Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

anulaS ....bardzo bym chciala zeby to bylo TO ! ale niestety od ostatniego poronienia minelo dopiero nieco wiecej niz 2 miesiace i poprostu my sie narazie niestaramy ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znaczy że przez 2 miesiące zupełne nici z przytulanka???? Ja słyszałam że po poronieniu jest przez jakiś czas łatwiej zajść w ciążę. Nie chcę cię nakręcać, ale wiele kobiet zaszło kiedy sobie to już odpuściły.Ale To ty już wiesz jak się czujesz. ja trzymam kciuki :) :) :) :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulaS..poprostu nie konczymy , co do tego ze latwiej zajsc? z mojego doswiadczenia - nie . musi byc minimum 3 miesiace przerwy zeby organizm sie porzadnie zregenerowal - wiem o tym bo po pierwszym poronieniu od razy zaczelismy sie starac i dopiero po 3 miesiacach sie udalo . ale tym razem to juz sobie odpuszczam az do powrotu na stale do pl , wiec przez najblizsze 3 miesiace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to w takim razie poczekamy z tobą. A w Polsce kto wie ???? W każdym bądź razie życzę ci wszystkiego dobrego. Ja narazie spadam, muszę coś upichcić pa pa potem zajrzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Witam Was wszystkie serdecznie👄 Jadirka----witaj, my tez sie juz znamy, zagladaj do nas czasami👄 Anulka------super ze bedziesz miala dzis juz przy sobie meza i mame👄 Olawd----ja dzis czuje sie dobrze , glowa nie boli i ogolnie jest super👄 Aneczka-----7 dni to szybko zleci, trzymam kciuki[usta Do mnie @ ma przyjsc(nie przyjsc) za 10 dni...jak narazie temperaturka od 7miu dni jest na wysokim pozomie..wiec narazie pozostaje mi tylko czekac....zobaczymy co z tego wyjdzie....ide zrobic sobie sniadanko bo u mnie wlasnie jest na to pora...zagladne pozniej👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka227
AnulaS ---->wielkie dzięki Słoneczko. Ja też mam w głębi cichą nadzieję,że się udało. Ale wole sie nie napalac,bo wiem jak potem bedzie bolalo rozczarowanie jak przyjdzie okropna @!!:(:( Widzę,ze wiele z was drogie kobitki mialo rożnorakie badania.Ja zbyt krótko się staram więc narazie jeszcze nie mialam zadnych badan. Czasem nie moge się przytulac nawet w dni plodne bo luby czesto wyjezdza. Ostatnią miesiaczke mialam 23 grudnia a przytulalam sie w dniach 6,7,9,10,11,13( mialam wtedy przezroczysty ciagnacy sie sluz) --bo jak narazie drogą obserwacji zakladam kiedy mam plodne. Jezeli w tym m-cu sie nie uda(tfu tfu) to kupie olej z wiesiolka,kwas foliowy i tescik na owulke:D w tamtym tyg przez pare dni tak mnie bolaly piersi,a raczej sutki ze nie moglam ich nawet dotnac.Staram sie u siebie nie szukac objawow i nie wpadac w paranoje ale tak bardzo tego pragne ze to trudne... niech ta malpa nie przyjdzie do mnie!! precz odemnie i moich kolezanek z topiku które się starają o dzidzi!! a wy co kobitki myslicie dobre dni wybralam? moze cos z tego byc?? czekam na odp buzka:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytkanytka
Witajcie dziewczyny poszłam dzisiaj do lekarki, nie mogłam wytrzymać @ nie dostałam. Zbadała mnie i powiedziała że macica jest powiększona nie robiła usg kazała mi czekać tydzień i po tygodniu zrobić 2 test. Co o tym sądzicie. Czy jednak mogłam zajść w ciąże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka227
Myszka 24 - ja za ciebie też trzymam kciuki zobaczysz obydwie się doczekamy:D:D ja to wiem:P:P Niech tempka sie trzyma wysoka caly czas:D to dobrze świadczy:P 👄 dla was staraczki z wami wszystko przetrzymam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj adytkanytka...badzmy dobrej mysli!! trzymam kciuki zeby to bylo TO!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka227
Dziewczynki czemu mi żadna nie odpisała:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edytkanytka----------mam nadzieje ze to jest dzidzus:):) bede trzymac piastki zacisniete mocno, mocno, zebys choc Ty doznala tego cudu...👄 Aneczko----co do twojego postu to wczoraj ci wszystko powiedzialam przez gg...trzymam rowniez kciuki👄 Cos mnie nie chcialo wpuscic na kafee, ale juz jest dobrze👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Witajcie kochane. W poniedziałek popołudniu wróciłam ze szpitala.Stwierdzono ostre zapal. przydatków, ponoć na tle nerwowym, sama nie wiem, ale może jestem tak znerwicowana, ze padło mi na przydatki, wszystko możliwe przez te nasze ciągłe staranki człowiek już dostaje na głowę. Dziękuję /Wam kochane za pamięć, od jutra będę udzieląć się już raczej na bieżąco. w tym szpitalu dopiero się napatrzyłam same poronienia, żal, żal i żal. Pozdrawiam Was wszystkie. Dziś nadrabiam wszystkie zaległości na gg i w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka227
