Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Gość Smerfetka 29
Witajcie. Ja tez łapię fluidki, choć w tym miesiącu nic z tego, bo nie ma staranek przez choróbsko. Anula S nie martw się mój mąż też wstał dzis chyba lewą nogą i mi tez sie udziela.Bolą go zęby i ma do mnie jakieś ale, choć tego wszystkiego o wiele więcej się uzbierało, no i brak staranek, ach szkoda słów. Co tam słychac dziewczynki? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misieczki95
witajcie Kochane Skarby:)) mialam nie wchodzic..chyba ze by sie udało...psychicznie jest fatalnie ,ciagle nic i nic :((( pozdrawiam Smerfetka29 sylweczka AnulaS Kakusia22 ANECZKA:* Myszka24 i reszta dziewczyn powodzenia w staraniach:))czas najwyzszy na nowa PANIA Fasolkową!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Misiaczki wyluzuj trochę, bo zwariujesz kochana, widzisz co moja psychika wyprawia, nawet zapal. przydatków to chyba jej sprawka, bo stwierdzono, ze na tle nerwowym, a to niedobrze, bo ona nade mna przejmuje kontrole.Ale ja sie jej nie dam, choć ostatnio nerwus ze mnie się zrobił. co do nowej fasolki, zgadza się juz by się jakaś przydała. Misiaczki trzymaj się, musi być dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misieczki95
Smerfetka29..tak wiem ale juz ciezko patrzec na dziecki..wiedzac ze swojego nie mozemy sie doczekac..łezki az s ame sie kręcą..juz 4l bedzie zaraz i nic.. chyba juz sie nie doczekam..ale za Was trzymam cały czas kciuki!!SmerfETKO29 zdrowiej zdrowiej czas na Ciebie:)))dzialaj:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka227
no w koncu ktos musi zafasolkowac zeby dla nas byla motywacja wieksza:D trzymam kciuki i zagladajcie tu częsciej:):* buuzka dla was misieczki95 :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monita32
witajcie wszystkie pozdrowionka w tym strasznym dniu ,dobrze ze sie juz skonczył nie dość ze cały dzień w pracy to jeszcze taki okropny deszczowy dzionek lepiej zeby śnieżek posypał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monita32
chciałam sie poprawić w tabelce Starajace sie Nick/Skad..................Wiek.............Ilosc Cykli............Data @ Myszka/USA.................24....................8...... . .. .......26.01.08 Patrycja/UK.................25.....................4.... .. . ........27.11.07 Smerfetka/Poznań.........28.....................24...... .. ......26.12.07 kkinia30/Warszawa,UK......30..................19........ . .....25.11.07 Pauly78/Rzym...............29....................15..... .. .......19.11.07 Sylweczka78/Żory...........29..................min.72... . ......22.12.08 Rusaczek/Nowy Sącz........33..................min. 32...........05.01.08 Monita32.....................32....................13.. .. .......... 13.02.08 olawd.........................28.....................27. ..............29.12.07 alii/Warszawa...............27....................33.... ........ ...09.02.08 Aneczka227/Malbork........20....................8....... .........23.01.08 Zaciazone Nick/Skad...............Wiek...........Tydzien Ciazy......Termin porodu Fajniutka2005..........21...............13............. . . .....24.06.08 kwatolina................30...............23.......... ............22.04.08 Obca_....................23...............17.......... ............29.06.08 Fiołek1...................29...............18......... .............27.04.08 AnulaS ....................27...............12................... ..29.07.08 Dzieciaczki urodzone Nick....................Plec.................Imie....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........corka.............Patrycja......... ......21.