Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Gość Obca_
Patinko25 kochana i Ty sie doczekac zobaczysz...teraz tylko musisz dojsc do siebie,a zaraz znow bedziecie sie starc o malenstwo i tym razem musi sie udac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
PaniMisiowa -trudno mi jest powiedziec...ale cos mi tam podpowiada ze dziewczynka,ale moze tylko dlatego ze bardzo bym chciała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Witajcie dziewczyny, co słychać u Was? Sylweczka czekam na wieści, co powiedział lekarz, ja jadę jutro, boję się .Odezwię się później. Pa pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Alii i Kasiek 15 witajcie u nas. Kasiek 15 wykasuj adres e-mail i już nie będzie go pokazywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetko kochana nie dotarłam do ginka, bo miałam dużo zajęć przy mężu i rodzince. Mam nadzieje, że Ty usłyszysz dobre wieści jutro. Będę trzymała za Ciebie kciuki. Brzuch mnie już nie boli, nie plamię ale i tak chyba z ciekawości pojadę do ginka w czwartek. Patinko zgadzam się z Obcą, że jeszcze i Ty się doczekasz. Anulko - pamiętasz naszą wczorajszą rozmowę o moich współpracownikach w świetlicy - niestety moje czarne myśli się sprawdziły, mam nikły z nimi kontakt i ostatnio traktują mnie trochu po macoszemu, jako niższego pracownika. Jest mi przykro. Ale staram się być optymistką. Wszystkie kochane nowe dziewczyny witam serdecznie. Tu jest cudownie, dziewczyny są przekochane, wspaniałe i zawsze pomogą. Mam nadzieje, że szybko zostaniecie mamami. Powodzenia dla wszystkich staraczek. Obca - no to mamy następne ruchliwe dzieciątko, to cudownie. Pozdrowienia kochane, ja jestem i będę odpisywała na wszystkie posty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Glut kochana, ja chcę to zrobić, już sobie postanowiłam. Mam nadzieje, że Tobie też się uda. Tego Ci najmocniej życzę na nowy rok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miko28
Cześć dziewczyny!!Jestem tu nowa lecz z podobnym problemem.Od 6 miesięcy staramy sie z mężem o dzidziusia i nic nie wychodzi!!łapie doła bo bratowa urodziła córkę a 2 koleżanki syna.Jestem po ślubie 9 lat i zawsze chciałam dzidzie ale mój mąż bardzo z tym zwlekał.Byłam u lekarza ale po rocznych staraniach podejmie jakieś leczenie.Bardzo mnie to zdenerwowało bo czas tak sie wlecze.Tyle prób i starań i ciągle nic.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alii
Dziewczyny dziękuję za miłe przyjęcie. To naprawdę wyjątkowe forum i warto aby trwało. Miko jeśli mogę Ci coś doradzić, to idz do lekarza i powiedz,że staracie się ponad rok. Szkoda czasu na czekanie a większość lekarzy zanim zacznie jakiekolwiek badania rzeczywiście zaleca starania min przez rok. Ja straciłam dużo czasu głównie przez wybór niewłaściwego lekarza. Ale teraz musi być dobrze. Ja na jutro miałam zaplanowaną wizyte u lekarza( miałam się pojawić w 3 DC) ale nie dostałam jeszcze miesiączki więc przesunełam >jutro mój 31 DC a zazwyczaj ma 28-30 dniowe. Wczoraj wieczorem zrobiłam test ale niestety negatywny no więc teraz czekam na @ ale tak bym chciała żeby o mnie zapomniała ale jakoś tak mnie pobolewa brzuch :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glut
Sniła mi się dzisiaj rodzina. Ja byłam razem z nimi i z małym SWOIM DZIECKIEM. Bawiłam sie z nim i trzymałam na rękach. Boże jak to realistycznie wyglądało. Szkoda tylko że się obudziłam. Najgorszy był ranek nie wiedziałam co myśleć. Czy to jakiś znak czy za dużo myślę o tym i po nocy mi się śni. Niechce takich snow bo przez cały dzien póżniej o nim myślę. Czy wy też mialyscie takie sny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Mika witaj u nas, widzę, że grono nasze sie powiększa, więc bedzie nam wszystkim tutaj raźniej znosić nasze długie starania i oczekiwania na dzidzię, ale skoro nas przybywa to i pewnie znowu któraś ogłosi dobrą nowinę, oby to nastąpiło jak najszybciej. Myszko, Myszko nie ma Cie na forum, nie ma Cie na gg proszę wstawić się do raportu i napisać co u Ciebie. Patinko nie było mnie na gg jak ty byłaś a teraz ja jestem, a Ciebie nie ma, ale może jutro uda nam sie pogadać. Pauly, Dima, Tysia, Kasiada, Ewcik_1, Leszczynianka i inne dziewczyny, które dawno nie pisały ,napiszcie co u Was. Sylweczko mam stresa przed jutrzejsza wizytą, tym bardziej, że znów zaczyna lecieć i boli z lewej strony. Ty też wybierz się do lekarza, bo lepiej reagować za wczasu, szczególnie w naszym przypadku, kiedy staramy się o te nasze dzidzie. Glut ja mam zrobione badania oprócz własnie monitoringu cyklu, obrałam go jako kolejne zadanie do wykonania, ale teraz przejęłam się tym co się dzieje, więc odkładam to na później.Nie wiem już który to dzień cyklu, czy okres liczyć od 23 grudnia, czy 1-2 stycznia już nic nie wiem z tym moim cyklem.Tylko to co się dzieje trwa już tydzień prawie, więc troche długo.Ach jutro może się czegoś dowiem, co tam mi dolega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Glut to cudowny sen, oby się spełnił.Mi śnią się czasami dzieci lub ciąża, ale okazuje się,że nagle jest ciąża ale u kogoś z rodziny.Tak więc pozostaje mi marzyć, aby ten sen tez dla mnie się spełnił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
