzę tego, czego najbardziej pragniecie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane! przepraszam ze sie nie odzywam ale tak jakoś ostatnio nic mi sie nie chce , caly czas bym tylko spala i spala... czytam was na bieżąco ale mam nadzieje ze jak wroce z polski to bede miec wiecej werwy . 👄dla wszystkich!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!!! Ja dziś wstałam ok 9 ale rankiem to zawsze jest coś do zrobienia.Na dodatek od rana buszuję w necie i szukam jakiegoś konglomeratu podłogowego dla teściów. Już dawno mnie o to prosili, ale jakoś tak zleciało. Wczoraj już przyjechał nasz nowy samochodzik, jest super. bardzo mi się podoba, no i wygodnie sie w nim siedzi.A ja kruszynka nawet jestem widoczna zza kierownicy Dziś na szczęście głowa mnie nie boli, super , bo to takie męczące. Właśnie oglądam manifestację nauczycieli w tv.Boli mnie że niektórzy ludzie nas nie rozumieją, i tak nas krytykują. Nauczyciel tyle musi wydać na ciągłe doszktałcanie samego siebie, a płaca niewielka.To smutne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka227
Hejka kobitki:) u mnie narazie bez zmian czekam na wredną @ :(:( jeszcze 4-5 dni:( dzis tempka w pochwie zmierzona o 7.30 rano 37,1;] mam nadzieje,że ktos u mnie zamieszkał ale nie bede się napalała na darmo,bo potem jak przyjdzie@ (tfu tfu) to bede płakac jak bóbr:( piszcie co u was i co sadzicie o mojej tempce... a moze ja sobie juz wmawiam:( papa buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry myszki moje🌻🌻 Sylweczka ----widze ze net chyba naprawiony...super, zagladaj do nas teraz czesciej👄 Olawd----------ty juz zyjesz wyjazdem chyba , bardzo sie cieszysz i dlatego malo sie odzywasz....mimo to zagladaj👄 AnulkaS------to super ze samochodzik sie podoba i ze jest wygodny...jak dzidzia sie urodzi to napewno jej bedzie sie wygodnie siedzialo...buzka👄dla was Aneczka-----temp. jak sie patrzy , oby jak najdluzej zostala na takim poziomie....👄 Reszte dziewczyn prosze o meldunek ...dla wszystkich po🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj zebys wiedziala Myszko!! juz sie pakuje a tu jeszcze weekend! jak bede w pl to postaram sie do was zagladac! 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Melduje sie nareszcie bo mam ostatnio problem z netem jaka siec nam modernizuja czy cos takiego U mnie pomalutku leci to juz 13 tydzien ide w srode do lekarza i zobacze dzidzie juz sie doczekac nie moge :) AnulaS jestesmy w tym samym prawie tygodniu i obiawy mamy te same ja tera tez czesto mam bole glowy a o kregoslupie to juz nie powiem bo ledwo co chodze tak mnie boli Pozdrawiam was kochane dla wszystkich buziazki przesylam i mnostwo fluidkow dla was ***************************************************************************************************************************************************************************** no i czekam na kolejne dobre wiesci od was... Jeszcze raz pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kakusia------lapie ,lapie fluidki....w tym cyklu pewnie sie przydadza....a reszte zostawiam dla dziewczyn....Dziekuje kochana ze sie odezwalas do nas.....:P:P:P zycze Ci wiec jak najmniej tych bolow typu glowy czy kregoslupa......po wizycie u lekarza napisz nam jak tam dzidzius sie ma w brzuszku....glaskanko i duzyyyyy buziak👄 dla ciebie i kruszynki.....🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kakusia to super !!!! Tylko dlaczego jeszcze cię nie ma w naszej tabeleczce????? Czy ja może jestem jakaś ślepa? Ja padam nosem. Tak mi się chcę spać, a zaraz muszę iść do taty bo dziś są jego urodziny. Na dodatek mój misiek wstał dziś lewą nogą i nietety mi się też udzieliło. Mam nadzieję ze jak wróci to już mu przejdzie bo będzie kiepsko.I cały dzień będzie do bani :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko łap łap!!!! :) :) ;) Oby nas było coraz więcej :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, nikogo już tu nie ma to ja lecę do tata. Choć z wielkim wysiłkiem.Może potem zajrzę, pozdrawiam was wszystkie i dołączam się do kakusi i przesyłam fluidki **********************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×