Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Gość monita32
witajcie myszko dla ciebie dane do tabelki :) nastepna @13,02,2008 oby jej juz nie było:):):) bedziemy sie starać data urodzin 28 grudzien a imieninki 4 maja dziekuje za numer gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monita-------data poprawiona w tabelce...ale Ty pisz czesciej do nas ...jak rowniez na gg👄 👄Starajace sie👄 Nick/Skad..................Wiek.............Ilosc Cykli............Data @ Myszka/USA.................24....................8...... . . .......26.01.08 Patrycja/UK.................25.....................4.... .. . .......27.11.07 Smerfetka/Poznań.........28.....................24...... .. ......26.12.07 kkinia30/Warszawa,UK......30..................19........ . .....25.11.07 Pauly78/Rzym...............29....................15..... .. .......19.11.07 Sylweczka78/Żory...........29..................min.72... . ......22.12.08 Rusaczek/Nowy Sącz........33..................min. 32...........05.01.08 Monita32.....................32....................12... .. .........13.02.08 olawd.........................28.....................27. .............29.12.07 alii/Warszawa...............27....................32.... ....... ...10.12.07 Aneczka227/Malbork........20....................8....... ........23.01.08 🌻 Zaciazone🌻 Nick/Skad...............Wiek...........Tydzien Ciazy......Termin porodu Fajniutka2005..........21...............13............. . . .....24.06.08 kwatolina................30...............23.......... ............22.04.08 Obca_....................23...............15.......... ............29.06.08 Fiołek1...................29...............18......... .............27.04.08 AnulaS ....................27...............10................... ..29.07.08 ❤️Dzieciaczki urodzone❤️ Nick....................Plec.................Imie.................Data urodzin PaniMisiowa..........corka.............Patrycja......... ......21.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka227
piszcie cos kochane:) odpowie ktoś do mojego posta czy dobrze wyliczyłam:D jak myśliecie czekam na odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monita32
aneczko227 zycze powodzenia i nie powiem nic szczególnego ale jak masz takie rózne cykle to moze być kiepsko z zaplanowaniem ja tez tak mam róznie dopiero teraz od trzech cykli mam co 35 dni @ i nawet sobie kupiłam testy owulacuyjne zeby sprawdzic i sie okazało ze dopiero w 18 -19 dniu cyklu miałam owulacje a ja zawsze koło 14-15d.cyklu próbowalam a tu zawszze nic i teraz juz to na pewno sprawdze ,radze ci też coś zrobic zeby dokładnie sprawdzic owulację:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja przez testy owulacyjne dowiedzialam sie ze owulke mialam 12dc, a myslalam zawsze ze ok 14, 15 dnia mam...w tym cyklu wlasnie mialam 12, co pokrylo sie z moja temperaturka.....takze ciezko jest wyliczyc sobie dokladnie owulke....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monita32
tez tak sądze ,zwłaszcza przy tak długich i nieregularnych cyklach dlatego zdecydowałam sie na testy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby ja cykle mialam w miare regularne...co 28-30 dni...ale i tak dobrze sprawdzic... Monita------wpisalam Ci date @ ale zapomnialam zmienic ilosc cykli z 12 na 13..ale przy najblizszej aktualizacji poprawie ci to....🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka227
:( no to moze sie nie udac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczkoo--------ale nie mysl tak ze moze sie nie udalo...trzymaj sie tego ze Tobie sie akurat udalo(mam nadzieje)...kazdy organizm kobiety jest inny.....i jednej sie udaje wczesniej innym pozniej...musisz cierpliwie czekac do dnia spodziewanej @ i jezeli nie dostaniesz to zrob tescior...trzymam kciuki🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka227
