Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

witaj ania 741--napisz cos nam o sobie i zapraszamy serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem juz po serii badań mój mąż również. U męża stierdzono małą ilość i ruchliwość plemników,ale nie jest źle.Ja w zeszłym tygodniu miała robione badanie HSG-badanie drożności jajowodów,są drożne.Dziś mam 17 dzień cyklu,zobaczymy,ale jestem zrezygnowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga32
Czesc dziewczyny! Ja rowniez dolaczam do starajacych sie i bardzo dobrze rozumiem co to zlosc, rezygnacja i bol, kiedy patrzysz na szczesliwe mamusie. Staramy sie z mezem od 1,5 roku. Leczylismy sie rok temu u zwyklego ginekologa, ktory rowniez jak mial na tabliczce napisane zajmowal sie tez plodnoscia. Zrobil podstawowe hormony - oprocz Prolaktyny! I zrobil test PC, po pierwszym tescie trzy miesiace sterydow i nastepny test. Wyszedl na tyle ok - wg mojego lekarza, ze rozpoczal stymulacje. # miesiace clo + duphaston i nic! Nie zrobil badania na droznosc, wiec moze moja stymulacja byla bez sensu... Stracilam wiare, nie mowiac o kasie. Teraz jestem pod opieka kliniki leczenia nieplodnosci i szczerze mowiac czuje ulge i nowa nadzieja nam zaswitala. Po pierwszych badaniach juz wiem, ze mam o wiele za wysoka prolaktyne i testosteron. Teraz sprawdzamy co jest tego przyczyna. Na prl dostalam lek Dostinex. Wierze, ze bedzie dobrze i w koncu kazdej z nas sie uda! Trzeba byc dobrej mysli!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj iga32 !! dziewczyny nie ozecie sie zalamywac napewno wam sie uda , tu na topiu w zeszlym tyg edytkanytka oglosila z po 3 latach sie w koncu udalo to i wam sie uda ale nie poddajciee sie . ja sama jestem po dwóch poronieniach i wierze ze jeszcze mi sie uda!! monita!!!!! -----jak test? czemu sie nie odzywasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj iga32 !! dziewczyny nie ozecie sie zalamywac napewno wam sie uda , tu na topiu w zeszlym tyg edytkanytka oglosila z po 3 latach sie w koncu udalo to i wam sie uda ale nie poddajciee sie . ja sama jestem po dwóch poronieniach i wierze ze jeszcze mi sie uda!! monita!!!!! -----jak test? czemu sie nie odzywasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga32
Bedzie mi milo, a zalamywac sie nie mam zamiaru:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Witam nowe koleżanki Anię i Igę, dziewczyny musimy wierzyć,że uda się każdej z nas, wiadomość edytki jakoś postawiła mnie na nogi i wierzę,że się uda nam wszystkim. Monita pisz czy zrobiłaś ten test? Pani Misiowa biedna ta Twoja córeczka z tym katerkiem, oby jej przeszedł jak najszybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Myszka i Aneczka a co wy tu za czary mary odstawiacie?No jeśli mają pomóc,żeby była następna fasolka to czarujcie cały czas. Olawd jak miło,że jesteś. Gdzie podziewa sie reszta dziewczyn??????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Myszko dziękuję za przepis na pewno wkrótce skorzystam z niego, a póki co nie zapomnij wrzucic jeszcze tego na ten placek serowy z orzechami, czy jakoś tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry kochane🌻 Witam nowe kolezanki :ania741🌻👄 , Iga32🌻👄....piszcie do nas jak najczesciej i zycze Wam z calego serca aby dobry Bog dal Wam nowe zycie ...dziecko... oczywiscie wpisujcie sie do naszej tabelki i mam nadzieje ze bedziecie sie tu czuc jak u siebie w domu:P:P Monita ==> ja tu lece i pedze a Ciebie jeszcze nie ma z wynikiem...odezwij sie jak tylko bedziesz mogla...nadal trzymam kciuki👄 PaniMisiowa ==> biedna Patrysia....:(mam nadzieje ze katarek jej szybko przejdzie i bedzie znow zdrowa i wesola dziewczynka 👄 nio prosze to moze dla Patrysi przydaloby sie rodzenstwo co??? 👄 Smerfetko ==>pewnie ze odstawiamy czary....moze a nuz pomoga ....to bedziemy czarowac dalej...hihihih:):P:P:P A przepis na ciasto serowo-orzechowe zaraz wkleje.....ide najpierw na sniadanko i na kawke:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie martwie sie o monite--czemu nie pisze? czyzby test nie wyszedl jak trzeba ? mam nadzieje ze wszystko jest ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smerfetko---az sie zarumienilam ;-) tak mi sie milo zrobilo . 