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinka_____ to mamy dwie Patrycje, ty i moja coreczka - śliczne imię Dziewczyneczki moje kochane tak bardzo chcę żeby wam się udalo i mam nadzieje ze zaraz któraś oglosi ze jest w ciazy i bedzie nowa fasolka buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monita-----sorki to ja mialam Cie poprawic w tabelce ale zapomnialam 👄U nas kochana cieplutko, swieci sloneczko i jest prawie wiosna...super taka pogoda....mam nadzieje ze i u Ciebie poprawi sie troche...zagladj i pisz do nas czesciej🌻 Misiaczki-----nie smutaskuj sie , mnie tez czasami lapia doly , ale musimy byc silne i sie nie poddawac....jezeli trzeba to podjac leczenie aby byc o krok blizej dzidziusia...wiem ze masz duzo sily i nie poddasz sie , musimy byc cierpliwe i prosic Boga za pomoca modlitwy o malego skarbka👄 Jezeli kochana chcesz to moge podeslac Ci pewna modlitwe na emaila ktora podeslala mi kolezanka z innego topiku....🌻trzymam kciuki...:P:P:P Aneczko-----wlasnie ktos by mogl rozwiazac ten worek z fasolkami , a pozniej to pewnie by sie sypaly jedna za druga...trzymam kciuki, bo byc moze Ty rozwiazesz ten worek🌻 Sylweczko ----------jak tam , naprawiony net czy jeszcze nie? Jezeli tak to skrobnij cos🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monita32
u mnie na razie spokój oszczędzamy siły z moim M na owulację teraz tylko czekać i zacząć działać w odpowiedznim momencie,mam nadzieję ze testy poskutkują zaczynam robic testy od 15 d.c. duzo tez czytałam u Was o tym olejku z wiesiołka moze też go kupie :):):) trzymam kciuki za wszystkie staraczki i te które mają już swój skarbek w brzuszku:):):) i Paniąmisiową z córeczką Patrysią ja mam chrześnicę Pacię BUZIACZKI TRZYMAJ SIE PATINKO WSZYSTKO BEDZIE OKI:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AnulaS faktycznie zapomniałam wpisac sie do tabelki, az mi wstyd...:) ale juz to nadrabiam Starajace sie Nick/Skad..................Wiek.............Ilosc Cykli............Data @ Myszka/USA.................24....................8...... . .. .......26.01.08 Patrycja/UK.................25.....................4.... .. . ........27.11.07 Smerfetka/Poznań.........28.....................24...... .. ......26.12.07 kkinia30/Warszawa,UK......30..................19........ . .....25.11.07 Pauly78/Rzym...............29....................15..... .. .......19.11.07 Sylweczka78/Żory...........29..................min.72... . ......22.12.08 Rusaczek/Nowy Sącz........33..................min. 32...........05.01.08 Monita32.....................32....................13.. .. .......... 13.02.08 olawd.........................28.....................27. ..............29.12.07 alii/Warszawa...............27....................33.... ........ ...09.02.08 Aneczka227/Malbork........20....................8....... .........23.01.08 Zaciazone Nick/Skad...............Wiek...........Tydzien Ciazy......Termin porodu Fajniutka2005..........21...............13............. . . .....24.06.08 kwatolina................30...............23.......... ............22.04.08 Obca_....................23...............17.......... ............29.06.08 Fiołek1...................29...............18......... .............27.04.08 AnulaS ....................27...............12................... ..29.07.08 Kakusia22................23...............13......................26.07.08 Dzieciaczki urodzone Nick....................Plec.................Imie....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........corka.............Patrycja......... ......21.12 i jak zwykle caly czas trzymam za was kciuki kochane i przesylam gorace pozdrowienia no i fluidki abyscie lada chwila oznajmialy po kolei nam dobra nowine wiec lapcie ***************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha zapomnialabym bym Dziewczyny nie zalamujcie sie bo to nie jest wskazane mi sie udalo jak powiedzialam sobie ze przeciez kiedys napewno musi sie udac!!!!! Ze kazda z nas ma zapisane kiedy zostanie mama a skoro my musimy na to czekac to Bog ma dla nas specjalne zadanie za ktore nagroda bedzie upragnione dziecko. Zostaniecie mamami w naj mniej oczekiwanym momencie, kiedy to was bardzo mile zaskoczy u mnie tak bylo poszlam zrobic test 2dni przed @ ale nawet nie mialam nadziei ze cos pokaze, zrobialm test odlozylam i wrocilam za 3 min zebygo wziasc wyrzucic mialam nawet nie patrzec ale odruchowo spojrzalam i byla tam slabiutenka kreska... Dlatego na wlasnym przykladzie mowie juz niedlugo z tabeli zniknie cześć pt. " starające sie" a wszystkie bedziemy w "zaciążone" Glowa do gory!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo dziewczyny gdzie jestescie ?? Wszystkie odpoczywaja w sobote a ja taki ranny ptaszek?? Ale chociaz moge nadrobic ze mnie tu czesto nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo dziewczyny gdzie jestescie?? Ze mnie dzis taki ranny ptaszek a wy odpoczywacie?? chociaz nadrobie bo czesto mnie nie bylo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka227