dziewczyny piszcie cosik!! co tam u was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smerfetka _______ trzymaj się Jadira_______ dziekuje aneczko _______ życzę ci zebyś zostala mamą jak najszybciej edytkanytka ______ już nie dlugo się okaze, ale coś mi się wydaje, że będzie nowa fasolka, pisz na bieżąco co i jak Dopiero teraz pisze bo caly dzień Patrycja marudzila i prawie wcale nie spala. Tatuś ją teraz utulił i spi tylko nie wiem jak dlugo. Pozdrawiam wszystkie dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PaniMisiowa-----chyba Cie myslami sciagnelam....haha wlasnie mialam napisac posta do Ciebie ze chyba coreczka daje w kosc bo nie bylas od rana na topiku.....:P:P:P:PJak mozesz to podaj nam swoj numer gg.....dzieki i ucaluj malego brzdaca👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PaniMisiowa------dziekuje👄...Ja tez bym chciala zeby taki maly brzdac dawal mi w kosc....dla dziecka wszystko zniose🌻to taki maly skarbek...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka227
Nio ja się zgadzam z Myszka 24 dla dzidziusia wszystko dosłownie... Ja już zwariuje te 7 dni do @... ale dzięki wam jest mi łatwiej:) 👄 dla was:) A co tam w ogóle u was drogie kobitki ja własnie skonczyłam sprzątać i czekam na mojego lubego:D:P Bedzie troche przytulania hihih:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doczekacie się wszystkie swoich maluszków. Wierzę w to bardzo mocno.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje kochane :-) Odzywam sie tak szybko jak moge wrocilam do domku 2 godzinki temu ale dostalam dzis dvd z nagrania mojej corki w teatrze wszsyscy ogladalismy cos pieknego. Ma pamiatke no i dzis zaczely sie nastepne lekcje baletu namawia mnie na Tap czyli stepowanie kurcze drogie te lekcje sa sam stroj kosztuje na polskie 300 zl a noga rosnie buty najdrozsze porozmawiam z mezem bo nie tylko kwestia finansowa jak i czasowa wchodzi w gre. Kurcze ona ma zapal i energie skad ona ja ma ? A ja dzis kiepsko tzn senna jestem ale spac nie moge.Uzaleznilam sie chyba juz od relanium biore 5 mg 4 tabletki dziennie i nie dzialaja na mnie wogole a przy nich czuje sie lepiej obojetna i malo wrazliwa,drazliwa. POzdrawiam was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneczka zna ten bol kazdy dzien nadzieji przezywalam to tez. dzis kolezanka sie mnie pyta kiedy mam dostac a ja jej na to ze nie wiem ile czasu sie czeka po operacjia ona w smiech skoro baraszkujemy na calego to moze nie dostane. Ale nie mysle wogole w tej kwesti, nie wiem zabiegana jestem ostanio moze to sie przyczynilo no i chce sie dowiedziec co z moim organizmem jest nie tak. Tez chcialabym piastowac przytulac ale u gory ktos raczej nie jest zachwycony bym zostala po raz kolejny mama.mam zlosc na rzadzacych na gorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przestalam chodzic do kosciola ostatnio wole chodzic na cmentarz do mojego kubusia i z nim rozmawiac. On chyba predzej mnie wyslucha. Ale ok nie marudze wam,mam nadzieje ze wstretne @ opuszcza was na cale 9 miesiecy ;-) Nie chce sie wypisywac z tabelki tylko po prostu ani nie znam daty nastepnej @ no i bede musiala od nowa liczyc skoro bylam w ciazy. bede w tabelce tzw nowicjuszka hehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
No ja jestem na gg i gawędzę z Toba Patinko, a gdzie reszta dziewczyn?Odzywać się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko-------Ci na gorze nie sa tacy zli...patrza na nas i widza nasze cierpienie i smutek, ale czesto wystawiaja nas na probe...ale wierze i to gleboko i mocno ze zajdziesz w ciaze jak i kazda z nas i urodzimy cale i zdrowe maluszki....kochana bedzie dobrze zobaczysz ,tylko nie mysl tak negatywnie...glowka do gory 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem Myszko.W sumie ja mam proby od 6 roku zycia ale to juz moja osobista tragedia i ona dalej trwa powinni zauwazyc.???????Prawda?? czy moim zadaniem sie jest meczyc do konca????Zlapalam dolka chyba na to sie zdaje ide spac bo rano praca i td w sumie juz zjadlam na dzisiejsza dobe 6 relanium 5 mg wypilam 3 piwa i kazda noc bezsenna zmecznie okropne a spac nie moge nie rozumiem. kurcze zeby ktos doradzis lekarz co ze mna nie tak,nie kontaktuje ale musze byc wszedzie nie bylam takapatrze na filmy zeby zasnac ale nie mysle o akcji tylko i innych rzeczach.:-( OBY CHWILOWE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkinia30
Witam was wszystkie! Zagladam na nasza stronke ale jakos nie mam ostatnio natchnienia na pisanie.Nasz topik fantastycznie sie porusza.Witam wszystkie nowe dziewczyny.Fajnie ze jestescie z nami i pomagacie nam wszystkim w naszych smutkach i radosciach! Patinko kochana dziekuje za pamiec!!! U mnie nic nowego zaczynamy od przyszlego miesiaca myslec o kupnie jakiegos domku,mysle ze jak wezmiemy kredyt na dom to dopiszemy sobie jeszcze jakos kwotke na remont i wtedy zaczniemy myslec o ivf . Tak bardzo chciala bym juz zaczac jakies staranka. Ale u mnie zostala juz tylko kwestia kredytu,wiec nie zanudzam ale za to dopinguje was wszystkie i bardzo goraca zycze kazdej z was w jak najszybszym czasie slodkiego dzidziusia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×