Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Gość Smerfetka 29
No ładnie miałam troche czytania, ale juz jestem na bieżąco, no i co z tą stronka dla mnie, bedzie, czy Olawd ja zdobedzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Jest tu ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj smerfetko postaram ci sie jej nie skubnąć!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
No pisac mi , pisac, czekam na stronke, ha ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Sama do siebie mam pisac, czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki ja pisze - ale nie bedziesz sie gniewac w razie czego? plosie!!! zaraz myszka tez wejdzie do akcji , myszko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetko a moze bys tak zaczernila swoj nick i jakis suwaczek zrobila hm???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie smerfeciu!! aneczka juz to zrobila...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Dajmy spokój, kogo będzie to bedzie stronka, nie bedę sie wtryniac, zostawicie mi 300. Uwaga rezerwacja powtarzam rezerwacja 300 stronka moja ma być, hi hi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Wczoraj właśnie odkryłam,ze ja to tutaj jak intruz, pomarańczowa. Moze póżniej, cio? Suwaczek, a bede ja go umiała zrobić?Pokombinujemy........ Olawd nie bede sie gniewać, pisać z wami to sama przyjemnośc, no nie Myszko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki sloneczka musze konczyc bo mezus mnie wygania !! wlasnie mowi zeby was pozdrowic! mam nadzieje ze smerfetko uda ci sie z ta stronka i oczywiscie 300 jest twoja! buziaczki i slodkich snow !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie ze sama przyjemnosc!!!!!!!!!!! A co do suwaczka to bardzo latwo jest go zrobic, a w razie czego pomozemy ,prawda Olawd??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
dziękujemy, a ty bierz sie za męza całą parą.Nie ma taryfy ulgowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nio i masz Ci los i Olawd nam uciekla.....Olawdddddddd wracaj predko do nassssss, a maz niech zaczeka.....nio zartuje oczywiscie kochana...rowniez zycze slodkich snow..i milej nocki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Olawd a jak nie to go przywiąż i nie bedzie miał wyjscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
No tak gratulacje stronki kochana Myszko,a Olawd pewnie pobiegła poprzytulać sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O dziekuje za gratulacje ....a Olawd niech sie przytula ile sie da....Widze ze dziewczyny na gg dostepne wiec moze sie do nam odezwa:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i smerfetko znowu ci sprzatnelismy stronke sprzed nosa... a ja ide poprzytulac sie do mezusia i moze jakis filmik ... buziaczki , do juterka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Ja tez uciekam pod prysznic, choc jeszcze chce kurze poscierać,żeby na jutro juz mieć mniej pracy. Pogadamy jutro, pa buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️❤️❤️ Biedna Smerfetka:(:(zawsze Ci zabiorą stronke:( Ja wpadłam tylko na chwile żeby przeczytac co skrobneliscie:P::P dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️❤️❤️ Widzę,że juz cichutko... więc też już idę Kolorowych snów i owocnych staranek👄❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie odzywalam sie bo mialam nie zapowiedzianych gosci : moj brat z bratowa wpadli noi zasiedlismy do kawki i dopiero poszli.... Zycze Wam wszystkim rowniez dobrej nocki i kolorowych snow 😴 g👄👄👄 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJCIE KOCHNE ale żeście sie rozpisały-przynajmniej jest co poczytać:):):) dzięki ze trzymiecie kciuki:):):)buziaczki dla was melduje ze @ jeszcze nie zawitała:):):)jupi ale testu jeszcze nie robie dopiero w poniedzialek moze zrobie jak do tej pory sie @ nie zjawi a kysz @!!!! ZYCZE MIłEJ NOCKI I STARAJCIE SIę I TYLKO UDANYCH NOCEK ZYCZE:):):):):):):): BUZIAKI DOBRANOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×