👄 dla ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem spowrotem i wklejam obiecany przepis, moze czasami skorzystacie: "Ciasto serowo-orzechowe" Sernik- skladniki: 60dkg zmielonego bialego sera, 30dkg cukru pudru, 6 jajek, 1 budyn waniliowy lub smietankowy, 1/2 kostki margaryny, 1/2 lyzeczki proszku do pieczenia. Wykonanie: Margaryne utrzec,dodajac stopniowo zoltka,cukier,ser z budyniem i proszkiem.Z bialek ubic piane,lekko wymieszac.Sernik piec ok.40min.w temp.170*C. Ciasto orzechowe-skladniki: 6 jajek, 10dkg orzechow krojonych lub zmielonych, 1 szklanka cukru krysztalu, 1/2 kostki margaryny, 1/2 szklanki maki pszennej, 1/2 szklanki maki ziemniaczanej, 1 plaska lyzeczka proszku do pieczenia. Wykonanie: Bialka ubic, dodac cukier,zoltka,make pszenna i ziemniaczana,orzechy,roztopiona ostudzona margaryne,proszek do piecz.Upiec 2 placki lub jeden i przekroic. Masa -skladniki: 1 kostka masla cukier puder do smaku 1 szklanka kwasnej smietany Wykonanie: Maslo utrzec z cukrem ,dodajac po lyzce smietany. Przelozenie ciasta: Ciasto orzechowe---masa---sernik---masa---ciasto orzechowe.... Smacznego!!!!!!!!:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka227
❤️❤️❤️ Witam PaniMisiowa170🌻 ==>a u nas za to Słoneczko świeci..Mam nadzieję,że Patrysi szybko przejdzie:) Ucałuj ją odemnie moze pomoże:P:P:P Buziaczki dla ciebie też...Fajnie,że już zaczeliście przytulanko pewnie wam tego brakowało...Pozdrawiam👄 ania741 🌻==> witam serdecznie👄 Napewno będzie Ci z nami dobrze:):):P:P: Pozdrowionka i pamiętaj zawsze służymy pomocą i dobrym słowem:) Iga32 🌻==>Również Cię witam serdecznie jak już pisałam będzie ci z nami dobrze:) Odzywaj się często:)) i pytaj o wszystko jeśli masz jakieś pytania:))👄 Dobrze,że masz nadzieję,bo napewno się uda!!! Każdemu z nas się uda:)) Smerfetka 29🌻 ==>nio chyba cię Słoneczko czaruje cały czas :P:P Czary mary pecia pecia w ciąży ma być nasza Smerfecia:P:PP heh buziaczki kochana👄👄 Myszka 24🌻==> dzięki za przepisik napewno skorzystam!! Buziaczki!!! A nasz Misiaczek🌻 to gdzie się podział!! Pisz do nas (do mnie:P) Słonko👄👄 ❤️ Buziaczki dla was wszystkie Słoneczka!!!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Aneczka piękne czary, zobaczymy czy się spełnią. Misaiczki kochana buziaczki dla Ciebie, mam nadzieję,że się nie gniewasz na nas, ale razem siedzieliśmy przy kompie i mąz pisał, on lubi żarty........... Olawd cieszę się, że zrobiło ci się miło,ale żeby się aż zarumienic, no no.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co tak cisza??? Monita jak test ....czekamy z zacisnietymi kciukami i niecierpliwimy sie juz....daj znac szybko nam co zobaczylas......:):):P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie co tu tak cichutko co/ gdzie nowe dziewczyny? monita!!!jak test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczki95
witajcie :)) jak widze mnogo nas i super !!! jakies 12 dni i @ juz:P:P potem badanka i zobaczymy... caluski milego wieczorku misiaczek zaraz myka do pracy..papaap anusia jutro albo pojutrze popiszem bo mmam wolne wi dopadn Cie:P:P Myszko24 oj @ nie przylezie:PPP buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczku ==>milej pracy zycze....a co do @ to pewnie ze nie przyjdzie....a jak przylezie to moze w nastepnym miesiacu odpusci socie👄 Olawd ==>no cisza jakas sie zrobila:):):)Tez czekam na wiesci od Monity i zaczynam sie denerwowac:P:P:P 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze dalej pustki tutaj...W takim razie ide na film a pozniej cos poczytam:P:P:P Milego wieczorku👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj straszne tu pustki Myszko! gdzie te nasze dziewczynki sie podziewaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety nie mam dobrych wieści :(:(:( nie wiem co jest ze mną nie tak.... @ 6 dni się spóznia 2 testy rano zrobiłam i oba negatywne!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co to za sytuacja?!?! może któraś z was miała podobną??? a może to z tego całego stresu,nie wiem co mam myśleć ,chyba bedę musiała udac się do lekarza,bo to chyba raczej nie możliwe zeby dwa testy nie potwierdziły?? :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze moze masz za malo hormonu jeszcze w moczu....sprobuj poczekac jeszcze z pare dni i powtoz test jezeli @ bedzie nadal sie spozniac....w takim razie kciuki nie puszczam i trzymam dalej:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszłam dopiero z pracy i teraz do was pisze,bo w pracy niestety nie mam internetu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mialas juz kiedys takie opoznienia???Czy pierwszy raz tak Ci sie dlugo spoznia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×