Myszka 24 --- dzięki za dobre słówka:) też bym chciała:P ale jak się nie uda w tym m-cu to od nastepnego nowe staranka;P w końcu kazdemu się uda:) 👄 tobie myszko tez a może nawet w tym m-cu:D trzymam kciuki:* misieczki95 -:*:*:*:* OCZYWIŚCIE że Ci się uda::*:* przecież o tym wiesz!!Lekarz zobaczy co i jak i dzidzi gwarantowana!!Mówie Ci to kochana:*:*👄 A tak pozatym to za 3 góra 4 dni ma przyjsc/ nie przyjsc @... jakos się odstresowałam. jak sie nie uda w tym m-cu to kiedy indziej... Życze wam samych fasolek :P:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!!!!!!!! Olawd_________wyslalam ci emaila tak jak prosilas👄 Aneczka_______no juz niedlugo oglosisz nam pewnie dobra nowine🌻 Misiaczki________prosze mi sie smucic tutaj, tak samo ja jak i Ty i wszystkie dziewczynki bedziemy mamami...zobaczysz...duza👄 dla Ciebie Kakusia________super ze wpisalas sie do naszej tabeleczki👄Dziekujemy za wszystkie fluidki podeslane w nasza strone...ja lapie ile wlezieeeeeeeee....I tak jak napisalas ze wszystkie sie doczekamy , tylko musimy czekac .......... Reszta dziewczyn prosze o meldunek w sobotni dzien..... Ja ide na jakies sniadanko, bo tylko wypilas sok pomaranczowy...a swoja droga wczoraj o 10 wieczorem taka zgaga mnie zlapala ze szok...nie moglam spac wstawalam pilam wode , az pozniej mi przeszlo....do pozniej dziewczynki...buziakiiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Melduję się, a odezwę się później. No no Myszko zgaga, może to jakiś objaw, albo się wczoraj przejadłaś. Pozdrawiam Was wszystkie, idę robic jedzonko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetko______ja mysle ze to raczej z przejedzenia...ale za tydzien bede wiedziec juz na 100% co to bylo ...hehehe Zrobisz jedzonko to wpadaj do mnie na kawke:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Myszko dzięki za zaproszenie na kawkę, ale może jutro, bo dziś już za późno na kawę, bez niej nie mogę spać, a po niej wcale, dlatego jedna, dwie wystarczą i nie na wieczór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość msiaczk95
witajcie!!Aneczka Myszka dziekuje Wam :***:*:*:skad macie tyle sily??mi juz jej zaczyna brakowac..Kakusia22 dzieki mam nadzieje ze wkoncu sie uda..calusy :*:* jestemm na kilka dni przed@ juz pobolewa brzuch wiec sie nie ludzdze nici znow z dzidzi:(( milego Wam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczki_____pytasz skad bierzemy sily.....mi te sile daje nic innego jak modlitwa.....skupiam sie odmawiajac ja i wierze gleboko wierze ze kiedys dane mi bedzie to szczescie tylko musze jeszcze poczekac....a czekac bede chocby nawet do konca swiata... Wy tutaj jestescie rowniez moja sila i podpora ,dajecie rady, a gdy jest mi smutno pocieszacie i przytulacie,niewiem jakby to bylo gdybym nie trafila tu na Was ,byc moze to moj maz musialby to wysluchiwac co teraz Wy sluchacie...ale wy macie cierpliwosc a mezczyzni raczej nie tak duza jak kobiety... Jestescie dla mnie jak siostry ,bardzo sie z Wami zzylam i ciesze sie jak ktorejs sie uda zafasoklowac, a rowniez smuce sie jak sie ktorejs nie udaje......:( Ale wiem ze musze brnac do przodu i sie nie poddawac....I wy wszystkie zrobcie tak samo,mowcie sobie ze nie poddacie sie dopoki nie osiagniecie celu, a to was wzmocni i doda nowych sil:P:P Caluje Was i sciskam moje siostrzyczki kochane...i pamietajcie nie poddajemy 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monita32
witam dziewczyny :):):) Mój suwaczek w portalu Ślub-Wesele.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monita32
myszko jesteś tam może ??? jak sie generuje te suwaki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×