ale wtedy jak to robilam mialam normalnie przezroczysty ciągnacy sie sluz... taki jakby plodny.. jak sie nie uda to znowu bede próbowała:( no i oczywiscie bede smutna:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczko----bedziemy mogly w miare razem testowac(w razie czego) ....ja mam dostac (nie dostac) @ 3 dni po Tobie...a moze razem nam sie uda zaciazyc...ale byloby super....:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka227
pozatym bardzo sie ciesze ze trafilam do was. Z wami wytrzymam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka227
nio bede za to trzymała kciuki mam nadzieje ze nam sie uda!! i nie bedzie wstrętnej @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak trzymaj Aneczkoo..:P:P:P Smerfetko-----wyslalam Ci na poczte zdjecia ..takze sprawdz poczte...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starajace sie Nick/Skad..................Wiek.............Ilosc Cykli............Data @ Myszka/USA.................24....................8...... . . .......26.01.08 Patrycja/UK.................25.....................4.... .. . .......27.11.07 Smerfetka/Poznań.........28.....................24...... .. ......26.12.07 kkinia30/Warszawa,UK......30..................19........ . .....25.11.07 Pauly78/Rzym...............29....................15..... .. .......19.11.07 Sylweczka78/Żory...........29..................min.72... . ......22.12.08 Rusaczek/Nowy Sącz........33..................min. 32...........05.01.08 Monita32.....................32....................12... .. .........13.02.08 olawd.........................28.....................27. .............29.12.07 alii/Warszawa...............27....................32.... ....... ...10.12.07 Aneczka227/Malbork........20....................8....... ........23.01.08 Zaciazone Nick/Skad...............Wiek...........Tydzien Ciazy......Termin porodu Fajniutka2005..........21...............13............. . . .....24.06.08 kwatolina................30...............23.......... ............22.04.08 Obca_....................23...............15.......... ............29.06.08 Fiołek1...................29...............18......... .............27.04.08 AnulaS ....................27...............12................... ..29.07.08 Dzieciaczki urodzone Nick....................Plec.................Imie....... ..........Data urodzin PaniMisiowa..........corka.............Patrycja......... ......21.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!!! Nie znamy się jeszcze,ja też staram się o maluszka,mam do was pytanko czy któras z Was jest z Krakowa lub okolic. Kibicuje Wam i trzymam kciuki by się Wam udało. Przyszłym mamom-życze zdrowych bobasków, PaniMisiowa-GRATULUJE!!!!córci...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!!! Nie znamy się jeszcze,ja też staram się o maluszka,mam do was pytanko czy któras z Was jest z Krakowa lub okolic. Kibicuje Wam i trzymam kciuki by się Wam udało. Przyszłym mamom-życze zdrowych bobasków, PaniMisiowa-GRATULUJE!!!!córci...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki nie pomniejszajcie mi moich tygodni z dzidzią :) A co tam u was kochane???? Witam nową koleżankę :) ja dziś pierwszy raz od ponad tygodnia wyszłam na powietrze, no i niespodzianka, od razu się przewróciłam.Jest tak diabelnie ślisko :( :( :( :( :( Ale na szczęście podtrzymałam się ręką i nie było tak źle. Żyję, nic mnie nie boli to i dzidzia pewnie nie ucierpiała. taka już ze mnie łajza ;) ;) ;) Jutro mam szczęśliwy dzień. Wraca mój mąż i mama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oli26 Super że do nas w końcu zajrzałaś, pamiętamy o tobie i czekamy na jakieś wieści. Może niedługo założysz sobie neta i już na stałe do nas wrócisz. :) :) :) :) :) :) Jak tylko będziesz mogła to wpadaj ZAPRASZAMY!