No tak i znowu pustki, zostałam sama, a Wy co wszystkie staracie się, czy śpicie?????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam na prawdę ochotę się przebadać na owólkę i określić swoje szanse, bo mam dosyć niekończących się oczekiwać i niepewności o własne zdrówko. Obawiam się tylko kosztów, bo nie jest tanie obserwowanie owólacji. Ale trudno czego nie robi się dla własnych marzeń. Oby to nie były marzenia na zawsze. Smerfetko bądź dobrych myśli. Będzie dobrze. To przejściowe i wszystko można wyleczyć. Trzymam kciuki za dobre wieści. Jeśli nikt się nie pojawi to dobrej nocki i powodzenia dzisiaj w nocy. Ale wolałabym abyście dziewczyny częściej to forum odwiedzały, doświadczone staraczki proszę - nowicjuszki potrzebują waszej pomocy. Proszę się odezwać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Sylweczko jestem, jutro napiszę co u mnie, bo będę już wiedziała co jest, niestety leci znowu.Boję się bardzo, ale dam radę bez względu na to co mi powie muszę to przyjąć na siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Ha ha moja stronka tym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytkanytka
Witajcie dziewczyny , piszę na innym forum ale przeglądałam tematy i postanowiłam że napiszę do was. Mam już jedno dziecko, ale już ponad 3lata bezskutecznie próbuje zajść w kolejną ciążę. Tyle razy myślałam że to może już a tu jednak intuicja się pomyliła. Od 2 miesięcy chodzę na monitorowanie cyklu, mieliśmy w piątek rozpocząć działania bo pęcherzyk miał już 20mm. Mam cichą nadzieję że może teraz się uda. Pozdrawiam serdecznie. Mam nadzieję że przyjmiecie mnie na swoje forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobiety ! Mam ogromny problem,ponieważ nie wiem czy jestem w ciąży i chciałabym usłyszec waszą opinie. Pomożecie ? Otóż : w gruniu miałam słaby okres. od sylwestra przez tydzien miałam straszne bóle brzucha i mdłości które nadal się utrzymują choć teraz są troche słabsze. mam zawroty głowy, zmęczona jestem ciągle, często oddaje mocz. mam dziwne zachcianki na jedzenie. na poczatku wogóle apetytu nie miałam a teraz jest większy i dziwny. zrobiłam test przed okresem. negatywny. teraz okres spóźnia mi się 3 dzień co się nidgy nie zdarza a test robiłam wczoraj i też był negatywny ! ciagle wydaje mi sie ze dostałam okres a to tylko biały śluz. czy test moze sie mylic a ja moge byc w ciąży ? pragne dziecka i nie wiem juz sama co robic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Jestem zła, bo lekarza nie było, miał pilny wyjazd, więc nic nie wiem. No i zosatałam sama z moim problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olawd
hej dziewczyny ! przeglądam wasze forum i zastanawiam sie czy mnie przymniecie?? ;-) ja od 2 lat staram sie o dzidzie . w tamtym roku dwa razy poroniłam ( w 6 i 11 tyg) - no ale może do 3 razy sztuka? w każdym razie nie poddajemy! +15.05.07 aniołek +02.11.07 aniołek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olawd
Ankuu ciezko stwierdzic co ci jest . masz objawy podobne do ciazy , ale test negatywny... ja mialam podobne objawy jak bylam w ciazy (testy pozytywne itd) ale u mnie skonczylo sie poronieniem . proponuje ci sie wybrac do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alii
Smerfetko a może idż do innego lekarze. Objawy, które opisujesz są trochę dziwne więc nie ma na co czekać. Ja nadal nie dostałam miesiączki i nie wiem co o tym myśleć. Nie mam żadnych objawów ciążowych, chyba poprostu mi się spóźnia okres. Trzymam kciuk i za Was i za siebie, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alii
olawd - bardzo mi przykro.Oby zasada do 3 razy sztuka się sprawdziła. Pamiętaj wiara czyni cuda. Ja starm się wierzyć mimo,że czekam już tak długo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olawd
alii jak długo sie staracie? długo ci sie już okres spóźnia? ja nie miałam na początku żadnych objawów ciąży ale testy robiłam zaraz na drugi dzień po spodziewanej miesiączce . zrób sobie , kto wie ?! co do wiary ..jestem wierząca ,ale po drugim poronieniu ciężko mi wierzyć czy jeszcze mam jakąś szanse na to zęby w koncu utulić swoje maleństwo ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olawd
ale gafa !! nie zęby tylko żeby!!sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×