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AnulkaS------sorki, to ja kopiowalam tabelke ale ostatnia jaka byla na topiku, dlatego niewiem czemu tak wyszlo...postaram sie pilnowac zeby sie to wiecej nie powtorzylo.....dobrze ze nic Wam sie nie stalo..uwazajcie na siebie, glaskanko dla brzusia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeetam nie przepraszaj, nic się nie stało. A teraz napewno będę uważać jak chodzę, tylko muszę kupić buty na płaskim bo na zimę mam same szpilki i pewnie to dlatego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane ;-) Co tam u was widze ze stronka zwawo do przodu pedzi niczym lokomotywa :-) dobrze i mamy sporo nowych kolezanek witam serdecznie :-) Myszka mnie wypisz na razie bo po 1 sze nie wiem kiedy mam dostac @ po operacji zabieg byl 25 grudnia tydzien krwawien wiec czekam no i nie chwalilam sie ale jakos nie zgrabnie mi bylo ale od tygodnia niecalego podczas przytulanek moj mezus juz sie nie hamuje powiedzial tylko ze jak sytuacja sie powtorzy to on zrezygnuje calkowicie :-( mam nadzieje ze bedzie dobrze choc zdaje sobie sprawe ze moje zachowanie na chwile obecna nie jest rozsadne ale to silniejsze i ode mnie i widze ze od meza tez :-/ Wiec ilosc moich cykli zacznie sie od nowa ale musze najpierw dostac @.Wiec czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane ;-) Co tam u was widze ze stronka zwawo do przodu pedzi niczym lokomotywa :-) dobrze i mamy sporo nowych kolezanek witam serdecznie :-) Myszka mnie wypisz na razie bo po 1 sze nie wiem kiedy mam dostac @ po operacji zabieg byl 25 grudnia tydzien krwawien wiec czekam no i nie chwalilam sie ale jakos nie zgrabnie mi bylo ale od tygodnia niecalego podczas przytulanek moj mezus juz sie nie hamuje powiedzial tylko ze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczki95
witajcie MYszka24::*Patinka25:*AnulaS:*uwazaj na siebie:((Smerfetko duzo zdrowka!!! mialam wczesniej zajrzec ale ciezko nie mam sily:((jutro Msz za Tate pojde smutno mi sie znow robi mąż w pracy to juz calkiem kiepsko:((a jak u Was??pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka227
Dzis jeszcze wykorzystam mojego lubego::D okres mam dostac 23 wiec jeszcze wg.obliczen dzis jeszcze płodne a co mi tam:P a u was co:P mam nadzieje ze wstretna @ nie przyjdzie trzymam za was kciuki i za siebie tez:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobietki dzis nie mialam za bardzo czasu ale obiecuje ze jutro poodpisuje . buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kobitki :) Jak tam dziś wam dzionek leci???? Ja jestem dziś szczęśliwa bo mój mąż wraca no i mama.tak się jakoś złożyło fajnie.Już się nie mogę doczekać wieczora :) :) :) :} Ale co tam Patinko nie wypisuj się z naszej tabeleczki :( przecież to będzie tylko przerwa prawda ? Smerfetko A ty na siebie uważaj kochana,ja też miałam zapalenie przydatków kiedyś to nic przyjemnego. Ale na szczęście do wyleczenia i to nawet może szybciutko :) Myszko co dziś u Ciebie? misaiaczki nie smutaj się tak jakoś to będzie,musi być aneczka227 powodzenia życze!!!!!!Oby tym razem się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smerfeta 28....wracaj szybciutko do zdrowia! monita32....pisz do nasz,ja tez pochodze z poludnia z kotliny klodzkiej a ty? aneczka227....krzymam kciuki za ciebie-mam nadzieje ze nastepnym razem sie uda-zycze ci tego z calego serca edykanytka....ja tez staralam sie ponad 2 lata i zawsze gdy odpuszczalam sobie to wtedy sie udawalo.ale spokoj jest najwazniejszy.uda ci sie zobaczysz! jadira....witaj na tym topiku , my sie juz znamy anulaS....uwazaj bardzo na siebie patinka25 jak sie czujesz? marta....jak tam twoje samopoczucie dzis?a glowka? misiaczki..jestem z toba! wybacz ale wczoraj wyrzucilo mnie z netu- dosc czesto mi sie to zdarza mnie cos jajniki bola,i caly czas bym tylko spala dla wszystkich 👄 i pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olawd no no spanie, ból jajników to mi coś przypomina sprzed 2 miesięcy :) :) :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka227
nioo jeszcze 7 dni do @:) to czekanie jest najgorsze:(:( dzis mi sie 2 razy śniło,żezostałam mamą :P kurde zeby jawa zamieniła się naprawdę to taki piękny sen:(az nie chciałam się budzic:( a cio tam u was dziewuszki?? buzka papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×